Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je středa, 29.3.2017
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.

Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Živel vzduchu-helpnu

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Živel vzduchu-helpnu

RatavA
(14.07.11 / 13:50)
Ciao,všichni!
Pro začátek řeknu,že ten kdo na ovládání živlů nevěří,neměl by v tomhle tématu být!
CHci říct něco málo o sobě: Takže...Strašně mám ráda vítr...A taky už ho ovládám...Sem tam se naštvu ale nakonec je všechno fajn...A víc o mně nevím :D ...
Takže ted,co všechno se s ovládáním větru dá dělat (pro ty,kteří ovládají vzduch) : můžeš vzduch rozvířit,můžeš ho nasměrovat,můlžeš ho přivolav i odvolat od sebe,můžeš udělat vzduchovou kouli,umíš vytvořit menší tornádko,pohybovat s věcmi a klidně i změnit jeho teplotu...
Jaká je skutečnost ovládání vzduchu? : Není.Vlastně to nefunguje mávnutím ruky ani přáním něco udělat...všechno to je vlastně o tvojí fantazii..ale vážně---jde tady o tělesnou energii a přesné určení živlů tady ńení...když umíš vzduch,někde v sobě máš i energii na to,abys ovládla např. vodu...(já ovládámsice vzduch ale mám příznaky vody)..
A proč jsem vytvořila toto téma?? Abych pomohla... Máš předpoklady ovládat vzduch?Nebo nevíš jak s pomocí vzduchu pohybovat věcmi?Nebo se tií stalo něco divného ohledně vzduchu?? Odpovím ti na jakoukoliv otázku..
Jak to funguje?? : Já nikomu psát nebudu,kdaž mi sem dáte email a otázku či co.. napište mi přímo na maila a já odepíšu s co nejlepší pomocí(odpovědí) Můj e-mail: air.help@seznam.cz hoj,vaše RatavA

Theodor
(15.07.11 / 16:47)
A ty ses to už za tu 1 hodinu a 24 minut naučila? V předchozím příspěvku z 12:26 v jiném tématu končíš závěrem: "zatím vzduch ovládá spíše mě..." a nyní už poskytuješ rady, jak to udělat?

Nikita.Kantoříková
(08.04.14 / 20:49)
IP: 77.48.26.*
Ahoj myslím že dokážu využívat energii vzduchu jako třeba když jsem unavená a potřebuju se ještě učit tak "natáhnu" energii a únava je mnohem menší. A chtěla bych se naučit ten vzduch i ovládat. Neumím se moc bránit fyzicky a chtěla bych se naučit bránit aspoň takhle a navíc mě živel vzduch přitahuje :) a díky :) a omlouvám se ale nejde mi ti odesat email. A můj email je:katthrine23@post Nicole Kantoříková

EliškaRohlikova
(23.04.14 / 11:06)
IP: 81.201.60.*
Ahoj hele strašně bych se chtěla naučit ovládat všechny živly . < /> Jde to???????

A napíšeš mi postup jak ovládat vzduch ?
A nebo víš co, napsala bys mi všechno co o magii živlů víš?

Piš na: eliska.rohlikova@gm />
DÍKY

Zivel
(14.11.15 / 11:05)
IP: 46.135.41.*
Ahoj chtel bych ovládnout živel vzduch prosím pomoc.Prosím napiš co mam udelat abych ovládl vzduch.Napiš mi na můj Email dan.krista@seznam.c />

Zivel
(14.11.15 / 11:05)
Ahoj chtel bych ovládnout živel vzduch prosím pomoc.Prosím napiš co mam udelat abych ovládl vzduch.Napiš mi na můj Email dan.krista@seznam.c />

Zivel
(14.11.15 / 11:07)

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Airbender
(08.01.17 / 02:10)
IP: 37.48.39.*
To se jako opravdu jmenuješ avatar pozadu? :D jinak hezký článek. Já osobně ovládám vzduch od malička... a pak trochu vodu, oheň a minimálně zemi.... jsem hold divná xdd

Lumpino
(08.01.17 / 06:38)
Naučit se se živlem vzdzuchu není až tak těžké. Jen to trvá dlouhou dobu. Takže je to náročné na trpělivost. Nejprve je nutné uklidnit mysl. To se praktikuje asi tříměsíční meditací do míst mezi obočím, u kořene nosu. Poté se mysl přenese do míst uprostřed prsou, napravo od srdce. Tam má místo živel vzduchu. Nejlepší je začít sledováním dechu.
To druhé cvčičení se zaměřením "k srdci" lze praktikovat i každý večer před usnutím. Tím se urychlí výsledek. Ale jak píšu je to dlouhodobá záležitost. Chce to nějaký rok pravidelně.

Lumpino
(10.01.17 / 05:35)
Jinak viz též čakrajoga. Živel vzduchu v joze = Vaju sídlí uprostřed prsou. Čakra Anahata. Viz The serpent pover, případně Sat cakra nirupana v překladu A. Avalon - John Woodroffe.

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)