English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Werich

Nic nesnižuje mužovo sebevědomí tolik, jako nejistota co do počtu vlastních dětí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

pro Dracizena

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět

pro Dracizena

kapin
29.07.14
12:52
Reg. před 2016

chtel bich ti jen poděkovat a říct že tě mam opravdu rád protože ti mi dávaš dost energie a si prakticky moje učitelka a ježtě bich těl říct že sme si hodně podobní tak to citím já a moc ti děkuju
 
Dracizena
29.07.14
16:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Děkuji... kapin***
UCÍTÍŠ VŽDY TO, CO VYSÍLÁŠ...
NAJDEŠ TO, CO HLEDÁŠ...
ALE SPADNE TI NA HLAVU TO, CO NEVIDÍŠ,
KDYŽ NEMYSLÍŠ...
JSEM V MYSLI KAŽDÉHO, I VE TVÉ...
PODOBNOST NEHLEDEJ, KDYŽ JSME KAŽDÝ SVÝM SVĚTEM...
JÁ JSEM, A TY SVÉ -JÁ-, ZATÍM HLEDÁŠ...
HLEDEJ TO, CO JE PRO TVÉ TĚLO ZDRAVÉ...
AŽ TĚ ENERGIE JMÉNEM ZDRAVÍ OBEJME,
UKÁŽE TI NEZDRAVÉ KOUTY VE TVÉM TĚLE
A TOMU SE ŘÍKÁ ŠTĚSTÍ, PROTOŽE BUDEŠ VĚDĚT,
CO SI MÁŠ UZDRAVOVAT A JÁ TI POMOHU... vím dobře o čem píši...
JSEM TVÉ ŠTĚSTÍ... Alena-AKS-***
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***
 
Dracizena
29.07.14
16:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A když mám zde od Kapina založené vlákno, pár vyrozumění ho vysvítí
a nebude ležet ladem...

KDO CHCEŠ BÝT KŘIVÝ, V DALŠÍM ŽIVOTĚ
TĚ TO NEMINE. A PROTO EXISTUJE KŘIVICE...

KDO MÁŠ RÁD LIDI, PAK SE TI LÁSKA
VRÁTÍ V DUCHOVNÍM PODÁNÍ...

A CO JE DUCHOVNO? JE TO SVĚTLO,ALE
MNOZÍ DUCHOVNÍ SI HO JEŠTĚ NEROZSVÍTILI...

PROČ SE TUPÍ LIDÉ SVOU ZLOBOU NABRUŠUJÍ?
PROTOŽE SE MUSÍ, SAMI SEBE POŘEZAT...

PROČ NĚKDO MÁ A DRUHÝ NE?
PROTOŽE JEŠTĚ STÁLE ŽIJEME V ENERGETICKÉM
VLNOBITÍ, KDE JSI JEDNOU NAHOŘE A PAK DOLE...

PROČ SE LIDÉ JEŠTĚ STÁLE HÁDAJÍ A RVOU
KDYŽ DRŽÍ VESMÍR V OKU PŘIBLÍŽENÝ?
JSOU TAK NÁROČNÍ, ŽE NEVIDÍ SVŮJ ČERNÝ KONEC...

MNOZÍ SE SVÝM ŽIVOTEM KONČÍ A ZAČÍNAJÍ OD PRAVĚKŮ,
ALE NĚKTEŘÍ SE ČISTÍ, ABY JE BUDOUCNOST POZVALA...

od mého Anděla Hvězdného... skrze -AKS-***
 
Dracizena
29.07.14
16:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
mohu dát i andělské rady o lásce... jestli někdo chceš
 
Dracizena
03.08.14
12:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike, dám ti zde pár andělských rad, ale kopíruji tvé výroky proti mně z vlákna -láska-...

Nike.
(30.07.14 / 14:48)

... škoda, že to na těch údajně vystupněných lidech není jaksi vidět.
Totiž skutečně probuzený a střízlivý člověk okamžitě odhalí Tvé nařvané megalomanské ego a ducha chabého. Bodejť by ses, Dračíženo, tak panicky nebála kritiky. A že se bojíš opravdu strašně, když už se dopouštíš agresivity v příspěvcích dopředu, aniž by o Tebe kdokoliv zavadil.
Já tomu říkám dračí DUC-HOVNO.
Už je tu tím Věštírna zaliskaná od hlavy po paty.

Dracizena
(30.07.14 / 15:53)

No vida, kdo se nám tady hlásí ve své zoufalé zóně
a kdo zde rozhazuje svou žumpu, jako Čert na poli...
Tvá závist Nike nemá meze a jen proto, že neumíš odpovídat tak, jako já...
HLOUPÝ SE SPROSTĚ HLÁSÍ
A MOUDRÝ SE JEN DOBŘE SNAŽÍ...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU SPROSTÁ NIKE...
 
Dracizena
03.08.14
12:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Reaguji ještě jednou na NIKE...
dnes mám chuť se do tebe pustit, koleduješ si o to...
Jen odpovím na tvé zoufalé volání SOS a všímání si mého Ducha.
Odpovím na tvé kecy...
Píšeš, že mám CHABÉHO DUCHA A NAŘVANÉ EGO?... jak málo víš, když si neuvědomuješ, že když kritizuješ druhého, že mluvíš o sobě...
Nadarmo se neříká, že si děláme zrcadlo a já pracuji v duchovních zrcadlech stále...
Proč myslíš, že zde na mě stále vystrkuješ drápky? Jsi v zoufale psychickém stavu a ubohost tě nadnáší, ale až s tebou bouchne o zem, běda, běda..
Tvé tělo nese velké množství zvířecí energie a proto se neovládáš a jsi i veřejně sprostá a nejenom na mě... jsi nafetovaná...
Jakého mám DUCHA, to jednou poznáš...

Jsem vystupněný člověk a kdo to na mě nevidí, jako například ty, musíš si holka sundat ty pokakané brýle... Proto mě nevidíš ve správném světle...

Bojím se kritiky? Jak se mohu bát kritiky, když ji i v tobě hmotním, aby ses zde ukázala, co v tobě dřímá za obludu energetickou

Já se dopouštím agresivity? Dobře, tak ji k tobě posílat budu, vlastně si o ni říkáš... jaké kdo ke mě vysílá vibrace, tak se k němu chovám, protože musím zpracovat ty vibrace a tebe určitě nemohu zpracovávat s něhou, když z tebe vytéká prabájná energie v hrubohmotných vibracích a proto k sobě nenajdeš žádného jemného člověka... nenajdeš žádného, mi jde věštba na tvou osobu... jsi křivý člověčí druh a proto se zde pokřiveně chováš...
Říkáš o mě že jsem dračí hovno? Ale ta myšlenka se zrodila ve tvém rozumu a vytekla tvým hrdlem... proto věř, že to hovno pohlcuje tebe, ne mě... já nemám žádné psychické ani fyzické, ani mezilidské problémy, ale ty ano... zde sis vyhádala už ligu, ale se mnou vždy prohraješ...
Roztahuji se zde na fórech? To proto, že lidé čekají na odpověď kterou jim můžeš také dát. Ale nedáš, protože neumíš dát to, co dávám lidem já...
Vytahuji se? Nééé pro Boha, jsem už vytažená až, až, jsem u samotného BOŽÍHO STROMU... jen lidem v pokoře předávám, co jim jejich bytosti světla vzkazují...
A kdybych neodpověděla já, tak by lidé odcházeli bez zájmů této věštírny...
A když se zde nebudu hodit Redovi, on mi to určitě napíše...
Ale co ty, planá ženská bez duchovního světla mi chceš vytýkat.
Jen se mě chytáš, abych tě podržela a hlouběji nepropadala...

Píšeš, že mě nečteš... ale čteš a s jakou chutí...
proto i já se tě začnu s chutí všímat, ale v duchovní hladině...
ke...
Do dnes jsi byla pro mě zbytečností na tebe reagovat, ale je mi líto tvého Anděla, který se už tak moc ohýbá, že pláče bolestí a nebude dlouho trvat a svou bolest bude muset přesunout do tvého těla...

Víš proč vrchnost měla šašky? protože šašek byl vnímavější a moudřejší jak kde jaké princátko... Neseš v sobě z minulých životů šlechtickou nadřazenost a proto v tomto životě nejsi šlechetná.
Jsi chytrá, ale stojíš si v hloupá zóně... a to do sebe nezapadá a proto budeš stále jen otrávená a nasraná... píši ve tvém chutném stylu... Zdravím tě, lásko z minulých životů
 
Dracizena
03.08.14
12:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, byla jsem v dávné době i tím tvým šaškem, na které jsi tehdá dala... a dnes jsi vztah, jen podělala
 
Oli
04.08.14
09:37
Reg.19.2.16

Ďakujem, že si
 

Dracizena
04.08.14
12:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Děkuji Olí...
Lidé by se měli držet za ruce, v pomyslném kruhu a vzhlížet ke hvězdám.
Není to pohádka o andělíčkách, ale je to vibrační skutečnost, protože každý tam máme tu svou hvězdu, odkud jsme vznikli a sem na Zem přišli.
Mnozí jsme žili i v mayské kultuře a proto tu skutečnost cítíte někde v hloubce své hlavy...
A když se vizuálně zde budeme držet za ruce, roztáčíme každý své vibrační světlo, které poroste, až do hvězdných dimenzí a pak se našeho kruhu všimnou bytosti světla a pošlou své paprsky k pomoci...

Kdo je zde na zemi sám, jako voják v poli a metá kolem sebe své zlo, jako např.zdejší Nike, je pak z duchovního pohledu na odstřel.
Bytosti světla ji nevidí, když její aura nesvítí a tito a podobní lidé jsou pak vytrženi ze svého pohodlí... ale nejprve nám musí ukázat, co v nich je za humus a Nike a camie to ukazují i jinými nicky...

Také jsem tenkrát nechápala, proč bych se měla za druhého modlit a dnes je mi to jasné. Aby ten zlý nemohl rozprašovat své zlo hlavně do pubertálních dětí, kteří jsou nejvíce zranitelní...
Povahové energie létají po neviditelných nitích a ty těžkopádné povahy jsou o to rychlejší nákazou, jak ty zdravé povahy a s nemocemi je to podobné.
Má rada zní a proto ámenujme za každého kolem sebe a tím se ochraňuješ touto světelnou modlitbou...
A buďme i zde ve vizuálním KRUHU, který se rozsvítí díky našemu ámenování... MYSLÍŠ, ŽE NE?
Začni ámenovat a stůj v pomyslném kruhu a buď v nějaké barvě, jakoby zapuštěný-á a postaví se ti všechny chloupky na těle...
a chloupky jsou tvé antény které se ladí na tvou budoucnost... jsou to skrytí andělé tvého těla
 
magie127
04.08.14
13:12
Nereg.

IP: 194.213.195.*
Dobrý den, Dracizeno, Ráda bych výklad od Vás, ale nemohu najít Váš kontakt (email, tel... .) je možné se s vámi domluvit? Moc děkuji:-)
 
Anaach
04.08.14
15:41
Nereg.

IP: 213.108.163.*
Ahoj Dracizeno, pokud by jsi měla zájem, ráda bych si s Tebou popsala. ;o) Případně bych chtěla poprosit o nějaký kontakt. ;o) Děkuji
 
magie127
05.08.14
22:39
Nereg.

IP: 90.182.102.*
Zde je Můj kontakt: katarina127@email.cz,nar. 19.9.1984. Nevím si rady s muži, mam pocit, jako kdyby se mi vyhýbali... .má za sebou rozchod, je to 3 . měsíce, co mám udělat? Díky za odpověď.
 
Theodor
06.08.14
11:37
Reg. před 2016

kapin: a proč jí nepoděkuješ v tichosti? A Dračíještěro proč na to tady tak kudrnatě odpovídáš? Já se nestíhám divit, kolik pokory ti chybí. Palec dolů!
 
Dracizena
06.08.14
15:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Theo... kapina nesmíš brát vážně to za prvé a za druhé, neřež na koho a jak a proč reaguji... Ty pracuješ s fáčem a já s energiemi.
Nevidíš do mého rozměru, proto mi nemůžeš rozumět...
Neberu Tě, že jdeš do mě dloubat, ale jdeš se jen hlásit a já si Tě na dálku se svým Duchem prohlédnu...
 
