English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosím Dracizenu

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

prosím Dracizenu

shokobons
21.02.15
17:09
Reg. před 2016

Prosím Dracizenu o narovnání energií hlavně ve vztazích a o pochopení vztahů se ženami, mou ex, máme 4 měsíce po rozchodu a já ji chi zpět, vrátí se? cítím,že je to moje životní láska a chtěla bych vědět, zda se vrátí, dále je tu i nový objev, ale ta poznala jinou mladší a já bych chtěla vědět, jestli mám u ní šanci, chci svou ex,ale nebráním se poznat novou ženu, nezávisle na tom a taky mě zajímá, zda se zlepší můj vztah se synem a zda se konečně postaví na nohy a bude soběstačný a na mě nezávislý... já Renáta 4.4.1972, má ex Petra 19.5.1995, další žena Linda, datum nar. nevím, jen, že je ryba a bude jí ted 27 let a můj syn Šimon 23.1.1995, děkuji :-)
 
shokobons
01.03.15
15:21
Reg. před 2016

prosím ještě jednou Dracizenu..:-)
 
Dracizena
01.03.15
22:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
zdravím... jak to půjde, vyladím se na Tebe a uvidíme, co mi shůry na Tebe napíší... byla jsem na horách za sněhem...
 
Dracizena
01.03.15
23:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Shokob... ani se vylaďovat nemusím, když zde vidím, že za 14 dnů se nic nezměnilo...
Už z Tvého sloupku je slyšet, že MOC CHCEŠ a to je Tvůj kámen osudu.
Syn Šimon, si dělá co chce, protože je vodnář a nechá se stahovat kamarády... a voda ho bere podle své dravosti.Má životní číslo 30 a to jsou tvrdohlaví mezci, i já jsem v třicítce. Ale známe své mantinely, ale Šimon ztrácí naději, mi říká jeho Anděl.Není v dobré zóně, nejspíš by potřeboval vedle Tebe vidět tátu a nebo chlapa... Jde o mužské vibrace které mu chybí a hledá je v kamarádech a asi to budou lidi, kteří se potácí.
Až si uvědomí svou situaci, zvedne se a bude dělat změny.Ale bude mu to ještě nějakou dobu trvat...
To, že se Ti Tvá ex nevrací, to zde čtu a životní láska to nebude, když odešla. Je nám shůry souzeno někoho jen poznat krátce a jít dál.
Lidé si vyměňují vibrační záležitosti a když si je vymění, duchovno nás rozdělí a tak to je a s tím člověk nic neudělá.
Člověk se nesmí do vztahu zakousnout a nepustit, takové vztahy brzy končí.
Vím proč se tak děje, ale nemohu se zde dlouze rozepisovat a nic by Ti to nedalo.Ale obracej se do hvězd, možná, že dokážeš pohnout s tím svým ledovcem.Každý žijeme na své kře a každý ji máme jinak velkou a vratkou a silnou. Někdo má pocit, že se mu pod nohama láme led a že se stále propadá a stále začíná.Někomu hoří barák, jinému hoří vztahy.
A to se děje i Tobě, opakuješ chyby... je třeba změnit svůj krok, své zlozvyky, svou řeč trochu ošetři. Sleduj kolik vypustíš sprostých slov a kolik něžných a v tom je zakopaný pes.
Pak se nediv, že duchovno se Tě nevšímá a jak mám rovnat Tvé energie, když nadávkami je opět rozházíš...
Renátko, máš rozhozené sítě, sama nebudeš. Ale dnes se zastav a chtěj ze sebe vyklepat vše, co Tě tíží a věř, že na sobě táhneš i kletby z minulých životů... Táhne je každý, ale ne každý došel do svého konce a ne každý si vyhledá věštírnu a hledá radu. Ty ano a vím, že ty změny budeš chtít dělat... Ono Ti ani nic jiného nezbývá. Buď se budeš motat v ohradě, jako ta ovečka a nebo se budeš chtít rozběhnout svobodně po pastvinách, jako ten BERAN, který zná směr a ví kdy a kudy se vrátit domů...
Když máš dítě, měla jsi i muže a nechceš se vrátit k mužům? Přemýšlej o tom, jestli jsi jen neutekla tam, kde se nenaplní Tvé tužby...
Ženská dlaň je něžná, ale jak vidíš, umí druhou ženu i pořádně zfackovat... Jsi tvrdohlavý beran, jako jsem já a my nesmíme na druhého moc tlačit a když tlačíme, ten druhý se nás bojí a prostě ustupuje.
Beran má sílu, máš ji i Ty a proto si do hvězd přej, abys byla jemnější a bez zlých úmyslů a až se v Tobě tyto energie vyčistí, pak najdeš někoho kdo Ti podá šťastnou ruku... Ty ji podat potřebuješ a proto i já se Ti budu se svým Duchem na dálku věnovat...
Čas ukáže, jestli nám duchovno otevře své brány...
 
