English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

vystupující obličej ze skály.

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

vystupující obličej ze skály.

Terezie
02.01.17
04:08
Reg.16.6.17

Tak jsem si právě třídila šuplík a našla jsem svoje zápisky, které se týkají mých snů.

Ve svém snu jsem viděla skálu a z ní vystupující obličej. Vždycky mi obraz nějak problikl a obličej byl čim dál více vystouplejší ze skály, až měl velmi protáhlý krk. Měla jsem z toho strach a co jsem tak pochopila, tak čím více byl obličej vystouplí, tím blíže byla nějaká apokalypsa/událost. Pak si jen pamatuji, že jsem držela tu již oddělenou kamennou hlavu ve svých rukou. Nebyla to hlava normálního rozměru. Bylo to akorát tak do dlani.
Bohužel si ten sen nepamatuji přímo, protože zrovna tady jsem si zakreslila podobu toho obličeje, ale nenapsala jsem si, co vše se ve snu dělo. Teda, alespoň jsem zápisky k tomuto snu nenašla.

 
Dracizena
08.01.17
14:40
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Terezko, sen Ti jen ukazuje jeden z mnoha Tvých minulých životů, kdy jsi žila v pravěku, i jeskynního člověka... nějaká jeskyně stále drží kousek Tvého Ducha... Určitě si ho volej, aby Ti v auře dnes nechyběl... dnes je rok v DESÍTCE a to jsou změny u lidí, které zajímá duchovno... pááá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)