English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Feuerbach

Každá hlava, byť je sebeuniverzálnější, je vždy poznamenána určitým, ať už ostrým nebo tupým, jemným nebo hrubým, dlouhým nebo krátkým, rovným nebo zahnutým nosem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Dostanu se z kruhu ven

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Dostanu se z kruhu ven

leni32
25.11.18
22:52
Reg. před 2016

Připadám si na konci cesty a v bludném kruhu.Mám mnoho problémů a trpím depresemi.Umřela mi maminka ( skoro před 6 lety) a od té chvíle se vše hroutí.Zítra to bude 7let co mám přítele moc ho miluji a myslím si že vše končí nemá o mě vůbec zájem.Kvůli lásce jsem se zadlužila.Pak onemocněla.Teď už nemám sílu nic řešit.Měla bych chodit po doktorech ale kvůli šílené únavě mi to nejde.Do práce chodit nemůžu trpím bolestmi.Chtěla bych začít úplně od začátku a přestěhovat se jen nevím zda to zvládnu.Budu ještě někdy šťastná... Já vím že na vše odpovědi nejsou ale mám ještě nějakou šanci na spokojený život a třeba i trošičku lásky.
 
Koník
26.11.18
09:21
Reg.7.6.18

Dobrý den, poprosím o datum narození a pokud možno i čas.
 
leni32
26.11.18
12:22
Reg. před 2016

Narodila jsem se 6.3.1973 čas si už nepamatuji.Lenka
 
Koník
26.11.18
13:16
Reg.7.6.18

Dobrý den, Neptun vám stál velmi dlouho na Slunci a jako negativní bonus v kvadratuře na Saturn,Neptun se dal teprve nedávno do přímého směru a pomalu vám teď bude uvolňovat napětí, dobrá zprava je že tranzitujici Saturn vam začal sextil na Venuši, přinese to stabilitu zlepšení ve vztahu, Jupiter začal trigon na Lunu, zlepšení duševní, domov, přijde nová energie, Slunce sextil Pluto, nový start,transformace, vzlet z popela, opravdu čekejte razantní zlepšení. Měla jste hodně dlouho bloky,pocit zmaru a kapitulace, to vše se změní, Neptun ještě dělá Orbis, ale každým dnem budete vnímat více klidu a volnosti.
 
leni32
17.12.18
10:08
Reg. před 2016

Děkuji Vám za odpověď.Jsem ráda že příjdou změny a já začnu zase žít a můj mozek zase začne fugovat.Teď jsem ale asi v pekle nic se mi nedaří.Všichni najednou chtějí vše řešit a já nevím co dělat.Co můj syn jak na tom je?Ten se teď obrátil proti mě.Kamil Domanský 15.2.1996 21:30hod.Taky nevím zda ten můj vzah ještě bude po 7letech pokračovat?On a já vlastně můžeme za ty šílené problémy.Dušan Langer 26.9.1971.
Předem moc děkuji
Lenka
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)