shokobons
02.03.15
22:55
Reg. před 2016

Ahoj Dracizenusko.. :-) já ti na úvod moc děkuji za obsáhlou odpověď, ač to tak možná na první pohled u mě nevypadá, jsem docela pokorná a uvědomuji si, že je zde hodně lidí žádající tvou pomoc, což jistě vyžaduje spoustu tvého času a tak bych tě nechtěla přespříliš zaneprázdňovat,ale nicméně, jak jsi zmínila na konci, potřebuji pomocnou nebo šťastnou ruku a to, že mi chceš být se svým duchem nablízku a ku pomoci mě velmi potěšilo a moc si toho zájmu vážím..:-)
Je tu pár věcí, které bych ráda objasnila a zároveň si potřebovala ujasnit, některé věci, cos mi psala, abych je pochopila správně.
Co se týče Šimona, toho jsi odhalila naprosto přesně, nedodělal školy, pracovat se mu nechce,ačkoli ted už asi musí, jsou tam nějaké drogy, dluhy a blízký přítel, co má snad víc problémů než on a mě to celé mrzí a nedá se mu pomoci, byl na mě dost zlý a tak jsem ho musela vyhodit. Co se týče mužů, s těmi být nechci ani nemůžu, dřív mi to tolik nevadilo,ted už to nejde, jsem prostě lesba, to si člověk nerozmyslí, to není rozhodnutí, tak to prostě je dané a nechápu, že když komunikuješ s duchovnem, že tě to vůbec napadlo, že bych to mohla změnit..a ŠImon se mnou nežije, já v Praze on v Ostravě, je mu 20 let tak myslím, že ted už je na tatínka stejně pozdě.
Téma Petra... zajímalo by mě, podle čeho se určuje životní partner..to se řekne, že to není životní partner jenom podle toho, že mě opustila?životní partner je kdo? ted kdo s tebou zůstane ze všech partnerů nejdéle? když budu mít několik vztahů po sobě po 5ti letech, tak jak se v tom vyznám???Nebo je to až ten poslední, pže po něm už nikdo logicky nepřijde? takže si mám na něj počkat řekněme do 70ti?
Já to vidím jinak, už je mi nějaký ten pátek, nějaké vztahy už mám za sebou a tenhle jediný byl naprosto dokonalý, my jsme si tak neskutečně úplně ve všem rozumněly, byly jsme jak jedna bytost, totálně propojené, byla to má vysněná bez jediné chybičky, jak vzhledově, tak povahově, prostě úplně ve všem, jediný člověk, který mi rozumněl víc než já sama a byla doslova má vymodlená a přesně taková mi přišla, láska s velkým L, prostě láska mého života, jako ve snu, trvala 3 a půl roku... i kdyby mi jiné vztahy a ženy přinesly mnoho dobrého a zajímavého do života, tak tohle už nejde převýšit, vím to, proto říkám, že životní je, i když tu u mě není a budu se kvůli tomu hádat a stát si za svým klidně i před Bohem, že to tak je, pže věřím, že ona je dar od něj... jediné co nám neklapalo byla intimní stránka a proto možná odešla ale tím krutým rázným způsobem,zbalila si tajně věci, když jsem nebyla doma, napsala"srdceryvný" vzkaz, zabouchla a už mě nechtěl vidět a komunikovat..
Říkáš, abych změnila svou mluvu, máš pravdu, že mluvím trochu drsně i dokonce občas sprostě, ale nejsem sprostá a zlá, s Petrou jsem měly drsnější a černý humor a po jejím odchodu jsem pravda trochu i znecitlivěla a zcyničtěla, ale nejsem zlá, jen jsem plná vzteku z toho co a jak mi provedla a říkám si, jak mohla, pravda snažila jsem ho různě vybít, dokonce i sportem,ale to je hluboko v srdci, bolest a křivda a hluboké nepochopení celé věci, to se duchovno nemůže divit, to není o tom jaká jsem, ale o tom co ted cítím..a to mě kvůli tomu nechce vyslyšet, přece se nebudu tvářit, že jsem pozitivně do života naladěná, když tomu tak není ani se neptej, jak nyní v poslední době smýšlím o svém životě a jak jsem v depresi, beru prášky a cítím se totálně na nic bez zájmu o cokoli... :-(
A když jsi psala o tom, že mám prosit duchovno, at pohnu tím ledovcem, tím jsi myslela, že mám šanci pohnout s jejím návratem? nebo jsi to myslela jinak? to vůbec není šance, že by se chtěla vrátit?
Já se jiným známostem nebráním, jak jsi řekla, rozhazuji sítě, ale žádná zdaleka není taková, co by za to stála jako ona a vztah ani ted nehledám, spíš nějakou, s kterou bych trávila příjemný čas bez závazků, navíc se necítím, byt jsem po tom toužila celý život, ale po Petře to nejde, jsem vyhaslá...
Co se týče kleteb, taky mám pocit, že na mě něco sedí, neřekla bych přímo z minulých životů, na ty já jako věřící nevěřím,a le možná z rodové linie a pak ještě takové malé tušení, že by na mě mohla uvalit nějakou kletbu nebo něco podobného matka Petry, byla silně proti tomu vztahu a měla i různé duchovní kontakty, tak by mě to nepřekvapilo a ně co mi říká, že by na tom mohla mít taky nějaký vliv, ráda bych věděla víc, jak to s tou kletbou a vůbec s Petrou.Pokud to tak s těma kletbama je, chtěla bych s tím pomoct.
Ptala jsem se ještě na Lindu,ale o té si se vůbec nezmínila, tak předpokládám, že s tou asi nic, viď? :-)
Je ze všeho asi evidentní, že rebel, rebelheart, rebel přes srdce... mám svou hlavu, své srdce, svou intuici, vše si musím zažít sama atd. ale ráda si vyslechnu radu moudřejších a ráda v tom najdu poučení a pokud mi to pomůže, tím, líp a jestli myslíš, že tu sílu jít dál(sice nevím kam, pže mám přesně ten pocit, že bloudím, ne jen v kruhu,ale rovnou ve víru, který mě chca nechca spláchne do záchodu) a doufám, že ne jen proto,že jsem beran :-D, tak si ráda nechám poradit a pomoct a budu ráda, když mě v tom budeš provázet... já přesně nevím, jak změnit své chování vůči ženám, miluju je, tudíž si myslím, že jsem k nim milá a vlídná obecně, nevím, co přesně, čím déle je ale poznávám, tím spíš mám pocit, že nevědí,co chtějí a každou minutou je to jinak a naléhat na ně umím ,to je fakt, to asi neumím úplně odhadnout :-)
tak za vše ještě jednou moc děkuji a těším se na další tvou odpověď.
Renáta

 
shokobons
02.03.15
23:04
Reg. před 2016

... nepřála jsem si v životě nic jiného víc, než, abych poznala někoho jako je petra a ted si nepřeju zase nic jiného, než aby se vrátila...
 