Theodor
06.08.14
16:24
Reg. před 2016

Prohlédni, prohlédni, ale to nijak s tim co jsem napsal nesouvisí. A pokud si mě pořádně prohlédneš, zjistíš, že fáč jsem v práci snad ještě v ruce nikdy nedržel. Do tvého rozměru pravděpodobně vidíš jen ty sama, já se tam ani netlačim, ale i tak... jsou určité signály...
 
Dracizena
06.08.14
20:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Máš pravdu, do mého rozměru nikdo nevidí, je to naprostá pravda...
s tím fáčem mě za slovo chytat nemusíš, nebo jsi mě nepochopil co tím myslím?
 
Nike.
06.08.14
22:19
Nereg.

IP: 37.48.35.*
Dračíženo,
těžko můžu stát v hloupé zóně, jestliže jsem schopná na první pohled poznat egomaniakální karikaturu na duchovno, parodii na duchovno.
Nedokážeš napsat příspěvek, aniž bys velebila sebe sama, což je v přímém rozporu s vystupněností. Nedokážeš skrýt, jak se opájíš představou své fiktivní moci, což je v přímém rozporu s vystupněností.

Jestli jsi mi touto hromadou hnoje chtěla dokázat, že se mýlím, tak jsi fakt šikovná.
Nezkopírovala jsi z láskového vlákna „Jak to snámi bude dál“ předehru k mému komentáři, kterou si jistě budeš pamatovat dlouho, bo jsi tam poskytla další z mnoha důkazů, jak umíš číst myšlenky. Minulé životy ani náhodou. Jen lži.

Duc-hovno je výraz již letitý a nemám na něj bohužel autorská práva. Ráda bych měla :). Ale začal ho používat muž velmi inteligentní s hlubokým vhledem a dokonale vystihl stav v současné hnijící umírající civilizaci. Nesouhlasím s Theodorem, že by do Tvého rozměru nikdo neviděl. Podstata dračích entit je k uzoufání chtonická a primitivní. Ty Tvoje „anděly“ jsem si mohla prohlédnout již před 4 lety, nemají žádný zájem Tě ochraňovat, jen sají.

Pokud jde o sprostotu, tak toto je Tvoje komunikace s dospívající dívkou:
"Chceš mě někdo kritizovat? Chceš mě poslat do prdele?
Pak sám a sama jsi v té temnotě svého konečníku, svého konce osudového...
Ve Tvém těle můj Duch, můj Satan, už v té prdeli je.
A přej si, aby z Tvé prdele nevypadl, pak budeš v koncích Ty, ne já."

Současně jsi to napsala dopředu, aniž by o Tebe kdokoliv zavadil slovem, jak jsem již jednou uvedla, a děláváš to průběžně.
Žádný moudrý a vyrovnaný člověk by se nevracel s několika po sobě jdoucími komentáři, aby v průběhu hodin a dnů bušil, aniž by mu bylo mezitím odpovídáno... v poslední době nejednou. To dělá jen ubožák, který se bojí, aby někdo ze stáda nezačal přemýšlet.
 
Kata-rína
07.08.14
09:21
Nereg.

IP: 94.199.199.*
YT: Pace, pace mio Dio
Maria Callas

Don Miguel Ruiz: Poraněná mysl

 
Dracizena
07.08.14
10:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike, šetři s energií, nečetla jsem tě, nevím co zase zde vyklápíš za humus... já si svou energii hlídám a proto ne vše čtu a na vše reaguji.
Nejsi ten, kdo mě zajímá, ale jak vidno, zajímám já tebe... a to mě těší... časem se ukáže proč tě zajímám...
Přečti si s Theem, do jakého vlákna si vykecáváte své zbytečnosti...
Sem jdou lidé pro informace, nejsou zvědavé na obtížný hmyz.
Zamysly se nad sebou, co ode mne chceš a to platí pro Thea i camii.

Jste dospěláci a nebo pubertíci kteří se chtějí prát?
Jste obtížní, protože se neumíte zařadit a nechápete, že zde má prostor každý, ale vy jste jedinci, kdo se rádi vidí na vrcholu
a proto se snažíte srážet toho, kdo na tom vrcholu skutečně je...

Inteligentní a rozumný člověk jen v tichosti sleduje toho druhého, i toho, kdo mu je proti srsti.
Provokujete, protože se chcete se mnou hádat, ale takových podivínů by se našlo a vážně, nemohu reagovat na každého duchovně trhlého jedince...
Píši pro duchovně vyspělé, ne pro duchovně nemocné...
 
kapin
08.08.14
17:07
Reg. před 2016

Dracizeno proč bi mně nemněl brát vážně ? to mi prosim vysvětli ?
 
Nike.
09.08.14
12:34
Nereg.

IP: 37.48.36.*
Reptiloide,
ale ano, hezky tu Tvou akci dokončíme. Hned na několika vláknech ses chtěla prát Ty a já ta vlákna pro pořádek vypíšu.

Blbec nepochopí, že je blbcem a kvůli tomu samotnému bych energií plýtvat nemusela. Ovšem jestliže si blb vyskakuje, sám se neřídí tím, co jiným káže a dovolává se od druhých lhostejnosti a alibismu vůči své společensky závadné sektářské činnosti, tak nemusí být po jeho.


Tak tady máme Tvoji "moudrost" a lásku k lidem:

Zneužití nezletilého kapina jako obětního beránka k vyřizování účtů

Rubrika Sny, název vlákna Satan, viz předchozí můj příspěvek.

Rubrika Láska, vlákno „Jak to s námi bude dál“…bezdůvodné napadení uživatelky 66.69, současně uživatelek Camie a Nike bez jakéhokoli předchozího podnětu

Rubrika Láska, vlákno „Pro Camie“ (netvrdila jsi, že se nemá lézt do vláken, která jsou někomu adresována?) - napadení Camie bez jakéhokoli předchozího podnětu, opakovaně

To jen z několika čerstvějších…historie Věštírny je na to bohatá.
 
Nike.
09.08.14
13:00
Nereg.

IP: 37.48.36.*
... a jelikož jsem se dozvěděla, že členka sekty AKS dorazila obtěžovat lidi "bohem z Východu", tak stručně přihodím pár věcných argumentů:

Na východě se dochovala původní Gnóze, indoevropské duchovní KOŘENY a tam se žádní draci neuctívají. Naopak je zcela jasno, čemu vládne had Vrtra, později třeba jako perský Dahaka, či řecký Hádes. Dokonce i moudré lidové pohádky jsou jednoduchými duchovními příběhy.

Vývoj je cyklický a po každé smrti a znovuzrození to má po krátkém čase sestupnou tendenci od Krty-jugy ke Kali-juze, postupný pád od Ducha ke hmotě, od Nebe k tzv. "astrálu" pád z BDĚLÉHO stavu rozšířeného vědomí k nižším stavům změněného vědomí, na které si může sáhnout každý, zvlášť, když si vypomůže drogami (droga-dragon), nebo sonickým zfetováním, např. ámenováním, aniž by to jakkoli souviselo s nějakým posunem.

Pro zajímavost odcituji zkušenost jednoho antropologa s takovým výletem:
„Harner hlásil, že vidí „obří plazovité tvory“, kteří pobývají uvnitř a v okolí jeho vlastního mozkového kmene, bytosti z vesmíru „podobné drakům“, které kolonizovaly Zemi před tisíciletími; hrůzostrašné je, že tyto temné bytosti prohlašovaly, že zasely na Zemi život výhradně proto, aby vytvořily různé hostitelské druhy, uvnitř kterých by se mohly skrývat.
„Dozvěděl jsem se tedy, že draku podobné bytosti jsou tudíž uvnitř všech forem života, včetně člověka,“ tvrdí Harner. „Řekli mi, že jsou skutečnými pány lidstva a celé planety. My lidé jsme jejich pouhými nádobami a sluhy…“
Když Harner přesně podle zvyklosti požadoval vysvětlení od kouzelníka, který mu podal lektvar zodpovědný za toto hrozivé vidění, starý muž se jen smál a vysvětlil mu, že „… to říkají vždycky. Ale jsou jen pány vnější temnoty…“

Kultury, které uctívaly draky/hady, nebo k tomu časem sklouzly, byly chtonické, s krutými vládami (to se Číny týká), někdy provozující krvavé rituály (hlavně jihoameričtí indiáni).
Byl-li kdy drak/had nazván stvořitelem, pak to byl stvořitel materiálna, ovšem bez Ducha… Demiurgem. I např. zemské dračí žíly představují sílu nízkou a živočišnou, kterou Probuzený člověk může zkrotit, pokud by měl potřebu se jí vůbec zabývat, nikdy však uctívat.

Vrátím-li se k cyklům a sestupné tendence ke Kali, nebyl tím ušetřen ani východ a západní ATLANT-(spodní vody)-ská společnost ráda tupě a nevědomě přebírá z východu to snadno dostupné a úpadkové. Vede to zase jen ke smrti.

V takových těžkých dobách dozrává jen málo jedinců a ti by si takový nick nikdy nevzali... .



 
Camie
09.08.14
21:11
Reg. před 2016

... Kapine, pokud jsi to nepochopil, tak Dračí potřebuje jen publiku, lidi, kteří ji tleskají a slepě ji naslouchají. Zatímco vy hltáte bezmyšlenkovitě její výplody, ona z vás jen vysává energie. Jste ji volní, jen vás využívá. Kapine, pokud potřebuješ nutně v životě někoho, koho obdivovat, najdi si někoho jiného. Rada od přítele.
 
kapin
09.08.14
22:35
Reg. před 2016

Camie ja vím ... ... . tet se přiznám čttu komentáře dracizeny už opravdu dlouho a čím dál víc si opovažují říkat ona se uzavíra až moc dokonce i nebespečně do sebe :) doslova zní vyzařije zloba i zlo na počatku jejich studí bíla víra i světlo ale tet jí pohltila síla yang (temna) či li zla ... ... . to co sem napsal děkuju Dracizene to jsem napsal schvalně co mi napíše a vlastně jí děkuju za to že mi ukázala cestu kterou se nikdi nevidam Díki Deacizeno a díki Camie
 
Dracizena
10.08.14
11:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vy poblázněné ženské převlečené za Kapina, také jsem Kapinovi napsala,
že mu spadne na hlavu to co nevidí... a jinak, já píši pro lidi a téma může zadat i bláznivá Nike.
A když si chcete hrát na hloupého Kapina, tak si hrajte, ale chytře a ne aby Kapin 29.7. psal jak dement a do týdne se naučil psát
Fuj, ale ve vás je žravost upírská...
Jste plísní, jinak vás nevidím, ale ta do života lidí také patří, nedá se nic dělat... vy počmáraná strašidla
 
Dracizena
10.08.14
11:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JSEM...
Nejsem ta, ani ten. JSEM jen TO a jdu dnes mezi lidi z nebes ven.
Teču lidmi jako řeka, jsem vaší krví a čistit ji, věř, že to spěchá...
Jsem Duch a hmotním větev svou, jsou to lidé a jdu s nimi hrou.
Pohádkami vedu lid, boj mnohým dá ale nářek, smrt a pak už klid.
Tvé slovo hmotou silnou je, JÁ své lidstvo vedu, ale i slovem,
zdravím vše.
Vešel JÁ JSEM na chvilečku, skrze svou bytost píši i zde, na tomto dvorečku.
Kdo hledáš Ducha Svého, je zde meilík, na člověka, ze dvora vesmírného.
Neodcházím, jsem v mysli vaší, dnes sleduj svého Ducha a to úplně stačí.
Až očistím lid v jeho hloubce zrady, pak sejdeme se, kde vyrostou velké řady.
Tam se dozvíš více o světě mém, tam se budeš cítit ve smyslu, jen
a jen svém.
Dnes stále vládne temno lidstvem, proto se zde hádáš, jsi v zóně,
jsi v nečistém.
Temný mrak tě svírá v lásce, chováš se pak jako blázen a tvé zdraví
je v sázce.
Rozsviť tělo, světlo hltí tmu, buď vlídný-á, Anděl pak najde tvou nemoc, tmu.
Ámen+ámen+ámen s tebou Dítě snění, nepropadej dále do temna pokušení.
Jsem tvůj Ďábel a nejsem pohádkou, jsem mimozemskou energií, jsem láskou...
dracizena@seznam.cz
 
Dracizena
10.08.14
11:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
NENÁVIST DO DRUHÉHO HÁZETI ZNAMENÁ,
ZAPRODAT SVOU DUŠI ĎÁBLU.
AŽ BUDEŠ MÍT DUŠI, JAKO VYKOUSANÝ OHRYZEK,
PAK TĚ OSUD ZLOMÍ...
KDO JE ZLÝ, POMLOUVAČNÝ A NEURVALÝ,
BUDE SÁM, VYRVANÝM ZUBEM...
 
