Přezdívka: Red (Střelec)

Jaký je Váš dnešní horoskop?

Jaký je Váš biorytmus? novinka!

Jaká je Vaše tarotová karta dne? novinka!

Vyzkoušejte z naší nabídky výkladů zdarma:


Vaše Indiánská karta? Tajemství vaší životní cesty je v indiánských kartách! Poznejte svého anděla Seznamte se s vaším andělem a prolistujte si naše články. Magická koule Zeptejte se magické koule pro odpověď ANO/NE.
 
Geomantie Objevte svou budoucnost v několika hozených kamenech. Osudová karta Výklad aktuální situace a blízké budoucnosti. Výpočtěte si barvu aury Numerologický výpočet vaší aury!
 


Vaše osobní předpověď pro týden od 20.5.2019:

Pondělí, úterý
Dnes věnujte větší pozornost stravě, vyhněte se jídlům, která vyvolávají kvašení. Váš imunitní systém volá spíše po vitamínech. Pokud se budete dnes snažit, budete slavit v partnerství úspěch.
Středa - pátek
Chybí vám nadhled, hlídejte si tedy v práci své reakce. A jestli je neudržíte pod kontrolou, dejte si večer nějakou tu zklidňující lázeň s přidáním meduňky a lžíce medu. Vyrovná to vaši hormonální hladinu.
Sobota, neděle
Hlídejte si své finance, dnešek přeje rozhazování a plýtvání. Omezte kritiku na minimum, podrážděné okolí by vám to mohlo okamžitě vrátit i s úroky. Měsíc nebude rovněž přát soustředění, takže se nedoporučuje hrát hazardní hry, ani se příliš zdržovat v dopravních prostředcích či vlastním autě.

Šťastné dny:
pátek

Příznivé pro lásku:
pondělí, úterý, středa, čtvrtek

Příznivé pro investici:
pondělí, úterý, pátek


Vaše karta pro aktuální týden:

Sedmička mečů - Marnost

Každý má někdy chvíli, kdy přemýšlí, pro co vlastně žije a proč se musí pracovat od rána do večera, když se výsledky mnohdy nedostavují.
Není ale třeba takhle přemítat, jsou to jen chvíle, kdy člověk ztrácí odvahu, a proto je třeba ji znovu získat. Jedině tak můžete překonat všechny překážky, které vám život staví do cesty. Nenechte se rozptylovat zbytečným strachem a obavami.

Nejčtěnější z posledních dnů:

Tajemství šťastného manželství
Oboustranně šťastné a dlouhotrvající manželství je zdánlivě velmi vzácným jevem. Proto je v první řadě na místě vám pogratulovat, že jste našli jeden druhého!.
Kdo je vaší spřízněnou duší?
Zajímá vás, jak a kde najít svého životního partnera? Jestli hledáte stejně smýšlející spřízněnou duši, zkuste navštěvovat místa pod vlivem elementu vašeho znamení.
Pro která znamení je voda důležitější než pro ostatní?
Lidé ve znamení Raka, Štíra nebo Ryb jsou také extrémně citliví na své prostředí, zejména na viry, bakterie nebo houby a voda pomáhá vyplavit tyto tox...
13 tipů na koupelnu podle FengShui
Každá část domu se vztahuje k určitému aspektu života a umístění koupelny ho ovlivňuje tím, že z této části vyčerpá veškerou pozitivní energii a všechny klady, které nám ta oblast přináší, jsou tím pádem pryč. .
Znamení horoskopu napoví, jaké budou vaše děti ...
Znamení zvěrokruhu neovlivňuje pouze nás, ale také naše potomky. Chcete, aby mělo určité vlastnosti či nadání?