Dracizena
04.03.15
19:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Renáto, trochu se v Tobě i vidím při mé transformaci, když mě vcucával do svého středu ten duchovní vír... Ano, ono nás to nejprve protáhne tím peklem a potom tě to vyhoupne, ale nejprve Tě duchovno naučí, jak se čistit a nevysávat druhého.Ona od Tebe utekla, protože byla z Tebe unavená, to je jasné... Ta ses se svou tělesnou energií do ní moc vsakovala a živila ses z její energie a přitom to nemáš za potřebí, protože jsi ve skutečnosti gigant... Ano, jsi beran a tak Ti odpovím natvrdo a je na Tobě, jak mne přijmeš.
Já radím lidem, aby se začali modlit ámenováním, ale mně to tenkrát říkal vnitřní hlas, který mě v noci budil a ámenuj a ámenuj, ať se tě může chytnou štěstí.Mně nikdo neradil a mockrát jsem vyskočila z postele a duchovnu nadávala. V tu dobu jsem se rozešla s přítelem a bylo mi strašně, bolelo to, ale vrátit jsem se nemohla, protože vztah s ním, bolel ještě vice. Takže, já Ti rozumím, že máš pocit, že se Ti rve maso z těla... Prožíváš odloučení, až moc smrtelně a to pak hodně bolí. Do lásky se nesmí spadnout, jako po hlavě do studny, pak se z ní špatně dostáváme.
Ale je dobře, že si umíš dupnout a prostě zatřes s celým vesmírem a klidně se do hvězd i naštvi, že Ti nebe připravilo tento skomírající osud... Mně tenkrát Anděl do hlavy řekl, že kdybych s tím vesmírem nezatřásla, že bych dnes duchovně nebyla, kde jsem.
A když si duchovně umím vše vysvětlit, život je o něčem jiném.
Já v hlavě čtu, co mi shůry diktují a když neodpovím na další lidi, je to tím, že bych ztratila více energie, než smím pro tento sloupek věnovat... Mám to postavené trochu jinak, jak ezoterici a věštci.
Ale ano, jdi za svým přáním a do hvězd stále ámenu a nenech se odradit, přesně řečeno nasr..
A sama časem poznáš, jestli se Tě vesmír všiml a nebo ne. Ale každopádně se tě všimne a o to se zase postarám já a buď skrze sen a nebo živou vizí a nebo také uslyšíš vnitřní hlas svého Anděla, který Ti krátce odpoví. Když mně odpověď nepřišla, měla by přijít Tobě.
Mám pocit, že si musí vypláchnout hlavu a dobít někým baterky... Až se jinde dobije, dá si s tebou rande... takto jsem to právě vycítila...
uvidíme...
Životní partner je podle mě, partner na celý život. Ona je osudová pro Tebe, ale osudová může být, i jen, na ty tři roky... ahoj...
 
Dracizena
04.03.15
20:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A dnes má úplněk nádherně silnou auru, jdi se mu vyzpovídat z toho všeho, co Tě štve. I zítra bude úplně silný. Vždy 3 dny před a po...
Renáto, držím palce... A zaměř se myšlenkově na svou polaritu, máš ji otočenou jinak, jak by měla být.Jako když Tvůj Duch zapomněl otočit svému člověku přesýpací hodiny. A proto jsi zaměřená na ženy...
 
Miri31
04.03.15
22:53
Reg. před 2016

Prosim moc taky dračí ženu ja Miroslava 28.10.1983 on Jan 31.8.1977 volava mi ale tvrdi ze ke mně nic necítí ale někdy to tak opravdu nevypadá jak to prosím má? Děkuji mocinky :)
 
Dracizena
05.03.15
16:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Miri, Jan Ti říká, že není do Tebe zamilovaný, ale jsi mu příjemná
a nebo by si rád s Tebou jen užíval...
Ale já tam cítím jeho neodvahu, dát ženě najevo, že o ni stojí.
A tak dělá vlny... Zeptej se ho, jestli netrpí komplexem méněcennosti.
Možná, že se stydí líbat, milovat atd. Možná není otrkaný v tomto směru a čeká na Tvůj výpad...
Jo když z duchovního pohledu si máš váš vztah, ne vztah, vyříkat z očí do očí?Jo když právě toto si vaši andělé přejí... jdi do toho...
 

Miri31
05.03.15
21:55
Reg. před 2016

Děkuji moc no ono je to složitější on mě před rokem a půl chtěl a fakt se snažil ale ja se vrátila k priteli :( ted jsem docela dlouho sama a od září se snažím ale marne přitom si ale celou dobu voláme.Rozhovor proběhl a napsal mi to i dvakrát do sms jsem prý dokonala a sympaticka ale ze z jeho strany nic vic není a že neví proc to tak má a ze ho to trápí ale ze se to třeba časem zmeni jenže na mě už je to dlouho mám pocit že stojim na miste a ze se to nezmění bohužel jsme oba stydlivý :( párkrát byl u nás i na večeři. Z jeho telefonátů mam často dojem ze neví co chce a má v tom zmatek je to jak na houpačce :(
 
Miri31
05.03.15
22:02
Reg. před 2016

Proto pisu protoze nevím, zda to myslí vázně, že nic necítí přeci není mozne ze by vám někdo volal jen tak 2,5 roku . Máme propovidanych večerů. ..i dvě hodiny az do noci no nechápu to a rada bych udelala další pokus ale boji se protoze vím že mě zas zchladí
 
Reiko
05.03.15
23:04
Reg. před 2016

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,jestli má ještě náš vztah šanci?Já 3.5.1972,přítel 7.8.1975.Moc děkuji.
 
