English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Moliere

Je to zajisté slabost ukazovat někomu, že ztráta nás bolí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím DRACIZENU

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím DRACIZENU

Kamilenka
14.08.15
13:31
Reg. před 2016

Dobrý den, je to asi tři měsíce co jsem dostala nehezké ,,kopačky". Podle něj je to ale moje chyba, že mi už nevěří apod. Jsou to podle mě výmysly..Vlastně chtěla bych se zeptat, jestli má cenu dávat energii do toho aby se to spravilo nebo už je to ztracené a nemá to význam a nic ke mně necítí popřípadě jestli se nevrací ke své bývalé... Děkuji.

Martin Langer (2.3.1994) a Kamila Macháčová (27.8.1993)
 
Dracizena
24.08.15
00:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kamilko, hlavu vzhůru a jdi dál... měla bys s ním velká trápení...
Čím více se o něj budeš zajímat, tím více Tě jeho energie u něj kotví. On si užívá a Ty bys jen na něj čekala a nehnula se z místa...
 
Lida
11.10.15
11:33
Nereg.

IP: 85.71.231.*
Potká mě ještě v životě láska?
 
JanetN
02.11.15
20:38
Reg. před 2016

Potkam toho praveho ? Děkuji
 
Radek_B
09.11.15
16:49
Nereg.

IP: 88.103.215.*
Potkám ještě někdy v životě tu pravou, poté co jsem se zamiloval do potvory, která mě pouze zneužívala a já ztratil už veškerou víru a naději?
 
smutnaoooo
26.11.15
20:58
Nereg.

IP: 195.91.12.*
kolko vela je nas nesprávne zamilovanych :-/
 
Radek_B
30.11.15
16:41
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Ano. Kolik vlastně? Stejně by mě ale zajímala otázka "PROČ?". Proč to není v universu zařízené tak, že prostě dva lidi, kteří si nejsou souzeni, nebo kteří prostě k sobě "chemicky" nepasují, se zkrátka do sebe vzájemně nemohou ani zamilovat? Prostě nebyl bych schopen se zamilovat do někoho, kdo nestojí o mě. Kolik trápení lidských duší by se tím ušetřilo. To, čím jsem si letos prošel od ledna do října jako nešťastně zamilovaný, bych nepřál nikomu.
 
Dracizena
01.12.15
21:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku, to sis koukl jen kraje ledovce... chce to na sobě duchovně pracovat... Můj výklad toho PROČ je vytažený z duchovní hloubky a každý neporozumí... Pokusím se v krátkosti, proč se lidé do sebe, až bezhlavě zamilují a zklamou...
Co člověk, to buňka ve Tvém těle a co blízký člověk, to důležitá buňka ve Tvém těle a co milenka a manžel, to velmi důležitá buňka ve Tvém těle... A když Tě ten člověk zklame,až to bolí, to znamená, že ve Tvém těle je nemocnou buňkou a tou bolestí ze zklamání se ta buňka léčí... Léčí ji Tvá bolest u srdíčka a v celé nervové soustavě... Kdybys tuto ženu nepotkal, tak její buňka by jednou ve Tvém těle vykvetla do zhoubnosti... A tomu se říká štěstí, když se člověk zamiluje a rozejde a tou bolestí se snaží projít ... Procházíš svou nemocí a tomu se říká štěstí, protože ta žena byla ve Tvém těle nemocí... Vydržel jsi rozchod, i když to bolelo, ale prodloužila Ti život... ne ta žena, ale její Anděl, její mimozemský Duch... Potkáváme ty lidi a objímáme se s těmi, s kterými se o sebe třeme a tím se naše buněčné energie čistí, nebo-li, samoléčí... Proto si tělo najde toho, koho v sobě musí vyčistit a tím si prodlužuje tělo život... my zde žijeme, abychom uzdravovali své buňky a je vnímáme v podobě lidí... My zde nežijeme, abychom žili pohodu a blahobyt... .tento stav je nám shůry po troškách přisypáván, jako perličky štěstí, ale více je té nepohody a tím se lidská těla samovolně čistí a samouzdravují...

Není dobré se zamilovat a do druhého doslova spadnout, jako do žumpy... nikdo není křišťálovou vodou, každý jsme bahnem, na dně své karmické studny... kdo to své karmické bahno čistí, pak druhého nezklame a kdo se nečistí, jen druhé stahuje do svého prokletí... snad jsi mi rozuměl... drž se, bude jinak a jednou budeš spokojený...
 

