English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

budoucnost

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

budoucnost

Vinka
28.11.18
19:01
Reg.20.8.17

Dobrý den, prosím o odpověď, je nějaká budoucnost s tímto mužem 31.5.1974? Bude mě kontaktovat? Já 4.12.1971.
Děkuji
 
Koník
29.11.18
09:08
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte mezi sebou určitou harmonii a city, Slunce jsou ale proti sobě, postupně budete zjišťovat že máte silná ega a jeden druhého nebudete chtít respektovat, Luny jsou v kvadratuře, zcela odlišné vnímání emocí, zjištění že každý vnímáte jinak, také Saturn narušuje, řekněme zastíní Slunce a budete občas cítit málo prostoru pro své vyjádření, Pluto je v napětí s Venuší, hrozí emoční vydírání, manipulace,. Nicméně tím že o tom víte, to můžete lépe řešit a držet se harmonických aspektů Jupiter trigon Luna, Venuše trigon Merkur,.. čiže komunikovat mezi sebou a pochopit se.
 
Vinka
29.11.18
19:23
Reg.20.8.17

Dobrý den, moc děkuji za odpověď, máte v podstatě pravdu, ale zajímalo by mě, jestli spolu v budoucnu ještě budeme. Momentálně spolu nejsme, je tam někdo třetí... , jestli to pomine a on se ozve, jestli vzpomene na tu naši "harmonii a city", nebo rozchod je už mezi námi definitivní.

Děkuji
 
Koník
30.11.18
09:24
Reg.7.6.18

Dobrý den, on má momentálně Uran na Venuši, což znamená že otázka vztahu je u něho nevyzpytatelná, spíše jé ovlivněn nyní volnosti, ovšem v Březnu máte mezi sebou Venuši Saturn dobrém aspektu, což může přinést stabilitu. To neznamená že se nemůžete setkat dřív spis, spíše jde o to že jeho charakter je nyní narušen Uranem.
 
Vinka
30.11.18
21:12
Reg.20.8.17

Dobrý den, děkuji, ale odpověď mi není úplně jasná. Teď tedy není vhodná doba být spolu, ale změní se to v březnu? On si vše srovná a sám se ozve? Já první krok dělat nebudu, on je ten co to ukončil...
 
Koník
03.12.18
09:52
Reg.7.6.18

Dobrý den, v podstatě jde o vnímání vztahu, když zasahuje Uran,většina párů pociťuje změnu chování partnera, ale neznamená to, že nebudou spolu, jinak jak říkáte, bude to on kdo se bude poté více snažit.
 
Vinka
04.12.18
22:38
Reg.20.8.17

Děkuji za ochotu a nějaký perspektivní vztah, kde to budeme cítit stejně vidět není ?
 

Koník
05.12.18
07:40
Reg.7.6.18

Dobrý den převážně rok 2019 bude pro vás aktuální Saturn Venuše, což je převážně o spíše perspektivě, kde Saturn učí spíše práci než povrchní zábavě ve vztazích.
 
Vinka
15.12.18
13:30
Reg.20.8.17

Dobrý den, měl jste pravdu. Moc jsem tomu nevěřila, ale skutečně se párkrát ozval sám od sebe a dokonce mi přijel i opožděně popřát k narozeninám. Nevím jestli to brát jen jako kamarádské gesto, nebo něco víc... , každopádně děkuji za předchozí odpovědi .
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)