English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Franklin

Před svatbou měj oči otevřené, po svatbě je napůl přivři.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vrátenie vztahu

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Vrátenie vztahu

Peter
04.12.16
23:16
Reg.31.1.22

Ahojte,
rad by som sa opýtaj ci je možnosť nejakej pomocí ohľadom stratenej partnerky ktorá sa som po rozišla skrz mojich nerozvážnosti ... nakoľko som vyčerpal všetky nápady ako ju získať spet skúšam aj tuto cestu. Máte stym dakto reálnu skúsenosť ? Dakujem
 
Peter
04.12.16
23:17
Reg.31.1.22

Ospravedlňujem sa ako je to napísané telefon automaticky prehadzuje
 
milka12
05.12.16
19:14
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Peter, nadej zomiera posledna, netreba sa vzdavat. Komunikacia je zaklad fungujuceho vztahu... uprimny rozhovor, vysvetlenie..ak nepomoze urcite neuskodi.
 
Peter
06.12.16
00:51
Reg.31.1.22

Dakujem za odpoved Milka. Žiaľ ... Ono by to bolo ľahšie keby sa neodstahovala za prácou do zahraničia preto takáto situácia.
 
milka12
06.12.16
04:57
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Tam kde je laska, je cesta. Ani velka vzdialenost nezabrani dvom ludom, ktori sa skutocne miluju najst opat cestu k sebe..Zakladom je uprimna komunikacia, akymkolvek sposobom..drzim palce.
 
Peter
06.12.16
07:06
Reg.31.1.22

Dakujem veľmi pekne este raz ale predsa by som sa rad priklonil k niečomu vyššiemu myslim si ze to je posledné riešenie teda pokus, ktorý moze byt úspešný
 
milka12
06.12.16
14:40
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Chapem, to musi byt velmi vazne..asi si toho navystrajal viac nez dost.Tak uz nic ine, len nech sa stane zazrak.
 

Peter
07.12.16
02:24
Reg.31.1.22

Milka viete mi dakoho odporučiť alebo nájde sa tu dakto kto by mi vedel pomoct s rituálom na lásku? Pripadne máte stym nejake skúsenosti ci je táto možnosť reálna ? Dakujem veľmi pekne :)
 
milka12
07.12.16
06:43
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Prepacte, nemam kontakt na nikoho.Ja uprednostnujem rozhovor a vzajomne vysvetlenie si problemov vo vztahu.
 
Kartale
17.02.20
20:59
Nereg.

IP: 37.48.51.*
Kdybyste někdo ještě potřeboval pomoci tak já znám člověka, který dělá magii zdarma, jen sem nesmím dávat veřejné na ni kontakt, pravidla to zde zakazují, což respektuji. Každopádně je to anděl který od nikoho nic nechce a opravdu pomůže. Ne jak jiní mágové, kteří si berou desetitisíce.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)