English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Johnson

Štěstí pociťujeme, jenom když je odráží někdo jiný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro Santanu

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Santanu

Korsy
09.06.17
14:47
Nereg.

IP: 46.135.3.*
Dobrý den,
mohla bych Vás poprosit? Měla jsem teď hodně životních zkoušek že jsem provedla i moc velikej malér, přijde mi že už všechno psychicky nezvládám. Vždy se na chvíli uklidnim tak přijde něáká jobovka.Přijde mi že i můj vztah je jakoby v troskách a bortí se,přítel mi tvrdí že mě miluje ale něák nevim jak dál. Nechci veřejně psát jeho datum narození ... uklidní se vše v mém vztahu a bude to zase jak bylo před pár měsíci, kdy to špatné období zkončí a budu zase šťastná?
Děkuji za Váš čas a přeji hezký den 18.1.87
 
Santana
12.06.17
13:15
Nereg.

IP: 195.80.165.*
Váš zámer je dobrý nepoddat sa , zachránit vztah. S partnerom by som si nelámela hlavu. Naozaj Vás má rád aj chce s vami zostat nadalej. Vytiahnuté 3 karty a všetky 3 karty to dokazujú. Musíte sa snažit Vy. Utekáte od zodpovednosti, a vidím voči nemu málo citu. Akokeby ste všetko riešila len v rovine rozumu. prejavujte mu viac lásky, nežnosti. Zatial zostanete spolu. Snažte sa vyhnút hádkam,, riešit ,, nepodstatné veci. Vela štastia želám.
 
korsy
12.06.17
18:02
Nereg.

IP: 46.135.95.*
moc děkuji, můžete mi prosim poradit jak na to, nebo nějákou jeho slabinu aby vše bylo zase jak dřív? Připadá mi že když se začnu víc projevovat tak mě vždy odbyde, domluvíme se na něčem a neozve se, nebo se pár dnů neozve vůbec a nevídame se ... vim je blbý se takhle ptát ale už jsem v koncích ... záleží mi na něm ale snad chápete že nechci za nim lízt a skákat podle něho ... děkuji Vám 🙂 jste moc hodná 🙂
 
Korsy
13.06.17
12:13
Nereg.

IP: 46.135.3.*
ještě jsem se Vás chtěla zeptat na ty 3 karty které to dokazuji :-) děkuji
 
Santana
14.06.17
08:38
Nereg.

IP: 195.80.165.*
papier už nemám, tak sa musím spolahnut len na pamat, ale ak Vám to pomože nech sa páči. Dom, Roh hojnosti, Milenec. majte sa krásne.
 
Korsy
14.06.17
09:10
Nereg.

IP: 46.135.95.*
jee já to myslela tak jako že jaké tři karty a co přímo dokazují :-) jsme se špatně pochopili :-)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)