English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Swift

Žárlivost je oheň - parohy se v něm snad scvrknou, ale ten zápach!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zkušenost s kartářkou

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Zkušenost s kartářkou

tonok2
08.05.11
00:12
Reg. před 2016

Kartářka vám prý neřekne přímo nic o smrti. Mě tedy řekla a mohu vám říci, že jsem se s tím možná ještě nesrovnala. Kdyby to, co říkala nevycházelo, tak to hodím za hlavu. Jenže ono to, co mi řekla, tak sedělo, že teď hodně často myslím na to zlé, co mě čeká. Byl to takový karetní rozbor celkový, nehledala jsem odpověď na žádnou konkrétní otázku. Mluvila o rodině, o matce, dětech, dětství, tchýni a vše do puntíiku sedělo. Tchýně skutečně brzy poté zemřela. Jenže také mi řekla, že mi do dvou let zemře manžel a to mě paralyzovalo tak, že jsem nebyla první dny myslet na nic jiného. Od té doby ho sleduji, bojím se a není to dobře, nevědomky k němu přivolávám něco nedobrého. Ale zbavte se toho! Jenže když ona věděla tak přesně všechno a jak se teď tomu bránit? Takže jděte ke kartářce ... .
 
pro tonok 2
08.05.11
12:38
Nereg.

IP: 92.245.8.*
tonok2 mohla by jsi mi dát na tu kartářku kontakt? Nechala bych na sebe emial když tak. Děkuji tak či tak a přeji hezký den
 
Teoretik
08.05.11
16:23
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Také jsem něco podobného zažila. Byla to má dlouholetá kartářka. To že mi řekla o úmrtí manžela mi překvapilo /možná až uzemnilo/. Dodala k tomu, že bych si měla dávat peníze stranou. Doba byla dost dlouhá -4 roky. Zpočátku jsem o tom moc neuvažovala-času dost a možná se to nevyplní, i když se vše plnilo. Chodila jsem za ní mnoho let. Jenže čas letí hrozně rychle. Života běh jsem nezměnila, i když jsem to měla plně v mých rukách. Doba se ale naplnila. To již byla po smrti i ona paní. Až při vyřizování pozůstalosti mi došlo, proč mi ona, patrně asi z lásky, tuto špatnou zprávu sdělila. Zůstala mi na krku dost velká půjčka /kdybych brala v úvahu její předpověď mohla být dávno zaplacena/. Ještě jednu věc si uvědomuji. Vstoupí-li smrt do domu, jedná se vždy o velký životní zlom. Podvědomně je na něj ale člověk připraven. Doufám, že se ti nestane to co mně, ale možná to jednou vyhodnotíš trochu jinak než nenávist k oné dámě. Zkus to zatím na příkladu toho jestli ti třeba v něčem nebylo pomoženo při úmrtí tchyně s ohledem na to jak se ti změnil život. Plusy i minusy.
 
Maty
08.05.11
16:40
Nereg.

IP: 77.48.243.*
Ahoj tonok2,
je mi moc líto, že se tak trápíš .. až nad tím budeš umět mávnout rukou, začneš žít radostněji. Já měla výklad, že s partnerem spolu nebudeme a že zůstanu sama. Byla jsem jako na houpačce - chvíli jsem to neřešila, pak jsem byla smutná a čekala, kdy to přijde ..
Jednou při úplňku jsem na kus papíru napsala dva body 1. Ať on je šťastný, 2. Ať já jsem šťastná .. dál jsem to nerozváděla .. nechala jsem to prostě být. Po pár dnech jsem pocítila takovou lehkost, prostě vše je jak má být. Navíc - vše se mezi námi zlepšilo, partner mi nosí dárečky a i jinak je pozorný, náš vztah se upevnil.
Myslím, že kolem 17. května je úplněk, tak si zkus napsat nějaká přání a hezky uschovej. Po čase uvidíš sama. Máš svobodnou vůli s vlastním rozhodnutím, to je mnohem silnější než jakákoliv věštba.
Je pravda, že strach nás mnohdy drží v šachu, ale nemá cenu stavět na předpovědi (i kdyby "uhádla" minulost, tu si může přečíst), nikdo jiný nežije Tvůj život a jen Ty si jej můžeš měnit.
Přeji hodně štěstí a radostnější dny
 
brulajdaaa
08.05.11
18:39
Nereg.

