English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Horatius

Každý si vybírá svou zlatou střední cestu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Stále hezké karty a realita stojí či nevypadá

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Stále hezké karty a realita stojí či nevypadá

Kočka modrá
02.03.13
12:13
Nereg.

IP: 212.80.67.*
Dobrý den,
už si i po 15 letech vykládání nevím rady. Každý přitahuje své a tak se mi stalo, že v tuto chvíli mám už řadu týdnu asi 3 stálé (a občas přijde někdo jak na potvoru se stejným problémem) klientky.
Vykládám zadarmo, faktor peněz a dluhů a obětí a čarodějnictví v tom být nemůže. Když už bych teda zacházela do extrémů.

Navíc podobnou situací procházím i sama, což bych nikdy nečekala.

Jde o to, že tyto ženy žijí buď samy nebo v neuspokojivém manželství a je vedle jiný muž.
Na něj vychází nádherné karty, pohárové, Milenci, karty holí, akční karty, osmy holí, rytíři, pážata, akce... prostě pořád karty, které nějakým způsobem ukončují trable, které tam samozřejmě předtím jsou.
Ale i když bych třeba strašně ráda sobě nebo i těm ženám řekla - nemá to smysl, ten chlap k vám nepůjde, věnujte se sobě a přitáhnete si někoho lepšího...
nejde to. Pořád tam ty karty k těm mužům jsou tak krásné, až se srdce zastavuje.

Mám pocit, že tam jde buď o to, že jak tarot nezná čas, tak se celá ta věc jen a pouze táhne...
(a muži moc najevo nedávají a tak to i vypadá, že ten chlap prostě žije moc rád tak, jak žije a tuhle ženu má na vedlejšák a je mu to šumák, těžko tam v reálu vidím nějaké to "opravdu mě miluje").
Nebo jsou ty ženy (a i já) třeba staženy strachem a ten strach mění tu dějovou linii????

Přijde mi až neuvěřitelné, jak jsem si k sobě přitáhla nejen těch více případů naráz, ale že to postihlo i mě.
Jako zrcadlo, proč?
Nebo něco dělám špatně, přemýšlím, jednám špatně?

strašně ráda bych se už z těch náročných kruhů "kdy už to bude?????" vymotala.
Nemáte někdo s takovou situací zkušenost?
Karty pořád krásné, ale v reálu nic nic...
Kočka modrá
 
Nike
02.03.13
13:26
Reg. před 2016

Děvče,
hoď ty zatracené karty do kamen a raději žij. Tarot nevznikl jako karty vykládací, ale jako karty meditační, mají jiný význam. Jistěže děláš něco špatně. Ale hážu hrách na stěnu, což?
 
Merit
02.03.13
16:53
Reg. před 2016

ahoj Kocko modra :-)
budu asi trochu dlouha, protoze by to v kratkosti neslo .. a mozna by byl v tomto pripade lepsi skype, pokud by jsi na skype prisla, mohly bychom o tom pokecat, pak mi tu nech potom tedy nickname (co mas na skypu) a ja si te tam najdu :-)


tarotove karty nedelam, delam karty ciganske, protoze cigna jsem a prijdou mi i blizsi, taky mohou mit vicero vyznamu.. nekdy to vubec neladi s kombinaci :-), proste prijde nit Intuice "toto je takto" ..
a je to tak :-)
smiruju to co mi prijde "zajimave" co me privadi ke klidu a miru na dusi, tak jsem takova pruzkumnice :-), bavi me to :-)

dostala jsi se asi do nelehke situace a mam to podobne .. spousta jinych lidi take.. kdy se clovek "nejak nemuze pohnout" ..
hledala jsem duvody "proc to tak je" :-)
vis, v kartach muze vyjit borec, fesak .. ale "jsem na nej pripravena?" :-) ..
souzni s tim cele me Nitro? :-) .. tu odpoved najdeme bohuzel? bohudik? jenom v nem :-)..
nase zkusenosti, to co jsme si vsichni prozili v nas nechavaji "stopy".. casto bohuzel prave ty "spatne" .. a ted si s tim musi, melo by nase Nitro poradit ..
nejde o pozitivni mysleni.. to byva treba krasny vysivany ubrus na kupe hnoje.. ja tim myslim prociteni si "neceho" .. na vsech urovnich, cela bytost to musi procitit "ted jsem ve vztahu, laskyplnem, naplnujicim" .. zavrit u toho oci.. a naskoci "pocity" a nekdy "obrazy"a nekdy oboji.. mozna se prida i neco jineho ..?
souznis? zaslouzis si podle sebe same "toho vysneneho?" :-)
zaslouzis si "hmotu" v jakekoliv forme? :-)
souznis se vsim? :-) .. je to i pocit radosti? jakehosi vzruseni? vdecnosti "ted to mam"? :-)

