Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je pondělí, 29.5.2017
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand.

Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Veštice - Stary Hrozenkov

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Veštice - Stary Hrozenkov

barbie01
(22.09.09 / 10:11)
Ahojte. Pocula som, ze Stary Hrozenkov je znamy dalekosiahlou tradiciou a velkym poctom vestic v obci. Nakolko budem coskoro tadial prechadzat, rada by som sa tam aj zastavila. Mate kontakt na nejaku vesticu odtial? Ak ano, tak mi ho prosim poslite. Dakujem.

liduš
(27.09.09 / 10:28)
IP: .*
už v starých bájach sa písalo o bohyniach v Starom Hrozenkove.bola som tam najmenej 3 krát a len jeden krát som natrafila na tú správnu,ale tá už umrela. chcem vás upoorniť hlavne na podvodníčky,ako sa to stalo môjmu zaťovi.určite tam nejaká tá pravá bude,to sa dedí s pokolenia na pokolenie ale buďte opatrná,najlepšie je sa opýtať na pr.poštárky,alebo niekde v obchode,kde vám poradia,ktorá je tá pravá.inak pýtajú nehorázne peniaze a pravda nikde.lejú včelí vosk do vody a tak podla obrazca čo vyjde vám vyveštia.buďte velmi opatrná pri výbere ak sa vám nebude pozdávať zaďakujte a skončite.ja sama by som sa tam ešte niekedy podívala,ale len pre zvedavosť.viem si aj sama vyveštiť z vosku,ale to nerobím.vela úspechov želám

pre liduš
(27.09.09 / 12:42)
liduš, nemenovala sa tá pani Hodulíková? Ona už zomrela. Tiež som tam bola u nej 2x.

liduš
(27.09.09 / 18:36)
neviem ako a tá pani volala,ale to je už asi nejakých 35 rokov čo som bola u nej a druhý krát už bola mŕtva takže ona to nebude ale iste sa tam niekto najde lebo ako som písala to sa dedí no skúste a uvidíte prajem vela šťastia.a ešte čo môžem poradiť pýtajte sa dopredu kolko sa platí,lebo výklad sa vám nemusí páčiť môžete aj v polovici prestať. L

barbie01
(28.09.09 / 15:52)
Dakujem velmi pekne za rady. Skoda, ze nepoznate kontakt na nejaku konkretnu pani, pretoze asi ako vo vsetkych oblastiach v dnesnej dobe sa najde uz vela podvodnikov, preto som dufala, ze mi pomozete. Ale mozno ked tam budem tak natrafim na nejaku tu spravnu, tak vam sem skusenost urcite napisem. Btw ake mate skusenosti s numerologiou-numero

ovečka111
(29.10.09 / 09:21)
Na KOpanicích už žádna bohyně nežije, musím Vás zklamat :-( ta poslední Irma Gabrhelová už umřela, je to hodně let zpět.

majaa
(01.02.14 / 11:45)
IP: 212.95.7.*
Dobry den chcela by som sa spytat ci nahodou nevie niekto kontakt na vesticu potrebujem surne a v Hrozienkove su dobre vopred dakujem

Zita
(22.05.14 / 19:55)
IP: 85.237.224.*
Tiez by som potrebovala kontakt na nejaku velmi dobru z Hrozenkova.Chodila som tam k takej malej babke,ale uz tiez zomrela.ak vie niekto,nech mi napise do mailu zitaBA@azet.sk.Daku