Dracizena
10.08.14
12:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dáme si něco přínosného, třeba O LÁSCE a ne číst zbloudilé a zoufalé ovečky, jako je Nike, Camie, Theo... ámen+ámen+ámen s vámi...

LÁSKA PARTNERSKÁ...

NEČEKEJ, ŽE LÁSKA SE TI BUDE STÁLE PŘEDVÁDĚT.
TA, KTERÁ JE V TICHOSTI SVÉ NAHOTY, DÉLE VYDRŽÍ...

LÁSKA JE POTŘEBA A JEN PROTO, ABY SE ČLOVĚK ASPOŇ
NA CHVILKU CHOVAL LASKAVĚ-LÁSKYPLNĚ, LÁSKU PLNÍ...

LÁSKA JE DUCHOVNÍ POTRAVA A KDYŽ SE TVŮJ DUCH
Z DRUHÉHO NASYTÍ,PŘESTANE TI CHUTNAT A BAVIT.
PROTO SE LIDÉ ROZVÁDÍ...

LÁSKA JE ZÁVAŽÍ KTERÉ TĚ TÁHNE DO TÉ HLOUBKY,
VE KTERÉ JE TEN DRUHÝ.PROTO ODPOUŠTĚJ,
AŤ SE OD PARTNERA JEN ODPOUTÁŠ, ALE NEROZEJDEŠ.

PROČ LÁSKA PŘED TEBOU UTÍKÁ? PROTOŽE TYS JI
NEROZSVÍTIL A NEROZSVÍTILA HVĚZDNÝM SVĚTLEM...

PROČ PARTNERA MILUJEŠ A PAK NENÁVIDÍŠ?
PROTOŽE NEMÁŠ VYROVNANÉ SVÉ POLARITNÍ VÁHY.
PROTO NEZVAŽUJEŠ A NEVYVAŽUJEŠ SVÉ KRITICKÉ
POHLEDY NA NĚJ A VIDÍŠ JEN SEBE...

LÁSKA JE MAGNET KTERÝM DRUHÉHO PŘITAHUJEŠ
A NEBO ODPUZUJEŠ. MÁŠ SVÉ MAGNETICKÉ POLE VYVÁŽENÉ?
NEPŘITAHUJEŠ NĚCO, CO MĚLO BÝT ODPUZENO?
UZDRAV SI SVOU MAGNETICKOU ZÓNU A PAK PŘITÁHNEŠ
SVOU LÁSKU AŽ NA VĚKY...

DO SVÉ PARTNERSKÉ LÁSKY SE MUSÍŠ ČAS OD ČASU
VYBOUŘIT, ALE S CITEM, ABY VÁS BOUŘKA NEROZDĚLILA...

S LÁSKYPLNÝM PROJEVEM ŠETŘI.KDYŽ JI DO PARTNERA
VYLIJEŠ NAJEDNOU, V BUDOUCNU PRO NĚJ ŽÁDNOU
A NĚŽNOU LÁSKU NEMÁŠ...

ROZLOŽ SI SLOVO, LÁSKU = KUS+LAKU.
KDO LÁSKYPLNĚ DRUHÉHO LAKUJE SILNOU VRSTVOU,
VĚŘ, ŽE ONA O TO RYCHLEJI POPRASKÁ A SPODNÍ
NÁTĚR TI UKÁŽE, KÝM VE SKUTEČNOSTI PARTNER JE...

LÁSKA TEČE JAKO PRAMÍNEK A PROTO JE DOBRÉ SEJÍT
KOUSEK OD PRAMENE, ABY ČLOVĚK POZNAL, JAK MOC DIVOKOU
ŘEKU SI BERE...

KDO CHCEŠ MILOVAT AŽ DO KONCE, PAK KONEC PŘIJDE
VELMI BRZY. A PROTO OD SVÉ LÁSKY NEČEKEJ ZÁZRAKY.

ROZPADLÁ LÁSKA BOLÍ, PROTOŽE TO BOLAVÉ SE MUSÍ VYSOUKAT
Z TĚLA VEN...

LÁSKU SI UDRŽÍŠ, KDYŽ PODRŽÍŠ SEBE...

LÁSKA TI NEZAHNE, KDYŽ SVOU LÁSKU NEOHÝBÁŠ, AŽ K ZEMI.

LÁSKA JE JEN PŘETRŽENÉ SPOJENÍ.
AŽ HO TVŮJ ANDĚL OPRAVÍ, JDEŠ HLEDAT LÁSKU DALŠÍ.

LÁSKA SE NEMUSÍ ROZPADNOUT, KDYŽ TY ZPEVNÍŠ SVÉ AURICKÉ
POLE...
můj andělský Duch, skrze mou maličkost -AKS-***
 
kapin
10.08.14
17:31
Reg. před 2016

Co to sakra do ****** meleš !!! si ti vubec v pořátku ?
 
Camie
10.08.14
19:57
Reg. před 2016

... Dračí, to už je po několikáté, co mě a Nike obviňuješ z toho, že se tu za někoho vydáváme. Krom svých megalomanských bludů, máš i bludy paranoidní, kdy ti, co nejsou na Tvoji straně, jsou hned nastrčené nicky nás dvou, případně i Thea. Opět se zamysli, jestli to máme za potřebí a už po několikáté Ti říkám, že mi nestojíš za to, abych se tu za někoho vydávala. Poslat do háje Tě zvládnu i se svým nickem.

BTW zajímavé je právě to Tvé projikování vydávání se za jiné do nás. Důvod, proč to je, je snad jen ten, že Ty sama tu vytváříš imaginární nicky, které tu používáš, aby Tě opěvovaly a Ty jsi tu mohla dál šířit ten slovní balast. Jiný důvod Tvé paranoe mě fakt nenapadá.
 
Dracizena
11.08.14
10:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vše je má chyba, že jsem na vás reagovala, na vás, z koho nic duchovního nevypadne. Hledáte jen hádky a hádky a chyby druhého, ale vy sami jste tou chybou... tak se dejte dohromady...
Otravuješ... a má rada zní...

JAK SI ZAČNEŠ ŠKRÁBAT PUPÍNEK,
ROZEDŘEŠ SI Z NĚJ BOLÁK... na lidské upíry se nesmí reagovat, pak
vlákno je zasviněné krví...

tím štípavým hmyzem jsi ty, kdo na druhého štípavě sedáš.
A sedáš na mne i ty, protože ti chutnám...
Zde je vlákno pro mne, tak co zde strašíš...
Ale bestie je chřipka a ta se dostane všude
 
Theodor
14.08.14
07:39
Reg. před 2016

Dracizena: Ty mě nazýváš hmyzem??? :-)) Dlouho už mě tak nic nepobavilo. Jen pojď do mě, ukaž své pravé já. To že tě nemám rád a ani tě nepovažuju za více duchovní bytost, než jakéhokoliv člověka (mě nevyjímaje), tě musí hodně iritovat, což ostatně dokazuješ nábojem tvých příspěvků. Tak ještě jednou, aby sis to dobře zapamatovala: Jsi žena s masa a kostí, skoro se mi chce říct "krev a mlíko". Jakkoliv si ve své pýše chceš myslet, že jsi něco víc, než my všichni ostatní, tak se pleteš. Jsi agresivní a zlá, a já jsem rád, že jsi se tu takto odhalila. Jsou jen dvě škatulky, kam řádíš lidi. OVCE, které jdou bez rozumu za tvými výplody a pak NEPŘÁTELÉ.

Pochop už jednou, že odlišný názor je pro tebe dar, protože ti to ukazuje možnosti, které jsi mohla minout. Mě nevadí tvůj pohled na svět. Vadí mi tvá nekonečná arogance a ponižovaní lidí, kteří s tebou nesouhlasí. Chválíš se jako bys byla svatá. Je to jedním slovem NECHUTNÉ.

Budu tvou opozicí vždy. Už jsem ti to jednou řekl a hodlám se toho držet. Já nejsem totiž hmyz, který zašlápneš.


 
Dracizena
14.08.14
19:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Theo, bojuješ sám ze sebou, ne se mnou...
Mluvíš o své povaze, ne o mé...
Má přítomnost vytáčí tebe s těma dvěma... vy jste se svou myslí v nepořádku... já se vás přece nevšímám.
kdo na mě stále útočí, vy upíři. Sám ses zde chlubil se svým upířím
zájmem, pane doktore, jste bodavý hmyz... ale já vás plácnu, než štípnete
a to si zapiš za uši, kdo nenecháte druhého na pokoji... chováš se jako puberťák...
ty nejsi ten, kdo mě má dělat tvrdou zeď, abych si něco uvědomila...
já se řídím podle jiných zásad...
Světlo, které mám v auře, mi neubývá, ale přibývá a já ho s láskou rozdávám a to o něčem mluví, ale tobě to vysvětlovat nebudu,
nerozumíš ... podívej se, kolik ty máš světla v aurickém poli,
já tam žádné nevidím... .
 
Camie
15.08.14
11:03
Reg. před 2016

... když se člověk zahledí do slunce, jeho svit ho tak oslepí, že má pocit, že slunce žádné světlo nevydává ...
 
Theodor
15.08.14
16:10
Reg. před 2016

Dracizeno: myslím, že se pleteš, protože velmi útočnou jsi tu v poslední době akorát ty. Dokonce už to dotahuješ do extrému tím, že otevíráš dávno zaprášená témata, aby ses tam navezla do Niké. Znovu tě vyzývám k hluboké sebereflexi. Nazývej si mě čím chceš, hmyzem, upírem, nebo vílou amálkou. Mě to nevadí. Nevidíš světlo? No a? Koho to zajímá? Mě ne. Tady jsem abych ti oponoval. Kvůli rovnováze sil.
 
Dracizena
15.08.14
16:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ale broučku Theo,proč zrovna ty se chceš se mnou vyrovnávat?
Nemyslíš, že to jsou jiní lidé? Kteří mají probuzeného Ducha.
Ty to vážně nejsi, ty se zatím jen na mě lepíš, protože se topíš...
A já Ti to dokáži, nevyspíš se a sleduj se, kam ti jdou myšlenky...
Když otravuješ, pak já přiotrávím tebe... ale neotrávím, jen budeš koukat do stropu celou noc a nebudeš spát.
Přisunu Ti o něco dříve tvůj transformační proces který tě bude hodně štvát, tak, jak ty se snažíš štvát mě... říkáš si o to...
Zastavím to jen já, nikdo jiný... ty si stále neuvědomuješ, že se chováš nedůstojně k bližnímu a proto dostaneš za vyučenou, i s těma dvěma počmáranýma čarodějkama...
 
Nike.
15.08.14
17:03
Nereg.

IP: 37.48.38.*
Mě Dračížena nepřišla příčetná nikdy, jen její stav se horší. To ani jinak nejde, to má své zákonitosti.
 
Camie
15.08.14
21:12
Reg. před 2016

... průser je, že je to nakažlivé
 
Theodor
16.08.14
10:08
Reg. před 2016

Dracizena: Já se ti nechci rovnat hned z několika důvodů, které tedy rozvedu, když už si tu tak hezky povídáme.

1.) jsem pro diverzitu, metafyzické cesty duší jsou různé, snaha se někomu vyrovnat je nepřípustná idealizace osoby. Pokud jsi smrtelník, smrtelníkem zůstaneš, nezávisle na tom, co si o tom myslíš. Chvalořečení smrtelníka je vlastně rouhání. Dokonce i katolická církev (jakkoliv ji nemusím) chápe, že za života je potřeba se nerouhat a pokud svatořečí, tak až dlouho po smrti. Proč by tedy měl nekdo chtít být tobě roven? Duchovní úrovně nejsou žebřík, nemají výšku ani hloubku. Jsem jinde než ty.

