English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Dostojevskij

Hloupost je stručná a beze lsti, kdežto rozum se vykrucuje; rozum je podlec; hloupost je přímá a poctivá.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

živé sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

živé sny

anina542
11.01.15
19:59
Reg. před 2016

dračí žena môžete mi poradiť mávam veľmi živé sny a z ľudmi ktorých poznám,a nevidela som ich už veľmi dlho ,nie sú mi ani rodina ani priatelia a predsa sa v sne s nimi rozprávam ,niekedy sú to ľudia ktorých som ešte nevidela.Už sa mi viackrát snivalo s mojou mrtvou maminkou už 23rokou že som ju nebola pozrieť v nemocnici a že som na nu zabudla,ale ved ja som sa o nu starala,a snažila som sa jej v jej ťažkej chorobe pomôcť čo najlepšie.Teraz sa mi zasa snivalo že som bola v rodičovskom dome a vyrastal v kúpelni pekný listnatý strom veľa malých zelených lístkou ale nikoho som nevidela len počula ako otec hovorý že setrina dcére tam kúpala dieťa a neupratala po sebe,ak môžete poradte mi čo tieto moje sny znamenajú dakujem veľmi pekne
 
Dracizena
12.01.15
14:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anina... živých snů se vůbec neboj, naopak, Tvůj Anděl snový s Tebou pospíchá sedmimílovými kroky po duchovních schodech... A jinak řečeno, otvírá se Ti vnímání 3.OKA...
Musíš si uvědomit, že každý člověk je se svými blízkými, ale i vzdálenými, i neznámými zaháčkován aurickými živými háčky.
My lidé s probuzeným Duchem a nebo probouzejícím, máme ten Dar, že je vibračně táhneme a jen proto, aby jejich hrubohmotné energie nestáhly nás, do jejich prokletí, do jejich pomyslné studny, plné bahnitých karmických zvratů...
Každý člověk má na sobě zaháčkováno určité množství lidí, podle jeho karm.osudu... Proto není dobré zavrhnout své příbuzné, když je vibračně táhneme. Tím se nám přitěžuje a jejich duchovní energii pak na sobě cítíme, jako když neseme olovo na nohách, v kříži, na bedrech atd.
Ale táhneme za sebou i mrtvé, i s jejich osudem a OSUD je SUD plný těžkostí, které ten člověk měl...
Dnes se nauč odháčkovat některé, jde to pomalu, ale půjde to...
Začni s mrtvými... sedni si do klidu, spoj ruce a začni ámenovat, třeba 10 min. a vizuálně mrtvé posílej do hvězd v podobě barevných balónků.
Měj úctu k bližnímu, buď v pokoře a jen ámenuj a ámenuj a Tvá duchovní vize se Ti ukáže, jako skutečný filmový příběh.
Ten STROM v koupelně, je strom ŽIVOTA vaší rodiny... Takto se Ti ukázal Anděl, který Ti předem děkuje, za pomoc bližním, i zemřelým...
Sestry dcera se koupala tam, kde STROM vyrostl. Ámenuj za ni, jednou bude mít vědění, Dar jasnozřivosti a Ty ji buď lidským andělem, který se za ni modlí světelným opakovaným slovem, které je jméno bytosti světelné a to je ÁMEN+ÁMENA+ÁMENO***
 
dračí žena
12.01.15
16:01
Nereg.

IP: 78.98.40.*
Dakujem veľmi pekne dračí žena za radu a vysvetlenie,budem sa snažiť tak ako si mi poradila.
 
Nastjenka-naše fenka
13.10.15
11:55
Nereg.

IP: 147.251.159.*
Dobrý den, jsem ráda, že jsem narazila na Věštírnu při svém hledaní proč se mi poslední dobou zdají žívé sny, někdy tak žívé, že si nejsem jista co byl sen a co je ralita ... ..dostalo se mi dopředu rady jak se mám zachovat, jen jsem prosím nepochopila,co je AMENOVAT .Mám se modlit Otčenáš nebo jen dokola říkat Amen, a ještě si Vás dovolím poprosit o radu... . tak stejně se mám zachovat k žíjícím lidem?
Děkuji mnohokrát
 
Dracizena
13.10.15
21:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ano, má modlitba je jen prosté ámenování a dokola a jak dlouho to budeš cítit. Když budeš žádat hvězdné nebe o pomoc, určitě si ámenuj třeba 15 min. Můj vnitřní hlas mi nedovolil používat Otčenáše.Nikdy jsem si ho nemohla zapamatovat a slova jsem pletla. Pak mě Anděl poradil, abych jen ámenovala a z toho se mi rozvinulo vědění, které mám... proto s radostí lidem předávám svou modlitbu, která je světelným tokem, když se toto slovo dokola opakuje... uzdravuje, otvírá vnímání a volá Tvého Anděla hvězdného... a Anděl hvězdný připravuje zázemí pro duše zemřelých lidí, ale i žijících...
 
Nastjenka-naše fenka
14.10.15
09:34
Nereg.

IP: 147.251.159.*
Děkuji moc za odpověď... ikdyž po dnešním živém snu mám pocit, že pospíchám sedmimílovými kroky do psychiatrické léčebny a po probuzení v šoku jsem si vzpomněla na modlidbičku z dětsví Andělíčku můj Strážníčku ... .Ještě jednou děkuji, krásné dny a sny
 
Dracizena
14.10.15
17:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ano, i tato dětská modlitbička je světýlkem, které volá anděly-bytosti světla... vydrž u ní a uvidíš jaké přijdou změny a přijdou...
 
Míla555
19.08.16
22:32
Nereg.

IP: 217.75.223.*
Dobrý den, také bych chtěla poradit ohledně snů.
Mám živé sny,které se mi plní.Poslední dobou je to velmi často. Většinou pokud je někdo z mého okolí v nesnázích mně se o jeho problémech zdá velmi detailně. Bohužel to jsou jenom tyto sny. Žádné "radostné" sny nemám. Lidé se se mnou ve spánku přidou rozloučit, pak druhý den vím, že žemřeli atd.
Prosím o radu jak se zbavit těchto snů.

Děkuji
 
Dracizena
22.08.16
23:11
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Mílo, Ty se chceš zbavit snů, a informací, které Ti posílá Tvůj Anděl?
Ty chceš nechávat nadále umírat lidi kolem sebe? A co když já budu mít sen, že Ty umřeš... myslíš, že Tě umřít nechám? nenechám, protože mám svého Anděla hvězdného, který mi radí co mám dělat, aby se jejich osud změnil...
Tak za prvé, začni za lidi ámenovat a ámenuj určitě aspoň 3 minuty za člověka, který Ti vleze do myšlení a nebo do snu... pak vizuálně obaluj lidi do duhy, jako do barevného fáče... duha je energie, která léčí a ámenováním k sobě přivolíš Anděla hvězdného, který umí měnit lidem, i zvířátkům nemocné osudy... Anděl Ti nebude posílat radostné sny, k čemu, to jsou osudy zdravé... bude Ti posílat ty sny, kterým svou vůlí změň osud...
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)