English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Nietzsche

Uzavře-li muž se ženou přátelství, míní tím, že to dělá proto, že nemohl dosáhnout více.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o radu DRACIZENU

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o radu DRACIZENU

Nela111
27.01.16
23:29
Reg.27.1.16

20.2. Tohle datum mi nedá spát.. 20.2.-rozvod mých rodičů(20.1.sńatek)
20.2.-moje svatba a nedávno (začátkem ledna)jsem se shodou okolností dozvěděla že 20.2. bylo datum i skonu mého otce (nežila jsem s ním) ,20. má i můj syn v dat.nar.(20.3.),nejsem pověrčivá jen mi ta 20cítka ubírá na klidu..moc prosím o radu jak si tohle datum vysvětlit,předem moc děkuji E.Z.
 
Dracizena
29.01.16
21:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nela... ukazuje Ti to na dědičnost... a ta se dá čistit, měnit a začni dávat děje, i lidi do barev... žlutá+zelená+oranžová... zatím takto...
 
Snyoletani
30.01.16
19:49
Nereg.

IP: 89.103.230.*
Dracizeno, moc by mě zajimal váš názor na opakující se sen. Už sedm let se mi zdá o letu letadlem, který skončí špatně. Nejprve jsme naráželi do budov, potom šlo o pády, nyní se mi zdá, že nemůžeme vzlétnout, několikrát se o to snažíme a vždy skončíme havárií, let je nekontrolovatelný atd. Nejprve byly tyto sny plné strachu - sedím na sedačce a bojím se, že spadneme, že umřu. Pak sen párkrát pokračoval i tím, že jsme dopadli, a já nikdy neumřela, spíš jsem se snažila dostat ven, viděla soušť okolo, hledala partnera. Poslední dobou už mě obavy ze smrti úplně přešly. Nemám ve snech fyzické tělo a vůbec jej neřeším. Spíš mě děsí ta marnost, to, že vím, že pilotovi se zase nepodaří odletět, že letíme nebezpečně a zrtácíme výšku atd. Důležitým elementem je, že často lépe než pilot vím, co bude následovat (uvědomuji si dokonce, že už mám s touto situací zkušenosti z předešlých snů). Vždycky chci pilota varovat, ale nějak není možné se s ním spojit, jít do kabiny... vlastně ani nemám fyzické tělo, abych se zvedla a někam šla. Jsem někde u sedačky, to je vše, co vím...
Co bys k tomu řekla? Ještě dodám, že hodně cestuji a létám dálkové lety cca 3x ročně. Navíc pracuji ve společnosti, kde prodáváme lidem letenky a zahr. pobyty. Ale nikdy jsem neměla z létání strach - spíš teď, když se mi ty věci pořád zdají, dostávám trochu obavy. Ještě dodám, že ty sny začaly dávno před tím, než jsem do práce nastoupila. Tak nevím, jestli to může souviset s mým povoláním, nebo to symbolizuje něco jiného. Díky předem za názor.
 
8dee8
31.01.16
12:03
Nereg.

IP: 141.0.12.*
Dobry den,prosim o radu. Nejedna se o muj sen, ale o priteluv.. Pry se mu zo zda nekolikaty rok.. Nekam zacne padat zady smerem dolu.. Nechtel mluvit o detailech,ale pry se ty sny zhorsuji a probudi se pry vzdy ve stejny cas.. Domnivam se,zda takto nezemrel v minulem zivote.. Ale proc se mu to zda,stale..??
 
Nela111
31.01.16
18:53
Reg.27.1.16

Dracizeno-děkuji
 
Dracizena
13.02.16
18:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sny o létání... ne, do havarie s letadlem Tě duchovno neposadí, ale pozor na život s partnerem, jednou to bude, no, řekněme havárie... nepůjdeš v manželství růžovým sadem, ale kdo jde... Ale svůj život zvládneš protože Tě to povede do duchovních rozměrů... držím palce... pááá
 
caerol
19.02.16
13:51
Nereg.