2.) Tvůj projev nesplňuje moje představy inteligentního vzdělaného člověka se všeobecným rozhledem. Vzhledem k tomu, že metafyzické otázky pro mě otevřela cesta vědy, která selhávala ve vysvětlení základních věcí, čímž se mi otevřela cesta k něčemu zajímavě novému. Přesto je stále rozum v mé cestě velmi důležitý a nemyslím, že v tomto ohledu bych se od tebe mohl cokoliv naučit. Vzdělání považuji za velmi důležité. Samozřejmě neříkám, že je nezbytné, ale potom to není cesta pro mě. V rozumových schopnostech mi přijdeš slabá, pokud ovšem rozum cíleně nepotlačuješ. Tak jako tak, není to cesta pro mě.

3.) Jsi zlá a vyhrožuješ lidem, kteří nesouhlasí s tvou chatrnou názorovou konstrukcí a kteří tě nepovažují za buhvíco. Viz tvé "přiotrávím tě... " Jistě, přiotrávíš mě jako had. Problém je, že neuděláš nic. Nemůžeš. Neumíš to. Vlastně mě ani pořádně nevidíš. Jen hádáš, dáváš mi do ruce fáč a jiné atributy, které si ve své mysli tvoříš. Budiž ti polehčující okolností, že tomu nejspíše sama věříš, proto ti to odpouštím.

Z výše uvedených důvodů jsem šťasten, že si dokonce i ty myslíš, že se ti nijak nepřibližuji. Rád bych, aby se ti nepřibližoval nikdo. Představa, že člověk jako jsi ty dostane do ruky například politickou moc, je děsivá. Viz katolická inkvizice.
 
Dracizena
16.08.14
13:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Theodore, co Tě trápí, že do mě strkáš... Je to dva roky co jsi prudil a vzápětí jsi chtěl drze vyložit karty... vyhověla jsem ti i když vím že komunikuji se zákeřnou lidskou vibrací...
Chvíli jsi dal pokoj, ale pak opět na mou osobu útoky a na jaře tohoto roku, jsi mi slušně napsal, jestli bych ti nemohla vyvěštit situaci na Ukrajině... opět jsem couvla a řekla mou věštbu a opět jsi mi dal chvíli pokoj a dnes jsi zase plný odpadních látek, biblicky se jim říká, že se drží člověka duše mrtvých a matou jeho výhled do budoucna, i do duchovna, ale i do reálu...

Prostě, jsi otravný, zákeřný podvraťák, co více dodat...
Bylo by lepší, kdybys rovnou napsal, "vadíš mi tady, protože jsem na tebe alergický"
A já bych ti odepsala, že když lidé ti jsou proti srsti a nezvládáš je, nezvládáš ani sám sebe... .pak proč jsi studoval doktořinu?
Chováš se jako blb, asi tak nějak a ne inteligentní muž...
Fracků běhá po světě hodně, proč bys zrovna ty, mezi ně nepatřil...

jestli splňuje můj projev tvé představy, to je tvůj problém, tak mě nečti, ty TRUBKO...
JAK JEDNODUCHÉ JE NĚKOMU PORADIT,
ALE JAK SLOŽITÉ JE, SI VZÍT RADU K SRDCI,ŽE?

Mě čtou a píší mi na meil ti lidé, kteří jsou v mimo stupni všedních duchovních dní.Jsou s paranormálním vnímáním... Ty tam nepatříš...
A jejich hodně, i ze zdejší věštírny...
Jsem zlá? Určitě se nemazlím s těmi, kteří mi šlapou na paty a rádoby strhávali kůži...
Nepřehazuji si s nikým zlo, protože vím, že tato energie ožívá a roste a může toho duchovně slabšího třeba i psychicky, i fyzicky zničit.
A zde na věštírně jsi to ty+Nike+Camie, jste mí vrazi z minulých životů a proto se mi dnes ukazujete a dotíráte, provokujete a snažíte mé sloupky zpochybňovat...
Opět musím říci, že jste trubky protože netušíte, že vaše planá kritika mířící mě, probouzí lidi, kteří si mě mají najít.
Upozorňujete na mě a to není špatná reklama, i když, já ji zase tak moc nepotřebuji. Mé učení vyhledává hodně lidí a hlavně tolik, kolik jich zvládnu přijmout a čistit...

Kritika vždy přitahuje zájem a proto já si vás z pohledu duchovního vážím... Děkuji, že jste... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA VAŠÍ SNAHU***

Politická moc? Jejda, ale ty jsi blízko ano, pracuji duchovně i s politiky, i s některými herci, i zpěváky... ale jen s těmi, kterým paranormální cítění něco říká, kteří jsou vyzrálí do tohoto stupně...
A mimo jiné, jeden ze senátu byl do nedávna mým dobrým sousedem a+a+a a více ti nepovím, co vše jsem pro něj udělal...

A abych se ti ukázala, že jsem rovnýma nohama na zemi, tak jsem tak zlá, jak druhý své zlo do mě vpouští a to je jeho elektrické napětí...
Otáčít lidské zlo proti jeho tělu, jen tak se uzemní.
Ano, bolí ho to, ale nezabije...
Ukaž mi, kde jsem na někoho slovně útočila a byla zlá, jen se v pokoře bráním...
Nejsem upírka, ale vás upíry brzy chytnu za zadek a vyhodím z duchovního okna ven do vesmíru a pak poznáš, kdo tě věky drží nad vodou... jsi jen pomatený a z toho vytéká tvé povýšená a zlá a rejpavá povaha. Vrána k vráně sedá a proto jste se vy tři zde našli a dovol, aby ke mně si sedali zase moji ptáčci, s kterými letíme ten svůj duchovní směr... Jestli tomuto vysvětlení nerozumíš, tak se vrať do hrobu, internisto falešný...
Vím, že se mě bojíš, ale ve skutečnosti se bojíš svého vlastního stínu, ale ano, je to můj Duch, ten stín v tobě... jednou si přijdeš na to, co dnes se snažím ti vysvětlit...
Víš proč se říká "jdi k šípku?" abys prolezl trním a poznal jsi, že na duchovní vrchol není žádnou srandou vyjít. Ostny škrábou a to jsou lidi, jako jsi třeba i ty...
Ano, jsem na svým duchovním vrcholu a proto mě už nikdo neškrábe, ani nemůže zastavit... Ale z toho svého vrcholu slézám pro lidi, kteří na ten vrchol budou stoupat a vy, kteří jste tím šípkovým keřem, děláte mi dobrou brzdu,abych se neskutálela. ale nejenom mě... každému, s kým se dohadujete a proto se tak rádi dohadujete.
Vy se sem vlastně chodíte jen hádat ale žádný jiný přínos sem nenesete... ale i to je přínos z duchovního pohledu...
Můj vrchol je totiž ten, duchovně nejnebezpečnější a já po něm umím ale skákat jako kamzík.
Proč ti to píši? Jsem BERAN a ty jsi zatím jen beránek i se svým příjmením... a vede tě bludná duchovní ovce a já jako silově mimosmyslový beran tě dnes trochu popostrčím, chlape líná... vím, že jsi líný a hodně líný...
 
Theodor
16.08.14
14:18
Reg. před 2016

Dracizeno: moje dvojí obrácení se na tebe nebyla prosba o pomoc a pokud sis to tak interpretovala, začíná mi docházet, proč sama sebe považuješ za tak potřebnou. Myslíš, že když se tě někdo zeptá na tvůj názor, že je to prosba o pomoc? S Ukrajinou mě zajímalo, co říkají tví našeptávači (a odmítám jim říkat Andělé) o budoucím vývoji. Dozvěděl jsem se od tebe, jednoduše řečno prd. V mém vědeckém experimentu jsi selhala a dokonce sis ani nevšimla, že jsi testována. A teď když už nevíš kudy kam, to tu vytahuješ :-) Jsem rád, žes to udělala, já bych to z respektu k uzavřeným osobním komunikacím neudělal. Aspoň ostatní vědí, že až se ti to bude hodit, vytáhneš jejich otázky proti nim. Taková ty jsi hodná Alenka. Bravo.
 
Theodor
16.08.14
14:31
Reg. před 2016

Tím, že jsem na tebe alergický jsem začal. Tehdy i teď. Nijak se s tím netajím a zároveň to nikomu nevnucuji. Kdybys to potřebovala slyšet znova, tak opakuji: Nemám tě rád a nepřijdeš mi ani osvícená, ani duchovní, ani ověnčená žádnou zvláštní schopností. Stačí to takto, nebo to mám ještě stokrát zopakovat.

Jsem rád, že máš radost a vážíš si mé přítomnosti tady, milerád to pro tebe dělám a dál dělat budu :-) v tom jsme v naprostém koncensu. TRUBKA je moc takové měkké, myslím, že bys měla najít silnější slovo, které projeví tvou lásku. Jsi jí tak plné že to až bublá. Teď jsem se skoro dojal.

To že nepatřím do tvé ovčárny už jsme probrali, to nemusíme znovu rozebírat, že. Věřím, že ti píšou lidé, ale třeba se tě jen ptají na tvůj názor. Představ si, že mě také píší lidé... Oni za mnou i chodí. Přesto nemám potřebu to tu stále otevírat jako ty. Moc mě nezajímá co se děje tam kam nevidím. Zajímá mě to, co exponuješ zde.

Malá úprava na závěr mého veselého příspěvku. Já se tě nebojím. Oprav si to ve své hlavě. Strach není moc emoce, kterou trpím. Rozhodně ne ve spojení s lidmi. Nemám důvod se tě bát, naopak se tě snažím vyprovokovat k nějaké odvetné duchovní akci, což by mi pomohlo v mém experimentu. Teď si začnu dokumentovat kvalitu spánku a doufám, že přibyde probdělých nocí, zatím spím dobře. Tak snad se polepšíš. :-)

 
Theodor
16.08.14
14:41
Reg. před 2016

mail od dracizena@seznam.cz 15. 8. 2014

zdravím, jen tak bočně, mimo veškeré debaty...
JDI DO SEBE A NEBUĎ MIMO SEBE... TAM JSOU JEN BLBCI A PITOMCI...
nevidíš do mě a to Tě ukrutně sejří a já ti tedy ukáži, kdo jsem...
A co ode mne chceš kreténe? Víš, že jsi nosič energie jménem kretén? jsi zlověstný, nafoukaný, urážlivý fracek...
máma má s tebou potíže... ano, jsi i potížista... proto svou potíž budeš cítit... měla jsem trpělivost hóóódně dlouho...
dnes něco přeteklo a to co přeteklo, ti pošlu...

---------- Původní zpráva ----------
Od: Martin Beránek <xtheodor@seznam.cz>
Komu: dracizena@seznam.cz
Datum: 2. 3. 2014 16:48:09
Předmět: situace na Ukrajině.

Zdravím,

jen tak bočně, mimo veškeré debaty. Zajímá mě co ti Tví "andělé" říkají o blízké budoucnost a vývoji na Ukrajině. Zda li se naplní obavy o 3. světové válce.

Zdravím

Theo (M.)
 
Theodor
16.08.14
14:42
Reg. před 2016

Kretén je o mnoho lepší než TRUBKA. .-) proč to neříct nahlas.
 
Theodor
16.08.14
14:44
Reg. před 2016

mail od dracizena@seznam.cz 15. 8. 2014

zdravím, jen tak bočně, mimo veškeré debaty...
JDI DO SEBE A NEBUĎ MIMO SEBE... TAM JSOU JEN BLBCI A PITOMCI...
nevidíš do mě a to Tě ukrutně sejří a já ti tedy ukáži, kdo jsem...
A co ode mne chceš kreténe? Víš, že jsi nosič ene
 
Theodor
16.08.14
14:46
Reg. před 2016

pro ostatní, pak přisla taková hezká malůvka draka s názvem KRVAVÁ.doc doprovázané amatérskou básní, pod kterou je "přijato skrze médium AKS. Zájemcům dám k dispozici. stačí si o to napsat na mail xtheodor@seznam.cz
 
Dracizena
16.08.14
18:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Broučku, to jsou balady které zveřejňuji a není to nic amatérského...
Klidně to zveřejni i zde...
No, co dodat, už si pokálel svou arogancí téměř všechna vlákna
a já mohu jen dodat, že takto se chovají jen drbny a nebo přiteplení jinoši... Nemám nic proti přitepleným, mají svůj svět, ale ty doslova hoříš...
 