IP: 90.179.212.*
Maty, svatá pravda
 
Teoretik
08.05.11
23:29
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Tedy to psaní na papírky se mi móóóóc líbí. Takové pozitivní řešení. To je jak když se ve škole psalo za trest : nemám vyrušovat. A za dva dny jsem vyrušovala znova.. Kdo nevěří ať tam běží...
 
Maty
08.05.11
23:51
Nereg.

IP: 77.48.243.*
Teoretik, není to za trest, je to spíš " co je psáno, to je dáno " a jestli to člověku pomůže k uklidnění nebo přesměrování mysli, je jen dobře. Není to nic proti ničemu ani nikomu
 
Teoretik
12.05.11
12:42
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Maty máš pravdu. Jde jen o to, aby někdo nespoléhal na zázraky a nezapadal ještě hlouběji do nejistoty.
 

camii
02.06.11
22:43
Reg. před 2016

no taky mi pred zhruba rokem kartarka prepdovedela smrt clena rodiny. nejhorsi bylo kdyz s mu neco stalo a ja tri dny cekala nez umre.. popravde mi behal mraz po zadech a uz nikdy nechci vedet takvouto vec dopredu
 
anamor.l
03.06.11
12:55
Reg. před 2016

Navštěvovala jsem kartářku asi 5 let. Díky ní dneska žiju život jaký žiju a vždycky jí budu vděčná, že mi dávala rady co a jak mám udělat. Smrt v rodině mi nechtěla říct, ale já na ní naléhala a až po tom, co jsem jí řekla o švagrovi, řekla mi vše. Taky to tak bylo.
Vdala jsem se, odstěhovala se 120 km dál a teď mi ty rady kartářky chybí. Sháním někoho kdo by mě vedl tou správnou cestou a varoval před překážkami, ale o nikom u nás nevím. Budu muset hledat dál, abych uspokojila své JÁ
 
Miros
06.06.11
07:19
Reg. před 2016

Byla jsem u jinych kartarek jiz nekolikrat. Posledne jsem byla a bylo mi receno ze s manzelem budeme mit syna a s mou byvalou laskou dceru. Ze ma byvala laska je ten pravy a ze pochopi mou volbu od nej tenkrat odejit a prijmeme zpet I po letech. Zni to jak romanticky film, ale popravde me to desi. Nevim, zda nekdo se na mou situaci muze podivat. Na forum mi bylo receno, ze dite s manzelem se nedoporucuje neb uz ke me zadne city nechova a je se mnou Jen diky spolecnemu majetku. Citim, ze na tom neco je, ale jsem nadale dost zmatena. Rada bych sla na umele oplodneni, na ktere se chystam, ale jsem si velmi nejista. Ja 30/101979 manzel 23/5/1978! Budu vdecna za jakoukoliv radu, nahled na situaci ci nazor. Dekuji. m.
 
kamelia
06.06.11
23:14
Reg. před 2016

Miros, drž sa zdravého rozumu a bude všetko v poriadku. Ste predsa manželia, takže máte spolu aj majetky, ale hlavne ste manželia a ak máš o ňom pochybnosti, pýtaj sa manžela, nie kartárok... a ak máš pochy&bnosti, komunikuj s ním a situáciu potom patrične priomerane aj vyrieš, ak je to nutné, ale rieš to s ním !!! No a potom aj to umelé oplodnenie zváž s ním a lekárom, nie s kartárkami... .Miros, opatrne s veštením, veštba je program, opatrne !!!!! Takže chceš sa dať umelo oplodniť, si si istá že konáš srdiečkom ????? Chceš alebo musíš mať s ním dieťa ?????
 
