English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Význam snů

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Význam snů

Sokol148
07.03.17
13:58
Nereg.

IP: 78.102.32.*
Zdravím všechny, potřeboval bych poradit nebo alespoň správně nasměrovat. Již od dětského věku mě provázejí sny, které si ale vůbec neumím vysvětlit. U některých cítím, že jsou jakoby obyčejné a u jiných, že jsou výrazně důležitější. Mnohokrát jsou tam historické a staré budovy, mnohokrát se i účastním bojů, a to v dobách od historie po současnost. Už ani nevím kolikrát mě ve snu zabil protivník, nebo kolikrát jsem zemřel jinak - poprava, utopení aj. Proč to ale vždy musím zažít až do konce, kdy se následně probudím? Nejsou to ale jen sny tohoto typu. Někdy mívám sny také barevné. Např. planety na obloze v určitém seskupení. Občas se mi zdá, ale jen vyjímečně i o osobách, které jsem znal, už odešly na věčnost a cosi se mě snaží říct. Nijak mě to neovlivňuje v normálním životě, co mě ale na tom vadí - proč se mi takové sny zdají, když si je neumím vysvětlit.
Děkuji za vaše přínosné reakce.
 
kacinda
19.03.17
20:19
Reg.19.10.16

Muzou to byt tve minule zivoty
 
Dracizena
19.03.17
23:53
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Zdravím Sokole... proč se Ti tyto sny zdají, když si je neumíš vysvětlit? To abys hledal vysvětlení a přemýšlel jsi nad každým snem... a to děláš... lámeš si hlavu nad sny a tím se Ti lámou ztuhlé energie, které mohou odplout, jako ledy na řece... když by neodpluly z Tvé snové komory, bolela by Tě často hlava, byl bys unavený a ospalý, až přemíru... Je třeba abys pochopil to, že sny z mozkových závitů odplavují traumata zažitá v minulých životech a proto tě Tvá mysl vede do minulých životů... do toho uvědomění si té podstaty... Ty obyčejné sny, jsou to plané sny a je to energie, která jen musí protéci myšlením... Pak jsou sny, které člověka vedou k zamyšlení... má si nad nimi lámat hlavičku, aby neviditelné ledy odpluly... jde opět o energii, jde o sny čistící mysl, i organismus... A také jsou duchovní sny, až prapodivné, kdy se člověk probudí i zpocený a ustaraný... jde o sny, kterými Tě probouzí Tvá Duše, k duchovnímu nasazení... Zdá se Ti o mrtvých? je čas, abys je odváděl do dimenzí... a naučil se hmotnit světlo a vize... ale o tom se zde nebudu rozepisovat, na to nemám čas... Okopíruji Ti vysvětlení do meilu... pokud chceš... jméno mé znáš a jsem seznam.cz... Oslovuje Tě duchovno, protože se k Tobě otvírá Tvá dimenze... říká se tomu Dar Tvé cesty...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)