Theodor
16.08.14
18:15
Reg. před 2016

Dračí a ty jsi drbna, nebo přiteplený jinoch?
 
Dracizena
18.08.14
14:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Co se ti to stalo Martínku
 
Marcel76
18.08.14
14:38
Nereg.

IP: 77.242.80.*
Dukaz toho, ze vse co je od Dracizeny dokaze pos*at a zlikvidovat vsechno zive a vse co dřív nezchybne fungovalo.
 
Theodor (unlogged)
18.08.14
14:59
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Wordové formátování to tu trochu domršilo, Alí. No asi to tak mělo být :-)
 
Dracizena
18.08.14
17:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, mělo to tak být, aby Theodor viděl na čí straně je duchovno...
Satan umí prostě divy... proč ne, když řídí satelitní vysílače...
 
Nike.
18.08.14
17:15
Nereg.

IP: 37.48.43.*
Mělo to tak být, aby byl vidět destruktivní vliv dračích diktátů.
Satan opravdu umí divy a ve Tvém případě dobře odvedl svoji práci. Už se ani neskrýváš s tím, že ho uctíváš. Jakmile tohle uděláš, jsi tam. Tohle jsi nevychytala a ani jsi na to neměla.

 
Dracizena
18.08.14
17:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ááá, naše nezkrotná Nike
co zase ode mne chceš, že tu očumuješ?
Asi na tebe složím básničku...

ČUMÍ, ČUMÍ NIKITA, DRŽÍ SE JÍ JELITA.
TLOUSTNE ZADEK, TO SE VÍ,
DŘEPY DĚLEJ, ŽIVOT NENÍ SELAVÍ
blbé, ale prospěšné
 
Merit
18.08.14
17:55
Reg. před 2016

Theo .. co cekas od Draci zeny? .. proc ti neni fuk? :-D
chces pred NI nekoho ochranit? .. kdyz nekoho poznat mame, neuteceme pred tim, pred NIM :-)
nerozumis ji? .. ja uz jo a tim ji neobhajuju ..
ja vim proste svy .. a vim, ze ona vi .. a neni vystrasena, coz se nekterym i tu deje ..

uz se ti stalo, ze jsi ty sam, ci nekdo z kolegu prosvihli neco u pacientu a oni potom diky tomu zemreli? ..
verejne jsi to dokazal sdelit? chtel jsi satisfakci? .. podrzel jsi rodinu a nebo fungujes tak, ze mlcis?
tim nemyslim svet politiky a kresla v ni, ale praci tvou ..
dokazes se postavit proti nekomu ve sve profesi a obhajit si svou zkusenost?

cus :-)
 
Dracizena
18.08.14
18:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Merit, mám pocit, že až si udělá Theo nějaké pracovní zázemí, tak bude srážet ty, kteří mu nepolezou do zadku...
Jeho chování vůči mé osobě jasně ukazuje jeho povahu... válcovat ty, kterým nerozumí...
Merit pojď, vydáme se za ním do K.V. Ty odsud pocházíš a nebude problém ho najít, protože já mám v rodině policistu a víme kde ho máme hledat.
Podíváme se do očí tomu našemu Theodorkovi-MB-a já si ho podám...
 
Merit
18.08.14
18:32
Reg. před 2016

Draci, se tu rehtam jako kobyla :-), tohle nikomu nevymluvime .. ze toto nebylo domluvene :-D, sotva to napisu, ty odepises :-D
a jeste toto .. myslis si, ze nam uveri vtipkovani? ..
a i kdyby to bylo vazne? uprimne .. po mych zkusenostech ..
i kdyby byl Theo v bazine .. a pohyby by ho vtahovaly do bahna ..
ja mu ruku nepodam .. i kdyby volal .. ja verim tomu, ze by to Buh vymyslel za me .. a pomohl by mu nejak on sam a nebo skrze nekoho, neco jinyho ..
a nikdo by tu ted asi neveril .. ze ty by jsi se snesla z oblohy a ze by jsi mu sice rekla svy.. ale vytahla by jsi ho ..
co je spravne? ja to nevim ..
po mych zkusenostech .. se uz jenom pokrizuju a jdu si po svym :-D

jo, kdyz to lidi umej vracet .. udelam co muzu .. kdyz ne?
nejsem povinna .. a kdyz u nej ty i ja citime "energie tizivy" a on s tim nic nedela? nechce? .. tak ho dostanou ..
a jakou dela praci? souvisi s tema energiema a to by se mu delo i v hospodach .. i v hernach .. vsude tam, kde lidi ty svy "sracky" odlozej ..

nezachranuju .. zachranit se musi kazdej sam ..
je to rychlejsi .. co? :-))))))

mtr :-*))
 
Dracizena
18.08.14
18:38
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike, tyto věty jsem před chvilkou vymyslela pro tebe, představ si
že mi je nadiktoval tvůj Anděl hvězdný... to čučíš, co?...
Stačilo, jen na tebe myslet a už mi to shůry samo teklo...
Myslíš, že jsem hodně debilní, jak zde o mě píšeš?

O ŽIVOTĚ...

ŽIVOT JE DÍLO, KTERÉ MUSÍŠ POSTAVIT.
KDO STAVÍŠ KŘIVĚ, SPADNEŠ I S OSTATNÍMI...

ŽIVOT JSOU KROKY DO NEZNÁMA.
NEZNÁMO POZNÁŠ, KDYŽ NAŠLAPUJEŠ OPATRNĚ.

ŽIVOT JE NÁDECH A VÝDECH, ALE KDO SE UDÝCHÁ,
ŽIVOT HO VYDÝCHÁ. PAK NEŽIJEŠ, JEN ŽIVOŘÍŠ...

ŽIVOTEM SE JDE V LÁSCE, ALE NE S LÁSKOU.
KDO STOJÍŠ V LÁSCE, NEZKLAME TĚ.
ALE KDO SE LÁSKY JEN DRŽÍŠ, ČEKEJ,
ŽE, JEDNOU SE TĚ PUSTÍ.

ŽIVOTEM PROUDÍ MÍZA KRVAVÁ.
KDO MÍZU PĚNÍ, PAK KREV ZTRÁCÍ
A NEMOCEMI MU KARMA DLUH SPLÁCÍ...

NENUŤ DRUHÉHO ŽÍT PO SVÉM, KDYŽ KAŽDÝ
MÁ ŽIVOT SVŮJ. JEN SLEDUJ, CO ZDRAVÉHO
MŮŽEŠ OD DRUHÉHO OKOPÍROVAT.

ŽIVOT SE ŽIJE, ABY SE ŽITÍM OPRAVIL.
KDO OPRAVUJE, SOUCÍTÍ S DRUHÝM. KDO
NEOPRAVUJE, ZUŘÍ NA DRUHÉHO...

ŽIVOT JE LÁSKA K TĚLU A NEJEN
K TOMU SVÉMU. ŽIVOT TĚ LÁSKOU
ZAHRNE, AŽ OBEJMEŠ VŠECHNY.

ŽIVOT JE ÚTOK NA SMYSLY, ALE MYSLÍŠ,
ŽE SE SVÝMI SMYSLY MŮŽEŠ ÚTOČIT
NA SVŮJ SVĚT?PAK JDEŠ DO BOJE SE
SVÝM TĚLEM A TO JSOU BOLESTI NEKONEČNÉ...

ŽIVOT JE SVĚTLO A KDO HO NEROZSVÍTIL,
ŽIJE STÁLE VE TMĚ...
 
Dracizena
18.08.14
19:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ale, ale Nike, pust mě už z myšlenek, podívej co mi to dělá.Tvůj Anděl mi stále píše nové a nové moudré věty o životě... počti si...

ŽIVOTEM PROPLOUVÁME JAKO MALÉ RYBIČKY.
KDO JE ALE DRAVOU RYBOU, POHLCUJE TY,
KTERÉ JSOU V MÍRU. ROZPOZNEJ DRAVCE DŘÍVE,
JAK TI UKÁŽE ZUBY A PROTO JDI DUCHOVNĚ,
PAK JE ROZPOZNÁŠ...

ŽIVOT SE S TEBOU NEMAZLÍ, PROTOŽE
TĚ STAVÍ DO SÍLY TOUHY, PŘEŽÍT...

ŽIVOT NENECH SKOMÍRAT,
PAK TĚ NEZAHŘEJE...

ŽIVOT JE V ŽÁRU MYŠLENEK. ALE POZOR,
JEN TY MUSÍŠ ROZPOZNAT, KTERÉ MYŠLENKY
MOHOU VZPLANOUT...

ŽIVOT JE HADÍM TOKEM KTERÝ SI HLEDÁ
CESTIČKU, JAKO ČERSTVĚ VYVŘELÝ PRAMÍNEK.
KDYŽ MU NEPOMŮŽEŠ, MŮŽEŠ SE ZTRATIT
V DEPRESÍCH, JAKO POTŮČEK V ROZSEDLINĚ.
 
Dracizena
18.08.14
19:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MERIT
 
Theodor
18.08.14
19:31
Reg. před 2016

Dracizena: Mě nemusíš hledat policií. Ve Varech je jen jedna interna. Přijeď a já si s tebou klidně popovídám. :-) A vem s sebou klidně i tu drbnu Merit.
 
Theodor
18.08.14
19:34
Reg. před 2016

Merit: svoje ruce si nech pro ty, kteří o ně stojí a kteří ti za to zaplatí.
 
Camie
18.08.14
20:56
Reg. před 2016

... mě Dračí slibovala, jak se mi projde po baráku, tak jsem koupila kafe a čekám a furt nic. Takže se klidně k vám přidám. Theodore, pro jistotu zajisti dost dezinfekce, kdyby chtěla Merit podávat ruku.

Dračí, myslím, že ty Tvoje rádoby rýmovačky pro Nike jsi opsala od vnučky. Ta má na to věk. Od Tebe je to trapný. Ale věřím, že na vyšší poezii by ses nezmohla. Nebo ET nemá svůj den.
 
Dracizena
18.08.14
21:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Camie, ty trdlo, to jsou věty nabité světlem... a opět, jsme u jádra věci... lidem kterým je shůry dáno, že jim ruka píše automatickou kresbou, tak ty vědí od koho ty věty jsou...
Jsou psány automatickou energií Camie, ale ty tomu nerozumíš a nechtěj vidět, co mi duchovno shůry o vás nakreslilo a co mi i o vás třech píší...
Když z těch vět nic necítíš, pak jsi totálně zašpuntovaná a nechápu, co zde na věštírně strašíš, jako poradce...
Ale z duchovního pohledu, buď si kde chceš, já si s vámi ještě chvilku budu hrát... Jsi špinavá nákaza a proto tě napadla ta desinfekce...
Čistou mysl by to nenapadlo
 
Camie
18.08.14
21:50
Reg. před 2016

... no tak, když já jsem nákaza, když mě napadla desinfekce, tak pak nechci vidět Tvůj zadek, když Tě napadá - drží se jelita, tloustne zadek. I když docela si Tě umím představit. Z Tebe stejně nikdy nedostaneme, co o nás ríkají ti Tvoji UFOni, protože máš ústa plná keců a skutek utek, ale já to zkusím. Vidím Tě jako ženu v důchodovém věku (menopauza Ti asi dává zabrat). Myslím, že jsi byla vdaná a to víc jak jednou. Jo, udržet si chlapa je problém. Podle toho jak se chováš bych řekla, že máš syna a asi ne jednoho. K ženám tu jsi k cizím, takže máš i snachu. A podle infantilních básniček tu jsou děti. Ne Tvoje, na to už jsi stará, ale vnoučata. Dívenka. Ty se tak chovají ke svým vrstevnicím.

Trefila jsem se? Hm?
 
Dracizena
18.08.14
22:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Milá a drahá Camie, tvůj příspěvek byl tak roztažen,
jako mé půlky které ti ukazuji, jak si zde přeješ
Konečně se bavím... a opět mi jde do hlavy, proč se
i ty na mě lepíš.
Nojo, že mě to nenapadlo dříve, ty také chceš od svého
Anděla nějaké větičky, že?
Ale pokakala sis to, když si myslíš, že Anděl Nike
poslal tyto hloupé věty, tak pro tebe by byly ještě hloupější...
Ale na shledání se těším... bude to mejdan století
 
Vlastimil
18.08.14
22:08
Nereg.