najit to misto kde to nesouzni.. muze to pramenit i z min. zivotu..neni duvod proc zachazet do regrese, staci to "zpracovat"jinak.. ale to tu nechci psat..
ale "jde to" :-)

vis, nekdy "na neco" pomuze "toto", podruhe to platit "nemusi" :-)
cili "hledej v sobe devce znovu jinou metodu" :-)

dnesni mladi (ti hlavne), jednou se poradne spali a uz se bojej, nechtej znovu pohoret, projit si bolestma, takze jsou po rozchodu i dlouho sami.. "neveri" ..
ja nevim proc lidi treba ocekavaji vztah takovy, ze uz nebudou nikdy nic treba resit? :-), vzdy se neco proboha resi, takovy uz je zivot :-), ted je jenom na nas "co s tim udelame, jak si s tim poradime"..
a uplne nejhorsi je, kdyz nekdo naplnuje sebe skrze druheho :-)
jak potom mohu mit zdravy vztah? staci tak malo, budu mit chlapa co dre a resi v praci nejake problemy a dojde mi z prace otraveny a bohuzel to resi tak, ze to prenasi na me .. uz jsem v tu chvili "ohrozena, zoufala a trpici?" ..
pokud najdu svou celistvost, budu "celistva" a stastna skrze sebe..
budu milovat Boha.. ktereho mam na prvnim miste, pak jsem ja..
co me muze ohrozit?
vzdyt clovek mi muze ze zivota odejit.. muze nedej Boze umrit (horsi varianta).. muze podlehnout a mit bokovku/y :-)
a ja bych to mela unest.. poresit nejlip jak to pujde..

v poslednich dnech take neco "resim" :-), dosla jsem k zaveru, ze se musim divat na to prozite tak, ze tomu nebudu davat tak velky vyznam, vzdyt se proboha nic hrozneho nestalo :-D, ja ZIJU :-).. mam vse co potrebuji .. na vedome urovni jsem stastna :-)
jenom nesmim s sebou vlacet "bolesti druhych", kteri se jich nechteji vzdat ...
nesmim se obavat zmen a ja jsem milovnici stereotypu :-D :-D ..
zivot zmeny "prinasi", aby si duse prosla tim, cim si projit ma :-) a hlavne se z toho "neposirat" :-)

jak dojit ke klidu a miru na dusi? .. co mi ten klid a mir do duse prineslo? Buh, uvedomila jsem si, ze jsem kazdickym okamzikem "milovana" i kdyby mi to nerekl jediny clovek tu na Zemi, ja tu Lasku znam a jsem za ni vdecna :-) ..
to bylo "prvotni", najit svoji sebeuctu! :-), sebelasku :-)
citit se jako "clovek" :-) a takhle brat vsechny ostatni :-)
podekovat i za to spatne :-), protoze bych tu nebyt toho nesedela :-), dal bych zila ve zlate kleci, hmotneho vseho dost :-), srdce na sracky :-).. vecne sama.. obklopena "vecma", ktery si koupis, za par minut odejde pocit stesti a spokojenosti a zauvazujes "tak co noveho si koupim zitra?" :-D :-D ..
stesti je stav "mysli" .. a Buh mi to proste potvrdil :-)

