English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Wilde

Mladí lidé chtějí být věrní, a nejsou; a staří chtějí být nevěrní, a nemohou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Budu mit deti?Prosim Kett

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Budu mit deti?Prosim Kett

luca1
07.02.20
13:40
Reg. před 2016

Dobry den,

12 let jsem pendlovala mezi Ceskem a Reckem... nyni to vypada, ze asi natrvalo v Recku. Nyni mam rok a trictvrte pritele (prestoze je mi 30 let, je to vlastne asi prvni vazny a opravdovy vztah). S pritelem spolu bydlime, zna me cela jeho rodina a moc ho miluji. Zajimalo by me jak to s nami vypada do budoucna, jestli se nas vztah posune dale... deti aktualne neplanujeme (bavime se o tom, ze jednou ... .oba je do budoucna chceme). Tak me zajima jak to vidite. Osobne se uplne necitim... jeste tak rok/dva pockat i kdyz kdyby to prislo, nebranila bych se. Je mi 30, takze z meho pohledu jeste cas mam i kdyz nechci byt stara mama :D. Vidite u me dite nebo vice deti v budoucnu? Predem dekuji ,

Marketa 21.3.1989 ve 23:10 a pritel 20.11.1989
 
Kett
07.02.20
14:09
Reg.5.2.20

Berte to s rezervou - jsou to jenom karty!

Nejen ze nevysli deti, ale leze mi tam nejaky problem - tajemstvi, ktere jestli vyplave na povrh, bude to partner povazovat za zradu. Melo by se to vykomunikovat - i za cenu konce vztahu / aspon nebudete ztracet cas nebo vyresite neco, co vas posune ve vztahu dal.
Taky je otazka, jestli vite vsechno. Nektere karty naznacuji ze ne vsichni v okoli partnera vidi vase spojeni idylicky. Mozna by mohli delat problemy jen to nevidite? Nebo videt nechcete?

S rezervou, jo?
 
luca1
07.02.20
14:35
Reg. před 2016

Ted jsem se vydesila... trochu :D. Ja pred nim ale nic netajim a je mozne, ze se nekomu treba nelibi, ze ma Cesku i kdyz zijeme na ostrove kde namixovane vztahy nejsou nicim vyjimecnym. Jinak me nic nenapada. Dokonce pry mohu letos ocekavat zasnubni prsten a pak zacit planovat co a jak dal... proste se prestehovat do lepsiho a pak planovat rodinu pomalu... .a muzu se jeste zeptat, nevidite jakoze vubec u me deti, tehotenstvi atd.?Nebo pripadne dokonce nas dva? Vim, ze se muze vsechno zmenit, ale proste mi pripada, ze tohle je on a myslim, ze i on to tak ma ve vztahu ke mne. Predem moc dekuji.
 
Kett
07.02.20
14:47
Reg.5.2.20

No konci to dvojkou poharu vzhuru nohama pro vzdalenou budoucnost a 10 mecu pro tu blizkou.

Ja bych skrine jeste nekupovala (zasnoubit se muzete vzdycky - po zasnubach jsem zdrhla asi 10x- nic to nestoji)

Da se to - mozna strhnout na komunikacni úroveň. Ta desitka mecu by mohla rozbourat stare party pratel - pak i ta dvojka poharu by se dala strhnout - no ale clovek mini a Buh cini, ze jo?

Jako fakt vam preju stesti, zkuste se ho zeptat, jestlu vam neunika pistoj nekoho na kom jemu zalezi a vy ani nevite ze na nej ma takovy vliv?
 
luca1
07.02.20
19:28
Reg. před 2016

Vim, ze to mam brat s rezervou a snazim se, ale ted mam brouka v hlave :D. Protoze o mne vi vsechno, tady neni nic za co by mel byt nastvany. Ja mela tedy pocit, ze me jeho rodina prijala fajn. Nemam pocit, ze bych nekomu vadila az tak aby mu me rozmlouvali. Mozna se porad vznasim na oblacku, ale pres rok spolu bydlime a travime spoustu casu a zkratka jsem denne slovy i ciny presvedcovana o jeho lasce a z me strany je to stejne, proto si rikam co se chysta za pohromu... .mohu se zeptat tedy tak, jestli ja budu mit nekdy deti?
 
Kett
07.02.20
21:07
Reg.5.2.20

Tohle fakt neumim.

Ale omlouvam se za toho brouka. Treba to nema byt konec toho vztahu s panem, ale vasi rodinou tady? To tady nikoho nemate? Tim odchodem jinam se asi dost veci zmeni, nebo?

Mozna jsme to s tim koncem vzali za spatny konec a resime Recko a mame resit Cesko.
 
luca1
07.02.20
21:31
Reg. před 2016

Ne, ja uz tu tretim rokem trvale ziji. Doma mam rodice se kterymi jsem v kontaktu a jezdim do CR 2x rocne vlastne kvuli nim. Jsem jedine dite. Driv jsme kvuli tomu dost bojovali. Studovala jsem hotelovku a dostala jsem se do Recka na praxi, pak sem jezdila i o prazdninach na VS. Vichni doufali, ze me to pusti a nepustilo. Dokonce jsme se rok nebavili, coz me zpetne velmi mrzi a rodice jeste vic. Proto i kdyz by si to velmi prali abych zustala tvale v CR, uz mi nic nevycitaji, nepremlouvaji a nedavaji ultimata apod. Ja se vzdycky nemohla dockat a zarila stestim kdyz jsem mela letet do Recka, ale nikdy se netesila zpatky domu (poprve probrecela 3 dny... pak uz jen tajne do polstare. Prvnich 5 let jsem z toho byla spatna vzdycky kdyz jsem musela zpet, ale drzelo me to, ze se vratim. Takze nemam pocit, ze neco opoustim. Jedine na co myslim je to, ze zdravotnictvi a skolstvi jsou tu hrozne. Ale jinak zivot, lidi atd je tu krasny. Takze to vidim tak, ze mam vse vyresene, s rodici jsem v pohode. Pritele miluji... tak ted jen planovat a postupne neco budovat.
 
Kett
08.02.20
10:16
Reg.5.2.20

Preji hodne stesti.

I ja travila mimo zemi 10 let / i kdyz jsem se mela vdat do cizi zeme osud do dokopal uplne jinak.

A neslo o lasku, ale o odpovednost, ktera tehdy zmenila plany.

Uvidite, treba casem pochopite co v tech kartach vylezlo - a treba jen dojdete k zaveru, ze Kett je uplne blba.
I to se stava.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)