English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Geraldy

Mladí muži si přejí: lásku, peníze a zdraví. Jednoho dne však řeknou: zdraví, peníze a lásku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

výklad snů jeden se opakuje druhý mně děsí

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

výklad snů jeden se opakuje druhý mně děsí

adle
28.04.15
00:25
Nereg.

IP: 94.143.232.*
Dobrý den prosila bych o podrobnější výklad snu. Je tomu dva dny co se mi zdál hrozný sen a jsem z něho trochu mimo. Ve snu jsem jela s tátou do města, když jsme přijížděly právě do města jsou tam obchoďáky a před jedním jsem zahlédla ležt tělo. Předtím jsem se bavila s tátou o tom že má moje mladší sestra v žákovský nějakou poznámku a že se z toho nový přítel matky zblázní a v tom jsem tam zahlédla ležet to tělo. Nevím jak jsem se dostala z auta, ale běžela jsem hnedka k tělíčku už zdálky jsem cítila že to není dobrý a jen co jsem se přiblížila rozpoznala jsem tam moji sestřičku jak má rozbitou hlavu a leží v kaluži krve. V okamžiku jsem začala hrozně křičet a jediné co jsem ještě zahlédla byl nevlastní otčín (matčin nový přítel jak odchází za budovu s krvavým nožem.

A ještě se mi zdává jeden sen ten se furt vrací né tak často ale jednou dvakrát do 14 dnů někdy i několikrát po sobě. Zdává se mi že mně chytí starý muž né tak starý tak 35-45 let. drží mně ze zadu a snaží se mně přez něco ohnout a sundavá mi přitom kalhoty. celou dobu se bráním něco mi říká nevybavuji si přesně co, ale snažím se bránit na poslední chvíli se mi podaří mu dát hlavičku do nosu a potom sen končí. Můžete mi prosím vysvětlit tyto dva sny? Děkuji
 
Dracizena
28.04.15
12:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Adle... proč se děsíš ze sna, když sen Ti podává pomocnou ruku?
Ze 70% jsou sny prožitkem z Tvých minulých životů a do myšlení přicházejí proto, abychom ty prožitky, tu jejich energii ve své hlavě vyčistili a tím nevteče do reálného života...
Kdo sny nečistí, může je jich děj potkat v reálu a nebo se mu bude opakovat tak dlouho, dokud se děj o jeho mysl neočistí.
Otčím má nůž v ruce... a to znamená, že jeho ostré myšlenky, i slova, umí druhému narušit i rovnováhu a ten bude zakopávat a dělat si boule, i otřesy mozku, jako Tvá sestra v snové ukázce.
Ne, že by očím ji pobodal, ale jsou to slova která se umí zabodávat do srdíčka, až to člověka bolí... a to všichni známe, že?
Ano, Tvá sestra má mít úraz hlavy podle jejího negativního osudu...
Ale je zde ještě Anděl jménem Osud Pan POZITIVNÍ a tento Anděl si žádá, aby ses za sestru modlila, ale i za sebe, otčíma a celou rodinu a úraz bude moci Tvůj Anděl vzít do náruče a tuto energii odnést do dimenze světla.
Má modlitba je prostá, jen opakuj slovo ámen a dokola a po tomto slovním toku budou moci andělé světla se přibližovat k Tobě i k sestře a budou čistit vaše energie, které umí podrážet nohy...
Pokud mi nerozumíš, napiš na meil... jsem seznam.cz
Sestra si rozbila hlavu a otčím měl ale v ruce nůž. Ne že by ji zabil s nožem, ale opakuji, jde o ostrá slova a před nimi se chraňte ámenováním a pak z krvavých úrazů jsou jen boule.
Druhý sen Tě varuje, abys nechodila tam, kde nemusíš být a ámenování platí i pro tento sen. Ámenuj, kudy budeš chodit... modlitba nesmí obtěžovat a toto slovo neobtěžuje mysl... časem sama poznáš, že hrdlo Ti bude ámenovat samo bez Tvého snažení... to Anděl jménem Ámen se bude o Tebe a sestru starat... Pak vaše kroky Anděl hvězdný bude měnit a nebudete tam, kde by vás zlo sežehlo...
Na tyto sny nezapomeň a zapiš si je i s datem... ale zapisuj si všechny sny, musíš je z myšlení vypsat ven, je to důležité, aby jednou do myšlení mohla vtéci silná intuice, která Ti bude ukazovat správný životní směr... a se sestrou si ámenujte spolu a ucítíte sílu tohoto slova a při ámenováni si podejte křížem ruce, pravou přes levou a takto se k vám budou přibližovat ti světelní andělé, ti pomocníci...
Budete cítit jemné brnění na kůži a to jsou oni a děkujte jim, že je cítíte... A to je začátek toho konce...
Mnozí lidé vědí, že museli mít úraz, nebo nemoc, aby se jim rozsvítilo v hlavě a ámenováním se rozsvítí a bez úrazu... .
Držím palce... ámen+ámen+ámen za vaší rodinu***
 
