English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Doyle

Když vyloučíte nemožné, pak to, co zbývá, musí být pravda, byť je sebenepravděpodobnější.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Bolavé srdíčko

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Bolavé srdíčko

Maatina
29.08.21
22:56
Reg.29.8.21

Delší čas jsem se ucházela o jednoho muže (18.7.1987). Nechával mě v naději a já se s ním toužila sdílet víc a víc. Najednou se kvůli něčemu moc trápil a já o něj měla starost, až jsem z něj dostala, že je to kvůli jiné dívce. Prý mi nechtěl ublížit. Tak mě nechával celou dobu v naději? Srůstat s ním víc a víc? Tolikrát jsem jej o tu pravdu žádala.. Nedovedu to nějak pochopit. Chtěla bych vědět víc. A chtěla bych znovu svoji naději, pokud tu nějaká je. Já 22.9.1981.
 
Hermit
30.08.21
20:11
Reg.17.7.21

Milá Martino,
vaše urputnost a zaťatost do toho muže se mi jeví až nezdravá. Muži obvykle toto neřeší, že se nějaká žena kvůli němu trápí, ten jde lehce dál a někdy je to snad lepší... ..Obecně se někoho doprošovat, aby mě měl rád, nikdy nefunguje, naopak se to druhému protiví a bere to jako nátlak.
Tarotové karty jsou: 3/Meče - Královna Mečů - 5/Pohárů
Tady je zcela jasná odpověď, že už je to pryč. Pořád máte zlomené srdce, to je ta první karta, ale prostě si našel jinou ženu, vám nezbývá než to přijmout a jít dál.
Vím, že to bolí, ale chce to čas.
Hermit

 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)