English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Co mě čeká v lásce

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Co mě čeká v lásce

la_ragazza
11.08.21
20:19
Reg.11.8.21

Dobrý den, chtěla bych poprosit nějakou hodnou duši zde, která by se mi podívala do karet, co mě teď čeká v lásce? Mám bohužel smůlu na muže a bojím se, že mi už ujel vlak. Najde se pro mne nějaký partner na stabilní dlouhodobý vztah? Děkuji za odpovědi. Jsem nar. 18.12.1985.
 
Hermit
15.08.21
12:47
Reg.17.7.21

Milá La Ragazzo,
a v čem máte tu smůlu na muže? Opakujete stále stejný vrozec a vybíráte si pořád ty samé?
Čím jsem starší, tím více se utvrzuji v tom, že takový ten vážný-stabilní-dlouhodobý vztah je v postmoderní společenosti vzácnější a vzácnější... ..když je to pak 50 : 50... ..jak nám říká statistika.
Ale vyložila jsem tarot, jestli má pro vás nějakou zprávu:
O/Blázen - 2/Disků - Eso/Mečů - Spravedlnost... .nám říkají, že jste založením věčný optimista a už jednou to musí vyjít. Vrháte se docela po hlavě do nových známostí... ..neopouštíte až příliš lehce své "staré"???? Pokud je tomu tak, tak tento model se vám podaří rozklíčovat sama u sebe a dojdete již brzy k sebe analýze, co na sobě změnit. Trošku upozadíte city, aby jste nejednala horkou hlavou, protože vlak opravdu jede... ..a jestli chcete i děti, tak bude nutný i určitý kompromis. Na konci roku tohle všechno "poberete" a budete spokojená sama se sebou, tím se vám otevře možnost, že "jaká šla, takového potkala".
Přeji vám hodně štěstí.
Hermit
 
La riva
01.09.21
15:48
Reg.2.9.21

Jednoduchý dotaz ,věřím že partner co mám je ten pravý a miluje mě... chci vyzkoušet zda i karty to vidí stejně... nevim jak to zde funguje s odpovědí tak uvidíme 🙂Hezky den
 
Hermit
01.09.21
20:14
Reg.17.7.21

Tak teď to nechápu, v prvním příspěvku píšete, že chcete někoho potkat, tudíž asi nikoho nemáte, teď zase, že chcete vyzkoušet karty, jestli je to láska... ..
Nebo jste někdo zcela jiný, než prvotní tazatel???
Guláš... ..
 
La riva
02.09.21
07:06
Reg.2.9.21

Jsem někdo jiný... omlouvam se myslela jsem že stačí zadat otázku na karty a Vy mi odpovíte... Jsem poprvé... tak se za zmatek omlouvám..Hezky den
 
La riva
02.09.21
14:02
Reg.2.9.21

Zřejmě je na Vás kontakt ,email... muj zájem trvá a pokud jste ochotná ráda Vás kontaktuji..Omlouvám se za zmatek..
 
lidvan
02.09.21
14:17
Reg.27.1.17

La riva musíte psát do založit nové téma, hned nad otázkami, tam si vložíte vlastní příspěvek.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)