English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

rozsypané věci a cesta

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

rozsypané věci a cesta

Hannah577
24.07.17
07:52
Nereg.

IP: 109.235.1.*
prosím o výklad tohoto snu

Dnes se mi zdálo, že jsem z jedné vesnice cestovala osobním vlakem zpět do rodného města abych si tam něco zařídila a pak se vrátila. Jenže byla noc a mě došlo, že vlastně další osobák jede tak maximálně na druhou stranu. Cestou z nádraží jsem pak potkávala dost divné kluky a chtěla na ně zavolat policií. Do toho za mnou přijela kamarádka, a řekla mi, že jsem jí měla říci, že odjíždím, jela by se mnou... jenže jak nám nedošlo, že vlak zpátky už nejede, tak nejdříve kamarádka vymyslela, že pojedeme na nějakých židlích... až potom z garáže vyjel můj brácha s naším autem a kamarádka do něj nasedla... jenže já měla několik tašek s věcmi a ty se mi vysypali... sbírala jsem je, trochu potupně a nějaký pán mi pomáhal ale když jsem je sebrala a chtěla nastoupit do auta tak brácha se rozjel a začal mi ujíždět. Auto jsem doháněla až jsem ho dohnala a v tom momentě jsem se vzbudila...

Co by to mohlo znamenat?

Děkuji
 
Dracizena
06.08.17
18:02
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Haničko, sleduj své životní kroky a nezmatkuj... Mohl by Tě život pak hodin na jinou kolej, která není Tvá... drž se...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)