English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Maugham

V lásce je nejdůležitější vytrvat a stát se nepostradatelným.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Tvář v kameni

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Tvář v kameni

Cizinka
09.11.15
12:04
Nereg.

IP: 94.125.219.*
Ahojky všichni, chci se podělit o svůj zážitek. Již několik let mám takový zvyk, že z každé návštěvy hradu, zámku, zříceniny, prostě zajímavého historického místa si vezmu suvenýr v podobě kamene. Vždy jen jeden kus. Ty kameny si schovávám na památku, vždycky si vybavím zážitky spojené s místem, kde jsem ten kámen vzala.

A teď, po x letech, se mi na jednom tom kameni objevila tvář. Vím jistě, že když jsem ten kámen zvedala ze země, nic na něm nebylo. A teď najednou má na jedné své straně bílou tvář ženy. Je to krásná tvář. Může mi to někdo vysvětlit? Co to je, kde se to tam vzalo? A je to nebezpečné?

Díky
 
maňásek
11.11.15
10:15
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Možná Tě to k tomu hradu volá, proto že tam máš něco udělat.. Popřemýšlel bych o tom, se tam znovu jet podívat..

Jinak když od někud něco bereš, je dobré tam také něco přinést..
 
Dracizena
13.11.15
00:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, jak radí Maňásek, když odněkud něco bereš, něco tam dej a stačí modlitba... Anděl Ti chce jen říci, kde jsi prožila jeden ze svých minulých životů... Ano, Tvá Duše Ti vede pohled tak, kde si něčeho máš všimnout... a takto to bývá, co jsme neviděli dříve, vidíme s odstupem času... Napiš mi, ukáži Ti, že mám na kamenech také obličeje a povím ti více...
 
pro Dračíženu
22.11.15
22:31
Nereg.

IP: 213.191.100.*
Ta žena v kameni je opravdu krásná. Když se na ni podívám, tak z ní nemůžu spustit oči. Nevím co mi můj anděl chce říct ani kam mě vede má duše, ale věřím, že jsem teď na dobré cestě. Lidi co mi otravovali život svou jedovatostí jsou pryč. Teď dýchám opět svěží vzduch a mám další důvody se radovat ze života.
 
Dracizena
03.12.15
19:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ano, to jsou první duchovní kroky, že setřeseš ze sebe ty, kdo Tě svazují a brzdí a teď sleduj sny... Skrze sny se s Tvou myslí bude domlouvat Tvé nitro... a to je důležité...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)