English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Diane

Život je cesta, která vede ke smrti, ale po cestě zapomeneme na cíl.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Uložení výkladu karet

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Uložení výkladu karet

Kenží
10.04.14
12:07
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Dobrý den.
Zajímá mne, proč nelze stáhnout a uložit výklad karet, který jsem si zaplatil.Je tam psáno o autorských právech, ale já jsem to platil.
Jsem po transplantaci a mám poškozen mozek.Velkou část pro paměť.Takže jsem vyhodil peníze, protože si to nebodu pamaovat.Při transplantaci jsem šel za světlem.Několikrát se mne zdálo o Ježíši,o ďáblech v lidské podobě.Ty jsem našel na vebu v dokumentech o politických nekalostech po celém světě.Mám sny,které se po nějakém čase plní.Stál jsem před řekou smrti.Z druhého břehu na mne volal ženský hlas, že mám přejít na druhou stranu řeky.Všude samí nebožtíci.(muži)Slyším hlasy,které mne radí co dělat.Věřím v duchovní a nadpřirozený svět.Věřím v sílu myšlenky a slova.Mám v sobě jiný orgán,který mne změnil.Hledám odpověď jak v životě dál.Potřebuji tuto odpověď. Kartářky mne pomohou jen na krátkou dobu.Chtěl jsem i ukončit svůj život.Pomohl mne lékař, který nemá strash mluvit o posmrtném životě.O duchovním životě.
Já vážně potřebuji odpověď jak dál.Jsem zklamán tím, že peníze jsou pořád na prvním místě.Další peníze už vám nepošlu.Končím.
Zapoměl jsem přihlašovací jméno.Proto jsem napsal Kenží.
Nashle Petr.
 
Merit
10.04.14
17:33
Reg. před 2016

Petre, jak dal? ZIJ! :-), tj. cele :-), zij tak, aby jsi byl stastny :-), aby ti bylo dobre na svete..
co to pro tebe znamena "zit dal" .. pro me "zit obycejny zivot v Lasce s bliznimi" ..
nezmenis druhe, SEBE muzes :-) a je to beh na dlouhou trat .. :-)
mas do konce zivota co delat :-) ..
ne u vsech jsou penize na prvnim miste, tech lidi zase tolik neni :-)
a pokud to tak nekdo ma a zije pro ne, stejne ho zivot posune tak, ze bud zmeni nazor a nebo se ustve :-)
penize nejsou spatny! .. jenom tomu nepodlehnout :-)
to mas jako s jidlem, chlastem .. s pozitkarenim :-)
na vsem si muzeme vytvorit zavislost :-)

a ze se ti ted deji ty veci? tak to nech plout ..
bud rad, ze zijes, ze jsi se z neceho dostal :-), ze jsi potkal toho "doktora" :-) .. to vse je preci velke PLUS :-)
mas za co byt vdecny a za co dekovat :-)
hlavne, at muzes "spat" .. jakmile nebudes kvalitne, dobre spat ..
to uz je pruser :-( .. pak bych s tim neco delala ..
ale jsou tu bylinky, praskum rikam jasne "ne", ale je to tva vec ..
vse tu ma nejaky vyznam, ani dabel tu neni nahodou :-)
najdi si na youtube "Adamcovou", dobre to vysvetluje :-)
a dokud se bojime techto veci, neni nam ok :-) ..
jsou to zkousky co ustojime, co ne .. Buh stvoril vse :-))
vedel co dela? snad jo, mozna se i nudil? :-D))
rozhodne respekt pred tim vsim ..

pravdu uplnou a celou mozna nejsme schopni pochopit .. vem si, ze megakouzlem je tu Laska a pro spoustu lidi je to stupidni debilovina :-) .. milovat sebe = Boha .. :-)
svy blizni .. milovat nepratele, no, clovek se to uci :-D ..
kdyz pojmes svoje vnimani tak, ze te ustvava, ustve te to ..
kdyz to nechas plynout? bude ti lip ..
mozna mas trea karty vykladat ty sam? nebo cist z kavove sedliny?
vis, pokud do toho vidis, nepotrebujes ani karty, ani tu kavovou sedlinu, ani kouli :-) .. to prijde shury "samo" :-)
otazkou je, jak to lidem podat .. tak, aby je clovek nevystrasil ..
aby jim ukazal smer a hledal s nimi vychodisko ..
navic, mozna jsi ve fazi, kdy ty informace k tobe proudej, dobre proudej, ale jak se te netykaji (osobne, uplne), nebo jeste neni ten spravny cas "nepamatujes si to", jenom nekam nahlidnes, stahnou se k tobe data a mas dal zit svuj zivot :-)
v kazdem pripade by te to tedy nemelo strasit (a taky jsem to tak mela), ani druhe .. ty veci tu jsou, existujou a bez toho, jestli na to verime, ci ne :-)

mej se krasne .. cus :-)
a bud stastny!! :-) .. ZIJES preci DAL :-) a jsi věčný :-)