Dracizena
06.03.15
13:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Miri, on Tě má v srdíčku, ale v kalhotách mu to ovadlo a z toho má komplex... Ale on netuší, že manželství není o tom, mít adrenalin v kalhotách, ale mít z druhého dobrý pocit u srdíčka.A mnozí si pletou lásku s tímto pocitem v rozkroku... Určitě se nevzdávej a určitě se ho zeptej, jestli máš na něj čekat a nebo si najít jiného. A nech ho chvíli přemýšlet, on si to musí v hlavě srovnat...
 
Miri31
06.03.15
17:10
Reg. před 2016

Tak jo moc dekuju ja to i přes strach zkusím i když vím že mi odpoví něco v tom smyslu ať delam jak chci. ..to s tim komplexem je možné je už dlouho sám tak dekuju
 
shokobons
07.03.15
01:32
Reg. před 2016

ahoj Draci..
ona není jen osudová, to jsou všichni lidi, kteří v mém životě něco znamenali,ale ona je moje láska a na celý život... já vím, že jsem na ni v určitých věcech víc naléhala,ale já se poučila tím odloučením, vím, už , že láska je i o svobodě a tu ji chci dopřávat, chci ji mít zpátky a aby mě milovala a já ji a abysme v tom vztahu byly obě šťastné a napořád, takhle si to přeju a s pokorou o to prosím
jinak pokud jsem z ní čerpala energii,tak to bych nechtěla, je fakt, že já energie moc nemám, ona můj život naplňovala, tak možná proto,ale nevím, proč ti připadám jako gigant a ani nevím v čem, nepřipadám si tak, připadám si naopak jako člověk bez absolutní síly...
budu ti moc a moc vděčná, jestli budeš za mě taky prosit nebo nějak působit na duchovno, moc za to děkuju, zatím jsem znamení nepocítila, ani sny neměla, tak uvidíme, věřím ti :-)
 
opuštěná
07.03.15
11:08
Nereg.

IP: 89.190.50.*
Dobrý den přeji dračíženo,
prosím o radu, mam trápení s jedním mužem. Už dlouho okolo sebe chodíme, nenápadně po sobě koukáme, ale stále nic a nic...
Tedy jsem vzala osud do svých rukou, sebrala odvahu a udělala první
krok (dala jsem mu své telefonní číslo). A výsledek poděkoval se slovy, že ho to překvapilo a rozhodilo. Je to již dva měsíce, někdy dělá že mě
nevidí, nebo mlčí. A minulí týden z ničeho nic mě pozdravil. Tak mě to překvapilo, že jsem nestačila odpověďět. No nicméně jsem mu napsala SMS a jak to dopadlo neodpověděl, mlčí. A já nevím jak si jeho chování mam vysvětlit. Mé datum narození Aňa 5.2.1978, on Honza datum bohužel nevím. Děkuji za odpověď a přeji krásnou sobotu
 
Dracizena
07.03.15
11:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Shokob... věřit nesmíš, víra svazuje... .ona nás ne víra posouvá dopředu a víra drží na místě.
Myslíš, že nejsi gigant? Vždyť se sleduj v jaké silné zóně stojíš, jak moc chceš, aby se k Tobě přítelkyně vrátila. To je ta síla, je to síla chtění a tato síla je nám nakloněna, když dobře rozlišujeme, co můžeme chtít a od čeho ustoupit.
Dávej si přítelkyni do barev a sebe také, jak všude radím.
Dnes vnímej duhu s pruhem žlutým, oranžovým a sytě modrým. Obaluj se s ní a ji také obaluj. Je to vizuální hravá terapie, kdy se děje, že každé tělo se stává samostatným a dobíjí ho vesmír a pak si lidé navzájem neukusují energii. Energii si nekradou ve skutečnosti lidé, ale jejich duchovní vibrační pole dělá i tyto rozchody.A proto se dnes roztrhl pytel se zájmem o duchovno. Lidé se musí naučit komunikovat se svými energiemi, které mají také uši a oči, jen jejich člověčí nosič o tom zatím neví.
Shokop, přemýšlej, proč svou, jakoby tragédii píšeš na věštírnu? No, protože se máš duchovně okysličit a viděla jsi kolem sebe více krásných lidí a ne jen jednoho.
Ono to tak bývá, že když v partnerství jeden a nebo druhý vypije živou vodu tomu druhému, vztah se zákonitě zhroutí.
My lidé jsme kytičky na louce, které se říká svět a přísun hvězdné vláhy přichází shůry každému stejnou měrou, ale ne každý se umí zavlažovat/dobíjet/ hvězdným světlem, hvězdnou energií a proto se lidé upínají na druhého a pijí z něj jeho vláhu. jako když jedna kytička svými kořínky vysává vláhu v kořenovém valu druhé kytičky.