adle
28.04.15
12:43
Nereg.

IP: 94.143.232.*
Bohužel dračí ženo v krista nevěřím nejsem křeštaň a ačkoli uznávám modlení modlím se jen ke své matce zemi. Dávám snům velkou váhu už mnohokrát my ukázaly budoucnost co se stane a jak se to stane. Proto mně sen se sestrou děsí když jsem ji viděla mrtvou, nechci aby se něco stalo mé sestře musela bych viníka poté zabít stejným stylem co jsem viděla ve snu o mojí sestře. A ten druhý sen by mohl být následkem minulosti z toho si nic nedělám jen mi vadí že se furt vrací nedá se tak zapomenout na minulost.
 
Dracizena
28.04.15
20:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ne, nejsem křesťan a ani se nemodlím ke Kristu, já mám své hvězdy a slovo ámen to používá celý svět. A hlavně, vyslovil toto slovo celý svět a proto je přírodně boží...
Já Ti jen odpověděla, ale Ty nechceš slyšet, ale pak se nediv, že se sestra do té hlavy opravdu bouchne, ale pak viň sebe... Ty jsi dostala tento sen a Ty bys měla změnit karmický osud... ale Ty se už dnes chceš mstít... no, to nedopadne dobře.
Sen od nás chce, abychom otočili snový tok, nic víc...
 
adle
03.05.15
09:42
Nereg.

IP: 94.143.232.*
Ten pošahanej nevlastní otec nový matčin přítel je násilník usurpátor a tyran. Jo nenávidím ho protože vidím jak ničí mo rodinu a nemohu s tím nic dělat dokut matka na to nepříjde sama a ty my zde chceš kázat o karmě? Na karmu ti z vysoka kašlu věřím že sny které dostávám jsou vize do budoucna pokaždé se mi totiž splnily a já nebudu říkat amen abych se modlila k elitě která tenhle svět ovládá. Nikdy si neslyšela o státu ve státě, o tom že udělaly z ježíše křesťanský symbol? Mám svoji velkou matku a k tý se nevyslovuje amen k té se posílá čistá modlidba s prozbou a je ti na ni odpověděno. Ten kdo se amenuje jen podporuje tuto monarchii která vše ovládá a která ničí tento svět díky níž máme zamořené ulice zničenou přírodu a jsme otroky peněz
 
Dracizena
03.05.15
13:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alede, nejsi v pokoře a je v Tobě stejná brutalita, jako v otčímu.Vrána k vráně sedá a proto přišel do Tvé rodiny, aby sis všimla co dřímá za zlou energii i v Tobě. On Ti dělá jen zrcadlo. A když Ty nebudeš sledovat svůj zápor v myšlení, jednou vyvdáš stejnou povahu, jako je přítel matky...
Kdyby se pobožní uměli světelně modlit a ten Ježíšův kříž rozsvítili vizuálním světlem, zářivě bílým, jako se zjevuje mnohým matka Ježíše, tak by dnes lidský svět byl ve smíření se sebou a s druhým a nebojoval by... Ale pomsta rodí pomstu a to je zlo a zlo jsou nemoci...
Zakousni se sama do sebe, ne do mě... ať víš, jak jsi zle hořká... A+A+A
 
Lumpino
05.05.15
06:50
Reg. před 2016

"adle (03.05.15 / 09:42) sny které dostávám jsou vize do budoucna pokaždé se mi totiž splnily "... ... ... ...