Dracizena
01.12.15
21:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
KAŽDÝ POTKÁ SVOU LÁSKU... ale nejdříve musíme projít jinými těly, které jsou v Tobě nemocí... a toto je pro mnohé těžké pochopit... ono není dobré hledat lásku, když ta láska stejně láskou skončí, až přijdou starosti... je lepší hledat dobrého a spolehlivého přítele, ale ano, který Ti voní... Hledáte pravou lásku, ale ona je tou levou... Hledej lásku skutečnou, ale ona přijde sama... To je láska, která se s Tebou i pohádá, to je to čištění, ale zase Tě pohladí... držím vám všem palce...
a modlím se za vás svou modlitbou, kterou určitě také vyzkoušej... tato modlitba, trojího ámenování, je Anděl hvězdný, který Tě přivede do Tvého středu a najde stejně vyladěnou polovičku...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN, AŤ SE DAŘÍ VAŠÍ LÁSCE***
 
sliepocka203
02.12.15
15:05
Reg. před 2016

Radek B Krásne ste to napísal viem čo ste prežil ,aj ja to mam za sebou.
 
Radek_B
17.12.15
12:01
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Nevím, jestli mi dotyčná prodloužila život. Ta bolest je šílená. Ráno se budím a derou se mi slzy do očí. S tím samým pocitem jdu spát. Blíží se Vánoce, měl jsem je ve snech krásné a romantické, už s novou milovanou partnerkou... Odcházím z práce a v metru si říkám, jestli pod ten vlak skočit nebo ne a mít už ode všeho pokoj. Kdybych nevěřil na reinkarnaci a na to, že bych si vše musel prožít znovu a od dětství, jen v jiném těle, udělal bych to. Takhle jsem se nezamiloval snad nikdy v životě. I manželku jsem měl jenom hodně rád, ale takováhle zamilovanost to nikdy nebyla. Uvidíme, zkusím se tím životem nějak probít a jednou se těšit na vysvobození z tohoto šíleného světa.
 
Dracizena
17.12.15
13:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku, vzít si život znamená, jít žít třeba do psa a nebo do nějaké obludy, ale v jiné dimenzi... A protože to víš, sebevražda se Tě netýká... Nechal sis do sebe vtáhnout její nemocné energie a Ty v Tobě dělají tu přitažlivost k jejími tělu... je to jen klam, asi jako když tě vítr žene do propasti... Já tomu říkám ještě jinak, že ses naklonil až moc, do její studny a spadl jsi tam a dnes s bolestí u srdíčka vylézáš... je to bolest o přežití... neseš si z minulých životů zlé prožitky, kterými si dnes musíš projít jako skrze stíny...
LÁSKA JE DROGA, ALE PŘÁTELSTVÍ JE LASKAVÉ POHLAZENÍ... dočkáš se ho, neboj...
 
Radek_B
21.12.15
11:49
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Díky, Dračí ženo, za povzbuzující slova, ale bohužel už nevěřím na nějakou změnu v tomto ohledu v mém životě. Proč? Protože za ty roky už by k ní přece mohlo dávno dojít. Za rok a čvrt mi bude padesát let, bylo na to tedy dost času. Letos na jaře jsem myslel, že mi vysvitla naděje, že jsem poprvé v životě potkal tu pravou, ale ta naděje se obrátila proti mě a stala se z ní faleš. V minulých životech jsem musel provést něco hrozného, že se mi tohle děje a já mám celý život smůlu na ženské a neumím to s nimi. Přitom nejsem nijak ošklivý, trochu při těle, brýle... Ani snad hloupý. Pracuji v IT a byť se neumím bavit o renesančních malířích, nějaký přehled o světě i o životě snad mám.
No nic, přeji hezké Vánoce tobě i všem, kdo tohle čtou.
 
poutou
22.12.15
01:56
Reg. před 2016

Ahoj Radku,

Dobre jsi to napsal, ze by jsi s to musel prozit znovu, kdyby jsi ted skocil pod vlak. Zivot nam posila jen takove zkouzky, ktere jsme schopni prekonat. Nic neni nahodou, a asi se z te situace mas neco naucit. Dovedou si predstavit, jak moc to boli, ale treba za cas zjistis, ze to bylo dobre, ze to skoncilo, ze ta zena nebyla tvoji lasky hodna. Bud pozitivni, rozmazluj maleho Radka uvnitr tebe, mej se rad... . Po kazde bource vyjde slunce
Hezke svatky. *
 
