English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Bogza

Příroda, i když se na ni dívám z nejvyšší věže fantazie, zůstává pro mě, stejně jako pro tolik lidí z mé země, velkou knihou moudrosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Další komplikace - bydlení

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Další komplikace - bydlení

ROKUMA
22.08.18
08:14
Nereg.

IP: 188.120.220.*
Dobrý den,
před nějakou dobou jsem se ptala na úspěšnost prodeje bytu a koupi pozemku a stavby domu. Byt se měl prodat velmi dobře a pozemek i stavba také pěkně. Nyní ale: prodej bytu je v nedohlednu a minulý týden jsme se domluvili se stavitelem na koupi pozemku, který jsme si vybrali a vysnili a když už banka přislíbila peníze, napsal stavitel, že nic nyní prodávat nebude až příští rok a dráž. Už jsem z toho zoufalá a pomalu mě opouští víra. Prosím, podívejte se mi na to znovu. Zda opravdu a kdy dojde ke koupi pozemku, prodeji bytu a stavbě domu. A zda vůbec je nám to souzeno. Pozemek, který máme koupit má nyní číslo 478/593. A zda dodrží cenu, co nám řekl nyní. Já jsem narozena 19.4.1978 v 19:15 a manžel 6.11.1976 (nevím v kolik). Moc Vám děkuji. ROKUMA
 
Koník
22.08.18
09:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, tady své udělal Uran,který se tím že se dal do retrográdního směru dostal do silnějšího Orbisu kvadratury s Marsem, tedy došlo ke zvratu,Jupiter v sextilu na Lunu, v trigonu na Neptun a tím že stojí přímo na Uranu, by vám měl přinést dobré zprávy,Uran se otočí až příští rok a uvolní kvadraturu, tam už nebude problém, nicméně teď je stálé šance a stejně ta jak vám Uran způsobil zvrat,udělá to i opačně, čiže že vás podpoří, pokud se ptáte kdy tak odteď, protože, Jupiter vám půjde přes Uran zase až 12 let, nebo počkat do přistiho roku, kde již ale nebude Jupiter v dobrém sextilu na domov a na Neptun, čiže splněny sen.
 
ROKUMA
22.08.18
11:38
Nereg.

IP: 188.120.220.*
Děkuji Koníku. Akorát se v tom trochu ztrácím :-) Tedy možná dobrá zpráva, nebo příští rok a tam není dobré pro bydlení? Nevím, jestli jsem to špatně nepochopila. Děkuji
 
Koník
22.08.18
11:50
Reg.7.6.18

Dobrý den, tady právě jsem myslel že je dobré využít snahy, protože Jupiter má teď velkou sílu, neznamená to však že poté již nebudou možné vaše plány, tam bude naopak zase volnější Uran Takže aby jste vnímala pozitivně obě varianty.
 
ROKUMA
22.08.18
12:41
Nereg.

IP: 188.120.220.*
Moc děkuji
 
ROKUMA
23.08.18
10:48
Nereg.

IP: 188.120.220.*
Ještě jednou dobrý den,
mohla bych mít doplňující dotaz. Zní asi jako má většina lidí v dnešní době :-) Chtěla jsem se zeptat, zda je vidět v astrologii, kde vezmeme na pozemek i dům peníze. Zda to bude pouze z prodeje bytu a to, co si vyděláme, respektive splácení hypotéky. Či nám nečekaně přijdou nějaké větší peníze, např. výhra, dědictví? Případně kdy? Moc děkuji.
 
Koník
24.08.18
14:49
Reg.7.6.18

Dobrý den,je to možné a vlastně určitě zkuste štěstí, protože Jupiter vám stojí na Uranu a Uran na Slunci, to jsou nečekaná překvapení. Penize tedy můžou přijít takto.
 
ROKUMA
24.08.18
15:34
Nereg.

IP: 188.120.220.*
Moc děkuji Koníku. A poslední otázka. Je pro mě dobrý den na jednání se stavitelem 28.8.2018? Moc děkuji.
 

Koník
24.08.18
15:41
Reg.7.6.18

Dobrý den, počítejte s agresivnější náladou, Mars budeme v napětím se Sluncem, Komunikace vsak bude dobrá Merkur jen skvělé aspektován.
 
ROKUMA
24.08.18
20:42
Nereg.

IP: 176.62.237.*
Děkuji Koníku. Spíš mi přijde, že mi ty planety zlobí. Dnes mi umřely 2 babičky a před necelými 14 dny děda. Je tam ještě někdo další? Předem děkuji.
 
Koník
25.08.18
06:15
Reg.7.6.18

Dobrý den paní, to mé mrzí, máte tam napětí od Uranu na Mars, a to bohužel přináší šoky, zvraty a nenadálé události, Uran se uvolní až příští rok, je to pomalá planeta, take vám jde Venuše 12 domem, už by to ale mělo být lepší čím víc se začne blížit k Ascendentu.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)