 
Red
10.04.14
22:33
Reg. před 2016

Zdravim,
bohuzel (pro me i pro Vas) jste ty penize nedal nam, ale nekomu uplne jinemu :).
Na vestirne je zatim naprosto VSE naprosto ZDARMA (diky me lenosti cokoli podobneho doprogramovat). Nemuzete zaplatit, ani kdybyste chtel. (Teda, muzete mi poslat na ucet penize jen tak, to se nebranim :D )

Jinak s Vami souhlasim, vzhledem k tomu, ze je 22:30 a ja jeste pracuju, penize jsou i pro me vzdycky na prvni miste (koneckoncu i Vy se po nich -byt na spatnem miste- shanite).

Drzim pesti a priste pozor, kde co platite ;)

Webmaster
 
Kenži
14.04.14
13:30
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Ahoj Merit. Děkuji za odpověď. Je to pro mne plus tohle číst.
Léky musím brát.Je to součást transplantace.Budu rád pokud se ti mohu otevřít.Po operaci jsem se učil číst, psát,chodit a neuměl jsem vůbec běhat.To mne docela rozesmálo.Nemám strach z těch věcí co se mne dějí.Skvělá kniha pro mne je Život po životě. Je tam vše co jsem prožil po operaci.Cítím se jak na rozcestí.Musím zabezpečit rodinu, chci pomáhat ostatním a žít duchovním životem.Zůstal jsem na živu z nějakého důvodu.
Právě teď k tobě Merit cítím obrovskou lásku.Možná to budeš cítit také. Stává se mne, že se napojím na druhého člověka.Tuto znalost nebo možnos nerozšiřuji.Není to má cesta.
Něco mne řeklo, že mám skončit.Moc děkuji za komentář.Říkají mne,že odepíšeš.Bude to asi naposled.
Moc děkuji.
 
Kenži
14.04.14
13:47
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Ahoj Rede.
Nesháním se po penězích z výkladů karet.Děje se mne hodně duchovních věcí. Hledám důvod proč jsem zůstal zde.Mám kámoše kteří mne pomáhaj s energií na dálku.Někdy je to opravdu nářez.To penězma nezaplatíš.
Peníze jsou opravdu důležité.Máš pravdu.
Do hrobu půjdem, ale nazí a bez peněz.Zůstanou našim potomkům. Ano to je pravda.Přispěji na věštírnu.
Nevěděl jsem, že karty jsou externí záležitost.Jak jsem ale řekl. Hledám co dál.Děkuji za tvou reakci a pokud budu zde moct někomu pomoct, tak řekni prosím jak.Třeba tohle bude část mé cesty.
Nashle Kenží.
 
Camie
15.04.14
14:46
Reg. před 2016

... Kenži,pokud si ještě pamatuješ, že jsi tu něco psal a potřeboval o svém stavu nějakou radu nebo něco probrat, klidně se ozvi. Napoj se na mě a dej vědět, jestli Ti tu mám nechat maila.
 
lila90*
21.04.14
22:01
Nereg.

IP: 178.253.164.*
Ahoj Kenži,

je to dobrá knižka. Keď som ju čítala, mala som radosť ako malé dieťa, že konečne niekto pomenoval veci čo som zažila a ja na to nenašla slová :).
Jj život sa po takom zážitku zmení od základu, hlavne hodnoty a nazeranie na svet. Hladá čo je jeho úlohou, prečo tu ostal..Naučíš sa s tým žiť, neboj a časom zistíš kam ťa situácie nasmerujú..
 
