English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zvláštní události v mém bytě a okolo mne,po...

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Zvláštní události v mém bytě a okolo mne,poradíte?

Eliška111
19.05.15
11:28
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Moc prosím o radu, protože nevím, co si mám myslet o těchto věcech, které se mi dějí: bydlím od loňského roku v novém bytě. Něco tady o sobě občas dává vědět, ale mně osobně to zatím nijak nechodilo děsit. Nebojím se tady, i když atmosféra v bytě úplně ideální není. Ale: minulý měsíc se mi sama od sebe v noci zapnula televize v mém pokoji a vzbudilo mne to. Myslela jsem, že jsem třeba usnula s dálkovým ovládáním pod polštářem, ale leželo na stole. Vyděsilo mne to, protože to, že by se samovolně zapnul elektrický spotřebič, jsem z vlastní zkušenosti zažila jenom jedinkrát v životě a to krátce před smrtí mé nemocné maminky - a byla to právě tato televize!!! Od té doby nic. Nějak sem si to nechtěla připouštět a neřešila jsem to tentokrát. Jen jsem zavolala otci, zda je v pořádku. Nicméně včera večer mi bylo hodně smutno, prožívám dost těžké období a před usnutím jsem přemýšlela, co změnit a co udělat. A že jsem fakt v tom životě zůstala tak nějak osamělá a trápí mne i zdraví. Usnula jsem a za hodinu po usnutí mne zase probudila televize: sama se zapnula. Dálkové ovládání opět na stole. Právě běžel pořad Volejte věštci a kartářka tam odpovídala někomu na dotaz. Jen jsem zanadávala a televizi vypnula. Ale pak, když jsem si znovu lehla, cítila jsem teplo a brnění a jakoby snad i lehké doteky na těle. Když jsem se dnes ráno probudila, musela jsem nad tím přemýšlet. Co když jsem měla poslouchat, o čem se v té televizi mluvilo? Co když to měla být rada nebo nějaké znamení? A kdo je ten, co pouští tu televizi? Před chvílí jsem tu otázku vyslovila nahlas, povídám: "Kdo jsi a co po mně pořád chceš? Můžu Ti pomoct nebo chceš pomoct ty mně?" A pak mi sklouzl pohled na settopbox a tam byl právě čas 11:11. Mohla to být odpověď? Ale kdo to tedy je, kdo se mnou chce navázat kontakt? Anděl? Zesnulý předek, který mne chce potěšit? Bývalý obyvatel bytu? Stane se něco a já o tom mám vědět? Stává se mi, že jsou dny, kdy se mi displej mobilu rozsvěcuje sám od sebe v pravidelných intervalech, jakoby někdo mačkal klávesnici, ale ta je zamknutá, takže se jen rozsvítí a nic, nevydá zvuk. Jiné dny nezabliká. A je to tak jen tady v bytě. Manželův mobil minulý týden začal dělat to samé, jakoby se jej někdo pokoušel odemknout, ale on na to má zvukové upozornění, museli jsme zvuk zrušit, pořád to tady znělo. Taky se mi tady stala loni v létě věc, že můj tchán vážně onemocněl a poté, co jsem to dozvěděla, jsem měla sen, že šel na vyšetření a že jsem čekala na výsledek a najednou jsem zcela zřetelně slyšela hlas: "ale děda je už mrtvý." Probudila jsem se zpocená a říkala jsem si, co to zase je. Od té chvíle jsem chodila se staženým zadkem, i když prvotní výsledky mohly nabízet optimismus. Ale pak se to zhoršilo tak, že do dvou měsíců zemřel, už ho ani neoperovali. Nevíte, prosímvás někdo, s kým nebo s čím mám vůbec tu čest a jak to mám zjistit?! Začínám být nervózní. Každopádně děkuji každému, kdo mne něak nasměruje.
 