Miros
07.06.11
02:00
Reg. před 2016

O detatko se snazime jiz 4rokem. Malem nam to rozbilo manzelstvi. Pred dvema lety jsem slapla vedle a skoro jsem byla rozhodnuta,ze to je konec. Manzel mi dal podminku, ze pokud chceme pokracovat a brat to rozhodnuti vazne, meli bychom tomu diteti dat posledni sanci, nez to vsetko hodit za hlavu. On mi tvrdi, ze me miluje a ja mu verim, I kdyz zaroven vim, ze me trosku do toho zmanipuloval. Ze uz nejsem nejmladsi, ze uz jsme 3roky manzele... .a pod. Hlava rika je cas, I srducko si to preje. Jen ten strach, zda nam to vydrzi, nerada bych byla svobodna maminka.
 
mara
20.06.11
12:40
Reg. před 2016

Ahoj , moje zkušenosti: u kartářky jsem byla před 35 lety poprvé a naposledy, byly jsme tam s kamarádkou jen tak z legrace ale i když jsem se snažila nic neprozradit věděla o moji minulosti hodně, např jsem zrovna potratila v sedmém měsící a ona to věděla ačkoliv jsem nic neřekla. A co z toho co mi řekla se splnilo? Že budu mít další děti první bude chlapec a další dvě že je to nejisté a to se mi splnilo neboť jsem pak musela ze zdravotních důvodů na přerušení atd.
Takže podle mě dobré kartářce se dá věřit ale určitě neřekne nic o tragedii nebot nás potkaly později v rodině a ona ten výklad náhle ukončila jakoby ji už nebavilo mi vykládat. Takže já tomu věřím i když to nijak nevyhledávám. papa
 
oppity
10.07.11
16:54
Reg. před 2016

Před lety jsem chodila k člověku (bylo mu přes 50), který mimo jiné vykládal karty, byl na spoustu věcí dost dobrý (léčil mě energií). Taky jsem se to trochu učila (ale ne od něj). A on mi jednou mezi řečí u kávy řekl, ať mu vyložím, že sám na sebe nemůže. A já tam viděla hned vedle něj smrt starší ženy. A chodila jsem kolem toho jak kolem horké kaše a on mi řekl "Tak mi to řekněte, já vím, že mi umírá matka... " Ještě teď z toho mám zimnici, když si vzpomenu...
 
niji
18.07.11
11:15
Nereg.

IP: 81.0.253.*
TAJNE VEDY. DERIXA ,PANI KREJCOVA- RUCE PRYC-KDO BYL OBRAN O PENIZE A NIC SE NESTALO,necht reaguje! TAKE JEJI OBRADY S NEKOLIKA ETAPAMI, NA KTERE SI PUJCOVALA PENIZE OD KLIENTU SOU JEN PODVOD. NIKDY SVE PENIZE NEVIDELI ZPET!!!!TATO ZENA MUSI BYT PRAVEM POTRESTANA!!!!! PISTE SEM,KDO MA PODOBNOU ZKUSENOST
PILSJE@CENTRUM.CZ

 
AAlokina
30.10.11
18:34
Nereg.

IP: 85.135.69.*
Tonok2 - nevím, jestli tady ještě někdo chodí? Hledám kartářku, která mi předpoví, kdy plus mínus umřu.
 
kikina00
30.01.12
00:18
Nereg.

IP: 178.248.252.*
můžu doporučit Renatamarie.cz výbornááá
 
Pro AALokina
02.02.12
21:59
Nereg.

IP: 89.102.74.*
A ty by si to dokázala někomu říci, kdy zemře?? Tak jak to můžeš ty po někom chtít? I kdyby to kartářka stokrát věděla,to si nemůže k nikomu dovolit.
 
TO* NIJI
23.08.12
23:15
Nereg.