IP: 88.102.104.*
Přeji lásku a světlo všem živým bytostem
 
Dracizena
18.08.14
22:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Konečně přišel někdo s citem... i já přeji
 
Nike.
20.08.14
06:45
Nereg.

IP: 37.48.35.*
Vlastimile,
cit se cítí, cit není blikající smajloš. jak ta slova vyšla naprázdno, když byla znásilněna
 
Camie
20.08.14
12:20
Reg. před 2016

... jasně, že by byla hloupější, protože na inteligentní prostě nemáš
 
Dracizena
22.08.14
16:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maty, Maty, Maty, i ty jedna bosorko
 
Anonym
27.08.14
13:36
Nereg.

IP: 213.180.38.*
Kdo vlastně jsi Dracizeno?
Nevím, co na ni všichzni vidíte. Leze všem do diskuze a dělá strašně chytrou... kdo si sakra myslíš,že jsi? Máš všude chytré řeči a lezeš,kam nemáš!!!!!
 
XXX
27.08.14
22:51
Reg.7.6.18

Teda já koukám co se to tady děje!!! Věštírnu čtu s povzdálí už asi 12 let a nikdy jsem nepřispíval, ale teď se nestíhám divit co se to tady děje a tak i já jsem pokládal za nutnost se k tomuto vyjádřit a to konkrétně k tvému problému Dracizeno, co se s tebou stalo??? Kdysi tak moudrá a teď zahleděná do sebe a plná hněvu a agrese, musím říct, že si se s vím duchovním vývojem pěkně zakopla co??? Být tebou tak si dám nachvíli pokoj od těhle stránek a věnuju nějaký čas opět nalezením sebe sama a vnitřní pravdy, protože to potřebuješ jako sůl. Myslím, že je třeba začít opět od začátku, protože jsi zapomněla co je správné (dobré) a důležité!!! Takže se tu prosím přestaň navážet do lidí, co ti jen nastavují zrcadlo (vše se děje z nějakého důvodu) a do Theodora který od začátku co na tuto stránku oba přispíváte je jako yang a ty jsi yin a obě tyto části tvoří CELEK! On se ti jen snaží otevřít oči, aby si viděla obě strany mince. Tak prosím přestaň svět není jenom bílí nebo černý a k jeho pochopení je třeba znát větší spektrum barev, takže věř že ještě máš šanci na uzdravení, ale je třeba začít
 
Dracizena
28.08.14
13:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, jsem bestie a proto se do mě Theodore nenavážej...
Zasypu tě odpadem, který tahám s upřímných lidí...
Couvej, pokud je čas
 
Dracizena
28.08.14
13:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A jestli se pletu, tak se omlouvat nebudu, protože
ten váš trojlístek chce ovládnou a zničit tuto věštírnu...
Kdo mi stále píše, žárlivě, že se zde roztahuji?
je to pobláznění Nike, zákeřná Camie a tupý Beran Theo...
Jste jako malí bojoví hajzlíci a já vás nazvu TERORISTOU!!!
Vyrábíte zde hádky, terorizujete a jen, aby byla
z věštírny vámi ovládaná PORADNA a ne duchovní informovanost...
Oblékejte se do nicků, jakých chcete a plácejte si zde
co chcete.
Jste jen duševním plevelem na kterého shůry dojde...
A čím více si se mnou povídáte, tím více se dostávám
do vaší mysli,která se musí i na dálku léčit...
Děkuji
 
XXX
28.08.14
15:01
Reg.7.6.18

Je smutné, že nezaujatého člověka, který sem poprvé přispěl aby ti pomohl jen takhle jednoduše přehlídneš nebo snad dokonce si myslíš, že to napsal jeden s těch tří!!! Opravdu mě rmoutí, jak paranoidní ses stala.
No nic tak já tady opět končím a raději se už nebudu o zívat, protože to by bylo jak mluvit do zdi :/
A jestli tě na závěr ještě upřímně můžu poprosit tak teď nikomu neraď, protože tvůj úsudek je evidentně zamlžený a tvá mysl zmatená.
PS: A pokud by si snad někdy uznala svou chybu, což doufám tak se na mě můžeš kdykoli obrátit o pomoc na email ma-gie@seznam.cz a já pokud to bude v mích silách rád pomůžu. A doufám už kvůli tobě, že svou cestu opět najdeš dřív, než bude pozdě…
 
Camie
28.08.14
15:20
Reg. před 2016

... Dracizeno, napsala jsem to několikrát, že mi nestojíš za to, abych Tě
tu oslovovala několika nicky. Také by to bylo pod mou úroveň. Jsem
zákeřná, protože Ti vše píšu přímo, stejně jako ty zbylé dva lístky.Ale
i já mám o Tebe obavy, když za každým, kdo s Tebou jen trochu
nesouhlasí hledáš nás a nějaké zapřísahání. Ne vše se točí kolem Tebe a
ne každý, kdo je nějak proti, Tě chce ranit.

Pak by mě zajímalo, do čí hlavy vlastně vidíš, když to nejsem já.
 
Theodor
28.08.14
17:00
Reg. před 2016

Dracizeno: Používám dvě formy nicků.
Theodor, když jsem přihlášený a Theodor (unlogged), když z nějakého důvodu nechci svěřit dané síti heslo.
Jiný nick nemám a nevidím k tomu ani důvod,
takže tentokrát prokazatelně nemáš pravdu,
což mě těší a na srdíčku zahřálo,
protože je to jeden z prvních důkazů,
které mi verifikují, že se pleteš.

Couvat? Já? Tupý beran necouvá, dračí. Copak ty nepochopíš,
že jsi mi úplně ukradená a vydržím ti oponovat dokud nezemřeš?
 
Janky
28.08.14
17:07
Nereg.

IP: 85.237.227.*
vieš aj mne povedať čo je v mojej mysli respektíve čo ma čaká???
Odporúčila mi ťa jedna tvoja kamarátka...
 
Camie
28.08.14
17:46
Reg. před 2016

... jen tak na okraj, už se těším, až se dozvím, že po večerech sedá náš
trojlístek a plánuje na Tebe útoky. K tomu jsi už taky hodně blízko.

 
Dracizena
28.08.14
17:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
a opět rozjíždíme léčebnou slovní výměnu...
Jsem ti ukradená? Víš co říkáš?
Víš, že máš věštecké schopnosti?
Ano, v nějakém tom minulém životě /měli jsme jich hodně/
někdo ti mé jiné-JÁ- ukradl... a proto dnes po mě jdeš
jak šílený a máš pocit, že si mě budeš hlídat, až do mé smrti...
Ale otázka je, jestli tě nepřežiju

S těmi falešnými nicky... hážu váš trojlístek do jednoho pytle
ale dostali jsme se opět na práh něčeho...
DOKAŽ, ŽE MÁŠ ZDE JEN DVA NICKY

Couvat... Ty jsi Beran příjmením a proto jsi beránek, ale já
jsem zvěrokružní, BERAN VELIKÝ A HROZNÝ jsem ve tvaru hroznu
a to je fakt síla vesmírná.
... co pak nechápeš, že naše slovní výměna je jen hra o prodloužení života? Nojo, no, nechápeš, ještě ne...
A mimochodem, toto vlákno si zprznil ty, uvědomuješ si to?
Nojo, ty ale na náhody věříš, tak to by byla opět s tebou řeč o ničem... aspoň ti zamávám ve světelné trojici...
 
Theodor
28.08.14
19:34
Reg. před 2016

Draci: moje datum narození je 23. 3. 1983. Co z toho plyne? :) Beránek beranovitý
 
Dracizena
28.08.14
21:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Aha a proto stále do tebe šťourám, tím beranem.
Psal jsi mi už tehdá své datum, ale zapomněla jsem...
Tak ty berane beranovitý... vždyť v tobě dříme zvláštní
kouzlo, ale ty aby ses mě ptal, co ti shůry vzkazují,
tak se se mnou kočkuješ, jak říkáš... no, jsme berani,
to se musí nechat...

23. 3. 1983 =29=11=2
chceš to rozebrat z mého pohledu? mám svou mřížku...
11= jsou katastrofy, ale katastrofou může být i chřipka,
protože jsi šel někam,do nějaké zóny kam jsi nechtěl jít
a stáhl tě do ní třeba kamarád.
Dávej si pozor, aby jsi vedl do nějakých prostor ty jeho
a ne on tebe... Tvá mysl je lépe propojena jak mysl jiných
kolem tebe...

2 = dvojka je houpačka, kde na jedné straně sedíš ty a na
druhé ten jiný... Ale pozor, ne každý má stejnou váhu
s tvým tělem...
A proto Tě někdo může určitou dobu držet nahoře /to jsi
jakoby vysmátý/ a pak tě někdo lehčí drží dole a proto
dokážeš se i vztekat.Zemská tíže toto s lidmi vyvádí...
To je náš případ, jen jsem tě nechala sedět na té pomyslné
houpačce dole, abys mě viděl v oblacích.
A proto tě dokážu rozčertit, protože cítíš, že se musím
houpat a ne viset stále nahoře.ale neboj, já neulétnu, jsem
dobře uzemněna...
Vlastně, Tvůj Anděl se o mne stará... děkuji...

23 = pětka =TEP... pozor na tvou vznětlivost, dnes jsi mladý,
ale každé zbytečné rozčilení se hromadí kolem srdíčka, jako
jemný nenápadný pláštík a ve stáří je problém...
Březen je ve trojce=3 a to je trojúhelník, černá+bílá+barevná,
zkus tyto barvy vnímat... pomůžeš si od úrazů a od smůly, mi
to shůry říká...

Březen = je něco březí a proto si čisti z matčiny strany dědičné znaky i nemoci... ne všichni březňáci jsou náchylní z této strana na dědičnost,ale dej to jen do myšlenky a myšlenka bude pracovat i mezi tebou, matkou, babičkou a prababičkou a a a...
Říká mi to do rozumu Tvůj Anděl hvězdný... věř, nevěř...
Napsala jsem ti to, co mi pro tebe shůry diktovali...
Drž se své myšlenky, ale té upřímné a poctivé...
Jinak se dnešní naše stavba zboří a ty budeš stále na duchovním začátku.Je na čase, abys ses hnul...
 
Kata-rína
28.08.14
21:23
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Tak to čubrním :-)
Též mám součet navlas stejnej - 29 - v redukci 11 a 2.
Nojo, takovejch je :-)
 
Camie
28.08.14
21:47
Reg. před 2016

... Dracizeno, děkuju. Po svých posledních příspěvcích přede mnou konečně
ležíš rozložená jak otevřená kniha, ve které se jednoduše čte. Právě teď do Tebe
vidím líp než kdy Ty budeš do mě. Že ty
blondýny se vždycky tak odhalí, že?
 
diidiii
28.08.14
23:10
Reg. před 2016

nečetla jsem všechny ty zdlouhavé diskuze jen občas sem nahlédnu... nechci se stavět nějak do role soudce ale mám potřebu vyjádřit svůj názor...
Dračíženo,dokázala bys psát zajímavé a velmi inspirující věci,ale musím dát za pravdu Nike,využíváš svého talentu psát a oslovovat lidi především k vlastnímu sebeuspokojování,což je zřetelné z tvého povýšeného postoje vůči každému...
Z nike mám pocit že ví o čem mluvi,snad i Camie
a Theodor,jako jediný chlap do toho nemíchá emoce takže zůstává lidský... :) co by si ženy počly bez bezpečí téhle chladné logiky...
 
Dracizena
29.08.14
13:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Drahá diidiii...
Tuto větu jsem zde už psala...

JESTLI DRUHÉHO VIDÍŠ JAKO POVÝŠENÉHO,
PAK TY SE ALE SAMA PONIŽUJEŠ... máš to zapotřebí?

