English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

byvaly manzel

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

byvaly manzel

Verunika
23.07.18
11:01
Reg.13.8.17

dobry den p.Koník opat sa na Vas obraciam,lebo som stretla asim pred 4 dbami jednu pani,ktora sa venuje tarotu uz dlhsiu dobu, bola som u nej aj na prednaske,ale to bolo uz davno ale tak sem tam sa stretavame v meste a ona mi povedala, ze preto som tak dlhu dobu sama, lebo moj exmanzel mi neodpustil, a ze preto si nemozem najst partnera, tak som ostala taka z toho smutna a preto vas velmi prosim, sa pozriet ze ci ma na to moj exmanzel vplyv,alebo proste to bolo tak mi dane v zivote kus cesty prejst sama,ako som vam pisala, takze ja Vierka 6.4.1962 a exmanzel Pavol 8.12.1961 bratislava cas narodenia neviem,ale sme uz 23 rokov rozvedeni,cize kazdy mame svoj zivot.ale vraj ona tvrdi,ze on ma tazke srdce na mna, ze som sa s nim rozviedla,dakujeeeeeeeem
 
Koník
23.07.18
11:28
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte dlouhou dobu Uran na Venuši, to dělá vítr ve vztazích, příští rok se uvolní a vztahy budou mít jiný charakter, což se týče různých kleteb a uřknutí, je potřeba si v klidu sednout a odpustit si, vina je sebedestrukce, která udržuje mrak nad hlavou, zmačkejte a zahodte vinu, váš ex dávno myslí na jiné ženy, neohlížejte se do minulosti, minulost je prach, všechny viny hned teď zahodte, řekněte si nahlas jsem svobodná a kráčím vpřed, mám se ráda a necítím žádnou vinu, ex poprejte mnohonásobně štěstí do života a užívejte přítomnosti. Kupte si zákusek, pěkné oblečení, běžte na kafe, vnimejte hudbu, usmivejte se, zapalte si a mějte se ráda.
 
Verunika
23.07.18
11:42
Reg.13.8.17

jeeeej dakujem velmi pekne, ste ma potesil vasou odpovedou, ved ja davno nA NEHO NEMYSlim, ja som si vychovala sama dve dcerky a som rada, ze mam krasny vztah s nimi, ze sme naozaj ako jedna velka rodina, to som si vzdy priala mat, krasny vztah s dcerkami aj zata mam dobreho, takze to ma naplna, a na mojho exmanzela sa nehnevam, a tak ma to len zasiahlo do srdiecka, ked ona mi to povedala, ze on ma na mna tazke srdce, pritom viem, ze ma stale inu zenu, a nezije sam,ako ja,takze si urobim dneska radost nieco si pekne na seba kupim,ako mi radite,rada mam pekne oblecenie, a teda naozaj uz buduci rok bude pre mna priaznivy ako pisete na tie vztahy?robotu si stale hladam aj som bola na pohovoroch ,ale stale nic pre mna zaujimave, tak asi ako ste pisal az od zari ta robota? a tie vztahy moze sa to zacat uz rysovat zaciatkom buduceho roka,alebo az po mojich narodeninAch, dakujeeeeeeem velmi pekne
 
Koník
23.07.18
12:03
Reg.7.6.18

Dobrý den, není to tak že by jste mela nepříznivě obdobím na vztahy, naopak můžete zážit mnoho krásného a vzrušujícího, Uran na Venuší, to jé obrovská elektrizujici záležitost, jen Uran je vzduch a proto nedává šanci moc k silným vazbam, proto je lepši užít si do přistiho roku spíše svobodné vztahy, nevázat se , přesto si užít, práce spíše od Podzimu ano Saturn půjde do přímého směru a a vám do sextilu s Jupiterem.
 
Verunika
23.07.18
12:12
Reg.13.8.17

dakujem velmi pekne p.Konik za vas cas a ani neviete ako mi to dalo silu a nadej tie vase slova, pekne ste mi to vysvetlil, ved toto, ze radsej pockam na buduci rok,kedze by som rada mala stabilny a silny vztah,ale zase ako pisete zit v samote nemusim , a budem si opakovat tie vase slova ktore ste mi napisal prve,ze som slobodna a mam sa rada... ... ... ... ... .. dakujem vazim si to od Vas
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)