English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zly pocit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Zly pocit

Squaw
22.03.17
22:02
Reg.8.3.17

Dobry vecer pani Tamara, rada by som.sa Vas spytala, ci karty vedia ukazat, preco si s touto.zenou nerozumiem, aky je tu problem? Skusala.som.vselico ale.nie je to stale.ono, ja 23.1.1979, ona 7.4.1956, dakujem vam, krasny vecer
 
Tamara A.
24.03.17
17:12
Reg.6.8.16

Squaw, můžete mi, prosím, pro přesnější výklad napsat, v jakém vztahu jste s touto dámou? Děkuji, TA
 
Squaw
24.03.17
22:01
Reg.8.3.17

Je to moja svokra
 
Tamara A.
25.03.17
16:22
Reg.6.8.16

Milá Squaw, děkuji za upřesnění. Karty mi dlouho ukazovaly matku, ale s výstrahou. Plus jsem nerozuměla té hodně negativní energii v kartách. Někdy ty výklady na dálku prostě potřebují upřesnění. Ale konec teorií.
Squaw, tato žena Vás podle karet nikdy nepřijme. Už dlouho se mi nestalo, že by se z karet na mě vyvalilo tolik negativní energie. Ona Vás ale i většinu okolí nemá ráda. Dusí to v sobě, ale stejně to všichni ví. Tady není rady ani pomoci. Vy jste hodný člověk a smiřte se s tím, že prostě tchýně taková je a bude. Vy si držte nadhled, nejděte do konfliktů nebo hádek (ty ona ráda). Berte ji, jaká je. Vy máte svůj hezký život (karty na Vás samotnou jsou hezké) a ji prostě berte jako hnusný botník po dědečkovi, který nikdo nemá sílu vyhodit. Držím Vám palce. TA
 
Squaw
25.03.17
20:04
Reg.8.3.17

Dakujem, ani neviem ako.to inak vyjadrit, citim.take.nejakeOk.odlahcenie, naozaj. velmi.dakujem...
 
Squaw
26.03.17
10:22
Reg.8.3.17

Chcela som napisat ze citim uvolnenie, zle mi to tam skocilo :-)
 
Tamara A.
26.03.17
21:40
Reg.6.8.16

To jsem moc ráda :-). TA
 
Squaw
27.03.17
08:51
Reg.8.3.17

Dobre rano pani Tamarka, mozno uz som trapna.,ale predsa, mozte sa mi prpsimosim este raz pozriet na to, aky ma vztah ku mne tento muz 26.8.1988? Lebo sme si dobre rozumeli (nebol to vztah, priatelstvo) a zrazu po nedorozumeni je to prec, a mna to dost mrzi a rada by som.v tom mala jasno, dakujem krasne ak si na mna este najdete cas 🌻🌻 ;🌻㇬ 4;🌼🌼
 
Tamara A.
07.04.17
17:45
Reg.6.8.16

Milá Squaw, karty vidí přátelství. TA
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)