A jestli se ti zdá, že mě číst nemusíš, tak rozumný
člověk nečte knihu jen proto, že mu ji někdo podstrčil
pod nos... prostě mě nečni, zřejmě nejsem pro tebe...
Já svolávám lidi stejného větvení, je to mé poslání
a ti určití lidé to ale jasně cítí, že mě mají vnímat...
Vede je jejich 6.smysl...
Nehledej problém v tom, co problémem není...
Má povýšenost z tvého pohledu je v tom, že vím...
Ano, protože mám určitý druh vědění, jsem třeba
i suverénní.Musím, protože pracuji s vašimi nemocnými
aurickými vibracemi a to je karmické, jak se říká
prokletí a jak se říká, dopadající bumerang a když bych
byla jen slaďounká, včas bych neuhnula, protože bych byla
přilepená.Vysvětluji názorně, aby to bylo jasně...
A ten bumerang /negativní osud/dopadá nečekaně na každého
a mé poslání je,otevřít člověku vnímání dříve, jak jeho
bumerang na něj dopadne. Já tomu také říkám, než ho zasype
vlastní úděl karmický.
Mít otevřený 6.smysl dává mimo jiné člověku i jakousi
zvláštní bdělost, kdy vid-cítí, jak se k němu z jiných
rozměrů řítí třeba úraz,asi jako meteorit a když ho vidíš
včas, tak uhneš a nebo ten úraz prostě rozložíš...
Píši pro lidi, ale každý člověk má svého kupce, ale já
neprodávám, o to hloupější je ten, když si zadarmo
nevezme.Ale duchovno zákonitě bouche toho, kdo se krmí
duchovními zvěsti a pak je ve svém žaludku kritikou
znetvoří... proč si vyrábět vředy, že? Kritika je veliký
nepřítel pro lidskou Duši...
I ty si ode mne bereš čtením energii, kterou sem dávám,
ale nedávám ji zde, že já chci, ale ONI shůry mě vedou.
Kdyby sis mě koupila v podobě knihy, tak mě takto
komentovat nebudeš, ale protože mé sloupky čteš zadarmo,
tak autora kousneš, protože ti nechutná... ale to je
česká nátura...
Co je zadarmo, tak se po tom prostě může hamtat, že?...
A co ode mne si žádáš, že se u mě hlásíš?Víš to?
Nejdříve se zeptej své Vyšší Vůle a pak se můžeš
s kritikou obracet na mně... Vyšší Vůle tvou kritiku
očistí a pak si naše aurická těla nebudou ubližovat...
Dávám na světlo, proč jsou lidé nemocní, proč mají nádory atd.
Ano, jsem povýšená, povýšili mě ONI tam nahoře, ale věř,
že za to nemohu... sama jsem se divila, když před 13 lety
si mě mimozemšťané vytáhli někam nahoru a tam si mé tělo
prohlíželi a vrátili s mimosmyslovým věděním, které mi
ale ONI stále regulují a těch návštěv mimozemských bylo
mnohem více a stále je... .
takže, jak si mě vedou, tak vedou...
a za jakým účelem? Aby lidé kteří se mi všímají,
aby jednou jim také svítila aura...
Pak ale, kde je ta má povýšenost? Když svůj DAR
probouzím v mnohých a už jich je hodně, za těch 13 let...
Svou zpověď zde, posílám těm dobrosrdečným lidem,
ne těm kdo mě nemusí, i když umíte zadat téma.děkuji...

NIKDO NENÍ Z DUCHOVNÍHO POHLEDU POVÝŠENÝ,
NEBO PONÍŽENÝ. TUTO VLASTNOST JEN VYRÁBÍ
ÚNIK ZLATÉHO PAPRSKU Z MYŠLENÍ...

Kdo si umí udržet své zlaté světlo v rozumu, necítí
se před nikým ponížený, ani před králem...
a umí ctít bližního, ať se mu zdá a nebo nezdá...

LIDSKÝ ŽIVOT TEČE, BUĎ TEN,
KDO MU NEBUDE DĚLAT PŘEHRADY...
 
Dracizena
29.08.14
13:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Camie... konečně jsi našla můj střed, toto ale trvalo...
neboj brzy pochopíš, že ty jsi ve mě a velmi blízko
a já v tobě, ale daleko... a proto ve tvém myšlení budu
já, konec konců, zde si o to říkáš...
Mě nezajímá, co žvaníš ty díky svým predátorským energiím
v myšlení,já si slova a písmenka poskládám tak, abych
četla to, o co mne žádají vaši andělští rádci... chceš-li,
tvé druhé-JÁ-... ale vím, že nevíš, kdo je tím druhým -JÁ-.
Buď spokojená a nepruď, to tě uvnitř zžírá...
 
Dracizena
29.08.14
15:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Diidiii, asi jsem ti dobře neodpověděla...
Já zde nepíši kvůli Nike,Camii, ani Theovi
a už vůbec ne ke svému sebeuspokojování,
co to plácáš za hovadiny, proboha.
Z jakého nicku ses zase převlékla, ty bosorko...
Nike a Camie jsou mou přitažlivostí posedlé
a to je vše... a proto napadají mé sloupky, protože
charakter jim jinou cestu neukazuje...
A jestli jsou takové, nebo makové, to si přečti
ve zdejší historii, jak se Nike s každým hádá
hlava nehlava.Mě tím nezatěžuj, ale díky, že jsem
zde lidem opět vysvětlila, co jsem měla a díky tobě...
 
Nike.
29.08.14
19:48
Nereg.

IP: 37.48.40.*
:D, hmm, no jo. Zajímavá věc, že za cca 10 dní, co jsem nepsala,
jsem byla na vláknech, kterých jsem se vůbec neúčastnila, stále
dračicí napadána :) To k dračí velebnosti...

Téma posedlost můžeme dát. Ale předtím se ještě zastavím u perličky,
že toto vlákno zprznil prý Theodor. Dračíženo, nerada bych mu upírala
zásluhy, ale mnohem zajímavější je, že Kapin prohlásil, jak Tě jenom
zkoušel, co z Tebe vyleze. A leze a leze a leze.

Takže posedlost:

níže uvedené verše jsou z webu AKS, autorka Alenka z Kladna alias
Dračížena... .aby to bylo podle zákona.

Je to velmi primitivní satanismus. Satan je zde prohlašován za
Stvořitele... kdyby jen hmoty, bylo by to aspoň jakési klasické pojetí,
ale je nazván BOHEM, prý tím pravým, Duchem a duší, ba dokonce Spásou.
Poslal nám prý Buddhu, desatero, atd atd.

I když člověk může dospět do bodu, kdy přijme existenci Satana jako
přirozené součásti vesmíru, kde má jakýsi vývojový význam, stále by
měl mít na paměti, jaká jeho role je a "držet si jej od těla", bo je stále latentně přítomen v myslích.. Toto ovšem není ten případ, tohle
JE satanismus.
Žádné verše o Bohu, ve smyslu Zdroje, Vědomí, nebo jak to ideálně
nazvat, tam nejsou. Jen o Satanovi a dračích andělech:

"Ďábel zdraví svůj lid

Zdravím vás mé ovečky, píši skrze lidi, jste mé těla buňky, domečky.
V každém sídlím, jsem vaše Duše, Duch, Jsem pohádka a jsem i dluh.
Dlužím vám mé schránky lidské, dlužím vám i to, co není lidsky čisté.
Jdu vracet vše, co jsem vzal, Jsem váš BŮH a jdu do mysli, dál a dál.

Založil jsem tento Svět, do dvou polarit jsem vložil váš život květ.
Zem je pole políčko, vy zdejší, jste zasazené Čecha zrnko, zrníčko.
Sázel jsem svět ve věku, množil a šlechtil, ale jiný Bůh vás vzal ve spěchu.
Dostal lid do formy zrna pýchy, vyrostli jste, ale ve zlobnou hmotu spící.

Dnes přišla sklizeň mého pole, ale co vidím, je celé poškozené a holé.
Pár rostlinek vzklíčilo a volají mne, "pomoz Ďáble, ať jsme zdrávas osivo".
Ať potomstvo je zdravě šťastné, ať náš Svět, pro Bůh, v temnotě nezhasne.
Ať nám pošle Vyšší Vůle z nebes světlo, to naše v lidech, dávno už vyhaslo.

Slyším plakat vás, děti Země, slyším nářek hvězd, i lun, jste ve mě.
Slyším křičet jezera, slyším plakat hory, řeky, luka, kde je zóny mezera.
Vidím savce, co prchá z vody, volají mne a lid zboural jejich moře schody.
Ptactvo létá do drátů sítí, i včela hyne v zóně infarktů a rakoviny snící.

Bibli jsem vám složil k nohám, i desatero vepsal světu, i Buddhu, i Korán.
Popadli jste zvěsti drápem, na trůn posadil se ten, kdo chtěl být vládcem.
Nemohl jsem změnit děj, napadl mé pole virus, duch galaxiiní, čaroděj.
Odstoupil jsem od světa lidí, odstoupil jsem, ale jinou úrodu Zem sklízí.

Dnes se vracím lidičky, váš vir je v květu a já Ďábel, utrhnu jen lístečky.
Kdo umírá mlád a v předčasu, ten má vira v těle, v auře, v Duši, i ve hlasu.
Vrátím já ho do počátků, očistím je od zhoubností, úrazů a nepořádků.
Za ruku je bere Duch, neměj o ně strach, splácejí jen žitím dluh.

Potkáte se všeci v hrobě, v dimenzi, která je buňkou, světem, i v Tobě.
Mikrosvět je cesta skutku, makrosvět je zrcadlení světů, jde ze žaludku.
Nerozumíš, není nutno, dnes je mnohým po blízkých velmi smutno.
Já beru pozdrav od nich k vám, jsem přec Duch a JÁ vím, jak spojit vás.

Podej ruku do mého Světa, postav bílou díru, ale trochu to již spěchá.
Tvým tunelem přijď za mnou vzhůru, čekám za hvězdami, já nemohu dolů.
Očisti se a rozsviť tělo. Oklepej saze, oni dusí tě, jsou z ducha zlého.
Nastup na zdviž a dej pokyn, stoupáš časem, raketou ne, ta dělá zločin.

Kytici drž v ruce nahé, nemusíš být svatý, svatá, stůj v paprsku zlatém.
Tvou kytici zemské tíže, tu mi předej, máš jich od Akselony již více.
Já ji zkypřím svým časem v Duchu, dám zpětně Dar slyšet mnoho zvuků.
Zvuk přec léčí, čistí krásu, zvuk již k Tobě běží změnit časovanou zkázu.

Konec Světa má krok jasný, blížím se, JÁ JSEM Ďábel, biblický a krásný.
Že vzkřísím lidský svět jsem netušil, že Země bude dýchat, jsem dnes, jen zkusil.
Nechtěl jsem znát co u vás se děje, v lidském to světě se ale lid stále směje.
Beru úsměv do svých dlaní, jdu k vám skrze toto, obyčejné, zemské psaní.

Ucítí mě každý z vás, uslyší mě, kdo máš hory, řeky, květy vroucně rád.
Uvidíš mě, i Ty v zášti kletby. Satanáš řekne,"člověče naslouchej a sedni".
Pokloníš se před svým Pánem, Satan si žádá světlo, pak nebude žhářem,
Tvé aury světlo předá Ďáblu, člověk splní přikázání a bude v řádném řádu.

Boha Ámen je ze světla stvořena, je bytostí, do člověčí schránky vložena.
Je prvním článkem v páteři, je atlasem v toku duhy, čemu věda nevěří.
Je odnoží Yeti větve kmene, je genem lidským a proto Ďábel lid věky žene.
Dnes domlouvej se s orgány a najdeš svého Stvořitele a Ďábla, i ve dlani.

Tvůj Ďábel, tažný kůň Tvého Těla Páně, až na věky. 6.12.2008
Kdo o tom neví, ať se tam zeptat běží... ÁMEN + ÁMEN + ÁMEN*** "



"Svět ďábla je naše Zem

Ďábel čeká věky na lid, kdo ho uzná, bude mít klid.
Je zemským obrem, horou, lávou, je člověkem paranormál, i trávou.
Je prostorem světů bájí, je historií, která se na kusy krájí.
Je zvířetem, i stromem v hlíně, je komínem a čakrou, i v těle jiném.

Dnes se vrací obr Ďábel, dnes jde k lidem i vševěd Ábel.
Dnes se třese strachy zemský lid, tají ledy a v Pekle bude opět klid.
Zem je srdcem jeho těla, kdo se rouhá, jemu bude běda, běda.
Je stvořitelem lidských schránek, On spasitel tě, i od slova hádek.