Problém je, že ty sice máš vizi. Ale nevíš kdy se vyplní a jak se vyplní. A co dělat proti tomu. Co si takhle zkusit "zameditovat".
Tedy abych se přesněji vyjádřil, zkusit poznat víc. Když již máš sny - tvrdíš že se ti plní - můžeš je zkusit využít. Respektive se je třeba snažit ovládnout ve svůj prospěch. Tedy využít poslední myšlenky před usnutím tak aby jsi mohla ovlivnit budoucnost ve svůj prospěch, či ve prospěch toho koho máš ráda. V joze existuje na to speciální metoda, které se říká Sankalpa. Zadejte si do vyhledavače Gůgle "Jenia sank". Tady se nesmí dávat odkazy. je tam článeček o sankalpě. Článek vyšel za vlády bolševiků takže tam nesmělo být nic o duchovnu, nedovolili by jej otisknout, ale v antickém Řecku a Egyptě se postup využíval ke kdejaké lumpárně. K předvidání budoucích událostí, kontaktu s bohy a jinými mocnostmi, ke kouzlům všeho druhu... ... ... .. A díky sankalpě je možné ony budoucí události do jisté míry ovlivnit. Jen místo formulace krátké věty jak je doporučené v článku je v některých případech mnohem lepší jasná obrazná představa žádaného jako již jsoucího.
 
halil
09.05.15
09:13
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Dobré ránko Adle,

Prosím, neľakajte sa, vaše sny sú odrazom Vášho podvedomého strachu. Pričom prvý preplnený strachom a nenávisťou k svojmu otčimovi.

Druhý je však vážnejší, pretože je odrazom Vášho minulého zážitku. Slečna adle, niekto vás zneužíval v minulosti? Lebo sen hovorí práve o tomto. Ak áno, mala by ste sa pokúsiť pracovať so sebou a povyťahovať tento zážitok von, pretože vo vás bude kysnúť, hniť. Nech sa vám stalo čokoľvek, mala by ste to dostať zo seba von. Ak však tento sen, nie je zážitok z minulosti, alebo nie v tejto inkarnácii, mala by ste skúsiť analyzovať tento váš temný tieň. Pozorovať ho, aby ste ho vedela používať vo svoj prospech. Pre príklad, veľa ľudí si myslí, že hnev je škodlivá emócia. Ano je to pravda, ale iba vtedy ak je hnev namierený, voči ľuďom, alebo voči sebe. Vtedy táto emócia škodí, ak však viete svoj hnev, agresivitu smerovať správnym smerom, dokáže byť prospešná. Ako? Kopec hnevu a agresivity využívajú športovci, alebo aj šéfovia, alebo ktokoľvek, čo chce zmeniť svoj život k lepšiemu. Takže i taká agresivita je prospešná, ak ju viete korigovať napr v smere, že si idete za svojim snom. Teda svoj hnev prenesiete do tvrdohlavosti dosiahnuť raz v živote cieľa ktorý si vytýčite. Viete že všetci úspešný ľudia sa vedeli iba správne naštvať.

Dalšia vec, prosím, v žiadnom prípade nikdy nikomu nedovoľte, aby vo vás živil a pestoval pocit viny za niečo čo nie je vaša zodpovednosť. Nikdy nedovoľte, aby ktokoľvek ( v tomto prípade to spravila dračí, že vám narovinu povedala, že ak nebudete používať mantru amen, je to vaša zodpovednosť, ak sa vašej sestre niečo stalo. ) toto prosím nikdy nikomu nedovoľte, ani vlastnej mysli nie. Veci sa dejú, situácie sa stávajú, a život sa jednoducho iba žije. Ak by ste tu nemala byť taká aká ste, nebola by ste tu. :-)

Píšete tu niekde, že sa modlíte k matke zemi. Áno, prosím pokračujte v tom. Stiahne z vás tieto negatívne ladené energie a použije ich na tvorbu niečo pekného pre všetkých. A vás tým oslobodí.

prajem vám a nielen Vám, krásny a pokojom naplnený deň a nielen tento. :-)
 
Dracizena
09.05.15
15:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Adle svůj hněv právě a zde vyklopila ze svého těla a my ji děláme zpovědního faráře a nebo také jsme hromosvodem a svádíme do Země lidská hněv.
Adle se modlí k matičce Zemi, ale při tom má v sobě mstu a jen proto, že se jen modlí, ale už vizuálně nesvádí do země svou agresi, nečistí se vizuálně...
Myslím, že se zde už neukáže/a nebo ano?/, že zde vyklopila, co ze sebe vyklopit měla a my, kdo ji čteme, její energii zpracováváme... a takto to mezi lidmi chodí... Jsou lidé, kteří jsou sběrači zlých energií a na druhé straně jsme my, kdo ty ohnivé jazyky z těchto lidí bereme a čistíme... a každý po svém...
 

halil
09.05.15
21:32
Nereg.

