English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

věkový rozdíl - problém?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

věkový rozdíl - problém?

barka
05.10.14
15:58
Reg. před 2016

Dobrý den,
vím, že to sem asi nepatří, ale ... jsem 1994 a Zamilovala jsem se do 1983. S ním mi to ovšem nevyšlo - když zjistil, o kolik jsem mladší, jednoduše utekl. A teď je to tak půl roku, co jsem se poprvé potkala s 1975. Je to sice jen známý, kterého potkávám párkrát do měsíce, ale asi k němu začínám zase něco cítit. Ví, že jsem mladší, ale nezajímal se, kolik mi přesně je. Mám u něj šanci? Nebo i jej odradí věkový rozdíl? (já:24.03.1994; on 22.04.1975) Mockrát děkuji :)
 
Camie
18.11.14
10:09
Reg. před 2016

... věkový rozdíl bývá komplikovaný. Je doba, kdy naprosto nevadí, pak je dokonce výhodou (zvláště, když na chlapa jde druhá míza), no a pak je otázka, jak Ti bude, až jemu bude šedesát a Tobě čtyřicet. A zkus to vzít i z pohledu jeho a Tvých přátel.

Nicméně Ti narovinu napíšu, že znám hodně chlapů kolem čtyřicítky, kteří si začínají s mladýma holkama, aby se necítili staří, někteří chtějí najednou rodinu a usadit se. Pokud dokážete najít stejné priority a i jakýsi výhled do budoucna, tak proč by to nemohlo fungovat.
 
jindulka
19.11.14
00:58
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ahoj,nahodou jsem nakoukla do Tvého tématu,tedy já mám svých věcí k řešení dost ale nedá mě to:
To co je mezi dvěma lidmi (úmyslně nepíši vztah)není o věku,ale o nich dvou.
Myslím,že je úplně jedno,kolik komu je,ale jak je jejich náklonost,nebo přitažlivost velká.
Tak ahoj a přeji hodně štěstí
 
007kelinka
13.01.15
22:34
Reg. před 2016

Dobrý večer prajem, PROSÍM, PROSÍM, ako to vidíte medzi nami? Má to budúcnosť? Hodíme sa
k sebe? 30.8.1947, 10.2.1952, ďakujem
 
Dracizena
13.01.15
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kelinka, na čísla bych vůbec nekoukala, ale jestli Ti ten muž VONÍ
a jestli nepoužívá tvrdá slova a pěsti... to je důležité...
Do čísel bych se dívala, spíše z duchovního zájmu...
Měj se dobře a držím palce...
 
Dracizena
13.01.15
23:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kelinka... jeden máte životní číslo 5 a druhý 2 a dohromady je to sedmička... a sedmička je energie, která vám jednou zvedne strop a bude vše v poho, ale příště ho sníží a budete se na sebe mračit.
Každá energie má svůj výdech a nádech, proto i energie sedmičky...
Ono to i odpovídá, jste ve zralém věku a každý máte zakořeněné své
nároky. Proto on, když sníží pomyslně strop /bude zamračený, bez nálady/.Určitě mu to nevyčítej a strop už více nesnižuj.Naopak zvedni obočí a s úsměvem ten temný mráček zvedni, jako roletu.
Světlo je energie, kdy si lidé vidí dobře do očí a lépe si rozumí, ale zamračené čelo, to je stažená roleta a za ní se pak dělá bububu...
 
007kelinka
14.01.15
02:15
Reg. před 2016

Dracizena, srdečná vďaka za výklad
 
Jolanda
02.03.15
12:46
Nereg.

IP: 195.113.193.*
MySlIiIm wOe, ZhE MaAaSh nAdEyI. nEyDe pRzEcI YeN O To wOe, KoLiK WaAaM Ye, Ae yAk sI SpOlU RoZuMiIiTe. MoCiNkY WaAaM PrZeYi sHtEsTiIiCzKo, ZkUs nA NeY PoUzHiIiT TrZeBa nEyAkEeE PrAkTiKy z pAdEsAaAt oDsTiIiNuUu sHeDi, TiIiM UzHeNeSh kAzHdEeEhO InTeLiGeNtNiIiHo fRiGiDnIiIhO PaNiCe pO ShEdEsAaAtCe!!! :P YaAa Se PoDrZiIiZnU!!! :((((((
 
kocicanda34
03.04.15
14:26
Nereg.

IP: 84.16.106.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)