Takže, začni jinak, začni duchovně posilovat své, ale i její tělo a mysl. Vykřič svou touhu do hvězd, obaluj každého blízkého do duhy, jako do závoje/duha posiluje/, dovol vizuálně, aby Tvé, i její tělo se vyplňovalo hvězdičkami. Jsou to jen vize, ale vize jsou pohonnou hmotou k tomu, aby lidský svět se našel a měl rád.
Časem poznáš, jestli váš návrat k sobě bude pro vaše zdraví a nebo ne.
Lidské Duše vědí více, jako lidský rozum a proto válcovat/nutit/ svou Duši nemůžeme, když ONA cítí, jestli by se dva vibračně časem zničili a nebo se pozvedli... Každý člověk má kolem těla své, mimo jiné, i vesmírné energie a s těmi se musí lidé naučit zacházet, aby druhého svým energetickým polem neničil a pak vybraný partner bude na celý život.Lidé se ve skutečnosti nerozchází, že se sobě zprotivili, ale za člověka pracuje vesmírné energetické pole a aby nedošlo v něm k požáru a následně k samovznícení lidské tkáně, vesmírné dimenze partnery odloučí, třeba i úderem pěstí... Lidé netuší, že když se např. perou, že si něco vyřizují jejich planetární a nebo galaxiiní energie a tělo je jen slepě kopíruje... Proto je dobré se ptát své Duše "jdu zdravě i v partnerství"?
Rozepisuji se až moc a toho moc pak v hlavě zůstane málo... pááá a držím palce...
Život je jen cestička, pro které se musíme i vracet a proč? Aby jsi ji vyšlapala pro jiné hledající...
Ty jsi svou cestu právě našla a najde ji i Tvá přítelkyně... zdravím Alena -AKS-***
 
DomcoSVK
08.03.15
09:49
Reg. před 2016

Prosim drači ženu tiež o narovnaní energii a ako to je z mojou cestou či idem správnym smerom dátum narodenia 29.3.1990
 
opuštěná
08.03.15
14:51
Nereg.

IP: 89.190.50.*
prosím Dracizenu:

odpovědi se asi nedočkám, asi toho máte hodně, ale i tak děkuji

hezký den :-)
 
Dracizena
08.03.15
16:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Opuštěná Anička... neodpovídám na všechny dotazy a obzvlášť na Ty které jasně mluví, tak proč obtěžovat duchovno?...
Aničko, píšeš, že nevíš jak si jeho chování máš vysvětlit, ale jeho chování Ti vysvětluje ta skutečnost, že Honza neodpovídá a dva měsíce je dlouhá doba na to, aby si udělal v hlavě jasno... neznamená, že když se zapálí ohýnek u jednoho, že musí hořet i u druhého.
Neznamená, když dva se zdraví očima, že jejich magnetická síla těla se dá do pohybu. Pohledem na sebe koukáme, protože skrze naše oči na sebe koukají naši andělé a zdraví se. Neznamená, když nám někdo koukne do očí a máš z něj příjemné mražení, že je to láska, jen se vaši andělé našli a neviditelně pro lidské oči se objali. S tímto člověkem jsi žila v minulém životě v rodině a měli jste se moc rádi a proto cítíš u srdíčka zbytky té tehdejší lásky.Ženy jsou citlivější jak muži, ale zkus se za něj a za sebe modlit do hvězdiček, tou mou modlitbou, prostým ámenováním a uvidíme, jestli máte jít do svazku a nebo být jen kolem jdoucí, kteří dají úsměv, aby se vaši andělé zdravili/ale i to je hodně/...
I od Tebe si Tvůj Anděl žádá, aby jsi lidská těla vizuálně dávala do duhy a pak se i mohou dít zázraky, ale záleží, jak se svazkem bude souhlasit Vyšší Vůle lidského stvoření.A proto vizuálně tvořme a čekejme, čas nám ukáže, ale není dobré vědět dopředu, pak se andělé vzdálí napořád a lidská chtění dopadají tvrdě na zem.
Není dobré od duchovna vědět, jak to dopadne a má odpověď? Žádný pád dobře nedopadá, když, tak určitě bolí. Proto by se každý měl vracet k oslovování Vyšší Vůle a sebe a druhé dávat do barevných světel a tím se každý ladí do své naděje a pak Ti Anděl dá vědět, jak se věci mají. Buď snem a nebo skutečností a nebo si Anděl s námi povídá v myšlenkách.Stačí jen naslouchat, co Ti to v hlavě odpovídá...
Mám pocit Aničko, že se ještě musíš vydýchat z nějakých klamů a až pak někoho potkáš a jestli to bude tento Honza a nebo jiný, to mi Anděl neprozrazuje.
Ty máš životní číslo 32=PĚTKA= Tvá Duše je Ti nakloněna, ale tep Ti zbytečně často nabírá na rychlosti... a tuto hladinu musíš srovnat. Neber si k srdci to, co nemá být Tvým zájmem... a pak si v sobě zbytečně hmotníš strach a to je energie i v aurickém poli, které odhání, odtlačuje i nápadníky... Nevím, o co jde, ale to budeš vědět Ty... Tvůj Anděl mi to takto napsal... Máš nádherného Anděla, někdo se za Tebe modlil a možná, i modlí... Máš zdravého Anděla a to má málo kdo a proto i radím, ámenujme za svého Anděla a pak Anděl nás povede...
Možná, že Tvůj Anděl jen čeká, kdy mu k sobě vyámenuješ cestu, aby Ti mohl ukazovat zítřky...
 
opuštěná
08.03.15
16:38
Nereg.

