Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 23.5.2017
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana.

Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Říká se, že čas všechno změní. Ve skutečnosti to ale musíte změnit vy sami.
Další myšlenky ...

Myšlenky moudrých

Eschenbach

Pokládáme za naprosto přirozené, že ostatní lidé nemají štěstí; že sami nemáme štěstí, to je vždycky naprosto nepochopitelné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!
zpět

zabila jsem vlastni matku

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

zabila jsem vlastni matku

nikola
(19.03.15 / 11:53)
IP: 37.48.32.*
Dnes se mi zdálo, ze jsem rekla tatovk ze zabiju svou matku, uz si nevybavim proc, ale tata mi to odlejval. Sla jsem nekam za vesnici do takove chatky a zacla sem po ni strilet ruznyma pistolema, ona me chtela taky strelit, parkrat se ji to povedlo. Ne chala sem ji tam lezet a sla dpmhu. Hrozne sem brecela a chtela zavolat sanitku, nejdriv jsem ai nemohla vzpomenout na cislo, ale pak sem ji vytocila a rikala at prijedou.. oni prej ze neprijedou tak sem se vvratila do chatky a mamka nilde ale zacali sme po sobe strilet s tatou.najednou preklik a byla sem zas doma a tam byla mamka ziva a ja ze.ji musim necp roct a ze doufam ze mi to odpuati ze to bylp pro jeji dobro.a ona co jakl a ja ze ji to zatim nemuzu rict. A pak sem se ji ptala jestli ji ke kako dobre jestli nelde nema zraneni a pna mi ukazovala zahojeny rany s kulkama uvnitr o lterych nevedela a nazyvala to bolaky. Nechapu temhle sen a byla bych rada aby mi nekdo rekl co znamenal. Moc dekuji

kartarkasylva
(26.03.16 / 00:05)
Napište mi na kartarkasylva@sezna

Esoterika Soňa
(11.04.16 / 16:28)
Myslím, že si to lépe rozebereme na nejkartarka.cz/Soňa

vesteni.Vanda
(27.04.16 / 21:42)
Zkuste jak jsem vám napsala se mi ozvat.

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)