Dracizena
23.12.15
15:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku, všude se mluví a píše o změnách... "DĚLEJ ZMĚNY"... ale je to tak, změny+změny+změny... Cos např. duchovně pro sebe udělal. Vidíš dobře, že Tvé energetické pole je stejné, jako by se zastavilo a do něj vcházejí stejné ženy, ale i Ty se k nim stejným způsobem chováš... Vím, nejde to, změnit se, jak se všude píše, ale jsi to Ty sám, kdo musíš dát do pohybu své zastavené aurické energie a pohybující energie Tě okysličí a do Tvé zóny pak přijde jiný druh ženského pohlaví... napiš mi na meil, budu Tě nějaký čas čistit, aby to Tvé pole se už konečně pousmálo... Nevěš hlavu, když není za co... Nebudeš sám v budoucnu, vím to...
 
Radek_B
05.01.16
16:36
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Díky vám oběma za zprávy. Za chvíli to bude rok, co jsem se takhle nešťastně zamiloval. Zjistil jsem, že ta ženská je potvora, která mě jen zneužívala, nicméně tu bolest to utišilo jen částečně. Teď už spíš bolí to, že se to stalo a že je mi prostě asi tenhle osud souzený. Navíc s ní se v práci potkávám a to taky vždycky zabolí.
Změny? Jak je mám dělat? Snažím se o sebe starat. Celý život se příšerně, ale fakt hrozně bojím zubaře. Tak jsem se tam teď objednal. Nemám zuby zrovna v nejlepším stavu a čekají mě dost ošklivé zákroky. Slibuji si od toho nejen spravené zuby, ale zvýšené sebevědomí a nějaký psychický posun. Tohle jsem nikdy neudělal ani kvůli manželce, ale kvůli případně nové lásce do toho jdu. I když v obrat nevěřím. Takže takhle nějak jsi ty změny myslela?
Nemůžu ti napsat na mail, protože ho neznám ale ten můj je eda001@seznam.cz (Jmenuji se Radek, Eda je stará přezdívka).
 
Třpytivá Hvězda
06.01.16
19:51
Nereg.

IP: 89.177.233.*
Dobrý den. Moc prosím Dracizenu o pomoc. Jsem hodně nešťastná. Velice dlouho mě chybí láska. Jsem tak trochu zaláskovaná do jednoho muže, ale to nemůžu brát vážně. On je úplně jiný level než já. Tak by mě moc zajímalo, jestli pro mě někde je ta pravá láska. Moc prosím, můžete mě pomoci? Narodila jsem se 18.12.1968.
 
Třpytivá Hvězda
09.01.16
01:06
Nereg.

IP: 89.177.233.*
Ahoj Radku. Když tak pročítám Vaše příspěvky, říkám si že je to fakt zvláštní. Taky se naprosto vždycky zamiluji do někoho naprosto nesprávného. Je to snad nějaké prokletí? Karma? Trest? Byla jsem někdy v minulých životech taková svině, že musím teď být bez lásky? A co když v každém životě je mě souzeno se vdát bez lásky, porodit a vychovat děti a pak žít bez lásky. Je Vesmír opravdu tak zákeřný a hraje si s námi? Myslela jsem si, že jsem taková jenom já. Ale jak to tak čtu, je nás víc. Lenka.
 
Dracizena
09.01.16
20:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku, ano, jsou to změny Tvého vzhledu a spravené zuby jsou velmi důležité při kontaktu s lidmi a s novou láskou... to je jasné...
Zajdi tam, kam bys nešel... zkoušej dělat opak toho, co bys udělal a nebo neudělal... jde i o maličkosti... Držím Ti palce, ať to zvládneš a vím, že to zvládneš...
 
