Přezdívka: Red (Střelec)

Jaký je Váš dnešní horoskop?

Jaký je Váš biorytmus? novinka!

Jaká je Vaše tarotová karta dne? novinka!

Vyzkoušejte z naší nabídky výkladů zdarma:


Magická koule Zeptejte se magické koule pro odpověď ANO/NE. Geomantie Objevte svou budoucnost v několika hozených kamenech. Co prozradí kostky? Někdy i okamžik náhody rozhodne o naší budoucnosti.
 
Magická osmisměrka Rychlá věštba s postřehem prozradí, jaký bude další den. Čtení z ruky Kompletní a přehledný návod čtení z ruky. Výpočtěte si barvu aury Numerologický výpočet vaší aury!
 


Vaše osobní předpověď pro týden od 22.7.2019:

Pondělí, úterý
S každým chcete být kamarádi, to by dnes váš životní partner nemusel tolerovat ani pochopit. Pozor na to, dnes navíc nebude mít váš partner čas, aby o vás mohl pečovat, jak jste zvyklí.
Středa - pátek
Hned dopoledne naslouchejte své intuici, mohla by vám vyřešit mnohé, nad čím vám právě zůstává rozum stát. Pro mnohé momentálně nevázané nejspíš začátek nové lásky. Takové naslouchání se občas vyplatí.
Sobota, neděle
Taktiku trucování nelze doporučit nikdy, v tomto období a navíc ve vaší situaci by to byla hodně bláhová taktika. Přílišným taktizováním byste mohli vytvořit atmosféru zmatku a nedůvěry. Raději upozorníte na chyby druhých, nežli byste dali do pořádku své vlastní omyly.

Šťastné dny:
úterý, středa, čtvrtek

Příznivé pro lásku:
pondělí, středa, pátek

Příznivé pro investici:
středa


Vaše karta pro aktuální týden:

Dvojka mečů

Učiníte-li těžké rozhodnutí, přinese vám to duševní klid a spokojenost.
Ve vztahu nastal čas udobřit se a dohodnout. Odsuňte stranou staré nevyřešené spory. Složte zbraně a přijměte partnerovo smířlivé gesto. Vnímejte své okolí a vyřešte veškeré spory se spolupracovníky, odlehčíte tak atmosféru na pracovišti.

Nejčtěnější z posledních dnů:

Netrápí vás přivtělená duše?
Obětí přivtělení se obvykle stávají lidé, kteří se v první řadě ocitli ve špatném rozpoložení na špatném místě. .
Jaký bude váš partner otec? Podívejte se na jeho znamení!
Plánujete se svým partnerem dítě a jste zvědavá, jaký z něj bude otec? Zda bude přísný nebo naopak benevolentní, zapojí se do péče o miminko nebo se raději bude dívat zpovzdálí?
Jak nám příznaky odhalují co v těle chybí.
Po dosažení určitého věku, máme téměř všechny z těchto příznaků, způsobených nedostatkem potravin uvedených. .
Jaký filmový žánr preferují jednotlivá znamení zvěrokruhu?
Chtěli byste pozvat někoho do kina, ale nevíte, co by se mu tak mohlo líbit? Chcete někoho ohromit svými znalostmi o žánru, který má rád?
Andělské snění
Spánek je pro náš organismus jednou z nejdůležitějších činností. Je potřeba se mu věnovat a nechat naše tělo odpočívat, nabírat nové síly a regenerovat se.