Camie
22.04.14
20:26
Reg. před 2016

... sice to tu nevidím, ale jeden ptáček jarabáček mi vykukal, žes o můj mail stál. Nejsem ani kartářka, ani věštkyně, ale myslím, že s něčím Ti pomoc můžu. Pokud budeš chtít, budu jedno ucho camie@volny.cz
 
Venušanka
12.07.14
12:05
Reg. před 2016

Kenží:

nebuďte tak zahořklý, a naopak se radujte z toho, že žijete a užívejte si krásy přítomného okamžiku. Shlédněte film :jak přicházejí sny"
 
Merit
21.07.14
22:21
Reg. před 2016

ahoj Kenzi .. :-)
dame skypa? pokud ano, nech mi tu nick .. ja si te pridam :-)

tam probereme "co je dulezity" ..
ne, nejsem ta co si mysli, ze vi vse :-), vsude jsem nebyla .. salamounovo lejno jsem nepojedla :-( :-)) ..
ale kdyz se maji lidi radi, da se spoustou veci nejak i pohnout ..
podotykam, ze te to nic stat nebude .. jenom cas :-)

tak ahoj .. drz se .. drzim ti palce dal :-) .. zivot je sice nekdy tezsi, ale krasnej :-) .. a vse ma nejaky duvod ..
no, ja sem vlezla .. ze jenom nakouknu "co je tu noveho" a neco me sem tahlo :-D)) .. a ty jsi se ozval :-)
vse necham na tobe, jak se rozhodnes .. mas svobodnou vuli, tj. velky dar :-) .. a at se rozhodnes jakkoli, vse bude OK :-)

mej se krasne .. posilam ti pohlazeni :-) toho neni nikdy dost :-) .. ;-) Buh ti zehnej .. Amen! ananaša :-)!

 

Sylva Věštkyně
10.08.14
01:19
Nereg.

IP: 89.103.9.*
Zdravím Petře, Sylva
 
Kenži
11.09.14
00:52
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Ahoj holky.
Omlouvám se,že jsem zapoměl na toto fórum.Děkuji vám všem za reakce.

Ahoj Merit.
Rád čtu tvůj článek. Na skyp se necítím. Určitě časem ano.
Musím ti to napsat. Po přečtení tvého vzkazu jsem se málem rozbrečel.Jsem totálně na měko. Cítím od tebe obrovskou lásku.(A je to tady). Mam plne oči slz.
Má cesta vede k andělům. Čtu knihy od Lorny Byrneové.Je úžasné,jak je můžem o něco žádat.Čím více jsem s anděli propojen, tak tím víc jsem otevřen lásce k ostatním. Takže, když od někoho cítím lásku, tak jsem hned na měko.
S láskou k tobě Kenží.

Ahoj Camie.
Psal jsem, ale odezva žádná.Mam tě rád.

Ahoj Venušanko.
Děhuji ti za radu.Je to pro mne těžké.
Vidím jak matka země trpí.Rve mne to srdce. Jel jsem nedavno kolem lomu na kaučuk.Kousek od nás. Neskutečná díra.Viděl jsem lom na měď.Mozek to nebere. Atomové ponorky na dně oceánů. Invaze do Iráku.Teď válka v Ukrajině.Proč nenapíšou, kdo jí financuje. Jíddlo plné něčehojakéhosi. Vlády ve světě, MMF,OSN, České banky, které nejsou české.
Je mne z toho smutno.
Venušanko.
Mám radost ze včely, která sedne na květ.Z krásně rostlé houby v lese.Ze slunce.Z šustění větru ve stromech. Berušce na kopřivě.Z kukuče mého psa.Z blbosti co napadne mé dítě.Z ptáků na obloze.
To,ale mé okolí nechápe.
Venušanko. to je má vnitřní radost.
S láskou k vám Kenži.. Na ten film mrknu. Děkuji moc.

A teď paní Sylva.
Není týden bez vzpomínek na vaše rady.Má nynější cesta vede k andělům. Jak jsem již psal.Cítím lásku snad ve všem.Všichni jsme jedno. Promlouvám k andělům a promlouvám k bohu. Tato cesta mne pomáhá.
Hovořím o tom otevřeně.Všude.Už nemám zábranu.Cítím spojení těla a duše.Úžasný pocit.Pomohla mne též Ivanka Adamcová.(semináře). Úžasná paní.
Mám ohromnou radost u srdce z vašeho pozdravu.
Přji vám obrovskou lásku od všech.
(už jsem zas na měko).Děkuji vám za vše Sylvo.
 
Merit
11.09.14
17:36
Reg. před 2016

tj. dobre, ze jsi v poradku .. :-)
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)