IP: 195.168.91.*

ako ťa tak čítam na týchto stránkach, spomenula som si na jeden príbeh, ktorý sa vraj stal budhovi.

keď budha chodil so svojimi učeníkmi po krajine, prišli do jednej dediny, v ktorom bol jeden slepec. Bol neuveriteľne hádavý, neustále všetko spochybňoval, i keď tomu nerozumel. Ľudia si už nevedeli rady s ním, a tak keď započuli, že sa k nim blíži samotný budha, tešili sa a zároveň si hovorili.

Ak, ho dokáže presvedčiť, je to naozaj osvietený a skutočne dosiahol nirvány. Ak nie, iba sa vyťahuje a mi ho nebudeme počúvať.

Ked už prišiel i k tomu slepcovi, práve sa dohadoval o tom, že aké je to slnko. Ludia boli z neho už zasa zúfalí, pretože mu vysvetľovali, že je žlté. Ze je hrejivé, že je veľké. Ale on neustále oponoval, aké je? Dajte mi to slnko na dlaň a ja ho ucítim, a budem vedieť.

Ked to videl budha, hovorí ostatným. Tento človek nepotrebuje PRESVIEDčAŤ, tento človek potrebuje lekára. Vyliečte mu zrak, a jedine tak on sám pochopí, aké to Slnko vlastne Je.

takže tak je to. Adle a i všetci ostatní nepotrebujú presviedčať, potrebujú vyliečiť zrak.

a dá sa to kázaním o tom, ako ty komunikuješ so svetlom? Vylieč ju, vylieč láskou, a ked toto pochopí, sama pozná, že jej bolesť a strach z nej je nezmyselný.

vieš, pretože adle a nielen ona, majú v sebe nevedomosť, strach, a túžbu po spravodlivosti. No určite nie pomstu. :-)

a ak i áno, Pomsta je iba vedľajší produkt strachu a túžby po spravodlivosti, ...
nuž ale, kedy bažíme po spravodlivosti? Keď sa cítime byť ohrozený, ...

a vôbec, každá spravodlivosť, je iba prezlečená pomsta.

a toto je zasa iba vedľajším produktom snahy pochopiť veci, situácie, okolností ...
načo ju trápiť viac, ako už utrápená je? ...

preto prosím nekáž o pokore, ked sama nevieš čo znamená.
nelám palicu, nad tebou ju boh tiež neláme.

trpezlivosť, láska a akceptácia všetkého práve takého aké je, je jediná správna cesta. :-)

a či adle sem príde, alebo nie ...
to je zasa jej rozhodnutie. Nie naše. :-)

popravde, ani sa nedivím. Pretože sem prišla požiadať o pomoc, a dostala kázanie a tvrdé odsúdenie. Ktorá normálna bytosť, pokiaľ nie je samovrah by išiel tam, kde mu robia zle? :-)

takže tak je to. Nehovorme, pokiaľ naše slová nie sú lepšie ako ticho. :-)

a k tej vizualizácii. Je množstvo prevedení vizualizácii, neexistuje iba obrazová. A navyše, ty naozaj nevieš, ako a akým spôsobom sa ona modlí, tak načo to kategorizovanie? Modlí sa tak, aby to pomohlo jej.

tebe sa jej spôsob páčiť nemusí, ved všetky cesty predsa vedú do ríma.
 
Dracizena
09.05.15
23:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
halil... opět nejsi v obraze jako vždy a chytáš se toho, čeho se chytat nemáš...
Alde jasně píše, kdyby se něco stalo sestře, že viníka zabije s tím, že viníkem bude otčím, protože sen ji to řekl...
To je na výprask přes zadek... Pak se ale modlí špatně, když takto pomstichtivě uvažuje... a ty si nech pro jiného tvé široko sáhlé árie... buď tak hodná, nebo budeš zase unavená... Tobě člověk podá ruku a Ty si musíš prostě kousnout... i ty jedna jezinko... zmiňovala jsi Nike... jak moc jste si podobné... neodepisuj, škoda tvé energie, číst tě nebudu... měj se ...
 
