Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je sobota, 21.1.2017
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír.

Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...

Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Uplnek - magneticka energie?20.01.17 / Dracizena v Starosti
magický rituál18.01.17 / barborka122 v Kouzla a magie
Hledám dobrou Kartářku Jihlava15.01.17 / lia v Praktické věštění
Tornádo15.01.17 / Káťa583 v Sny

Sílu muže nevyčtete z jeho svalů, ale z jeho charakteru a srdce.
Další myšlenky ...

Myšlenky moudrých

Buzková

Láska, která předvídá svůj konec, nechtíc překonati samu smrt a protáhnouti se až do věčnosti, není pravou láskou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!
zpět

velké průšvihy a zlom

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář
velké průšvihy a zlom
danula
(23.06.16 / 10:19)
z ničeho nic jsem se dostala během jednoho týdne do strašného průšvihu, zabavili zboží na udání, že jsem ho nechtěla zaplatit, což sice není pravda, ale už na mně běží trestní oznámení, četla jsem to a je mi z toho zle.do toho jsem se rozešla s přítelem, s kterým jsem byla 28 let. Dcera onemocněla dost vážnou nemocí pak ji chytili , že jezdí v autě bez dokladů, přišla jsem o dost významný obchod, a nedali mi již domluvenou půjčku kvůli chybě ve smlouvě, které se nikdo nevšiml.
Tak se mi zhroutil celý svět. hrozí mi, že mně zavřou. Nevim, jak prokázat nevinu, to asi nedokážu. Sice se snažimm pracovat, ale nejde to.
Nevim co dál

Dracizena
(24.06.16 / 13:07)
IP: 86.49.183.*
modli se, nic jiného Ti nezbývá...Volej si bytosti shůry...Já je tenkrát volala a svět se mi nezbořil, naopak, postavil...Půjč si mou modlitbu, já jen dokola ámenuji...podržím Tě, i na dálku to jde...pááá a zdravím...zase se z toho dna vrátíš, vím to...držím palce...ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***

danula
(24.06.16 / 21:34)
děkuji a moc

danula
(24.06.16 / 21:34)
děkuji a moc

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte aktuální dění na Facebooku!:

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)