English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pro Pani Tamarku

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Pani Tamarku

Denux
13.02.17
18:57
Nereg.

IP: 82.13.224.*
Krasny den preji Pani Tamarko.
Chcdi se zepat. Podari se mi urovnat spor s kamaradkou? Vznikla mezi nami hadka za kterou ja jsem vubec nemohla a ona se urazila. Ja se nekolikrat omluvila i kdyz ani nemam za to,poslala darek ,ale stale je zrejme rozzlobena jelikoz se neozyva a me to moc mrzi . Spravi se to? Mam pockat az se ozve ci se zase snazit kdyz to uz jsem udelala.
Predem velice dekuji za pomoc. Denisa 2.6.1990 a kamaradka Iva 12.8.1994
 
Tamara A.
16.02.17
17:30
Reg.6.8.16

Milá Deniso, karty mi ukazují, že z vás dvou jste právě Vy ta silnější osobnost. A ona čeká na Váš první krok. Tak do toho. TA
 
Denux
16.02.17
17:56
Nereg.

IP: 82.13.224.*
Dekuji moc pani Tamaro. Vite ono je to mozne ze ja jsem ta silnejsi osobnos.Jenze... Mam ji rada,ale ponizovat se nehodlam obzvlaste kdyz ja za nic nemohu,hadku vyvolala sama a jeste jsem se ji 3x omluvila a poslala darek. Takhle budu vypadat jako chudinka co ji opravdu potrebuje a jeste ji masiruje ego. Takze tedy ona se sama neozve vubec kdyz ja se neozvu ,mam to tak chapat?... Predem velice dekuji. Je to zapeklite
 
Denux
16.02.17
17:56
Nereg.

IP: 82.13.224.*
Dekuji moc pani Tamaro. Vite ono je to mozne ze ja jsem ta silnejsi osobnos.Jenze... Mam ji rada,ale ponizovat se nehodlam obzvlaste kdyz ja za nic nemohu,hadku vyvolala sama a jeste jsem se ji 3x omluvila a poslala darek. Takhle budu vypadat jako chudinka co ji opravdu potrebuje a jeste ji masiruje ego. Takze tedy ona se sama neozve vubec kdyz ja se neozvu ,mam to tak chapat?... Predem velice dekuji. Je to zapeklite
 
Denux
16.02.17
17:57
Nereg.

IP: 82.13.224.*
Jeste podotykam ze po omluve a darku jsem ji psala ale ona ani konverzaci nedokoncila jen podeklovala za darek
 
Tamara A.
16.02.17
18:03
Reg.6.8.16

Milá Deniso, ale Vy jste přeci nad věcí. A o tom ta Vaše silnější osobnost je. Hádka je pro Vás malichernost. TA
 
Denux
16.02.17
19:17
Nereg.

IP: 82.13.224.*
Pani Tamarko... to je a za jistych okolnosti bych to urcite presla a snazila se dal ,ale i pres to ze ji mam rada nechci ze sebe delat blbecka kdyz uz jsem se snazila opravdu hodne. To uz by podle me hranicilo s blbosti.Protoze pokud ja se snazim jako pitomec a od ni neni zadna odezva tak premyslim jestli ji na me vubec zalezi nebo si pak bude honit ego ze ja jsem ta co ji leze do zadku a ona je nenahraditelna.. Proto jsem se ptala jestli kdynych to tak nechala tak jestli se sama neozve... popr jestli mi za to vubec jako kamaradka stoji se snazit protoze jeji chovani se mi nelibi.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)