Dracizena
09.01.16
20:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Třpytivá hvězdičko, každý žijeme svůj vesmír, jsme i svou ZEMÍ a vše neseme ve svých tělech... Ale každý žije částečku toho svého těla a žití tu částečku čistíme... Jsme jako počítač a žitím čistíme zavirování ve svém počítači... Vinu si nenadávej, prostě jsi tímto životem nastavena na ten program, který žiješ... Ale kdo nepomáhá své smysly čistit, pak trpí podle své karmy... A věř, že každý v nějakém svém období trpí... ale málo kdo se svěřuje... každé druhé manželství je rozvedené a oni také trpí a ti nerozvedení trpí nevěrou a nebo je týrají děti atd... Píšeš, že jsi zaláskovaná a chceš jinou lásku... Ale to je právě Tvůj problém..Sleduj, kam házíš myšlenkové laso..k tomu, kterého nemůžeš mít... Myšlenka je obrovská síla a když ji nemáš volnou, tak tě vlastní myšlení nevede za jiným mužem.Jsi jakoby, připoutaná k tomuto... Začni se duchovně čistit a otočíš se o 180 st.a pak Tě duchovno nasměruje, kde potkáš ty lidi, kteří jsou s Tebou vyladěni... nemůžeš chtít materialistu, to bude zase rozchod...
 
Lamidarka
09.01.16
23:16
Nereg.

IP: 193.86.244.*
Milá DRACIZENO, ráda čtu zde tvoje příspěvky,názory,rady..je to úžasné a velmi obdivuji,jak komunikuješ, vysvětluješ..v mnohém vnímám obrovskou pravdu, tak to je, jednou jsme "nahoře",jednou "dole"..je to vyrovnávání,harmonizování,abychom si dokázali vážit toho, co máme a nikoli stále žehrat na to, čeho se nám nedostává... zatím se mi ani jednou nepodařilo dočkat se odpovědi.A tak prosím znovu: vyhlížím lásku,lásenku... přijde??
 
Lamidarka
09.01.16
23:16
Nereg.

IP: 193.86.244.*
Milá DRACIZENO, ráda čtu zde tvoje příspěvky,názory,rady..je to úžasné a velmi obdivuji,jak komunikuješ, vysvětluješ..v mnohém vnímám obrovskou pravdu, tak to je, jednou jsme "nahoře",jednou "dole"..je to vyrovnávání,harmonizování,abychom si dokázali vážit toho, co máme a nikoli stále žehrat na to, čeho se nám nedostává... zatím se mi ani jednou nepodařilo dočkat se odpovědi.A tak prosím znovu: vyhlížím lásku,lásenku... přijde??
 
Třpytivá Hvězda
10.01.16
00:46
Nereg.

IP: 89.177.233.*
Milá Dračíženo. Mockrát děkuji za odpověď na moji prosbu. Vážím si toho. Jak píšete že nemám chtít materialistu, je to zvláštní. Ten muž, kterého miluji je právě velmi nematerialistický. Je hodně duchovně zaměřený a velice laskavý. A já se právě obávám, že já se mu nemůžu rovnat. Je vzdělanější, hodnější a lepší než já. Proto se neodvážím mu ani naznačit nějaké city. Snažím se čistit, pozitivně myslet, medituji a pozoruji i určité zlepšení. Ale ta láska mě trápí.
 
Radek_B
11.01.16
09:17
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Lenko (Třpytivá Hvězdo), taky díky za odpověď. Víš, že si kladu ty samé otázky jako Ty? Že jsem musel v minulých životech provádět něco hrozného, že mě osud takhle trestá? Vesmír není zákeřný, celé Universum je naprosto neutrální a my jen sklízíme, co jsme si zaseli. V tomhle i v minulých životech. Já to zkusím přenést na Zem do našeho současného světa. Když sáhneš na rozpálená kamna, spálíš se. Je to jen reakce na tvojí činnost, ta kamna jsou taky neutrální a nemůžou za to. Chápeš? Akorát že náš osud není svázaný jen s tímhle životem, ale táhne se jako nit všemi našemi inkarnacemi.
A k druhému příspěvku: Mě vždycky všechny holky říkaly, že jsem moc hodný. Ale tohle jak hoka řekne, znamená konec. Končím prostě vždycky jako kamarád a ne sexuální objekt. To je naprosto frustrující. Svojí ženu jsem si vzal víceméně z rozumu a byla to první ženská, která o mně měla zájem. Dneska vidím, že to byla chyba. Hodně lidí mě tenkrát varovalo, ale neposlouchal jsem je. To, co popisuješ u své vyhlídnuté lásky, o mně lidi taky říkají. Ale myslel jsem, že tě nechce. Zkus mu dát tedy ty city najevo. My chlapi, kteří máme tyhle vlastnosti, se takhle chováme. Jsme nesmělí a třeba se taky bojí. Jdi tomu naproti. Tvoje situace je daleko jednodušší, než moje.
 
