Přezdívka: Red (Střelec)

Jaký je Váš dnešní horoskop?

Jaký je Váš biorytmus?

Jaká je Vaše tarotová karta dne?

Nově na věštírně:


Kompletní horoskop pro rok 2020 ZDARMA!

Pro váš horoskop 2020 klikněte zde.


Vyzkoušejte z naší nabídky výkladů zdarma:


Vaše Andělská karta? Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu! Cikánské karty Jednoduchý výklad na otázku s odpovědí ANO/NE. Vrba přání Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání ...
 
Karty Archandělů Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud? Runy lásky Runová věštba lásky a vztahů.
Vyberte si jednu runu ...
Výklad na 7 dní Výklad z karet na sedm dní.
Co prozradí vaše karty?


Vaše osobní předpověď pro týden od 20.1.2020:

Pondělí, úterý
V lásce žádná zvláštní vstřícnost. Smiřte se s tím, co máte doma. Nezatěžujte dnes příliš svůj krevní oběh. Jestli berete nějaké prášky, nebuďte v dávkování příliš velkorysí.
Středa - pátek
Příhodný den dát si zastřihnout vlasy, porostou vám rychleji. Den bude činorodý, milostně aktivní a bude vás svádět k dalekým cestám. Kupte si při procházce nějakou mapu a cestujte alespoň v duchu. Večer ovládejte svou žárlivost.
Sobota, neděle
Směřujte svou energii k uplatnění především v mezilidských vztazích. Jestliže se budete snažit dosáhnout obohacení nebo zbohatnutí, mohli by jste se dostat do problémů.

Šťastné dny:
čtvrtek

Příznivé pro lásku:
pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek

Příznivé pro investici:
úterý, čtvrtek, pátek


Vaše karta pro aktuální týden:

Princ pohárů

Zkuste chvíli snít s otevřenýma očima, možná se vám tak naskytnou nové příležitosti.
Princ pohárů boří hranice mezi sny a skutečností. Nebuďte však příliš naivní. Někdo vám nabídne pozvání, gesto lásky nebo usmíření, přijměte jej s otevřeným srdcem. V práci můžete očekávat pochvalu či povýšení. Zasloužíte si to. Dbejte na hezký zevnějšek a příjemné vystupování. Ve vztahu dejte průchod svobodě. Nebuďte na partnerovi tak závislí.

Nejčtěnější z posledních dnů:

Ovlivňují náš osud břemena z minulosti?
Je vše, co se nám děje, pouhou náhodou nebo se vše řídí zákonem neměnné spravedlnosti? Doženou nás opravdu naše hříchy jak ze současného života, tak ze životů minulých?
Vše co potřebujete k výkladu snů
Každý z nás sní. Někdo létá hlavou v oblacích přes den, ale zaručeně všichni sníme v noci.
Pořiďte si penízový strom. Zajistí vám prosperitu a bohatství
Cílem čínského umění Fengshui je pomocí přírodních sil a energií vnést do lidského života harmonii a klid. Jedním takovým přírodním pomocníkem je tzv.
Kdo je vaší spřízněnou duší?
Zajímá vás, jak a kde najít svého životního partnera? Jestli hledáte stejně smýšlející spřízněnou duši, zkuste navštěvovat místa pod vlivem elementu vašeho znamení.
Tajemství šťastného manželství
Oboustranně šťastné a dlouhotrvající manželství je zdánlivě velmi vzácným jevem. Proto je v první řadě na místě vám pogratulovat, že jste našli jeden druhého!.