English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen -kapr,řeka

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen -kapr,řeka

Ila91
21.07.17
09:13
Reg.21.7.17

Zdravím Vás, dnes se mi zdál pozoruhodný sen. Přišla jsem s kamaradkou na most, z mostu jsem se dívala do řeky, voda byla průhledná a klidna, bylo jí docela málo šlo vidět krásne na dno, uviděla jsem v ní hodně velkeho kapra, ten se pak otočil a začal plavat pryč- stejnym smerem kam jsme šly my dvě. Odešli jsme z mostu a tam kde nema byt voda ale silnice bylo na kraji trochu vody neco jako jezírko ale ve snu to neslo primo videt- voda v něm opět pruhledna a klidna tam se objevil kapr ktereho jsem videla z mostu, kdyz jsem se k nemu priblizila vyskočil a bouchnul se o zabradli a spadl zpet, oklepal se a odplaval, byl velky a pekne vykrmen.Pak jakoby vse zmizelo a sli jsme normalne dal po silnici... Nevíte prosím co takový sen značí? Děkuji za případné postřehy a reakce, přeji hezké dny
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)