English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Brecht

Láska je přání něco dávat, nikoli dostávat. Láska je umění produkovat něco s pomocí toho druhého. K tomu je třeba, aby si tě ten druhý vážil a aby ti byl nakloněn. Toho lze dosáhnout vždycky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zabila jsem svoji mamku

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Zabila jsem svoji mamku

NIKOLA
19.03.15
13:44
Nereg.

IP: 195.113.185.*
Dnes se mi zdálo, ze jsem rekla tatovi ze zabiju svou matku, uz si nevybavim proc, ale tata mi to odkejval. Sla jsem nekam za vesnici do takove chatky a zacla sem po ni strilet ruznyma pistolema, ona me chtela taky strelit, parkrat se ji to povedlo. Nechala sem ji tam lezet a sla domu. Hrozne sem brecela a chtela zavolat sanitku a pomalu sem se smiřovala s tim, že pudu do vezeni, nejdriv jsem si nemohla vzpomenout na cislo, ale pak sem ji vytocila a rikala at prijedou.. oni prej ze neprijedou tak sem se vvratila do chatky a mamka nikde ale zacali sme po sobe strilet s tatou zase v ty chatce .najednou preklik a byla sem zas doma a tam byla mamka ziva a ja ze.ji musim neco rict a ze doufam ze mi to odpusti ze to bylo pro jeji dobro.a ona nevedela co se stalo nic si nepamatovala ja ze ji to zatim nemuzu rict. A pak sem se ji ptala jestli ji je jako dobre jestli nekde nema zraneni a ona mi ukazovala zahojeny rany s kulkama uvnitr o kterych nevedela a nazyvala to bolaky. Nechapu tenhle sen a byla bych rada aby mi nekdo rekl co znamenal. Moc dekuji
 
chytrevedmy
14.11.15
15:14
Reg. před 2016

Jste unavená, přepracovaná a neuleháte na lůžko v klidu. Stále se vám honí myslí, zda jste za den vše stihla, co bylo třeba. Knížky před spaním a program v televizi, by měl být pozitivně naladěn pro klidný spánek. Uvidíte, že bude lépe.
 
kartarkasylva
26.03.16
00:04
Reg. před 2016

Přepracovanost, stres,vyhoření. Chce se z toho vypsat. Zkuste se z toho vypsat. kartarkasylva@seznam.cz
 
Esoterika Soňa
11.04.16
16:30
Reg.11.4.16

Ráno se na vše kouká z jiného pohledu. Zkuste to rozebrat se mnou na nejkartarka.cz/Soňa
 
Esoterika Soňa
11.04.16
16:30
Reg.11.4.16

Ráno se na vše kouká z jiného pohledu. Zkuste to rozebrat se mnou na nejkartarka.cz/Soňa
 
vesteni.Vanda
27.04.16
21:40
Reg.27.4.16

Rozeberme to spolu na vesteni.Vanda@seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)