Třpytivá Hvězda
11.01.16
15:39
Nereg.

IP: 89.177.233.*
Ahoj Radku. Díky za odezvu. Je to opět jako by jsi psal o mě. Bývalého muže jsem si vzala po krátké známosti. Všechno se ve mě vzpíralo, ale já jsem jako ovce šla na porážku. Dokonce den před svatbou jsem se snažila to zvrátit. Ale na vesnici by tohle neprošlo. Matka tenkrát zuřila a tak jsem se nechala vtlačit tam kde jsem už předem věděla že mě nebude dobře.Bála jsem se že bych třeba už zůstala sama.Bylo mě teprve 18,ale nízké sebevědomí udělalo svoje. Sice jsem prý byla KRASAVICE Ale kluci se mě spíš báli. Mysleli že jsem namyšlená. Skutečnost však byla a je jiná. Bojím se odmítnutí,ponížení atd. A ten co se mě líbí? Myslím, že ani nemá cenu mu své city ukázat.
 
Dracizena
13.01.16
00:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jste oba dva nádherní lidičkové... ano, my duchovní to nemáme jednoduché... ale můžeme si svou cestu zjednodušit...
 
Radek_B
13.01.16
17:03
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Dračí ženo, nevím, jestli jsem nádherný, ale jediné co vím je, že pokud ano, tak je mi to v tomhle světě houby platné. Pro všechny jsem moc "hodný", to je ten problém. Ano, umím vyslechnout, poradit pomoci, mám jako v Rybách narozený dost silnou empatii. Ale když je třeba, umím se samozřejmě prosadit. Leč u žen končím vždy jako "kamarád". :-( Už toho mám vážně dost, ale co s tím? Zkusím změny viz výše, ale to je poslední možnost a co pak?

Lenko, podobný příběh mi vyprávěla ta moje kolegyně, do které jsem se zamiloval. Měla partnera, ke kterému taky necítila nějakou lásku, mezitím se zakoukala do asistenta na VŠ, který o ní měl tehdy zájem a s tím svým partnerem se chtěla rozejít chvíli před svatbou. Ovšem její máma jí to zatrhla. Prý je hodný, hodí se k ní a prý "Co by tomu řekli lidi?". Tu větu nesnáším. Líbí se mi rčení "Nestarejte se o to, co si o vás myslí ostatní. Oni mají dost starostí s tím, co si o nich myslíte vy."
Tak se vzali a dneska je stejně rozvedená, protože on si našel milenku a nechal jí se třemi dětmi. Začala se pak chovat jako potvora a chlapy zneužívat. Ne na sex, ale na zábavu, práci, odreagování. Sex s nikým, s kým flirtovala, prý nechtěla. Flirtující koketa. To jsem ovšem nevěděl, když jsem se do ní zakoukal. Život je holt boj.
Ale znovu ti píšu, máš šanci, zkus dát tomu člověku city najevo, neboj se. My, někteří nesmělí chlapi na to trošku čekáme, protože sami neumíme udělat první krok. A další věc: Problém krasavic je ten, že se jich chlapi bojí. Podvědomě si říkají "Na tuhle nemám.".Vím to, taky jsem chlap.
Jestli si chceš pokecat, můžeme přes mail, ať to tady nezaplevelujeme příspěvky, které ostatní nezajímají (eda001@seznam.cz).
 
Dracizena
15.01.16
13:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku, já na dálku pracuji s jedním třicátníkem... ano, medituje, zajímá ho duchovní rozměr, ale z čeho je zoufalý, že stále nenachází tu svou lásku a rád by měl děti... A když se zakouká do nějaké, je vdaná a zadaná... protože vidím více do hloubky toho člověka, tak vím, že on musí počkat, než se přežene ta jeho karmická mlha, protože kdyby měl dnes děti, byly by postižené... Ne, že je to Tvůj případ, ale také čekáš, až to Tvé karmické období odteče... Jsi jako potok a když do něj prosakuje močovina z nějakého chléva, tak ryby hynou... je třeba, abys přítoky do svého toku čistil... těmi přítoky jsou lidé ve Tvé blízkosti... proto sleduj, kdo je tím chlévem nečistým a toho člověka obaluj do duhy s pestrými barvami... Tím se stáváš šamanem, který čistí svůj prostor a pak do čistého Tvého prostoru se narodí ZMĚNA...
DUCHOVNÍ CESTA SE MALUJE,
ABY MATERIÁLNÍ SE ZHMOTNILA...
 
