English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

spriaznena dusicka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

spriaznena dusicka

Verunika
13.08.17
21:10
Reg.13.8.17

skopirovala som si text, ktory som si sem dala 24.7. ale zial pani Tamara odpovedala vestbam ,ktore boli po mne dane,tak skusam to preto este raz skopirovat,snad budem mat teraz stastie,lebo moj text uz bol na druhej strane vestirny
Dobry den, som tuna po velmi dlhej dobe, a rada by som vestbu, co sa tyka najdenia mojej spriaznenej dusicky, nakolko som uz velmi dlhu dobu sama, a dcerky su uz dospele,tak verim, ze aj na mna caka moja spriaznena dusa,nevyhybam sa spolocnosti,len nejako si myslim, ze este nebol ten spravny cas,a aj to stasticko si myslim, ze mi chybalo,tak ak mozem pekne poprosit, ze ci ma uz tento rok caka spriaznena dusa,velmi by som sa uz potesila odpovedi a snad aj nadeji do buducna,dakujem velmi pekne,Vierka 6.4.1962
 
Tamara A.
19.08.17
16:47
Reg.6.8.16

Milá Vierko, je mi líto, zatím partnera ve Vaší blízkosti nevidím. TA
 
Vierocka
21.08.17
09:35
Reg.24.7.17

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Tamara A.
28.08.17
18:53
Reg.6.8.16

Vieročko, dejte tomu čas, ano? Neustále na Vás myslím a posílám Vám pozitivní energii. TA
 
Verunika
28.08.17
21:19
Reg.13.8.17

jeeeeeeej dakujem pekne za odpoved mila p. Tamarka a dakujem, ze na mna myslite a ze mi posielate pozitivnu energiu, velmi si to od Vas vazim a tesim sa Vasej naklonnosti,tak ja budem trpezliva,ako mi pisete
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)