English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Metz

Čtyřicítka je stáří mládí a padesátka mládí stáří.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

pro pani tamaru

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

pro pani tamaru

noemi
14.03.17
19:21
Reg.14.3.17

Dobry vecer pani Tamaro,
mohla bych Vas poprosit, moc bych si prala
jeste jedno dite, podari se mi to? Dekuji 18.1.1987
 
Tamara A.
15.03.17
15:45
Reg.6.8.16

Milá Noemi, karty mi další dítě u Vás ukazují, ale nějakou dobu si na něj ještě počkáte, ihned to nebude. TA
 
noemi
15.03.17
16:08
Reg.14.3.17

moc Vam dekuji, udelala jste mi radost :-) jak dlouho to asi tak bude? Mela bych na Vas jeste jednu prosbu, mela jsem ted malou vypostu, byl kratky mesic e nemam na zaplaceni neakych veci, vyresim to vsechno ze na to budu mit? Moc Vam dekuji
 
Tamara A.
15.03.17
17:20
Reg.6.8.16

Noemi, u dlouhodobých předpovědí karty jen velmi těžko dokáží určit přesný čas. A já jej klientům jen velmi nerada říkám, protože se na něj upnou a když to není v daný okamžik, tak panikaří. Vše má svůj čas.
Z hlediska financí nevidím žádné zásadní problémy, takže vše zvládnete. TA
 
noemi
15.03.17
17:36
Reg.14.3.17

Tamarko, vim ze presne to nejde,musi se tomu nechat volny prubeh :-) zarizuji si postupne byt a vsechno okolo, vyhledove by me to vyhovalo cca do roka, mozna dele ... z toho duvodu jsem se ptala na ten cas :-) dekuji a preji Vám hezky vecer
 
noemi
15.03.17
18:56
Reg.14.3.17

Tamarko, mohla bych Vás jeste poprosit, mam v plánu zmenit praci (deli se tam tedka divny veci, ze me dali z niceho nic na jinou provozovnu a celkove zmeny a pry se ma jeste neco dit) proto jsem se po této zkusenosti ze jsem byla v nejistote rozhodla ze odejdu, doporucila by jste mi tam zustat kde jsem spokojena mam svim zpusobem jistotu, nebo odejit? Furt nevim ale jestli jsem se rozhodla zpravne ... moc dekuji
 
Tamara A.
17.03.17
10:14
Reg.6.8.16

Noemi, karty doporučují v současné práci zůstat. Problémy se mi zde neukazují jako nějaké zásadní a brzy se vše vyřeší. TA
 
noemi
17.03.17
15:21
Reg.14.3.17

moc Vám dekuji :-)
 

Tamara A.
18.03.17
22:24
Reg.6.8.16

Milá Noemi, přeji Vám hodně štěstí. TA
 
noemi
20.03.17
08:32
Reg.14.3.17

Tamarko, dekuji a preji Vám taky hodne stesti ☺
 
noemi
20.03.17
20:56
Reg.14.3.17

Tamarko, je mi to blby ale mohu se Vás jeste jenom zeptat ohl. ceho se to bude tykat? Moc Vám dekuji
 
noemi
29.03.17
08:15
Reg.14.3.17

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat, malér který jsem měla v soukromí a čehož jsem se bála že bude mít dopad i v práci tak to dopadlo dobře jak jste mi psala :-)
měla bych na Vás prosbu, tento malér (nechce se mi psát veřejně o co jde) jsem z toho hodně psychicky na dně, je muž kterého miluji a on miluje mě a dnes jsem se dozvěděla že lidi kolem nás o tom vědí a je otázka času než se to k němu dostane. (Nechci psát jeho datum narození) sama s tim hodně psychicky bojují a jak vidíte když se o tom dozví? Záleží mi na něm a nechci o něj přijít ... moc Vám děkuji a přeji Vám krásný den
 
noemi
04.04.17
09:35
Reg.14.3.17

Tamarko, již jsem ten malér už řekla, chápu že má vztek atd ... jenom prosim Vás je náš vztah natolik silnej že to celé zvládneme a budem zase šťastný? Děkuji
 
Tamara A.
07.04.17
18:31
Reg.6.8.16

Milá Noemi, karty stojí při Vás. Vše dobře dopadne. TA
 
noemi
07.04.17
20:10
Reg.14.3.17

Děkuji Vám moc Tamarko :-)
netušila jsem že máme natolik silnej vztah a ustojíme to ... celkově to mezi námi vidíte jak? Udělala jste mi moc velkou radost, nevíte ani jak moc :-)
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)