IP: 79.127.198.*
Ahoj Dracizeno, můžu tě poprosit o výklad jednoho snu na můj mail dark.side@post ? Díky moc
Dnes jsem si šla na hodinku lehnout a měla jsem podivný a taky strašně živý sen. Zdálo se mi, že jsem stála v nějaké místnosti, vypadalo to možná jako čekárna u doktora, ale stála jsem tam jen já a na schodech se na mě dívala starší žena, blondýnka. Přišla jsem k ní blíž a ona se mě ptala, co mám za trápení, že vypadám hrozně smutně. Tak jsem se ji svěřila, že se mi v poslední době absolutně nic nedaří. Najednou ke mě přistoupila a řekla, že se na to podíváme, přitlačila mi dva prsty na víčka, úplně jsem cítila ten tlak a najednou byla jako v tranzu. Během pár sekund se mi protočil celý život před očima, spousta obrázků jako před smrtí. Když skončila, řekla, že to není tak hrozné a dá se s tím něco udělat. Přitlačila mi znovu prsty na víčka a najednou to byl už jiný pocit, ale nevím jak to vysvětlit. Nicméně jak skončila, tak řekla, že mi dala nové myšlení a vnímání, že se v určitých situacích už zachovám jinak. Potom jsem utekla celá vyděšená do chodby a sen pomalu skončil, ale mám z toho takový zvláštní pocit, bylo to, jakoby mě ta žena důvěrně znala a věděla o mě vše, i přes to, že jsem ji na mou duši v životě neviděla... . Navíc to, že se mi teď moc nedaří je taky pravda a chtěla bych to změnit, ale co přesně tento sen může značit? Díky za případnou odezvu. Kája
 
Dracizena
19.02.16
20:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Caerol... jsem blondýnka a jsem starší a znám Tě z minulých životů a takto měním myšlení a nezdravé stavy v hlavě, ještě dnes... Ano, zapíchnu prsty do očních koutků a čistím lidem myšlení... Nejspíš jsem Tě takto léčila v nějakém minulém životě... Bývala jsem šamanem a jsem i dnes... Sen Ti ukazuje duchovní cestu s tím novým myšlením... pááá
 
zuma24
20.02.16
10:14
Reg. před 2016

Ahoj Dracizena

pred 3 tyzdnami som zmenila podnajom, v izbe mam zrkadlo a pomaly kazdu noc sa mi nieco sniva. Niekedy je to o praci, inokedy o rodine, vcera zase o jednom chlapovi ktoreho neznasam, ze ma ako keby okradol, minule zase o tom, ze som bola tehotna a tusim som aj porodila, ale to dieta som nevidela.
Pred tym sa mi skoro nikdy nic nesnivalo. Moze to mat suvis so zmenou podnajmu? samozrejme chcem sa co najskor prestahovat do svojho, ale bohuzial sa mi nedari najst vhodny byt.
dakujem

Michaela
 

Dracizena
20.02.16
21:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ZUMA, JE TO V NAPROSTÉM POŘÁDKU, JAKÉ SNY SE TI ZDAJÍ.Sny čistí tělo, i mysl... A to, že se nacházíš v přechodném bydlení a zdají se Ti tam tyto sny, je také v pořádku... Je tam zóna, která Ti tyto sny probouzí a energie snová z těla vylévá ty energie, které by Tě v těle ve stáří bolely... Proto si snově vzpomínáš i na toho nepříjemného chlapa, který Tě okradl v některém z minulých životů... I o dítěti, které jsi měla v minulých životech... Ale to dítě, to Tě bude směrovat do dnešní doby...
Každý sen si vezmi k srdci, jako své DÍTĚ... protože sny Ti posílá Tvůj Anděl a andělé takto vyhazují z těla energie, které tam zabloudily...
měj se dobře...
 
zuma24
21.02.16
09:41
Reg. před 2016

Dakujem ti Dracizena za odpoved. Sice som cez vikend doma ale tiez sa mi snivalo a hned 2 sny behom jednej noci. Momentalne zacinam sportovat, mozno to by som chapala ako to dieta, nieco nove v mojom zivote.

M.
 
Dracizena
22.02.16
11:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ano, změny... i to sportování je změnou pro Tělo a vnitřně tělesná energie, které se říká Duchovní Dítě, tak se ji bude dařit dobře...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)