English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

John

Lze žít s blbcem pod jednou střechou? Ano! Ale blbec se musí podřídit. Jenže blbec se nikdy nepodřídí. Nelze žít s blbcem pod jednou střechou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Budu někdy ještě šťastná?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Budu někdy ještě šťastná?

pavlusa
23.01.20
17:35
Reg.23.11.19

Po 31 letech mě manžel začal nenávidět (zamiloval se do kolegyně) nechce se mnou být, chce se rozvést. To jsem celé ty roky byla tak nesnesitelná nebo tak mluví, protože má jinou mladou? Objeví se v mém životě brzy někdo nový, s kým bych si mohla dávat vzájemně lásku? Moc mi chybí obejmutí, pohlazení... Pavlína 5.3.1968 v 0:30 hod. Jihlava
 
poutou
02.02.20
22:22
Reg. před 2016

Jestli budete stastna zalezi jen na vas a jem vy mate kliku od kola kola stesti. Musite si vic verit a poslouchat vasi intuici, mit rada sama sebe. Vase vibrani cislo v 2020 je 3 : kréativita, ituice, nove projekty.
 
pavlusa
04.02.20
10:33
Reg.23.11.19

Děkuji za odpověď. Najdu brzy nějakého hodného přítele, se kterým bych si mohla vzájemně dávat lásku?
 
Kett
06.02.20
12:16
Reg.5.2.20

Vyklad cesta:
Situace: kralovna holi
Kudy cesta nevede: eso mecu
Kudy vede cesta: kralovna mecu vzhuru nohama
Kam to vede: Mirnost

Interpretace:
Jste okouzlujici, oblibena, mate dost pratel. pro ziskani vztahu doporucuji odklidit z cesty vsechny prilezitosti ktere se nabizi. Proste to odmitnout hned na zaklade vasi intuice a nevracet se k tomu.
Podle vseho je spravna cesta - poprat se o partnera s nekym dalsim. Mozna Vase kamaradka nekoho ma, nebo chce, ale ten partner je souzeny vam. Teda nevim jak moc to chcete, ale posledni karta - Mirnost- naznacuje, ze pokud budete bojovat opatrne, budete mit moznost rozbite kamaradstvi opet napravit. Tim dostat vse co chcete.
Karta mirnost je spojovana se znamenim Stira (mozne voditko)
Ale jak rikam, budete muset jednat nejprve jen ve svem vlastnim zajmu- tedy sobecky- abyste to dostala- s tim rozhodne budou spojeny navazne problemy, proto Opatrne!
 
pavlusa
06.02.20
19:39
Reg.23.11.19

Děkuji za výklad. Myslím neustále na jednoho kamaráda, se kterým jsme se jednou velmi sblížili. Jsme stále v kontaktu, ale pouze jako kamarádi. Nevím, zda nevyčkává, až se rozvedu. Jednou se vyjádřil, že on nechce být ta příčina mého rozvodu, aby neměl manžel proti mě zbraň. Moc po něm toužím. Čeká mě s ním blízký vztah?
 
Kett
07.02.20
08:33
Reg.5.2.20

A nechcete si nejdriv doresit co mate, nez zavnete planovat to dalsi???
 
pavlusa
07.02.20
09:26
Reg.23.11.19

To je těžké, manžel mi dělá ze života peklo a já potřebuji někoho, kdo mi bude rozumět a poskytne mi to, čeho se mi strašně nedostává. Lásku, pohlazení, obejmutí ... Já nyní nežiju, já jen přežívám. Nemohu se ani pořádně najíst, hodně jsem zhubla ze samého stresu ... Potřebuji milovat a být milována. A celá záležitost s ukončením manželství se vleče a konec v nedohlednu!
 
Kett
07.02.20
10:35
Reg.5.2.20

Dobře - problem tedy je ukoncit ten stary vztah, jo?

A kudy vede cesta, jo?
 
Kett
07.02.20
10:52
Reg.5.2.20

aktualni situace Objesenec vzhuru nohama

Cituji:
Zrada sama sebe. Mozna se bojite prijmout rozhodnuti, ktere by zmenilo vas zivot, protoze prinese z pocatku neklid ci vydani. Mozna se touzite vratit ke staremu zivotu, jako male dite zavisle na jistotach od rodicu. Je na case zanechat sneni a postavit se celem k tomu, co vam prinasi uzkost, at je to cokoliv!

Kam to vede / pokud dokazete stat na vlastnich nohach - 4 holi - to znamena spokojenost sama se sebou.

Shrnuti:

Takze opakuji - netahejte do svych problemu lidi, kterych se to netyka. Jste velka holka, tak se tak chovejte. Vse co potrebujete mate - najdete svoji silu a pouzijte ji. Prestante ze sebe delat chudinku a hazet odpovednost za vas zivot na ostatni. JE TO VAS ZIVOT, ostatni vam ho zit nebudou.


 
pavlusa
07.02.20
14:18
Reg.23.11.19

Děkuji za odpověď. Víte, já vím co chci. Chci se rozvést a pak žít život, po kterém toužím. Tak jsem jen chtěla vědět, zda mě pak čeká láska o jaké sním. Musím v současnosti čelit psychickému nátlaku manžela, který si tak prosazuje svoje sobecké podmínky. I to jsem se naučila. Odolat a nevzdávat se. On byl zvyklý, že jsem vždy ustoupila, abych měla pokoj, nyní tomu tak není, blbku ze sebe nehodlám už dělat! A z toho je ten stres, kterému musím čelit. Není v tom strach z finanční nejistoty, já si pro sebe vydělám. Chtěla bych, aby to skončilo, co nejdřív, pak věřím, že se moje psychika vrátí do normálu. Jen po té lásce toužím!
 

Kett
07.02.20
14:24
Reg.5.2.20

... . A ta laska vam neustale rika, ze jestli si pro ni nejdriv neudelate misto, tak neprijde. Takze vy neudelate to misto nebo jo?
Rozumite, vite, chapete ... .konejte step by step.

Treba kdyz dotahnete rozvod do konce bude nakonec tech moznosti vic!

Rozvod prvni 100% necekejte berlicku a jdete si za svym - mam pocit ze vas vysneny princ chce silnou kralovnu a ne hadr na podlahu
 
pavlusa
07.02.20
14:42
Reg.23.11.19

Děkuji, již Vás chápu, co mi radíte a naznačujete. Přesně to jsem potřebovala! Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně štěstí v životě.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)