English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Protože žiješ poctivě, nedbej na řeči zlých lidí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zle oko

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Zle oko

Jarka147
21.12.16
11:11
Reg.15.11.16

Dobrý den našla jsem stránku o věštění zdarma a z tý stránky mi obden posílají maily že potřebuju se zbavit zlé energie že někdo na mě hodil zlé oko a kvůli tomu mám život jaký mám že mi někdo ukradl můj život moc prosím o pomoc jestli by mi s tím někdo pomohl už nevím jak dál ale opravdu cítím že něco není v v pořádku Moc prosím o pomoc Předem děkuji
 
Jarka147
21.12.16
11:15
Reg.15.11.16

Muj datum narozeni je 06/08/1991
 
petr54
22.12.16
09:30
Reg. před 2016

Dobrý den. Pokud budete slepě věřit všemu tomu, co Vám kdo napovídá, dlouho si na tomto světě nepobudete. Snažte se zbavit strachu, ten má vždy "velké oči". Dál se snažte pochopit, že život Vám nikdo nemůže ukrást a to proto, že každý má jen jeden. Ten svůj.
Zlá energie neexistuje, v univerzu je jen jediná energie, ale jde o to, jak je využita nebo zneužita.
Zdravím: Petr.
 
Jarka147
22.12.16
10:57
Reg.15.11.16

Děkuji mám za to že jste mi odepsal už jsem nečekala že mi někdo odepíše ale mám problém že když jsem sama cítím že je někdo se mnou ale mám takový pocit strachu jak kdybych se toho bála Jak se mám zbavit toho strachu. Víte v tom krátkém životě se mi staly hodně věcí tak asi proto se toho všeho tak hodně bojím Bojím se ty bolesti zase asi nebo já už nevím už jsem na to všechno sama a hledám jenom pomoc
 
Jarka147
22.12.16
10:59
Reg.15.11.16

Já sama o sobě Vím že jsem hodně silný člověk že toho hodně vydržím ale poslední dobou se mi nic nedaří nemůžu se sebrat prostě začít zase být tím silným člověkem ale možná jsem taky i na špatné stránce na tyhle stránce se asi tyhle věci neřeší ale tak stejně vám ještě jednou děkuji za odepsání
 
Red
22.12.16
14:09
Reg. před 2016

Dobrý den, napište jim, že si nepřejete další zasílání emailů, jinak je nahlásíte na ÚOOU (Úřad pro ochranu osobních údajů). Pokud je to z ČR, budou buset poslechnout, máme na to naštěstí zákony a hrozí jim pokuta.
Jestli je to jak píšete, tak to jsou jen nějací podvodníci, kteří se Vás snaží zmanipulovat. (a očividně se jim to daří)
V dnešní době nelze jen tak někomu posílat emaily, pokud si to nepřeje.

Jak psal petr, nevěřte blbostem a seberte odvahu, bude líp, stačí tomu věřit ;)
 
Lumpino
23.12.16
20:16
Reg. před 2016

Bych k tomu doplnil ze je pokud je člověk rozrušený je dobré začít s meditací. Dokáže pomoci od řady psychických a nejen psychických problémů.
 

Vasi
27.12.16
11:55
Nereg.

IP: 89.203.212.*
Dobrý den, máme problém s černou magií. Nebudu rozepisovat, co se děje, protože je to na 2 dny, také vím, od koho je, ale je to silné. Bráníme se všemi způsoby,prošli jmse očisťovacími rituály.Je to slabší,ale nějak se to vrací. Poslední dobou pomáhají křišťály hustě rozmístěné v prostoru, kde se nacházíme. Já to dokážu okamžitě vycítit, začne mi být ihned zle. Dokázali by jste mi poradit, jak pokračovat? Děkuji Věra
 
Lumpino
28.12.16
06:43
Reg. před 2016

A podle čeho poznáš že je to mágií?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)