IP: 89.190.50.*
Děkuji moc, jste zlatíčko
je to ale víc než dva měsíce, hned jak jsem ho viděla jsem cítila něco vyjímečného a to už je to skoro dva roky a stále ho nemohu dostat z hlavy A opravdu se modlím k andílkům aby nám ukázali cestu...
A máte pravdu, že až čas nám ukáže...
A další problém, který mě trápí je vzthat s mou sestrou. Ať udělam cokoliv jsem ta špatná, naše vztahy jsou poslední půlrok snad nejhorší v životě. Občas jsem z ní na uplném dně. Mohla by jste se kouknout kam až to povede (ona Jitka 24.4.1976) ještě jednou moc děkuji za pomoc
 
opuštěná
08.03.15
17:39
Nereg.

IP: 89.190.50.*
Moc nerozumím tomu: neber si k srdci to, co nemá být Tvým zájmem... a pak si v sobě zbytečně hmotníš strach a to je energie i v aurickém poli, které odhání, odtlačuje i nápadníky... Kdysi mi někdo moc ublížila a já od té doby moc nevěřím, myslím si, že si podvědomě to hezké blokuji, taková moje sebeobrana. Už mi bylo řečeno, že se nemam bát důvěřovat a fakt se snažím. Opravdu bych chtěla být už konečně šťastná a o někoho se opřít. Mam pocit, že je vše tak těžký a přitom si to asi komplikuji sama. Děkuji moc za cenou radu, moc mi to pomohlo. Krásný zbytek neděle, a vše nejlepší ke dni žen jste opravdu poklad
 
Dracizena
08.03.15
20:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
opuštěná /jen jako/ Ti vzkazuje Anděl hvězdný...
Aničko, nejspíš budeš i vymodlené dítě, ale Tvá modlitba je skutečná, modlíš se vroucné a ne jen jako a modlíš se, aby Tě Anděl vedl, ale ON si Tě vede. Vede Tě k člověku, Honzovi, aby jsi ho měla plnou hlavu, ale jen proto, abys pro něj byla léčivou formou, i na dálku.
Ty máš zdravého Anděla, ale Honze ne a co je naší povinností?Svého Anděla posílat k pomoci andělů, kteří osidlují lidské schránky...
Volej do hvězd, ať Tvůj, i můj Anděl jdou pomoci Honzovu Andělu. Jeho vidím, jak se plazí po břiše a Honza dělá stále stejné chyby a svého Anděla ničí a ničí... Proto na tohoto člověka myslíš dva roky a jakoby to nikam nevede.Když Tě ten člověk nechce, tak je třeba si uvědomit, "aha, tady nejde o lásku fyzickou, ale o duchovní potřebu".
Ale, to už jde o vyšší duchovní vnímání, do kterého máš našlápnuto.
A pak Tě Anděl také vede sem, na věštírnu, aby se i naši andělé našli a tak se stalo a už vím, proč jsem Ti včera neodpověděla. Anděl mne nevedl a čekal se mnou na dnešní den, protože včera na mne působil jiný datum a tím i jiný Anděl.Ne každý den mohu každému psát. Andělé si mou mysl vedou. Dnes je životní číslo 10 =8.3.2015=19=10 a desítka je tvarem kosočtverec a kosočtverec je stvoření a desítka je jinou formou slova ÁMEN... které dávám do svaté trojice ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN = ABY KONEC NEBYL KONCEM A NAVAZOVAL ZAČÁTEK... Čekali jsme na desítku...
Ptáš se na vztah se sestrou a tady je směr, o kterém jsem Ti psala... neber si k srdci...
Neber si k srdci to, co Ti servíruje sestra... buď splachovací... vím, ono se to řekne, ale poznáš sama, že se začnou popruhy odepínat, až začneš ámenovat a třeba po deseti minutách a 3x denně.
Sestřiným Duchem jsi sešněrovaná a jako když jsi doslova přikovaná a proto Tě slovně umí dostat až na dno... Ale Aničko, přemýšlej a ptej se svého Anděla, jak máš to své dno, té pomyslné životní studny čistit.Když Ti naskočí nápad, poradím...
Druhý nás dostává na dno, abychom se toho DNA dotkli a čistili ho... ale to je už o něčem dalším a jestli, tak mi napiš na meil, jsem seznam.cz
Sestra v sobě nese energie, které z ní musí vytéci a ty hrubé, vytékají hrubým chováním a takto se i prodlužuje život. Tak to s ní vydrž a koukej na ni duchovníma očima.
Jitka má životní číslo šest =6 a ono je i vidět, že zabaluje zemité nečisté energie, prostě je to ďáblík...
 
Miri31
08.03.15
20:20
Reg. před 2016

Mi přestal volat a ja nevim proc
 
halil
08.03.15
20:26
Nereg.

IP: 195.168.91.*
panebože .. žienky ...
tak mu zavolajte a spýtajte sa ho to predsa ...
 
čmelák
08.03.15
21:57
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Dračí ženo, mohla byste, prosím nahlédnout do mého života? Poslední dobou se v manželství necítím šťastná. Připadám si na všechno sama. Tak nějak nemilovaná a osamělá. Komunikace mezi námi doma vázne a mě to strašně ubíjí. Zároveň v mém životě existuje přítel, který mi dodává sílu a mozná i lásku, aniž o tom asi ví. Uvědomuju si, že pro mě znamená mnohem víc. Ale má svůj život. Jsem narozena 8.3.1977. Děkuji
 
opuštěná
08.03.15
23:30
Nereg.

IP: 89.190.50.*
Děkuji, pomohla jste mi dnes pochopist hodně věcí. Chci mu moc pomoci, ale nevím jak. Doufam a modlím se aby to byl ten můj "pan pravý" prostě můj pan božský... Psala jsem Vám na e-mail, nevím zda došel. Budu se modlit a čekat a doufat, přeci když si něco člověk moc přeje tak se to splní, snad...
 
čmelák
09.03.15
07:40
Nereg.