Radek_B
22.01.16
12:48
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Děkuju, Dračí ženo. Udělám, co bude v mých silách. Tak nějak cítím, že to půjde. S kolegyňkou došlo už k definitivnímu konci. Pořád jsem si dělal ve skrytu duše nějaké malinké naděje i po tom všem, co jsem zažil. Zjistil jsem ale teď, že mi celou tu dobu mazala jen med kolem úst a za mými zády si hledala chlapy. Já sloužil jen jako vrba a posilovač jejího sebevědomí. Napsal jsem jí dlouhý dopis, kde jsem jí ve vší slušnosti napsal, co si o ní a o celém loňském roce myslím. Ani nevíš, jak se mi po odeslání toho dopisu ulevilo. Další cesta je přede mnou.
 
Dracizena
23.01.16
23:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
držím Ti Radku palce... vážně...
 
Chava
25.01.16
18:03
Nereg.

IP: 193.86.204.*
Prožívam hluboký vztah, bohužel u partnera vázne komunikace. Co dál?
 
Dracizena
26.01.16
00:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Chava... Vztah který vázne, není hluboký... Myslíš, že za 10 let se partner rozváže? Nevěř tomu, ukazuje Ti své slabiny, které Ti po letech nebudou vyhovovat... Dnes se všímej u něj maličkostí a snaž se je vidět, jak po letech narostou... ty dnešní maličkosti přehlížíš, ale jednou bys je nestrávila... byl by to rozvod a s prázdnou kapsou...
 
Radek_B
16.02.16
17:20
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Dračí ženo, omluvám se, že zase otravuji, ale potřebuju radu, jak se zachovat. Seznámil jsem se přes seznamku s jednou ženou. Máme společnou spoustu věcí a koníčků, je o 6 let mladší než já, narozená v Beranu (2.4.1973). Já v Rybách (2.3.1967). Dali jsme si schůzku, povídali asi dvě hodiny, ale já z toho mám takové smíšené pocity. Podle řeči těla (křížila např. ruce) jsem si říkal, že jí asi nesedím. Ona mě na první pohled byla sice tak nějak sympatická, ale chyběla tam prostě ta chemie. Rozloučili jsme se a já považoval tuhle epizodu za ukončenou. Asi za dva dny mi od ní přišel pěkný mail, že jí se mnou bylo hezky a že by mě ráda zase viděla atd.. Co mám dělat? Vztah a sympatie se můžou vyvinout až časem, ale není to z její strany jen hra? Je rozvedená, bezdětná, sama na vesnici v baráku. Trochu se bojím, aby nehledala jen chlapa, který jí s tím barákem bude pomáhat a na nějaké city kašle. prostě jestli nehledá vztah z rozumu. Co si o tom myslíš? Jak se mám zachovat? Nerad bych v ní budil nějaké falešné naděje, na druho stranu nebráním se pár schůzkám... Fakt nevím.
 
Dracizena
17.02.16
20:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
RADKU,každá ženská hledá chlapa, i s penězi v kapce a šikovného...
To, že křížila ruce, to je dobře, její tělo se chránilo před nežádoucími energiemi, které mohly být v prostoru místnosti... zeptej se ji, jestli ji zajímá duchovno... mělo by ji zajímat... Tu chemii nepoznáš na první pohled... aspoň u mě to tak bývalo... Obyčejně, když vzplane ta chemie, netrvá dlouho a opět Ty chutě uhasnou... když Tě to nic stát nebude, dávej si s ní schůzky a uvidíš, v čem Ti bude vadit a v čem ne... rozum Ti poví časem více... držím palce...
 
Radek_B
22.02.16
13:21
Nereg.