ohledne "energii".. i penize jsou energie, je to energie smenna, za ne si koupime to co potrebujeme..
taky delam spoustu prace "zadara".. ale doslo mi to zasadni.. kdy uz je to blbost, kdy je to jeste porad pomocna ruka :-)
nemusela jsem rikat NIC, kdo chce pochopit, citi s tou bytosti, ktera mu takhle vlastne pomaha "chce to oplatit, ma tu potrebu" .. a tak i ti co nemaji penize, mohou pomoci jinak zase TOBE :-)
tak kamos, kterej taky neco resi.. prijde a prestoze nesouhlasi s kourenim a vi, ze ja ty moje "dymky miru zboznuju", pritahne cigara :-) a uz se tomu dokaze i zasmat :-D .. pomahame tim co lide potrebuji i kdyz je to proste zavislost:-)(nejde preci o drogy ci chlast), k cemu mi bude to, ze nekde splasi hopsafrak, ty mam tri :-D! ctvrtej nepotrebuju :-)
nebo dotahne "jidlo" :-), pak si uvarime spolecne, kdyz je nalada, cas, chut :-) .. a nebo mi neco udela na kompu :-)
ty energie se musi "vracet", tocit.. nerikam, ze hned :-), jakmile si clovek nastavi "ze jenom dava".. tak proste bude "davat" a pak si i pripada jako blbec :-)..
cely zivot.. se ucim rikat "NE" a reknu ti, je to pro me velky problem :-).. byla jsem vychovana jako "pomahajici" ..
ano, clovek se muze dostat i na dno, pak se ovsem odrazi a mel by si na toho "co mu pichl i vzpomenout" a nejak mu projevit vdecnost :-), neco podobneho jsem zazila cca v roce 2010, kdy za mnou takhle dosel klient s pugetem:-) a mel i penize a jenom jsme si tak povidali, jak se mu dari :-).. to je uz "zrala bytost" :-)
ani jsem to necekala ..
neco jsem delala pro znameho, ohledne umrti jeho bratra, dostala jsem se do stavu, kdy to ukoncoval, potvrdila jsem "tezi policie".. a stejne, jemu to nebylo dost, jenom me bylo cely vikend blbe :-D, protoze projit si tu chvili, kdy nekdo uz nemuze.. je bolest, kterou citis ty sama.. a nemuzes s tim nic udelat, "to uz se stalo" ..
tenhle clovek, prestoze by mohl.. energii nijak nesmenil.. pak odjel nekam na slovac za nejakou podle nej "lepsi babou ohledne techto praktik" .. ano, ma na to pravo, pochybuju, ze mu ta pani rekla neco jinyho.. ale tam se s prazdnou "nechodi" .. ne ten, kdo na to ma..
tenhle clovek si toho nevazil, navic, kdo neco podle nej dela zadarmo, je to pro nej podezrele? nemusi rikat pravdu?! jemu ta pravda nebyla "dobra", chtel vinika a ten nebyl..

muj znamy mi to kdysi vysvetloval.. chudi neplati u nej nic, pratele-s temi to smeni, bohati zaplati i za ty chude..
funguje mu to uz roky.. je fakt dobrej clovek.. vazim si ho..
drzi se svyho vnimani.. pomaha lidem, ma se "dobre" ..

muzes najit odpovedi i u Adamcove.. najdi si jeji stranku, hod si to do googlu Ivana Adamcova duchovni pomoc a ono ti to vypluje :-)
pust si tam jeji prednasky.. ona to bere skrze cakry..
jak je mame sevreny, ci naopak moc otevreny a pak Bozi Pomoc neprijde a nebo to "zbytecne vracime" :-) ..
a on vali bulvy .. "proc to ta holka neprijala" .. (muj pripad!:-D )

bylo by to na litanie.. takze fakt radeji skype :-)

a co se tyce karet.. jsou to jenom obrazky, muze se to odvijet i bez nich .. clovek vidi i tak, jenom si to pripustit :-)
hledat odpovedi v Nitru, ceho je ten clovek schopen, co je schopen si pripustit.. prozit .. ma na to neco zmenit?
v nekom i muzes videt i citit "ze te miluje" a presto se k tomu skrze bolest z minulosti "nedostane" .. "boji se"..
strach je "branou".. bacha na to :-)
ja kartam verim, nemam zazite zadne ritualy :-), zadna zelena svicka..
zadny jiny "pravidla".. pristupuju k nim jako ke svatosti, to ano, jsou preci mym chlebem :-), sahat na ne muzou i klienti, protoze nekdo ma i pocit "ma je cinkly to taha zamerne" :-D )))))
at si to vytahnou :-), videj to pak sami :-)

navic.. minulost uz byla, pritomnost je ted.. budoucnost je "polotovar", karty ukazi "to co opravdu muze vyjit, tu nejpravdepodobnejsi realitu" .. a cemu ti lide uveri?
jsou taci, kteri chteji jit dal i do sveho Nitra.. borci .. zacnou hledat priciny svych problemu..
a jsou i taci, kteri jenom chteji slyset "bude to tak a tak".. a neudelaji pro tu vec nic..
a kde je Nitro? .. muzu prelezt vysokou zed, kdyz nemam zadnou kondicku? :-), asi jenom horkotezko :-)
co si lide vyberou? to co daji.. vetsinou jsme i zavislaci na svych emoci a ty nam potom kociruji zivot.. viz. film na youtube

