Magický balíček z vestirna.com

Obsah magického balíčku:
Podpořte provoz serveru vestirna.com nákupem originálního magického balíčku!

Balíček obsahuje čtyři andělská pírka z libanonského cedru a oboustrannou magickou kartičku, na které jsou laserem vypálené dva samostatné energetické symboly. To vše ve skládané krabičce ze zlatého papíru.

Zakoupením balíčku přímo podporujete provoz a autory serveru vestirna.com.

Energetický symbol 1 - Zesílený Květ života:Květ života léčí tělo i duši, harmonizuje, dodává energii, pomáhá napojit se na božskou sílu a vesmírné světlo.

Stejně velké kružnice, které mají na svém obvodu středy dalších stejně velkých kružnic, tvoří semeno, květ i strom života. Ve vzniklé síti můžeme najít řadu obrazců, symbolů a zákonitostí, kterých využívá i moderní architektura. Symbol má schopnost prokázat, že jsou všechny věci kolem nás úzce a trvale propojeny. Květ života sjednocuje naši mysl, srdce a duši a má také obrovské množství skrytých potenciálů.

Působení energie Květu života lze využít i v praktickém životě. V dřívějších dobách se symbol využíval k harmonizaci vody a vkládal se také pod potraviny, aby se harmonizací prodloužila jejich životnost. Nejrozšířenější způsob využití působení symbolu je jeho vystavení v domácnosti na viditelném místě. Nejlépe v místnosti, kde se nejvíce během dne vyskytujete.

Nechte do sebe proudit energii a vibrace symbolu, ať i ve vás rozkvete Květ života…

 

Energetický symbol 2 - Pythagorova nekonečná sedmička:Nekonečná sedmička zobrazuje nekonečnou sedmistrannou spirálu. Energetický symbol se využívá především k nacházení východiska při rozplétání a obnovování poškozených vztahů nebo k posílení při navozování nových známostí.

Symbol bývá nazýván Symbolem správné cesty. Sedm hlavních opakujících se stran zpodobňuje sedm směrů v prostoru (centrum, nahoře, dole a k tomu čtyři nebeské směry).

K rituálu obnovení či započetí vztahu je třeba pouze symbol a obyčejný papír. Na kousek papírku se napíše jméno osoby, se kterou si je přáno vyrovnat vztah (případně úspěšně začít vztah nový). Papírek se přeloží na půl a následně se položí na destičku se symbolem nekonečné sedmičky (otočeným vzhůru). Místo papírku se jménem lze použít fotografii, případně drobnou věc, patřící dané osobě. Pokud si přejete o urovnání vztahů v domácnosti, stačí ponechat symbol na viditelném místě, například jako ozdobu či dekoraci.

Pro zesílení působení symbolu jsou přítomny v rozích kartičky čtyři fáze Měsíce – včetně úplňku (prázdné kolečko) po nov (plné, hnědé kolečko). Podle aktuální fáze Měsíce je v konkrétním rohu působení nejsilnější a lístek či fotografii je záhodno umístit více k tomuto rohu.

 

Andělská pírka splněných přání:
Čtyři andělská pírka z libanonského cedru pro vaše přání a sny.

Vyberte si náhodně jedno pírko, a jak budete v soukromí, zašeptejte mu vaše největší přání. Pírko následně noste co nejvíce u sebe, třeba v peněžence. Po 14 dnech zašeptejte „staniž se“ a pírko rozlomte na dva přibližně stejné kusy. Máte-li kde, je vhodné rozlomené pírko spálit či jinak zničit. Neměl by se k němu již nikdy dostat žádný další člověk, přání by tím bylo ohroženo. Nové přání není vhodné začínat dříve než s odstupem alespoň jednoho týdne.

Pamatujte, že andělská pomoc přichází přes prostředníky. Svému přání musíte jít naproti a nebát se chopit zjevných i nahodilých příležitostí.Materiál a velikosti


Velikost oboustranné kartičky (1ks) je 9x9 cm. Výška pírek (4ks) je 6 cm.
Materiál kartičky je pružné lisované dřevo, materiál pírek je libanonský cedr. Obojí je o tloušťce pod 1mm. Vzhledem k materiálu (jedná se opravdu o dřevo) nelze garantovat konkrétní texturu povrchu. Každý kus je tudíž originál. Destička i pírka jsou řezána laserem a oba znaky jsou do dřevěné destičky pro maximální přesnost laserem vypáleny.


Objednávka


Cena balíčku je 360 Kč + 50 Kč poštovné (včetně DPH 21%).
Pro objednávky ze Slovenska je cena balíčku 26 EUR (zahrnuje 15 EUR balíček, 3 EUR poštovné a 8 EUR poplatek za zahraniční převod).


Aktuálně je k dispozici 50 ks balíčků, výrobu si zajišťujeme sami.

objednat