English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

Příroda obklopuje člověka mrakem a nutí ho stále mířit ke světlu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

reiki je zlé nebo není? kde je pravda

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

reiki je zlé nebo není? kde je pravda

cizinec
22.03.15
20:54
Nereg.

IP: 89.235.0.*
Ahoj všichni, před pár měsíci jsem se nechal zasvětit do reiki léčení. Chtěl jsem pomáhal a léčit, jenže teď, když mám stupeň 2 narážím na komentáře, jak je to zlé, jak je to démonické a sám mám pocit, že je na mne někdo napojený a odsává mi energii. Nemám žádný důkaz, ale nejvíc jsem unavený po setkání s mistrem reiki, který mne zasvěcoval. Bojím se, že se se mnou děje něco zlého, protože sice mi tvrdil, že se mi začne měnit život, že se mi budou čistit vztahy s lidmi a je možná pravda, že vidím to, co jsem dřív neviděl. Jenže jsem zjistil, že můj mistr reiki je pěkný manipulátor, který lidi ve svém okolí rozhádává a zkusil to i na mě. Bohužel, neuspěl, jeho trik jsem prokoukl a ztratil v něj důvěru. Takže teď pochybuju o tom, že zasvěcení bylo dobré. ten mistr to totiž nemá v hlavě v pořádku.Dá se nějak odsvětit reiki?
 
Dracizena
22.03.15
22:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Cizinče zdravím, opak je pravdou. Lidé k sobě přistupují, protože si navzájem pomáhaji jejich andělé, nebo-li energie, které jsou stále v pohybu a skrze lidské bytosti nám rovnají aurická vrstvení.
Není náhoda, že sis vybral tohoto léčitele. Ve skutečnosti Tě k němu vedl Tvůj smysl, který je živým Duchem 6.smyslu.Nesmíš pohrdat svým duchovním rádcem a tělesným vůdcem, pak bys ho oslabovat a pak opravdu bys jen narážel.
To, že jsi unavený z jeho přítomnosti je tím, že Ti dal do pohybu stagnující energie které on/jeho Duch/ svou magnetickou silou Ti vytahuje z buněk zárodky nemocí, které by se Ti vyrojily, až ve stáří.
Ale ta únava z jeho přítomnosti je informace, abys od něj dnes odstoupil, protože více energetického léku Tvé tělo si od něj už nežádá.
Pomohl Ti a to stačí, i když na Tebe může dělat dojem pomatence, ale takto to duchovno i staví, jinak by ses od něj nevzdálil...
Ve skutečnosti si lidé celého světa jsou léčivými formami a každá forma má nějaký tvar a ten tvar, to je způsob chování, jednání a přístupu k bližnímu.
Reiky je zasvěcení, kdy člověk vědomě posouvá své nesrovnané energie v těle. Uklízí si v těle, ale pak se pokračuje dál, kdy je třeba si srovnat aurické pole.
Až si ho začneš rovnat, pak porozumíš, proč jsi se nechal zasvětit do reiky tímto člověkem...
Nezastavuj kritikou negativní proudění, které sis dal do pohybu díky jeho přítomnosti, nebo se Ti zastaví a nastanou depky a nemoci. Stagnace které se Ti tlačí z těla ven, musí vytéci a Ty nesmíš tento proces kritikou zastavit, i když ji dnes vidíš jako oprávněnou... .
Říkej si, že vše špatné, je k něčemu dobré...
Ono to takto bývá, když někoho léčíš, nějaký čas je mu hůře, aby pak bylo lépe a o tom to je.
Ten člověk má silné energetické pole a to jeho pole u Tebe pracuje, aniž by to sám ten léčitel věděl a neboj, vnímám, že ty duchovní energie pracují dobře, i když on může být obyčejným šarlatánem...
Lidé neví a ani mnozí léčitelé netuší, že jejich aurické pole pracuje s velkým okruhem lidí a stále, i mnoho let. Naše aurické pole je totiž mnohem inteligentnější jak rozum člověka, ONO ví co dělá a ví proč nám směruje kroky tam a jinam...
Každý člověk v sobě neseme určitý druh léčivé energie a Ty jsi zrovna potřeboval na určitou dobu ten jeho vibrační lék a více už nepotřebuješ, proto jdi dál...
Snad jsem to napsala srozumitelně...
 
cizinec
30.03.15
13:56
Nereg.

IP: 94.125.219.*
stejně se toho "zasvěcení" chci zbavit. chci odevzdat všecko co mi ten "učitel" dal. chci se uplne oprostit od jeho vlivu. Jak to mam udelat?jde to vůbec?
 