halil
10.05.15
08:58
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-)

veď ty na to prídeš, kde robíš chybu ...
tú smršť ktorú prežiješ ti nezávidím, ... ale je nutná, inak by si nepochopila nikdy nič ... :-)

a niké? no áno, natrafila som tu na pár jej príspevkov, a to žiena, či dievča neviem, je pred tebou alebo nad tebou rozhodne vyššie, ... realizácie nedosiahla,( alebo vtedy ešte nie ) ale ty drahá sa s nou nemôžeš ani len rovnať ... a na rozdiel od teba, jej na tom prd záleží, či ju tu niekto ako pokročilého žiaka spomína alebo nie ...
ide po vlastnej realizácii, nepotrebuje tak ako ty slavobrány od iných aby sa cítila dobre ...


pochop to, .. alebo? aj nepochop, ... :-P rob čo chceš, len tu nestraš ľudí, svojími výplodami ... zaklínaj, manipuluj, rob čo chceš, ale nevyskakuj tu na ludí hrubou silou a odsudzovaním, ...
vytváraš si karmu, o ktorej tak rada rozprávaš, ktorú budeš musieť len ty odžiť ...

a k tej mojej unavenosti, ... že ty potrebuješ okuliare na čítanie, alebo máš dyslexiu??? ... lebo to by potom vysvetľovalo, ako je možné, že ty si prečítaš jedno ale odpovedaš na niečo druhé ... . a kdekomu ... .

takže tak dračí, či nedračí ... jedno odporúčanie, nabudúce prosím nereaguj na mna, ked kdekoľvek napíšem, a nebudeš musieť byť takto sfúknutá ...
nestavaj sa mi pred oči, nezaclánaj mi vo výhlade a ja ťa nebudem musieť sfúknuť, aby si mi nezavadzala ...

alebo vieš čo? rob si čo chceš, len si toho bud vedomá a bud šťastná, ... čo ja mám s tebou? ...

krásny deň želám :-) všetkým nielen tebe ... . :-)
 
Dracizena
10.05.15
15:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ah jo, nedáš si pokoj a o nic jiného ti nejde, než provokovat.
Jsi provokatér, ale já nejsem k zapálení, máš smůlu...
Kritizuješ, jen proto, že se chceš hádat... říkám těmto ženským"štěkny".
A stále se PONIŽUJEŠ, protože mne vidíš POVÝŠENOU...
Ještě tě čeká dlouhá očista a kdo vyhrožuje jsi ty, že mě čeká smršť a pod. Ale holka, odpovídáš si sobě a mě jen sleduj... nic jiného ti nezbývá a nezáviď mi. Na mé poslání tímto přístupem nedosáhneš a ani nedohlédneš.Závist je peklo a tomu věř...
Minule ses mě ptala, že musím být unavená z těch lidí. Na svých stránkách mám 60 000 vstupů, kde denně odpovídám a odpovídám i jinde, na všech možných frontách, i na ulici... je to nádhera která svítí a čím více lidí vystupnim, tím jemnohmotnější energií je mé tělo shůry dobíjeno a tím jasnější vědění mám...
Ale tomu ty nerozumíš, žiješ v opaku.A nesnaž se, se mnou soupeřit, nemáš na to baterky... Nevede Tě dimenze, která vede mou mysl.
Je to jasné?
Vykonávej zde tu potřebu, na kterou lidi čekají a nenavozuj zde nesmyslné hádky kterými se sama ničíš... A už neotravuj***
Rozdávej lásku a ne nenávist... A nech žít to, co si žije DOBŘE***
 
Evelínečka
11.05.15
19:49
Nereg.

IP: 78.156.128.*
Poté, co vyšlo na povrch, že můj přítel udržoval vztah s bývalou přítelkyní se mi zdálo, že umřela na rakovinu a já viděla, jak se chystá její pohřeb. Můj přítel ji na pohřeb pekl vánočku. . Jsem sice na ní naštvaná, ale zase nic takového bych ji nepřála. Tak by mě zajímalo, co to znamená. Byl to velice živý sen, úplně mě to vyděsilo
 