IP: 194.228.18.*
Uff... Včera jsme měli schůzku a udělali si osmikilometrový pěší výlet, zakončený malým obědem v místní hospůdce. Povídali jsme si celou dobu, žádné trapné ticho nebylo, v tomhle ohledu pohoda a určitě bychom si rozuměli. ALE: Neumím si s ní představit sex. Prostě ten sexuální náboj tam chybí. Byla by bezvadná kámoška na pokec, pivko, víkendové aktivity, až na to jedno. Ale mám trochu pocit, že já jí lhostejný nejsem a ona to vidí jinak. Nechci v ní na druhou stranu vzbuzovat nějaké falešné naděje. Možná se ten náboj ještě probudí, čemuž ale moc nevěřím. Spíš si myslím, jestli mě Universum nezkouší prožít si z druhé strany to, co jsem prožíval s tou kolegyňkou. Někdo se třeba zamiluje do mě a já budu cítit maximálně jen kanmarádství. Nebudu jí chtít samozřejmě ublížit a jak se mám tedy pak chovat? Asi být otevřený a upřímný a říct jí "Budeme kámoši", což se jí nebude třeba líbit. Bude to začarovaný kruh. Ten život je fakt složitý :-(
 
Janett
23.02.16
00:28
Nereg.

IP: 91.127.63.*
Dobry vecer, moj muz si ide dat urobit DNA testy na dieta, ktoreho je vraj otcom. No cela ta historka je divna, ked spolu chodili, mala pri nom este dalsich a sama sa priznala znamej, ze to male nie je jeho. Kazdy, kto ju pozna, mi odporuca dat tie testy urobit. No nebude to v blizkej dobe, musime pockat, kym nam povoli stretnutie, ale uz mi je z toho fyzicky zle. Nejde o peniaze, ale o to, ze cez to dieta nas oboch citovo vydiera a tym padom aj nam robi peklo.
 
brcko
23.02.16
10:27
Reg.4.2.16

dobry den pani Dracizena chcem sa spytat som vydata a mam vstah s muzom ktoreho nesmierne milujem ale sme sa dost pohadali mojou vinou chcela bi so to napravit ale neviem ako poradte mi posim aj skaredo mi nadal tak neviem ci to ma este daky vyznam alebo to mam zahodit za hlavu co bi som nerada neni este daka nadej dakujem darina 6.12.1969 juraj 3.9.1962
 
Janis1
25.02.16
10:55
Reg. před 2016

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o nahliadnutie k otázke ,či sa mi podarí v blízkej dobe nájsť zamestnanie, prípadne v akej oblasti. Ak môžem poprosiť ešte jednu otázku a síce či sa nám podarí s manželkou mať dieťa . Ja Jan (3.6.1971), manželka: Andrea (16.4.1977). Ďakujem Vám veľmi pekne a želám krásne dni.


Jan
 
JanaS
25.02.16
21:16
Nereg.

IP: 95.82.135.*
Prosím dracizenu, mohla byste mi, prosím, poradit jak se zbavit mé nemoci? Určitě víte, že se pokouším i o meditace, snažím se myslet pozitivně,ale bohužel neúspěšně. Děkuji.
 
Dracizena
26.02.16
21:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janičky... k věštění lásek, peněz a zaměstnání, tu zde jsou kartářky...
Jsem nasměrovaná na samouzdravovací energii, která lidem zbytečně bloudí v prostoru a neumí si ji najít,správně uchopit a pod. Janí S... nejspíš mi napiš na meil, protože vysvětlování je na etapy a já Ti mohu poslat kopie toho, co jsem za roky napsala k tomu všemu, co se týká, i Tvé prosby...
 
JanaS
26.02.16
22:33
Nereg.

IP: 95.82.135.*
Dobrý den, moc děkuji za reakci. Bohužel Váš email neznám, můj je skulilova@seznam.cz. Moc děkuji za pomoc.
 
brcko
27.02.16
07:40
Reg.4.2.16

dobry den pani Dracizena us som vam pisala o mojom vstahu ale ste mi nedali este odpoved je to take zle alebo je este nadej dakujem darina 6.12.1969 juraj 3.9.1962 ci sa nam tento vstah poderi zachranit
 
brcko
27.02.16
07:44
Reg.4.2.16

dobry den pani Dracizena us som vam pisala o mojom vstahu ale ste mi nedali este odpoved je to take zle alebo je este nadej dakujem darina 6.12.1969 juraj 3.9.1962 ci sa nam tento vstah poderi zachranit
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)