IP: 37.188.135.*
Ještě datum nar. manžela 19.9.1977 a přítele 4.9.1973. Děkuji
 
shokobons
09.03.15
23:12
Reg. před 2016

Ahoj Ali,
děkuji za odpověď, spolupráci a za naději, jsem ale stále trochu zmatená, jak pracovat s těmi anděli, čtu, jak tady radíš i jiným ámenujte, mě, jak mám oblíkat sebe a Petru do duhy v jeden den do žluté, oranžové a temně modré a do hvězdiček,ale to bylo na ten jeden den a na další nevím, jak dál, ani nevím, jestli to dělám dobře, snažím se o to, ale nerozumím tomu, jak a co správně dělat, potřebuji bližší a srozumitelnější vedení a pochopení věci, ale... chci Petru zpátky a udělám pro to všechno...
Ano přesně vím, co si ted říkáš, už zase dává silně najevo, jak silně moc chce, ano, uvědomuju si, co ted říkám a vím, že to není dobře, cítím,že se musím v rámci očisty zbavit posledního zbytku bolesti, křivdy a zklamání a smutku z toho, jak mi odešla, někde hluboko to stále v srdci leží, ale cítím, že silnější než to všechno je láska a tak vysílám energii lásky směrem k ní, s touhou ne po minulosti a s touhou na nový začátek našeho vztahu, ani nevím, jestli tu enegii a touhu posílám směrem k ní nebo směrem k andělům...
ani jsi mi nepojmenovala mého anděla, chtěla bych o něm něco vědět a proč zrovna ten či onen je se mnou...
taky nevím, co má znamenat tohle, stále vidím za den stejné číslice na hodinách, jako třeba 12.12, 14.14 atd. několikrát za den, předtím tohle měla Petra těsně před rozchodem, má to nějaký význam, nebo jen náhoda?
a zase se zeptám na ty kletby, říkám záměrně množné číslo, pže tys zmínila karmickou a já jsem stále přesvědčena, že Petřina matka má v jiné kletbě na mě taky prsty, nemůžu se toho pocitu zbavit, nepřála si náš vztah, tak mám ten pocit
bombarduju tě a bombarduju a bombarduju, až se to mě samotné nelíbí... ale ty víš proč... pže stále nechávám své srdce křičet do nebes, že už přece, krucinál himl hergot, musí celý vesmír vědět, jak moc si přeju, aby se Petra vrátila jako milující partnerka...
pa a děkuju :-)
 
Dracizena
10.03.15
21:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Shokop... a to je ono, vnímáš číslice, jako Petra před rozchodem a i takto andělé Ti dávají na srozuměnou, že vás museli od sebe oddělit na určitou dobu. Ale nevím na jak dlouho, tato informace mi nepřišla.
Dvanáctky jsou kruh a čtrnáctky jsou energie, které člověka postrkují dopředu a to se dnes s Tebou zde děje... A ten kruh znamená, že je třeba si vyčistit kolem těla svůj kruh... vysvětlím jindy...
Sleduj sebe, nechceš se vzdát Petry, ale chceš vědět, co máš dělat, aby Tvé a její energetické pole tikalo, jako hodinky. Vždyť to je nádhera...
Nauč se hmotnit terapie a dám příklad... Postav si Petru, jakoby před sebe a dej souhlas, aby Ti z dlaní teklo nádherně svítivé žluté světlo, jako kdyby dlaně byly baterkami a tím žlutým světlem Petru pohlaď po zádech, od hlavy, až k patě a udělej to 3x a to samé udělej její matce... Je to jen představa, ale pod mým vedením tato představa stáhne kletby. Když její matka nepřála Tobě, nepřála i dceři... a proto je třeba, aby ses duchovně postarala o ty dvě. A nezapomeň na sebe a třeba si hlaď bříško a vnímej, že žluté světlo Ti bříško obarvuje také. Jde jen o chvilkové uvědomění si té žluté, která se vsakuje do kůže, ale buňky těla si tu barvu vezmou a pracují s ní dál v těle a tělo žlutou vyzrcadlí i do aury a v auře Ti bude pak svítit nádherná žlutá, která aktivuje lidi kteří nás mají v mysli. Vím, že Petra na tebe myslí, ale nechce, aby spadla do stejného...
A co Tě učím? Abys změnila směr svým energiím a druhý nebyl ve Tvé blízkosti už unaven... Jde jen o srovnání energií...
Tvou žlutou barvu, která se i kolem těla točí v určitých poschodích, jako vítr kolem zeměkoule, tak Ti tu žlutou energii obracím. Určitý odstín té žluté se Ti točí opačně a proto bys bývala často sama a smutná.
Sleduj se, je možné, že ucítíš, že při chůzi i zavrávoráš. Až se stane, zastav se a stačí, když se prodýcháš a zase bude vše v pořádku.Bude to díky otočení toho jednoho žlutavého proudění.
Já mám pocit Shokop, že Tvůj Andílek Tě hodil do těchto starostí, aby ses seznámila se samouzdravujícími terapiemi...
Napiš mi na meil... seznam.cz své celé jméno a já z něj vytáhnu silná písmena, z kterých postavím jméno Tvého tělesného Anděla. Pak je i hvězdný Anděl a ten se jmenuje ÁMENO a proto toto slovo vyslovil na světě téměř každý člověk. Ono je totiž, Božím jménem...
A nemusíš mít obavy, že uděláš vizi špatně, můj Anděl hvězdný ji opraví a já budu cítit kde děláš chyby a napíši... Když se do mého těla
oblékne Anděl hvězdný, tak vyciťuji dobře druhého a vůbec ho nemusím znát. Ale poroučet si nemohu a proto, co mi shůry nechají vycítit, to cítím a mohu lidem předat... Ale můžeš si své andělské jméno napsat sama. Tvůj Anděl tělesný, je to Tvůj duchovní rádce, ON čeká, kdy ho pojmenuješ...
 