Dracizena
11.05.15
21:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Evelínko, mezi nebem a Zemí teče nekonečné množství energií, které se splétají do sebe, jako vánočka a kdo v těchto energiích žije, má z pekla štěstí.Ale pak teče ještě větší počet energií, které se neumí zdravě splést a naráží do sebe a cuchají se, jako dredy.
Jde o energie, které člověk může vidět, jako aurické barvy.
To samé se děje i s lidmi, lidé jsou také energie které do sebe narážejí a pak mají teploty a zlomeniny a únavu, ospalost a pod. a nebo se zdravě splétají v jednu sílu a té síle se říká člověčí Duch a to je štěstí...
Odpusť oběma nevěru, protože je vedly andělé, aby si vyměnili energie, které by je jednou zničily.A proto se tak stalo.
Proto snově přítel té kamarádce spletl vánočku... jeho Anděl spletl energii do pozitivity, aby kamarádka nedostala ve stáří rakovinu. Její snová smrt je začátkem jejího nového myšlení.
Je to mimosmyslový úhel pohledu, ale mne shůry touto cestou vedou a proto dnes vím, proč existují i nevěry. Člověk je vlastně veden touhou,třeba až nesmyslnou/která má ale smysl/k někomu a Anděl toho někoho svou energií opravuje buňky tomu druhému, které by vyvrhly svou lávu, nebo-li rakovinu.
Je to na pochopení těžký sen, ale snad jsem Ti ho vysvětlila, že pochopíš a když ne, napiš mi na meil, půjdeme více do hloubky toho uvědomění... Tu kamarádku bude zajímat duchovno, zeptej se ji. Anděl na její mysl bude doslova ťukat, jako na zavřené dveře... pááá
a zdravím...
 
Lumpino
13.05.15
20:16
Reg. před 2016

Smrt ve snu obvykle neznamená fyzickou smrt dotyčné osoby. Doporučuji Antický snář od Artemidora z Efezu. Lze občas koupit v Antikvriátě.
 
nordberd
02.09.15
22:01
Nereg.

IP: 194.228.32.*
Zdravim, vie mi niekto vysvetlit urcitu symboliku v snoch? nedavno nam umrel pes kt. mi bil blizky ale ja som momentalne v zahranici. bol som z toho pochopitelne smutny. Pes bol uz stary. Oznamili mi to rodicia. Tak a teda ten sen>>
Bol som doma ked mi otec oznamil ze nam umrel pes a ze ho musel pochovat v Milane v Taliansku, lebo ze nikde inde by mu nebolo lepsie (nechapem preco tam lebo nikdy som v Milane nebol ani nikto z rodiny). Potom tam vznikla nejaka nezrovnalost v informacii ohladom toho a vybral som sa zistit o co ide. Toto sa odohravalo v mojej izbe bol vecer(skor teda noc), teply a pokojny. Zrazu som sa objavil asi o 6km vzdialenom sidlisku na hlavnej ceste ale kedze bola noc bola prazdna. V dialke som citil nebezpecie ale siel som v pred. Odrazu som v dialke zbadal velkeho psa, myslim obrovskeho podobnemu bulterierovi, mal svetlo hnedu farbu a bol mohutny asi 6 metrov do vysky, silny a priviaany na dllllhom voditku takym sposobom ze strazil celuu cestu a okolie, nemohol som presjt a tak som sa otocil ze sa musim vratit a vzdal somsa ukolu a vtedy to skoncilo. Citil som a ako vo filme "guliverove cesty". Bol som taky maly ako mys oproti psovi ale okolie bolo klasicke. Ten pes tam proste strazil a videl som ze bol zurivy ale nevsimol si ma. Co bolo zvlastne ze bol priviazany. Neviem co to moze znamenat. Som v novej praci asi 3 mesiace a mam kolegu kt. ma zaucal, nema ma rad to citim. Vo firme su sami cudzinci z balkanu, a celkovo si neplanujem tam ostat ale stale hladam svoje smerovanie a nevime co chcem v zivote robit. Mozno to ma nejaku spojitost tak to sem pisem vsetko.
Dakujem za odpoved
 
Lukas1223459
01.09.17
09:45
Nereg.

IP: 37.188.160.*
Zdravím,zdálo se mi jak opravuji zeď. Respektive stukuju. Můžete mi vysvětlit co to znamená? Děkuju
 
Dracizena
17.09.17
16:55
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Nordbert... ty se modlíš? máš shůry ochranu a nebo máš kolem sebe, že se za tebe modlí a nebo i modlil... může už být po smrti... měl by sis toho snového psa vzím za vodítko, i když je proti Tobě veliký a odveď si ho domů... a vizuálně mu dej velikost úměrnou k Tobě... Budeš mít další pokračování těchto duchovních snů... a toho psa krm pomyslně hvězdným třpytem... ne, není to blbost... jde o Tvůj duchovní postup... je to Tvé duchovní zrání do jasnozřivosti... měj se dobře...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)