co my jen vime

je to o kvantove fyzice.. tak pravdive .. jak jsme si zvykli brat Boha tak "moc cirkevne", jako strasaka.. trestajiciho Otce :-)
Ja Jsem Buh.. Modra kocko, ty taky! :-)
v mem pripade vim na stopro "ze neco zmenit nejde", s pokorou to prijimam .. ale "neco ano" .. proc to nezmenit? :-)
proc si "nehrat".. ??? ;-)
nez abych den travila plkanim nekde s kamoskama po hospodach? radeji se zavru a jsem sama se sebou a studuju si tu, smiruju :-), patram a nebo si poplkam s lidma co "to maji stejne" :-) (krasne chvile) :-)

par dnu mi nebylo ted opravdu lehko, tyka se to "nekoho", koho miluju.. ale kazdy jsme zodpovedny "pred Bohem i sebou sam za sebe"..
ja neukopu hriste pro dva, kdyz ta bytost "odmita" neco zmenit ..
zije emocema, jinak to neumi.. miluju ji.. je jako moje "mama"..
tak zbyva jenom to jedine, modlim se.. "at ji Buh pomuze"..
Buh rozhoduje, kdo se sem narodi, jak dlouho tu bude, kdy odejde..
ano, mohu se za druheho jit "vymocit", ale pomuze mu to? jemu se neulevi :-) ..

nedej se tim stahnout.. ja vim co to obnasi..
cloveka to obrazne tahne dolu.. citi s tema lidma, boli ho to s nima..citi jak jim je i jejich bolesti "na fyzickem tele".. oni nespi, kurna ja nespim taky :-D! :-D

kdyz udelas co muzes, tak jak to nejlip umis, vic a lip to udelat neumis, udelala jsi v ten okamzik vsechno :-)
neukopes jejich hriste ...

zij ted a tu :-), uzivej si zivota.. zmen sve Nitro.. nahlidni do nej co te "stavi" :-)
ja nerikam, ze to bude hned, holka moje zlata to je beh na dlouhou trat :-)
nehledej ani viniky.. to ti taky nepomuze ..
nedavej tomu co bylo "velkou vahu" :-) .. a je to tezky to mi ver, jestli jsi si prosla kalamitama :-)

i kdyz na sobe "zamakas" .. neznamena to, ze budes mit do konce zivota uz jenom klid proboha :-D!
to zakladni se resi porad :-) .. je to "normalni" :-) a budeme se ucit do doby posledniho vydechu :-)
a je velice dulezite s jakou odtud odchazime.. nase "posledni myslenky" .. jestli odchazime jako nestastnici nebo s tim, ze jsme to vic, jinak a lip udelat nemohli.. ze je vse "srovnane" i tak je to spravne :-)

tu si muzeme psat do nekonecna.. stejne se "uplnou pravdu" dozvime az budeme odchazet :-)..
mame za co dekovat, zivot je Dar .. na neco jsme si tu uz zalozili pred Inkarnaci.. jinak si pod kotlem fest pritapime hlavne my sami :-)

nesudme.. hledejme to co nas poji, nehledejme rozdily :-)
ucme se Lasce mezi lidmi, znovu a lip bychom se meli starat o sva fyzicka tela (to je taky dulezite), o zvirata, matku Zemi :-)
je tak krasna.. ma vseho hojnost :-), neni nas tu ani hodne, vse je spravne a uzivi nas vsechny :-)

mej se krasne.. nebud smutna.. zij sebou a zij se sebou v Klidu a Miru :-)..
opatruj se a pokud chces, nech tu nicnkame na skypeho :-)
pokud mas mikrak, kamerku, probereme to :-), neni duvod se bat, stydet se.. jsme preci lide :-) a mame sva trapeni :-)
neni to o tom, ze bych te vedla a vytvorily bychom si na sobe zavislost :-), podame si jenom ruce :-), bude to stejne vzajemna skola.. nikdy to neni jednosmerne :-)

pokud nechces, nezlobim se, je to na tobe.. pokud se mame poznat, dojde k tomu :-), pokud ne.. zij proste v Miru :-)

cus
 
myspule007
22.03.13
13:28
Reg. před 2016

PRO MERIT : čtu stále dokola tvůj "krátký" vzkaz a musím jen souhlasit, citím jak z tebe vychází harmonie a klid mezi všemi sférami... . i já děkuji, že jsem měla možnost si tvůj názor a příběh přečíst... děkuji
 
myspule007
22.03.13
13:28
Reg. před 2016

PRO MERIT : čtu stále dokola tvůj "krátký" vzkaz a musím jen souhlasit, citím jak z tebe vychází harmonie a klid mezi všemi sférami... . i já děkuji, že jsem měla možnost si tvůj názor a příběh přečíst... děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)