shokobons
11.03.15
00:04
Reg. před 2016

děkuji Ali , s tou žlutou to budu zkoušet,jak jsi napsala, napiš mi prosím, jaký máš mail,a bych ti mohla napsat celé jméno a jinak s těmi stejnými číslicemi to není jen 12.12 a 14.14 to jsou v podstatě všechny číslice, vystřídaly se mi snad úplně všechny a pokud to s těmi energiemi nemám v pořádku, tak tě poprosím i o narovnání energií ohledně zdraví, obzvlášť záda, ty mi dávájí hodně zabrat, chronicky už hooodně dlouho :-( děkuji ještě jednou
 
shokobons
11.03.15
00:37
Reg. před 2016

mimochodem přesně jsi trefila to, že máme obě rády hlazení já na břiše a ona na zádech... zajímavé :-)
 
Dracizena
11.03.15
10:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vždyť nás obstarávají andělské bytostní druhy a když se s nimi propojíš, tak prozradí i to, kdo má co rád...
 
shokobons
11.03.15
11:15
Reg. před 2016

a ten email je dracizena@seznam.cz? :-)
 
shokobons
11.03.15
11:15
Reg. před 2016

a ten email je dracizena@seznam.cz? :-)
 
shokobons
11.03.15
11:17
Reg. před 2016

a ten email je dracizena@seznam.cz ? :-)
 
Dracizena
11.03.15
11:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Čmelačko zdravím...
Prožíváš své, jakoby temné období, kterým si musí projít téměř každý v dnešní době... To je ale život, jednou být veselá a pak zase smutná, jednou být bez života a příště zase s životem/s Andělem/ a to je, že člověk žije jen, den a noc... A Ty dnes jsi v údobí své noci, kdy spíš a proto si toto uvědom a buď v klidu a žij tento klid. V noci tělo vypíná a nežije adrenalin. Hlavně nesleduj, kdo a jak žije a neporovnávej sebe s jinými, každý je jedinečností na tomto světě. Mnozí hrají jen komedii, ale po pár letech manželství, když dva nemají moc starostí, tak, jakoby uvadají a proto se jdou dobíjet nevěrou. Dnes není nevěra shůry trestaná, lidé se jdou k druhému jen okysličit, ale je třeba se opět vracet do svého hnízdečka, do svého zázemí a držet se tam zuby nehty a být spokojená, tak jak život plyne...
Nepočítej s tím, když dnešní životní zkouškou neprojdeš, že s jiným mužem to bude lepší. Nebude, protože nemáš srovnané své energie v auře a proto se ta nuda bude opakovat a otrava, i s jiným... Začni se zajímat o auru a pročti si zde mé příspěvky z kterých se poučíš a nasměruješ do očisty a pak Tě nebude tížit manželství, ale budeš ho brát tak, jak teče... jsme energií, která jen teče, tak dej pozor, abys nebyla únikající energií ze svého životadárného toku...
Jestli jsem počítala dobře, máš životní číslo 35 = 8
Trojka Tě drží a udrží i manželství, které je dnes, jakoby ospalé a pětka Tě rozhoupe tak, abys jednou měla na co vzpomínat.
A osmička je nekonečno, máš dostatek energie, která s tebou projde tímto temným tunelem, které je jen obdobím, ale zvedej nohy, budeš zakopávat a dělat si boule... Snaž se, aby Tě Tvá vina nerozvedla, jednou bys měla hluboko do kapsy a byla úplně sama... Mi radí Tvůj Anděl krásy...
 
Miri31
12.03.15
23:22
Reg. před 2016

Ahoj dračí ženo prosim moc o odpověď na poslední dotaz mam velike dilema. Zajímá se o mě muž Jiří 24.1 mu bylo 35 zda se sympatický, zatím si pisem a v sobotu mame první rande . Já ale stále v srdicku resim toho Jana 31.8.1977 který se ale k ničemu nemá ja mám ale strach že ještě ceka aby si byl mam zájmem jisty a nevím zda jít dál popr. s tímto Jirkou nebo... .nevím dekuji a krásný víkend :-)
 
Miri31
12.03.15
23:23
Reg. před 2016

Ahoj dračí ženo prosim moc o odpověď na poslední dotaz mam velike dilema. Zajímá se o mě muž Jiří 24.1 mu bylo 35 zda se sympatický, zatím si pisem a v sobotu mame první rande . Já ale stále v srdicku resim toho Jana 31.8.1977 který se ale k ničemu nemá ja mám ale strach že ještě ceka aby si byl mam zájmem jisty a nevím zda jít dál popr. s tímto Jirkou nebo... .nevím dekuji a krásný víkend :-)
 
justbehappy
12.03.15
23:47
Reg. před 2016

dobrý večer mohla bych se prosím zeptat jestli s přítelem spolu zůstanem nebo se rozejdem? ja 21.6.1994 on 24.4.1992
 
Dracizena
13.03.15
22:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Justbe, jestli se ptáš mě, tak toto jsou pro mne plané dotazy. Vezmou hodně energie a nic z nich u Tebe nepostavím...
Stavím v lidech čakerní toky a zvědavost bez duchovního vnímání poboří, co bych u Tvého Anděla svými vizemi postavila...
Ty sama musíš vyciťovat svou budoucnost a určitě víš, jestli je Ti svou povahou pomocníkem a nebo buřičem... na tyto dotazy se ptej kartářek, které se zabývají jen výkladem... zdravím...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)