Dracizena
30.03.15
14:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Víš co chceš udělat? Chceš zhasnout dříve, jak se venku rozední a myslíš si, že budeš normálně vidět...
Ne, tak to hochu nefunguje. Každé spojení s každým, je k něčemu tělesně důležitému... On Ti vrátil vibrace, které jsou Tvé, ale to je na delší vypisování...
Ten odpor Tě dnes jen nutí se od něj už vzdálit.
Lidé si jsou kořením a proto někoho sneseme krátce, jiného déle, záleží v jakém množství od něj do tebe teče to určité množství zdravého koření.
A když tělo cítí, že od druhého už žádné vibrace nechce, jednoduše to pošle do smyslů a Tebe smysly vedou třeba i do té nenávisti kdy Ty sám otočíš tělo a vzdálíš se od něj...
Ale protože cítíš, že se musíš jeho vibrací zbavit, to znamená, že ses nechal překořenit a má rada zní...
Použij mou mantru a ámenuj a ámenuj, kudy budeš chodit a do 3 měsíců se Ti viditelně uleví a odlehčí...
To ostatní, tam duchovně budu tvořit já... a proto si mě dej do myšlenky a já se svou duchovní energií odstraním to nadbytečné...
Soustřeď se na játra a žaludek a často vyklepávej hlavu do země.
Ohni tělo a hlavu chvilku, ale často vyklepávej...
Pro začátek to stačí...
Játra si vizuálně dávej do žluté svítivé barvy a žaludek do zelené.
Tam si sedly stagnující energie, které do 3 měsíců takto vyloučíš z těla... .ale pak se budeš vizuálně čistit dál...
 
Tamian Slovan
27.03.18
14:20
Nereg.

IP: 188.246.111.*
Cizinče mám stejný pocit který tu popisuješ. Ze začátku bylo vše v pořádku taky mám reiki mistra a udělal jsem hodně lidí uzdravených. Ale poslední dobou jsem přesvědčený, že vše se začíná otáčet na temnou stranu. Učitel u kterého jsen zasvšcený a další moji kamarádi začínají mít rodinné problémy a vypozorovali jsme, že se nás učitel snaží rodělit jako páry! Mě samotnéhé rozdělil už s více ženama a všdy byl problém v tom, že ke mě se nehodí taková žena a že mě bude stahovat dolů! Jenže teď začíná rozdělovat další páry, které mezi ssebou žádné problény nemají a dělá si vyloženě nárok na jednoho z nich! Takže stejné vjemy jako popisuješ ty. Celé mě to připadá jako piramidová hra, kdy ten na vrcholu si žije jako prase v žitě a ti pod ním si žijou o něco hůř, ale pořád nad poměry nás ostatních. Musíme se řídit tím, co nám učitel nakazuje, musíme dělat to co nám nakazuje a mnohým se to nelíbí! Na stejném principu fungovala piramidová hra EMWAY. Prosím pošli mě odpoveď do emailu nikdy nevíme kdo se tu dívá a manipuluje a přesvedčuje že to tak není. Tamian Slovan
 
Lumpino
28.03.18
13:03
Reg. před 2016

Já bych řekl, že Reiki není ani dobré ani zlé. Mohu se mýlit, ale když si proberu práci s čakrami podle Originál starých mistrů, ne nějaké moderní výmysly, takprezentují dva způsoby práce s čakrami.
1/Pročištění všech čaker a probuzení hadí síly za účelem ukončení existence a rozplynutí joginovy duše v paramatmanu. Viz Šiva samhita, Gheranda Samhita, vydal Cadpress Bratislava pro přátele Indie v polovině devadesátých let. Nebo The serpent power od Arthura Avalona (Johna Woodroffa)
2/Otevření čakry. Pouze Jedné čakry,. Např. Swami Raghawanand prohlásil že nikdo nedokáže otevřít všechny čakry v jednom životě. Využívá např. taoistická duchovní alchymie. Tajemství zlatého květu v překladu Richarda Willhelma. Asi 3 měsíce meditace na uklidnění čakry Adžna, v knize nazývané "nebeské srdce" a následně zaměření mysli pomocí sledování dechu do čakry Anahata, v knize nazývané "srdce z masa". Tam má meditující udržet mysl i v běžném životě, ne pouze při sezení v mediatci, dokud se neprobudí síly siddhi. Tedy nějaké možná roky. (pro urychlení lze využít poslední myšlenky před usnutím, protože na co člověk myslí před usnutím tím se jeho mysl zabývá celou noc, vi Sankalpa)
Pouhé samotné procházení všech čaker je naprosto bez jakéhokoliv významu a člověk tím pouze zabíjí čas který může věnovat něčemu užitečnějšímu. A nemá to ani žádnou oporu ve starých duchovních naukách.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)