IP: 85.70.196.*
Vážená paní Borůvková, všechny pomluvy, které o mně píšete na internetu shromažďujeme a budu je předávat mému právnímu zástupci. Nemáte žádné právo mě takhle pomlouvat, budu se i na policii informovat, jak pokračují s tím, že jste od nás požadovala vraždu manželky a dětí svého milence a jak jste nás tím vydírala. Vaše msta za to, že jsme vám nevyšli vstříc a na tomto základě s vámi ukončili spolupráci, překročila všechny hranice.
mj. Borůková - podvod by spočíval v tom, že bych neměla uvedeno v obchodních podmínkách jasně a tučným písmem, že za veškerá kouzla či jiné magické zásahy nese odpovědnost objednavatel, tudíž klient!!!! Každý kdo si od nás objedná kouzlo si obchodní podmínky čte a je před každým zaplacením kouzla poukazován na základní zásady úspěšné magické práce, protože já nezodpovídám za klienty jak budou magicky pracovat a zda budou dodržovat základní zásady pro správné působení magie. Je na každém klientovi, zda si od nás službu objedná, či nikoliv. Když by od nás kouzla nefungovala a neměla jsem spokojenou klientelu, těžko bych měla přes 3000 klientelu! Borůvková, sama dobře víš, že i policie váš případ prověřovala a nedošla k žádnému pochybení z mé strany, protože k žádném pochybení nedošlo, naopak by mě zajímalo jak postoupili s vámi - s vydíráním mojí osoby. A co se týče případu Vojáčková a Irena Houhová - které tvrdili, že byli mými klientkami - jasně jsem u policie dokázala, že tj. lež!!!! Že moje klientky vůbec nebyly!!!! Takže i tyto materiály shromažďuji pro žaloby na ušlý zisk, protože tyhle pomluvy už nebudu tolerovat! Krejčová
 
TO* NIJI
23.08.12
23:16
Nereg.

IP: 85.70.196.*
A s těma přehnanýma částkama také přibrzděte! Chápu, že chcete udělat zajímavější příspěvky a mluvíte o statisících a milionech, ale pravda je úplně jinde. Borůvková, ty už prostě nevíš co si máš na mě vymýšlet dál. Při tom sama jsi nabízela kouzla po internetu za dobití kreditu, aby nikdo nepoznal, že se jedná o tebe - i to jsme před tím předali na policii, tj. podvod!!!! Ne to co dělám já - já mam vše na stránkách jasně uvedeno, všechny podmínky, všechny zásady jak s magií pracovat, ale ty jsi lidem slibovala hory doly, ještě anonymně a za dobíjení kreditu! Nezapomeň že dvě naše klientky nám to doložili v mailech, jak sis s nimi psala a lákala z nich peníze, tak jsem ráda, že i tohle máme písemně podložené!!!! A také máme v mailech doloženo, jak jsi psala některým našim klientům a přesvědčovala je, že to co ode mě mají, že tj. podvod, že ty máš kouzla který fungujou, že já jsem podvodnice a hnala jsi je proti mně! Jenže klienti mi vaší konverzaci přeposlali a ptali se mě co jsi za blázna a tvoje maily je dost obtěžovali. Krejčová
 
TO* NIJI
23.08.12
23:17
Nereg.

IP: 85.70.196.*
Borůvková, proč zakládáš pořád další a další stejný stránky na podvodech? A píšeš tam dokola jedny a ty samé věci?! :D Doufáš, že se ty nový stránky co založíš ke mně nedostanou a ty tak na mě můžeš házet špínu, aniž by se o tobě ostatní dozvěděli pravdu?!
 
TO* NIJI
23.08.12
23:18
Nereg.

IP: 85.70.196.*
Borůvková, jsem v kontaktu s mužem (kterého nebudu zatím veřejně jmenovat, ale ty víš moc dobře o koho jde) a souhlasil, že u soudu řekne, jak jsi jeho a jeho manželku obtěžovala z různých tel. čísel, které nahlásil na policii a zjistilo se, že jsi to ty, protože to pocházelo z Ambasády kde pracuješ. Mj. bude vypovídat i o tvé posedlosti, jak jsi ho několik let pronásledovala, když s tebou nechtěl mít od doby co od tebe chytil filcky nic společného. Mám připravené i dva svědky, kteří dosvědčí, že z prostituce neodvádíš daně a nechodíš ani na lékařské prohlídky. Mám i svědky, kteří u soudu také dosvědčí, jak jsi jim nabízela kouzla a špinila jsi mě, že ode mě tj. všechno podvod, ať si to koupí u tebe. Máš na to živnost?! Máš někde stránky s obchodními podmínkami?! Tj. také podvod! Takže kdo z nás dvou je podvodnice - jsi akorát ty!!!!! Takže mě dost zaráží tvoje drzost, že si dovolíš takhle označit mně!
 
