English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Cicero

Ó, šťastný smrtelník! Jemu nikdy nechyběl humor.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

PROSÍM POMOC

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

PROSÍM POMOC

Liddy963
22.06.13
23:10
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Ahoj,
spala jsem jako obvykle ve svém pokoji,když jsem se probudila bylo už skoro světlo.Pak jsem se otočila ke svému fíkusu,protože se mi zdálo že někdo otevřel dvířka od klece mého potkana Míšy (která je pod ním).Pak jsem uviděla něco jako přízrak mé kamarádky která den před tím nebyla ve škole.Dívala se směrem k oknu a jakoby s tou kytkou splývala,pak udělala krok vpřed a zmizela... Další den jsem ji viděla jak je ve škole všechno bylo normální,ale pak znovu v noci mě zbudilo jako by mě Míša štouchla čumákem do boku, ale bylo to nepříjemné a slyšela jsem jakoby ona chodila po prostěradle,moje první myšlenky byly že je to Míša, ale pak jsem si uvědomila že Míša je zavřená.Bála jsem se pohnout a řádnou chvíly jsem čekala,jestli to nezačne znova.Teprve až jsem nabrala odvahu,jsem se odvážila kouknout ke kleci a viděla jsem Míšu jak je strnulá a kouká se za mě pak jsem se schoulila a snažila se usnout a neotvírat oči.Pak když jsem se ráno vzbudila šla jsem opět do školy a promluvily jsme si o tom s mou kamarádkou .Došly jsme k závěru, že ten pokoj není normální, když jsme si šáhly nad ten fíkus nad listy nebyl svěží vzduch jak to u kytek bývá,ale byl těžký a hustý,Míša byla pod ním a hrozně se klepala, když jsme ji pustily šla opatrně ke křeslu pak se lekla a bleskurychle utíkala zpátky do domečku.Když jsem další den šla k mé kamarádce vzala jsem ji s sebou a byla úplně v pořádku. Neklepala se ale jak jsme ji další den vrátily zpátky do toho pokoje začala se třást znova... Pak mě kamarádka požádala jestli bych jí nepomohla nakrmit králíky,koukla jsem se k obloze a viděla jsem něco jako obličej,tak jsem pro odlehčení atmosféry začala vtipkovat na to.Pak jsme šly ke králíkům začalo něco škrabat na stěnu králíkárny všichni králíci byly ve předu takže to nemohl být žádný z nich a když sem se tam dozadu dívaly, nic.Pak to ještě zintenzivnělo a začal se hýbat hřebík který byl uvolněný.Pak jsme šly pryč a vrátily se až po chvíli když to zmizelo,nakrmily jsme králíky a bylo to v pohodě,na noc jsem šla zase ke kamarádce a když Míša zjistila že si balím začala být netrpělivá a vypadalo to jakoby se těšila.Moje kamarádka se tam taky necítí dobře 2 dny tam bylo otevřené okno a je tam dusno a hnusná atmosféra..

Co to je, jak se mám bránit, prosím o pomoc...
Předem děkuji za každou radu.
 
petr54
23.06.13
18:29
Reg. před 2016

Dobrý den. Ozvěte se mi na e-mail pet.54@email.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)