English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Tamarka - bude líp?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Tamarka - bude líp?

anonymka
12.03.17
14:57
Reg.3.3.17

Dobrý den Tamarko,chtěla bych zeptat,jestli mi bude v tomto roce přiděleno také nějaké to štěstí,aby bylo líp.Rok jsem začala špatně,v soukromí nyní zažívám velkou bolest a zklamání,a aby toho nebylo málo,tak mi hrozí ztráta zaměstnání.Firma má finanční problémy a nikdo neví,jestli je ustoji. Děkuji. 16.4.75
 
anonymka
14.03.17
11:26
Reg.3.3.17

Jak to vidíte Vy? Prosím o nasměrování a radu, co bych měla dělat. Mnohokrát děkuji.
 
Tamara A.
14.03.17
18:51
Reg.6.8.16

Dobrý večer. Karty mi ukazují, že se momentálně opravdu nacházíte na dně. Jste zlomená nepovedeným vztahem. Ale ono dno je zde od toho, abyste se měla od čeho odrazit. V kartách vidí, že se smutek v osobním životě časem vytratí. Ano, bude to trvat, ale z této životní zkušenosti se poučíte a troufám si tvrdit, že se z Vás stane nový člověk. V oblasti práce mi karty změnu neukazují. Držím Vám palce. TA
 
anonymka
14.03.17
19:18
Reg.3.3.17

Dobrý večer, mnohokrát děkuji za odpověď. Nevím jak moc dopředu karty vidí,proto budu doufat,ze to moje trápení nebude trvat věcnost a ze snad ještě zaziji lásku..
 
anonymka
15.03.17
16:46
Reg.3.3.17

Pěkný den, paní Tamaro, mohla by jste se na mě,prosím, ještě jednou podívat a pokud to jen půjde vyčíst, tak mi sdělit nějaké období,které by pro mě mohlo být hezčí, kdy už by mohlo být leccos vyřešeno, a jestli to všechno zvládnu. Dnes jsem se dozvěděla,že asi nebude ani na výplaty,takže zase "milá" informace. Je na mě nyní těch opravdu "příjemných" situací nějak hodně a nevím, co mám řešit dřív. Děkuji.
 
Tamara A.
15.03.17
17:25
Reg.6.8.16

Dobrý den, karty nefungují tak, že by udávaly přesné časové období. A obzvláště ne výklady na dálku. Pro někoho je dlouhodobé hledisko 6 měsíců, pro někoho 12, pro někoho třeba 18. Karty termíny neříkají. Děkuji za pochopení. TA
 
anonymka
15.03.17
17:28
Reg.3.3.17

Omlouvám se a moc děkuji. Mějte se hezky.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)