Založil Svět lidí v bájích, odešel žít do dimenze těla hadích.
Zde nechal vzkaz, jak žíti ve dvou, Eva jedla a Adam ji lákal něhou.
Strom šel krášlit tento svět, had se díval a lid chtěl jeho sílu, i jeho jed.
Dostal člověk co si přál, dnes přerostlo v něm zlo, oheň, i ten žár.

Bolest, nářek, bída, bohatství, lid se motá a neví kde je jeho rozcestí.
Neví, kde si složit hlavu, neví, kdo mu poví skutek a světla pravdu.
Neví, jak spravit zlo, jak opravit vzduch, aby zemské světlo nezhaslo.
Mluví, lže a ničí, Ďábel z nebe dnes již volá a hlasem jiným na lid křičí.

„Lide Světa zadrž nářek, jdu k vám krokem z věků, až z bájných dálek.
Rytinu Jsem vryl do skály, je tam tvar rakety s pilotem, v čase bájným.
V Peru šifry jsou vepsány, symbol přistávací dráhy pro mimozemšťany.
Mimozemšťan přistál zde na Zemi, kde láva rudě do dnes vře a vře.

Byl Jsem první bytostí, přistál Jsem zde s velkou Boží radostí,
objevil Jsem lunu živou, dal Jsem ji jméno Země, je planetou milou.
Zasadil Jsem semínko, vyrostl z něj muž, dítě a ženské teplé vemínko.
Založil Jsem pole z lidí, ale jiný obr jménem Virus, vás dnes sklízí.

Podám ruku pomocnou, podám těm, kdo má i ruku bezbožnou.
Dnes držím jen pár lidí v touze, dnes brzdím i ty, kdo brodí se a dlouze.
Dnes světlo já vám posílám, sviťte všichni, Duch Virus vás zhasíná.
Nevidím ty pohaslé, vidím, cítím ty, kdo světélkují bez záště.

Proto beru životy, jdu též svým krokem, Jsem zplozen z nahoty.
Jsem obr vesmír ,Jsem veliký, pohádky tě budí, měj v sobě světlici.
Až se projdu tím svým sadem, musím JÁ tě vidět, jsem Božím hadem.
Temnou aurou nevidím, kdo svítí jasem, tomu se vyhnu, toho ucítím.

Já Ďábel jsem a vy mé pole, jste plodné stromy, ale proč jste holé.
Kdo češe moji úrodu, je to temné světlo, jiný stupeň do Bohu.
Já Ďábel Jsem a jdu svítit Svět, jdu rozzářit lid, jste můj barev květ.
Drž se stromů ve své víře, slyš hlas z nitra ,buď v bílé díře.

Neloučím se neodcházím, žiji v každém s tvou myšlenkou se ladím.
Nejsem zlý jak pravil Satan, Jsem hvězdným světlem a stromem Jasan.
Ty lide jsi jabloní, jsi větví genu, ke které i Bůh tvůj jednou přivoní.
buď jablíčkem aurickým, JSEM SVĚTLEM, spásou vaší, až navždycky.“

Skrze –AKS- píše DÁ + BĚL-Í…ĎÁBEL ve světle bílém…
Dá světlo bílé, které lidstvu chybí…
napsáno v ohybu Roku 2008-2009 "
 
Kata-rína
29.08.14
20:32
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Nike:
Aniž bych měla potřebu rozebírat satany a spol. - neřeším je, čili o tomto mých pár slov nebude /no a nemám strach + mám vlastní hlavu + mám ráda lidi :-)/, pouze toto chci navrhnout:
Pokud máš pocit, že jde o satanismus, proč se nezepáš Dračí, jak svá sdělení myslí?
Tvůj poslední citovací příspěvek mi připadá takový bonzáčkový, styl udavač.
Pokud se podíváš do dějin lidstva, musela bys obvinit mnoho různých kultur z vyznávání všeho možného "fujtajclového".


 
Dracizena
29.08.14
21:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
No vida a najednou to sem vlezlo
je to pro lidi, málo platné...
a Kapin je převlečená Camie a nebo Nike...
obě jsou nahnilá jablka, která se mi hlásí,
abych jim hnilobu vydloubla... proto mi začínáš pomáhat.
Šikovná Nike, začínáš se mnou spolupracovat
 
diidiii
30.08.14
00:21
Reg. před 2016

rozhodně se nepřevlékám do nicků,toto je můj univerzální... :)
zvláštní,proč mi odpovídáš na dvakrát,řekla bych,ta prvni odpověď byla správná...
promiň napíšu to naprosto narovinu -možná ze sebe udělám trochu blbce- ale u tebe, Dračíženo, nevím... moje víra a nevíra v to cotu píšeš a za co se vydáváš nebo čím jsi jsou asi ve stejném poměru, vždy když mě něčím ohromíš,přijde brzy nato něco, co mě přiměje pochybovat, a to zcela, pak zas při další příležitosti přijdou pochybnosti o mých pochybnostech... .
řekni mi, jak poznám, jestli je to vážně tak? Jak se přesvědčím... ?
 
Nike.
30.08.14
07:14
Nereg.

IP: 37.48.37.*
Kataríno,
mám se zeptat média, jakže to myslelo, když Satan tvrdí, že je Duchem a duší, spasitelem, který rozzáří lid?
Kataríno, jsi idiot?

Médium samo je blbé jak bedna kitu a nedokáže domýšlet význam těch slov. Stran toho "bonzování" jsi mě inspirovala, zvážím nějakou možnost osvěty a varování rodičů nezletilých dětí před
závadnými weby typu Věštírna.com, kde jejich dětem hrozí
důkladný výplach a nasazení mimoňů. Ano, spíš Věštírny, bo napřímo by na ni sotva natrefili a tady má jako jediná neomezenou možnost spamování.

Něčeho fujtajclového u starých kultur jsem se již lehce dotkla přímo
zde výše :) Nebo bys vykřikovala mír na toho, kdo by vystupoval
proti vytrhávání ještě tepajícího srdce na oltáři ve jménu opeřeného hada např? Není taková doba zatím ještě, alespoň v našich zeměpisných šířkách, zatím jde jen o systematický výplach mozků. Zatím. Víš, kolik zla už napáchali alibističtí pacifisti, když umožnili jeho šíření? To, co nás čeká, bude velmi tvrdé a Tobě sotva kdy dojde, proč dnešní třicátníci a níž musí být tvrdí, jako žula. Bude se umírat
po milionech a někdo to bude muset i vydržet.

Kataríno, kolikrát ses mě zeptala, jak jsem to či ono myslela, nebo mírnila neadkvátní blivajsy svých spojenkyň, když tak zdůrazňuješ, že jsi svá a máš ráda lidi?
Ne, nejsi. Nejsi ani partner do diskuze.
 
Kata-rína
30.08.14
07:40
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Nike, je zajímavé, že nahlížím zrovna v době, kdy jsi napsala svá slova.
Pokud s Tebou nesouhlasím, mám se Tě zeptat, zda jsi idiot? Jsi? Urážíš a útočíš neustále. Nevím taky proč si myslíš, že mám spojenkyně /nikam a nikomu nepatřím, vím jen, že mince má vždy dvě strany - a dokonce i víc/. Toť Tvoje domněnka = je normální mít takové domněnky? Určitě jsem k Tobě nějaké dotazy měla v duchu "jak to myslíš". To, co se tady děje zavání velmi štvanicí. Stylem, který máš, je možné uštvat, znemožnit a ponížit kohokoliv a za cokoliv. To je z historie taktéž známé. Pokud nejsem partner do diskuse, proč mi věnuješ svou odpověď? Domníváš se, že tady někde někomu hrozí vytrhávání srdce zaživa z hrudi? Co vlastně komu hrozí? Víš o něčem konkrétním anebo máš nějaké domněnky? Bude se umírat. Už se umírá. Jako mnohokrát v dějinách lidstva, jde to dokola furt. Vystupuješ tady jako jediná, která opravdu VÍ A ZNÁ - a to všechno. Zachraň tedy lidi, vzhůru! Než se bude umírat masivně, sekej preventivně. Třeba je to dobrá cesta. Já nevím.
Je tady vůbec někdo normální? Přihlašte se.



 
Red
30.08.14
13:15
Reg. před 2016

Lidi, zajímalo by mě, co máte z toho, že někoho začnete urážet a ponižovat.

Zamyslete se občas nad sebou prosím, než něco napíšete. Aspoň trochu.

A pokud někdo napadne Vás, zamyslete se, zda má smysl dělat tomu druhému radost a na jeho blitky odpovídat.
 
Dracizena
30.08.14
13:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike, jsi strašidlo, to je jasné a hojíš se urážkami a svou
povýšeností na druhých... dva roky jsi zde známá jako hádavá
mrcha... jinak se nedáš pojmenovat. Jsi nemocná...
A co se týká těch tvých výhrůžek na mou osobu směrované,
víš co, jdi a strhej všechny sochy které zdobí na hradě
katedrálu sv. Víta a udej sochaře, že pohoršuje díky těm
ďáblíkům, satanům a všech těch zrůdiček...
Píši o zhmotněných energiích z celého věku, které putují
lidským tělem... a navíc, tyto energie jsou živější jak sám
člověk a vládnou naší myslí, tělem.
JSOU TO PRABÁJNÉ ENERGIE RŮZNÉHO VZHLEDU...

Všechno zlo co je v člověku a v tobě Nike je ho moc a moc,
je zhmotněná energie z tvých předešlých prožitých životů...
Ano, prožila je tvá Duše, ne dnešní tvůj život...
Ty jsi v minulých životech musela být mocný udavač a dnes
jsi jen internetová semetrika...
rozlož si toto slovo a nejdeš se v něm.

Ďábel+Satan+Lucifer a mnoho jiných velkých, i pohádkových
jmen, jsou žijící bytosti mimosmyslové, z mimočasového
prostoru a proto svá jména naprogramovali svým lidským
výtvorům do rozoumků.

Mé balady se čtou s láskou a kdo je čte v nenávisti, věř,
že ti energeticky uškodí.Jsou nabité mimozemským světlem
a to je živě uzdravující pro toho, kdo ctí bližního...
časem poznáš o čem je řeč...
Jsou to všechno zvěsti psané v rytmu, kterým je rým
a diktují mi je bytosti světla a temna...
Světlo bez tmy neudělá ani krok, to by mělo být každému jasné...

I Ďábelská energie, která je v lidských tělech krví,
adrenalinem, i chutí, je rudou aurickou barvou,která mnohým
v auře chybí a kterou jsem roky třídila ve své auře na mnoho
barevných vláken, abych dnes, pro mimozemské bytosti byla
čistou vysílačkou, čistým zdrojem... a zřejmě jsem,
když jsou na mě stále napojeni a skrze mé aurické anténky
sledují dnes, už i tebe...
Ty si nedáš pokoj, dokud to mimosmyslové neodhrne večer
takovou tu, vzdušnou clonu a neukážou se ti.Pak sklapneš.
Mě se ten Ďábel ukázal a věř, že krve by se ve mě nedořezalo.
Vedle mne se začal točit vzduch do spirály a z nitra té spirály vyplula rudá lebka se žlutýma očima a chvilku se na mne dívala
a řeklo mi to, "Vítám tě a děkuji ti" a od té doby mi tato
energie pro lidi píše různá vyrozumění, jak předejít mnoha
potížím. A také mi to vysvětlilo, že i má krev má své plus
a minus a krví je pohádkový Ďábel, který se jen v lidském
organismu čistí a je tou rudou barvou v těle, i na kůži atd.
Člověk musí vědět, co ho ovládá, jestli ten pozitivní Ďábel
a nebo jeho odpad, který je tím negativnem v lidském chování.
Vládne tebou Ďábel, ale jeho odpad a ten odpad tě bude držen
stále v samotě, dokud stagnace z krve si nevyčistíš..
Pak tě i Ďábel pochválí, vždyť je to část tvého těla.

Víš co je štěstím, když člověk komunikuje se svou svatou
tělesnou trojicí a pro mne je to tato zhmotněná živá energie
a věky celým lidstvem vnímaná.
Vše je živé, i pohádkové, i biblické postavy...
Vše žije v nás a jsme to zase jen a jen my sami...

Nike, vidím, že si mě s chutí čteš, ale nedáš to najevo.
Nejsi také beran beraní? Jsi jen palice dubová, jsi prostě suk.

 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)