English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o názor, radu, konzultaci

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o názor, radu, konzultaci

jako1969
01.09.14
19:28
Reg. před 2016


(31.08.14 / 11:49)
Dobrý den, ráda bych požádala o rady a eventuelně o konzultaci.

V minulosti jsem u sebe vnímala nějaké schopnosti. Nicméně jsem je nijak nerozvíjela, asi proto, že jsem nevěděla jak. Pak mi byly z nějakého důvodu zřejmě odebrány. Já po tom nijak zvlášť nepátrala, brala jsem to tak, že to tak má být. Jediné, co jsem dělala bylo to, že jsem prosila andílky o pomoc, radu a tak podobně. Změna přišla zhruba tak před měsícem. Byla jsem na služební cestě a jeden večer, nevím, jestli to bylo ve spánku nebo těsně před usnutím, stál přede mnou někdo - v tu chvíli jsem věděla, že ho znám, ale ráno jsem to už nevěděla - kdo mi řekl, že mi byly aktivovány moje schopnosti a je jen na mě, abych přišla na to, co mám s nimi dělat. Tak jsem doma zkoušela vzít karty, kyvadlo a nic. Dva týdny na to, jsem se zkontaktovala s kartářkou a chtěla se jí na to zeptat. Ale než vůbec došlo na dotazy, vyložila mi z cca čtyř typů karet a všechny výklady se týkaly jen a pouze toho, že jsem dostala druhou šanci, že mám začít používat svoje schopnosti, že mým úkolem je pomáhat lidem atd. Nicméně na to, co to je, musím přijít sama. Tak jsem opět vytáhla všechny karty, co mám doma a zkoušela a zkoušela. Zase nic. Tak jsem začala prosit o to, aby mi byla ukázána cesta a pořád nic. 16.8. jsem slavila narozeniny. Moje nejlepší kamarádka se ten den vrátila z dovolené. Začala mi vykládat, co se jim na dovolené stalo. Byli někde na výletě a dojeli na místo hluboko v lesích. V autě byli 4 dospělí a 3 děti. Všichni měli na tomto místě hrozně sklíčené pocity, byl tam nějaký hodně ošklivý suchý strom a děti plakali. Dospělí měli taky slzy v očích. Kamarádka nemohla dýchat. Pak se odtam nějak dostali a snažili se to pustit z hlavy. Od starousedlíků se dozvěděli, že tam na tom místě byly uranové doly a bylo tam několik závalů a zemřeli tam lidé. No a jak jsme spolu seděli a ona mi to vykládala, začala mít ty samé pocity - jako by ji někdo škrtil, dusila se. Tak jsem jí nejdřív dala ruce na ramena - mám Reiki I.stupně - a poté jsem jí dala levou ruku nad hlavu. Během vteřiny mi ruka začala úplně hořet a kamarádce Broničce najednou začaly téct slzy proudem, zvedla se, podívala se na mě a řekla " cos mi to udělala?" ( do dnes si na tuhle větu nepamatuje) a utekla ven. Já šla za ní. Posadila jsem ji na židli a snažila se ji uklidnit, říkala jsem jí, ať dýchá pravidelně a co je divné, já byla úplně v klidu. Najednou se kamarádka začala třást po celém těle a pořád opakovala, že nemůže dýchat a plakala. Chytla jsem ji za ruku, aby přes dlaně mohla proudit energie a snažila se ji uklidnit. Jednou se mi něco podobného stalo, když jsem vešla na hřbitov. Taky jsem nemohla dýchat. Tak zřejmě z toho jsem vydedukovala, že u sebe někoho má. Začala jsem k tomu promlouvat a vysvětlovat, že sem nepatří, že toto je svět živých a že má jít tam, kde mu bude dobře. Kamarádk pak najenou dala nohy na zem a druhou ruku položila za dřevěný stůl a já v ruce cítila, jak se pomalu uklidňuje. Za chvíli byla v pohodě a šli jsme spolu do místnosti. Seděli jsme vedle sebe a najednou se jí zase udělalo zle, začaly jí téct slzy. Hned jsem ji chytla do ruky, tiskla mi ji hodně silně a když jsem se na ni podívala, měla veliké a jiné oči. Prostě to nebyla ona. objevila se naše další kamarádka, která s ní byla v tom lese a jak viděla jak kamarádka vypadá, schovala se. Já tak nějak intuitivně jsem ji zavolala, ať jde k nám. Nechtěla, tak jsem ji chytla za ruku a donutila ji, aby druhou rukou vzala třesoucí se kamarádku za ruku. A začaly jsme střídavě prosit a posílat toho někoho tam kam patří. najednou ta kamarádka, která neustále plakala začala otevírat pusu, jako by chtěla něco říct, ale vydávala jen zvuky a skřeky. Já jsem pořád na TO mluvila a -posílala to přyč. Po chvilce jako když máve proutkem to byla zase ta kamarádka, jakou znám. A úplně v pořádku. Jen nám řekla, že vnímala všechno, co se kolem ní dělo, ale že nedokázala ovládnout ruce, tu pusu a ty pohledy. My jsme jí poslaly andílky na ochranu a pak bylo všechno v pohodě.

Zajímavé na to taky je, že celou tu dobu jsem byla naprosto klidná a všechno jsem dělala tak nějak intuitivně. Můžete mi někdo poradit jak dál?Můžete mi někdo pomoct s vysvětlením?


Moc děkuji a přeji krásný den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)