English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

zvláštny sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

zvláštny sen

janka555
18.05.11
23:15
Reg. před 2016

Pred niekoľkými týždňami som zaspala poobede a snívalo sa mi niečo zvláštne.Lietala som medzi budovami v ulici,dolu na ceste som videla motorkára,budovy som pomaly obletela a vošla do druhej ulice, kde som ,,pristála,,na terase.Z terasy som /už po vlastných/vošla do miestnosti,kde sedelo asi 20 žien a jedna za katedrou im niečo prednášala.Chcela som prejsť poza ne,ale prednášajúca mi povedala: Kolegyňa,poďte medzi nás.Ja som nereagovala a vyšla som dverami na druhej strane miestnosti na akúsi pavlač so zábradlím.Oproti zábradlia bola stena a keď som sa na ňu pozrela,začal sa tam tvoriť nejaký modrý obrazec,o ktorom som vedela,že mi má niečo dôležité zdeliť.V tom som sa zobudila.Doteraz si ten sen pamätám,čo by to mohlo znamenať??
 
Suzie
23.05.11
13:48
Reg. před 2016

ahoj,máš obdobie keď je to celkovo v pohode,môžeš si dovoliť aj "lietať" odosobniť sa od problémov,trochu zrelaxovať a pozerať sa na veci zhora.Nezanecháš ale spoločenský život,čiže nezavrieš sa kdesi do kúta,lenže ešte nejaká povinnosť ťa čaká ,je to len krátkodobý oddych,stena ďalej nepustí kým si tú povinnosť nesplníš... ak by som mala hádať ,toto mi pripomína kolobeh skúšok a až po tej poslednej príde úplná úľava,no možno máš celkom iný problém -neviem,napíš
 
janka555
23.05.11
17:06
Reg. před 2016

Ahoj, veľmi ti ďakujem za odpoveď, som naozaj rada,že viem, o čom to môže byť. No a tá povinnosť,resp.to čo chcem a potrebujem,je nájsť si vhodné zamestnanie.V každom mám podobný problém,už si pripadám ako nejaký fluktuant,lebo buď nie je robota,alebo znižujú stavy,menia pracovnú dobu a pod. Som presťahovaná v inom meste,takže preto hľadám prácu,ale ako v tom sne,stále narážam na akúsi pomyslenú stenu.
 
Suzie
24.05.11
12:00
Reg. před 2016

áha no jasné,veď je spomenutá vo sne aj kolegyňa- príliš rýchlo som reagovala,ale každopádne ti prajem nech ti to vyjde,ale nielen ako z núdze cnosť,ale niečo ,čo ťa bude napĺňať a tešiť papa
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)