Ellen T
(18.09.14 / 10:34)
IP: 78.18.249.*
Podle mě je to o šťastném výběru.Zvlášť proto,že se těch kartářek vyrojilo tolik... Asi je nutno poté,co nějakou kontaktuji,pozorně číst,jak se mnou komunikuje.
Mám zkušenost se dvěma kartářkama.
Obě jsem našla na inzerci seznam.cz - Bazar - výklad karet.
A protože jsem dosti ostýchavec,využila jsem během jednoho roku dvě nabídky tarotového výkladu přes email.
Moc jsem si od toho neslibovala,vzhledem ke všem těm televizním masážím,co se na nás valí.Ale zřejmě se email výklady celkem dosti ujaly,neboť můj výsledný dojem na tento způsob komunikace mezi kartářkou a klientem je, že se stoprocentně zaměří a věnuje jen tomu konkrétnímu člověku,a pracuje pouze s ním,a s jeho problémy.
A po obdržení - u mě to byl jeden dvoustránkový a druhý třístránkový email výklad -
s daným člověkem nadále komunikují, a jsou-li nějaké nejasnosti,chtějí mít zpětné vazby,nebo jakési odezvy na svou práci.
Na těchto emailových výkladech mi příjde dosti důležité to,že když půjdu na výklad někde osobně,< nevím,jak to máte vy,holky >,ale já - z rozrušení a napětí,si stěží zapamatuju jen několik vět.Kdežto email si můžu stále pročítat,kontrolovat jak vše vychází,či nikoliv. Nechci nijak vychvalovat,každý máme jiné představy,ale tato moje zkušenost,s dvěma kartářkami Faith Mystery a TiffanyTalbot,byla pro mě naprosto orginální.A navíc,i ceny těch výkladů byly celkem lidové. Mě osobně tato forma vyhovovala, také proto,že ve mě tyhle kartářky vzbudily dojem,že jsem pro ně právě teď, tím nejdůležitějším středobodem,kterému je nutno věnovat celou svou mysl,a celý svůj čas. A i o tom by asi mělo být kartářské uměni.
Takže je mozné najít ještě ty dobré a poctivé,jen,je to právě o tom štěstí.

Ellen T
(18.09.14 / 10:38)
IP: 78.18.249.*
zapomela jsem dat kontakt pro pripad zajmu
na mnou proverene kartarky: jedne je : faithMystery@email. a druha byla TiffanyT@post
Moje zkusenost dobra

stano mam problemy som porobeny a potrebujem pomoc
(09.03.15 / 12:29)
IP: 85.135.227.*
udia prosim vas ja potrebujem kontakt na esticu v starom hrozienkove som porobeny a potrebujem pomoc ked mate kontakt tak mi ho poslite dakujem vopredmojmkontakt09 dakujem

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
nadinka9
(17.05.15 / 15:47)
IP: 77.234.239.*
Doporučujem vešticu Alicu. Je fakt dobrá a vie človeka nakopnúť správnym smerom. Kontakt na ňu: alica.soukopova@zoz

romo 10
(12.05.17 / 10:47)
Dobrý den,

s úžasem čtu, že veštice a bohyně jsou spojovány se Stram Hrozenkovem. Bohyňování a bohyně jsou záležitostí pouze a jenom obce ŽÍTKOVÁ. A obec Žítková nemá se Starým Hrozenkovem nic společného.
Tak příště buďmě prosím přesní... ;)

Eva Kal
(14.05.17 / 16:00)
IP: 77.243.183.*
hodně lidí na tomto webu si chválí pana Petra K z Brna, dělá i na dálku, ale je hodně drahý, placeno musí být předem a má hodně lidí, ale pokud máš velký problém, tak Petr opravdu umí lidem poradit. Tento komentář je z tohot webu - Hochwaldova, 2.3.2017 11:40:20 Já bych také doporučila pana Petra K z Brna. Jsem doktorka a nevyhledávám takové služby, ale jak to bývá, někdy chce člověk vědět více. Musím k tomu říci, že mnoho lidí zde má pravdu, že pan Petr je opravdu výjimečný v tom, co ví, co dělá a umí, ale hlavně opravdu umí pomoci a nasměrovat. Byla jsem předtím ještě u 2 kartářek. Na rozdíl od nich má Petr opravdu znalosti a dokáže skvěle vysvětlit, hodně mě zaujaly jeho znalosti o výzkumech, velmi rozumně a moudře mluvil i o ezoterice v souvislosti s výzkumy. Na rozdíl od něho ty ostatní kartářky opravdu jen papouškují své „neznalosti“ o ezoterice, bez pochopení, bez vzdělání. Mnoho lidí zde píše cosi, že je nějaká kartářka milá a hodná, ale to nestačí, aby uměly poradit, když má člověk velký problém, a to je opravdu „mimo mísu „. A především je to také o tom, že pan Petr už leccos dokázal jako výtvarník, učitel apod a je to velmi skromný a vzdělaný pán, což se o ostatních kartářkách říci nedá, ty nic nedosáhly, a přesto se tváří obrovsky důležitě. Hodně takových se chlubí, že mají „dar“ a schopnosti a dokonce tvrdí, že se nemusí učit, že jim andělé a tam nahoře vše sdělí, a to je už psychiatrická porucha a nebo zaběhaná lež, aby zakryly svou nevědomost. Hezký den přeji.

Emili
(16.05.17 / 00:59)
IP: 91.127.97.*
Ma nekdo kontakt na kartare Petra K z Brna?

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)