Dracizena
19.05.15
17:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eliško, odpoví Ti ten, kdo toto všechno zažil. Kdo nežil přítomnost duchovních bytostí, neví o čem je řeč a tito lidé nás budou mít za blázny...
Když na mě tenkrát doráželi ufouni, v hlavě mi znělo, "musíš se modlit, aby tě jejich energie nezničila"... Ha, a já bezbožná a modlit se, a ani jsem nevěděla jak a tak jsem se sama naučila dávat mysl do stavu, že nebudu vnímat co cítím a co, i vidím. Nešlo to, to je jasné, po stěnách jsem viděla stříbrně kreslené obrazce, dnes vím, že to byly erby. Kam jsem se podívala, z energie se mi vykreslovali obličeje a já se stala tichým pozorovatelem a zachovala klid. I Tobě, nic jiného nezbývá, než v tichosti sledovat a dnes mohu poradit a nahlas, i potichu si opakovaně ámenuj.
V tomto měsíci jsem někomu dávala rady, také se ji stále zapínala telka... nevím, jestli zde a nebo jinde, ale každopádně si čti mé vysvětlování, i na snech... Hodně Ti to dá...
A toto byly mé začátky a pak to mělo spád, že se mi představila celá bytostní šňůra, kde jsme i my lidé, nepatrnou součástí, ale o to důležitější a proto to dnes na tebe útočí...
Proto, to ONO na Tebe útočí, aby Tě probudilo do duchovního 6.smyslu.
Tenkrát jsem volala léčitelům, co se kolem mě po nocích děje a jedna mi do telef. zašeptala, " je to poslání".
I já Ti mohu říci, ano, jde k Tobě Tvé poslání-POSEL!
A kdo je tím poslem? Celá ta bytostní šňůra kam patří ufouni, andělé, bytosti světla, duchovní rádci, mimozemšťané a tato šňůra je pod ochranou stvořitele a to je dimenze zlatého obalu, který obaluje každého člověka, jen lidé kteří nedozráli, netuší, že jsou jadýrkem v mnoha barevných vrstvách, která končí zlatou skořápkou a pak je jen černá zóna.A my dnes musíme ty barvy duhové svou vizí oživovat.
Dnes si dělej ochranu, že Tě objímá Anděl bílé barvy, ale ta bílá, ať je zářivě bílá.Tvoř kolem sebe i barevná vrstvení, jako když se obaluješ duhou. Bytostní energie si z Tvé vize přečtou Tvou duchovní vyzrálost a podle toho se k Tobě budou chovat...
A proto ámenuj a hlavně před spaním, toto slovo nese také mnoho skrytých informací pro ufouny. Oni si je přečtou a nebudou hledat potřebné informace v mozku a narušovat ho...
Kdo má ufouny narušovaný mozek, dostává se do schyzofrenické zmatenosti a člověk pak není svým pánem.
Ty se ničeho neboj a sleduj a ámenuj... Můj Duch Ti bude ochrannou energií... ať chceš a nebo nechceš.Lidské energie se takto sebe drží, abychom byli v celku a neunikali jsme do vesmírných prostor ...
 
Eliška111
19.05.15
23:25
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Děkuji moc Dračí ženo, prosímvás, já jsem ztratila někoho, koho jsem měla moc ráda a cítím velký smutek po něm, já vím, že odpovídáte jenom někomu, třeba mně neodpovíte, ale nevíte, jestli se ještě setkáme aspoň proto, abychom si vysvětlili, proč tomu všemu tak bylo? On se jmenuje Martin.
 
Dracizena
20.05.15
14:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eliško, jdi dál, tak jako Martin šel dál... On nepatří mezi ty, kdo chtějí řešit minulost... a k čemu Ti to bude?
Budeš mu plakat na klíně? Co se roztrhne a slepí, věř, že by váš vztah nevydržel...
Vidíš sama, že Tě oslovuje duchovno a on by tě měl za blázna, je materialista...
Ty potřebuješ muže, s kterým si budeš moci popovídat o parajevech...
Takto to bývá, že když nás andělé vedou na duchovní schody, zbaví nás přátel, aby nám neničili aurickou stavbu, ale přijdou noví přátelé a budou se stejným zájmem...
Duchovní cestou je i myšlenka a Ty myslíš na Martina neustále a Tvá myšlenka ho může i přivolat. Tuto magnetickou sílu v sobě máš, ale přemýšlej, k čemu Ti to bude... Tvůj Anděl ví, proč vás musel rozdělit. Jednou Ti to vnitřním slyšením prozradí...
Také si pamatuji, jak mne mrzelo, že si s určitými lidmi nemohu vysvětlit prožité situace a dnes vím, že by to spojení ničilo Anděla, který se konečně dostal do mého myšlení... Podobné je to i s Tebou...
Dnes se jen usmívám a neřeším to, co by přetrhalo určitá vlákna v mém myšlení... a toto si uvědomuj, ne vždy je pro Tvé tělo zdravé se vracet k minulým láskám.Ale na to si jednou přijdeš sama... zdraví má přednost, i před láskou, která by se stejně jednou stala LASEM... LÁSKA-O je i LASO !!! A věř, že on by ti z lásky udělal peklo, to laso by Ti hodně utahoval...
 
Eliška111
20.05.15
21:34
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Moc Vám děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)