TO* NIJI
23.08.12
23:37
Nereg.

IP: 85.70.196.*
Borůvková, ještě vsuvka: neobtěžuj mě svými e-maily, kde se vydáváš za jiný klienty,že chceš ode mě výklad karet, víš, že poznam, že jsi to ty a tvoje trapný odpovědi na to, že jsi si chtěla ověřit moje schopnosti jsou ubohý! A říkat mi, že víš, že jsem dobrá, že umim apod.! Dost si protiřečíš,když mě vzápětí po netu pomluvíš! Nediv se, že s takovým člověkem nechci mít absolutně nic společnýho! Ušetříš tak čas sobě, ale i mně! Nikdy tě nevezmu zpátky jako svojí klientku, tou snahou vydírat mě - sis u mě zavřela na vždycky dveře! A každý kdo se logicky podívá na všechny příspěvky, který ty na netu píšeš usoudí, že jsi duševně nemocná a že by ses měla jít léčit!


A když bys chtěla popřít, žes mi jako jiný klient nepsala, že podle tebe opět lžu, tak nezapomeň, že mam ten e-mail schovaný a zkopčim ho sem ;) herečko ;)
 
Jitka Pankova
03.10.14
01:03
Nereg.

IP: 78.18.249.*
Věřit, či nikoliv... .
Mě také vyšly některé předpovědi,a na ostatní ještě čekám.
Jak už jsem se tu někde zmínila,je to podle mě o šťastném výběru.
Zvlášť proto,že se těch kartářek vyrojilo tolik... Asi je nutno poté,co nějakou kontaktuji,pozorně číst,jak se mnou komunikuje.
Mám zkušenost se dvěma kartářkama.
Obě jsem našla na inzerci seznam.cz - Bazar - výklad karet.
A protože jsem dosti ostýchavec,využila jsem během jednoho roku dvě nabídky tarotového výkladu přes email.
Moc jsem si od toho neslibovala,vzhledem ke všem těm televizním masážím,co se na nás valí.Ale zřejmě se email výklady celkem dosti ujaly,neboť můj výsledný dojem na tento způsob komunikace mezi kartářkou a klientem je, že se stoprocentně zaměří a věnuje jen tomu konkrétnímu člověku,a pracuje pouze s ním,a s jeho problémy.
A po obdržení - u mě to byl jeden dvoustránkový a druhý třístránkový email výklad -
s daným člověkem nadále komunikují, a jsou-li nějaké nejasnosti,chtějí mít zpětné vazby,nebo jakési odezvy na svou práci.
Na těchto emailových výkladech mi příjde dosti důležité to,že když půjdu na výklad někde osobně,< nevím,jak to máte vy,holky >,ale já - z rozrušení a napětí,si stěží zapamatuju jen několik vět.Kdežto email si můžu stále pročítat,kontrolovat jak vše vychází,či nikoliv. Nechci nijak vychvalovat,každý máme jiné představy,ale tato moje zkušenost,s dvěma kartářkami Faith Mystery a TiffanyTalbot,byla pro mě naprosto orginální.A navíc,i ceny těch výkladů byly celkem lidové. Mě osobně tato forma vyhovovala, také proto,že ve mě tyhle kartářky vzbudily dojem,že jsem pro ně právě teď, tím nejdůležitějším středobodem,kterému je nutno věnovat celou svou mysl,a celý svůj čas. A i o tom by asi mělo být kartářské uměni.
Takže je mozné najít ještě ty dobré a poctivé,jen,je to právě o tom štěstí.
 
Valentýnka
25.06.15
21:15
Nereg.

IP: 63.141.217.*
zkusila jsem ten dokola omýlaný bazar.cz a ty jejich rádoby kartářky a musím vás před nimi varovat. Neustále ty samé reklamy a přitom neuměly vůbec nic, nepoznali ani že jsem ropzvedená, zkrátka nic. Hlavně že neustále dokola píšou to samé jak jsou nejlepší atd atd. Opravdu hnus a velký podovod
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)