English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Aristoteles

Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosim dračiu ženu-sen o babke

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosim dračiu ženu-sen o babke

N1kka
10.10.16
14:15
Reg. před 2016

Prajem krásny dobrý deň.Chcela by som sa spýtať na význam snu/snov.

Pred rokom a pol mi umrela na lymfom moja milovaná babka.často sa mi o nej zvykne snívať, chcela by som sa spýtať, že či sa jej duša nachádza stále ešte tu, alebo je už na lepšom mieste.
Mamke sa často snivali s babkou sny že jej mamka hovorila že čo tu robi ved už umrela a babka to v sne nevedela že nieje živá, a obe v tých snoch potom plakali ked si to vlastne babka uvedomila že už nežije.

Mne sa snívalo o babke pred nedávnom to čo sa stalo aj v skutočnosti teda to, že bola chorá, že mala ten lymfom. Ale s tým že sa dozvedela že pokial otehotnie tak ten plod obsahuje niečo vdaka čomu sa z toho lymfomu môže vyliečiť- čiže uplná blbosť. Prosim Vás čo to mohlo znamenať? Dakujem Vám pekne.
pre istotu moje udaje:Monika.30.12.1983 udaj babky: Elenka 15.5.1939
Dakujem velmi pekne za prípadnu odpoved.

s pozdravom Monika.
 
Dracizena
18.10.16
21:31
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Miničko... jde o dědičnost... Ty máš babičky životní číslo v jedné polovině datu 30.12=42 ... a babička po sečtení celého data má také č.42 a to je ŠESTKA a skrze šestku se dědí určité znaky... dědí se skrze každé číslo, ale těch znaků je hodně... Tvůj sen není blbost, jen je třeba rozumět, to Ti Anděl snový vzkazuje... Naučíš se uzdravovat tuto nemoc... Vyčti si o ní dopodrobna a zatím jen ámenuj a napiš mi na meil... toto je na dlouhý běh.
jméno znáš a jsem seznam.cz... to Dítě, to je Tvé Duchovní Dítě a to je duchovní vědění... Bude se Ti rozšiřovat vnímání 3.OKA... a budeš čistit tuto nemoc, aby se ve vaší větvi nedědila... je to velmi důležitý sen, ale on Ti přináší štěstí, ne strach... více si povíme až... pááá Alena-AKS-***
 
N1kka
21.10.16
20:35
Reg. před 2016

Dakujem Vám pekne Dračiženo- napisala som Vám teda na email ;-)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)