English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

německé př.

Stáří se má ctít, mládí bránit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zvlastni sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zvlastni sen

Gilraen
05.10.15
12:30
Reg. před 2016

Dobrý, den dnes se mi zdál ráno sen, který nemůžu pochopit...
Ocitla jsem se v chudé zemi v rutinách neznámého města. Bylo zde horko a sucho a vsude byl prach a ruiny z domů. V celém snu mě po boku doprovázela moje fenka.
Další zvlášností bylo, ze jsem nebyla zena, ale muž a měla jsem na sobě červenou bundu, která vzhledem k moji situaci ve snu musela poutat pozornost.
Já utíkala se svým psem přes město a cestou jsem zabijela pistolí ozbrojený protivniky(pravdepodobne teroristy), kteri stáli zleva a zprava nademnou.
Najednou jsem v ukrytu uviděla holcicku v jednom z domů za oknem a vedela jsem, ze tu holcicku už jsem někdy viděla, ale z realneho zivota ji neznam. Věděla jsem ze ta holčička by chtěla zamnou utikat, ale já ji preventivne odhanela tím, ze jsem mavala rukou, aby se nepriblizovala, protoze to tady bylo velmi nebezpecne.
Chtěla jsem dal pokracovat, ale zjistila jsem, ze uz u sebe nemám munici a tak jsem chtela utéct a schovat se. Utíkala jsem až jsme se se psem dostali ke krasnemu listnatemu lesu.
Pes utíkal predemnou a já ho nasledovala, až me dovedl k mlademu muzi, ktereho když jsem uviděla ve snu , tak se mi strašně ulevilo. Ani tohoto muze neznam z reálného zivota. Ale ve snu to byl můj stary pritel, se kterým jsem se zase shledala a byla to nahoda a me se strasne ulevilo. Okolo něj byli i další lide. Po shledáni jsem se probudila.
Mohl by mi prosím někdo pomoci s pochopenim tohoto snu blize?
 
Dracizena
05.10.15
18:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sen Ti nastínil minulý život, kdy jsi byl-a oblečen do červeného vojenského kabátu... Zajímej se o tuto válečnou dobu, žila jsi v ní, jako muž a Anděl snový Ti snově poví více, až bude ten správný čas...
 
Gilraen
05.10.15
19:14
Reg. před 2016

Děkuji moc za výklad Dračí ženo :)))
 
Gilraen
05.10.15
19:48
Reg. před 2016

Ještě bych se chtěla poprosit o výklad snu mého přítele, kterému se zdál tento sen stejnou noc jako tent výše..
Příteli se zdálo, že jsem před ním stála já a stejná moje kopie a on musel zastřelit jednu z nás. Už si ale nevzpomíná, jestli zastřelil mě nebo tu mou kopii..
Co to může značit? Předem děkuji za odpověď. :))
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)