English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

Dokud muž ženu miluje, hovoří s ní hlavně o ní. Přestane-li ji milovat, hovoří s ní hlavně o sobě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vidiny?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Vidiny?

Eiw
08.11.14
00:07
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Zdravím, chtěla bych se zde podělit o něco, co se mi stává již mnoho let a zároveň požádat o váš názor, co by to mohlo být. Už dlouhou dobu se mi stává, že když večer ležím a zavřu oči, vidím blikat obrazy různých událostí, někdy to nebývá ani večer, většinou se to na nějakém obrazu zastaví a vidím ho zřetelně, nebo vidím celé události. Např. jednou jsem viděla ženu, která prchá před mužem se zbraní, ale nebylo to v současnosti, nakonec ji dohnal, v tu chvíli jsem to viděla z pohledu té ženy a ten muž ji zastřelil. Nebo jednou jsem viděla všechno se třást, vodní plochu jak se třásla, jako zemětřesení a druhý den ráno jsem se dočetla, že v noci bylo zemětřesení na Chebsku. Jsou to občas velmi děsivé a zvláštní věci, mrtví lidé apod. často sebou u těchto "vidin" škubám a pokaždé vidím něco jiného. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Předem děkuji.
 
Dracizena
08.11.14
12:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eiw... otevřelo se Ti vnitřní vidění a je třeba se s ním naučit spolupracovat... Vnitřní vidění, je to vyzrálost Tvého Ducha... není to nic nenormálního. Ale ne každý je tímto vyšším smyslem obdařen...
Mě vnitřní vidění vede už hodně let a také tam, na té vnitřní obrazovce vídávám své minulé životy, krajiny, děje.
Vidíš a uvidíš tam to, co Tvé minulé životy prožívaly a jak vypadaly.
Sledovala jsi sebe a proto změň děj událostí, aby ta žena přežila...
Měj silné přání, vizi a vůli...
 
Eiw
08.11.14
19:18
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Děkuji Ti za odpověď, chtěla bych se ještě zeptat, jestli nevíš, co to mohlo být s tím zemětřesením, myslíš, že jsem to nějak viděla dopředu, nebo to mohla být jen náhoda? A poslední, co jsem takto viděla, byl mrtvý muž s podříznutým krkem, ležící někde v přírodě, měl ale normální mikinu, které jsou dnes běžně nošené, takže nepředpokládám, že to bylo nějak dlouho, je možné, že vidím i věci, které s mými minulými životy nesouvisí? Předem děkuji.
 
Azazel
08.11.14
23:39
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Eiw, jsi empaticka s prvky telepatie. Vzhledem tomu ze strach a jine negativni emoce jsou velmi silne a pro tebe snadno zachititelne. Jinek receno jsi Medium.
 
Eiw
09.11.14
15:38
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Azazeli, děkuji ti za odpověď. Mohla bych se zeptat, co s tím , mohu to k něčemu využít, případně jak? Nemohu o tom nic najít a nevím, co to pro mě znamená, vždy jsem se to snažila vnímat, ale nikdy jsem tomu nepřikládala nějaký význam, tak nevím, zda-li bych s tím neměla něco dělat.
 
Dracizena
09.11.14
15:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Eiw... kdo má dobře otevřené vnímání, pak vyciťuje dopředu, i katasrtofické děje a je to zase jen člověk se silnou touhou, katastrofy odsunout a nebo aspoň zmírnit. A jde i katastrofy těla, ale i Země... Jsme přeci jedno a to samé, jen v jiné formě... Země nám jasně říká, že jsme z ní, z její hmoty a jsme vyživováni tokem slunečním...
V minulých životech jsi vyciťovala 6. smyslem i zemětřesení, tak, jak to umí zvířata a např. krysy a ptáci tyto blížící se děje umí zvěstovat člověku... pokud člověk dobře naslouchá přírodě a vnímá i zvěř a havěť.A tuto schopnost si neseš z minulých životů...
děkuj jim... ve slově DĚKUJ je energie KUJ+DĚJ = dělej za tepla, aby se železo dalo tvarovat...
I ten podříznutý muž je děj z minulých Tvých životů, ale některé děje se umí přezrcadlit, i do dnešní doby a proto silou vůle zastav vraždu, která se má odehrát... Volej pomoci shůry a o tom je dnešní Tvé pozorování sebe sama...
Náhody neexistují, vše je řízeno Vyšší Vůlí k účelu, kterému člověk porozumí, až se vyčistí ze svých stagnujících energií...
 
Azazel
09.11.14
21:53
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Eiw
Tve schopnosti nejlepa vyuzijes pri jednani s lidmi. Pro rozvoj tvich schopnosti muzes meditovat. Tady je par adres z vestirny, ktere ti pomohou dale:
Různé způsoby meditace
esoterika/zajimavosti /ruzne-zpusoby-meditace
Muzika:
harmonie caker
esoterika/harmonie-caker
Relaxacni hudba
esoterika/relaxacni hudba
Pomoci ti muze i tento clanek : esoterika/zajimavosti/roz voj-vesteckych-schopnosti

Sice to neni uplne k tematu, ale pseto je to podobny navod.
 

Eiw
09.11.14
22:49
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Oběma Vám velmi děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)