Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je středa, 29.3.2017
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.

Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Bohatý není ten, kdo má všechno, ale ten, kdo ke štěstí potřebuje málo.
Další myšlenky ...

Myšlenky moudrých

Parkinson

V podniku, kde dokáže vyvolat hotový převrat jedna nazrzlá sekretářka s rozkošně ohrnutým nosíkem, nejsou zřejmě zvlášť ustálené poměry. Pyramida stojí vždy mnohem pevněji, když má vrchol nahoře. (str. 109)
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!
zpět

Svatba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Svatba

lucie
(15.10.08 / 13:58)
Zdálo se mi,že jsem se vdávala a připravovala jsem se na svatbu...Dívala jsem se do snáře a něco jako vlastní svatba znamená ztráta blízkého...Tento sen se mi už jednou zdál,a pár týdnů na to,zemřel přítel mé babičky....Celkem se bojím,co se zase stane:-(..Myslíte,že to opravdu může mít takový podtext???Děkuji

Fanner Nelly
(15.10.08 / 19:09)
V každém snáři se píše něco jiného...jde jen o to v jakém si to přečteš a ono se to nehorázně plní XD

Fanner Nelly
(15.10.08 / 19:10)
P.S.: v Každém případě bych ti tohle nepřála ... ztratit přítele bych nepřála nikomu

lucie
(17.10.08 / 13:22)
Fanner Nelly:Ano,máš pravdu,pokaždé to znamená něco jiného..Já to teda našla v Nostradamově snáři a tam to značí ztrátu...A v lexikonu snových symbolů to zase znamená brzké rozrůstání rodiny...Tak teda fact newíím,čemu mám věřit vííc...???Nu,já bych to taky nikomu nepřala =o(...

Fanner Nelly
(17.10.08 / 15:25)
Asi věř své intuici mě boužel většinou vyjde to co si přečtu jako první

lucie
(17.10.08 / 20:06)
Fanner Nelly:Ajaaaaj:-(... 1. četla to s tou ztrátou:-(...Mno,ja zatíím se nic nestalo,tak snad se ani nic nestane...Musím to zaklepat,abych to nezakřikla...

lucie
(18.10.08 / 08:20)
Fanner Nelly:Asi to opravdu bylo ohledně té ztráty...Včera pozdě večer jsem měla telefonát od nej kamošky...Řekla mi,že umřel kamoš mého bývalého spolužáka...Asi předevčírem ho srazil vlak...Sice jsem ho znala jen od vidění,ale kvůli tomu snu,jsem z toho trošku špatná:-(...Ale aby se mi takové sny zdály,tomu asi nezabráním bohužel...:-(

Sdílejte prosím s přáteli na facebooku :)
gaba
(17.12.08 / 08:59)
snivalo sa my se som sa vydavala mala sdom pekne bile saty, ked v tom ma niekto zabil

charlott
(24.12.08 / 00:17)
IP: .*
Ahoj vsichni..no me se zdal sen, ze jsem byla nevesta a mela jsem kratke saty..porad do okola se mi zdalo ze nevesta musi mit dlouho saty a ja jsem je mela kratke..a pak se mi za 3dny stratila penezenka asi s 10000 kc..takze to asi znamenalo ze se mi neco stane na moji osobu...tak se mejte vsichni moc pekne a preji vam pekne svatky...a nestalo se vam nekdy ze jste nekdy neco rekly a nebo udelaly a najednou se sami nad sebou zamyslite ze uz se vam jednou opakovala ta sama situace??me se to uz nekolikrat stalo..je tady nekdo tako takovy??tak papa

Fanner Nelly
(30.12.08 / 22:12)
Ahoj všichni! To byste mi nevěřili. Dneska se mi zdálo právě to samé, že se chystám na svojí svatbu a dokonce že jsem se vdala! Ale ne z lásky ale kvůli rodině, která mě do toho namočila protože mi sehnali bohatého ženicha. Příbuzní a mamka s taťkou byli ve finanční krizi tak proto. Tak jsem se vdala se zlatým prstýnkem na ruce a poté byla hostina...jde z toho celého na mě hrůza.

bobanek
(11.05.09 / 22:21)
IP: .*
Ja si myslím že to je opravdu jen vsugerované poslední dobu si myslím že všechný snáře je lepší nečíst,a když už číst tak to moc nežrát

Janinek
(07.01.17 / 08:16)
IP: 81.200.60.*
Ahojky mam dotaz zase se mi zdalo ze se chystam na vlastni svatbu Sice me o stedrem dnu pozadal o ruku .A hned se mi o te svatbe zdava co to myslite ze muze znamenat ???? Diky

Dracizena
(08.01.17 / 14:34)
IP: 92.62.225.*
Jsou sny, které přemílají denní myšlenky a prožitky...realita Ti jen vešla do snového toku...nic nenormálního a nic k výkladu...

Lucka
(17.02.17 / 08:31)
IP: 37.48.44.*
Dobrý den zdál se mi taky sen o me svatbe že jsem si vzala fakt krásneho a chytreho muze ale vedela jsem ze mam pritele co mam s nim deti a ty opravdu opustit nechci .Nevim zdal byl jeho nevo muj ale prisla jsem do bytu kde bylo hodne lidi a ja sedela na zidli a ten ktereho jsem si potom vzala mi donesl knihu a neco na ni se trpytilo zlate napis nebo tak neco :-) nevite co by to mohlo znamenat ? Dekuji

Dracizena
(17.02.17 / 11:00)
IP: 92.62.225.*
Lucko, Tvůj Anděl hvězdný Ti dává svou knihu...čekají Tě změny...

« zpět \ Přidat komentář

Sledujte nás na Facebooku!:
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)