English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

přivolání do snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

přivolání do snu

Klára13
19.10.14
20:52
Reg. před 2016

je prosím možné přivolat si do snu mrtvou mamku? potřebovala bych se s ní poradit, nikoho nemám a nedaří se mi s ní jakkoliv spojit. i když vím, že po narození mého syna se na něj přišla podívat, cítila jsem to... hrozně mi chybí, vždycky mi dobře poradila a teď nemám koho o radu požádat... . děkuji za odpověď
 
Dracizena
19.10.14
22:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Klárko, mnoho lidí si myslí, že mluví s mrtvými, ale skutečnost je trochu jiná. Dimenzní bytosti, které jsou zástupci lidských polarit z aurického zabarvení černá a bílá, tak oni zprostředkují komunikaci i s mrtvým. Ale s mrtvým v přímé linii v přemostění nemůžeme být, protože jeho negativní osud by se přeléval do Tvého osudu a pak bys měla ke svým karmickým potížím ještě přidané potíže od mrtvého a ve Tvém případě by to bylo od matky...
Každý si čistíme svým životem karmu a každý toho máme k čištění dost a dost a proto se člověk nemůže pouštět do hlubin, ve kterých si nabere to, co neunese. Ale Ty se zde ptáš a proto se nebudeš vrhat bezhlavě tam, kam nevidíš...
Ale poradím Ti a přemostím Tě skrze hvězdnou Tvou dimenzi s dimenzí Tvé matky...
Před spaním si každý den chvilku ámenuj a vizuálně do nebe posílej svá přání a já se nechám vest svým Duchem polaritním a ON Ti časem maminu ukáže i ve vnitřním vidění...
Můj táta mne takto přišel pozdravit, už vícekrát.
Víme všichni, že zemřelí nezemřou, jen zde jim odejde tělo, ale žijí dál ve vedlejším zemitém zrcadlení.
My lidé se jen po smrti přesouváme z jednoho zrcadla do druhého, až třeba stého a v těchto rozměrech je rozum napojen na mimosmyslové vnímání a proto Tě matka vnímá a slyší, když k ní jdeš myšlenkou skrze hvězdné nebe a tuto cestu rádi zprostředkují, nazvu ty bytosti, polaritními anděly... atd.
Volej mamču skrze hvězdy a skrze hvězdy si s ní povídej, jako po telefonu.Ale modlitba je na místě, proto jen ámenuj a přání se Ti splní.
Kdo používá s citem a pokorou modlitby, nebalamutí ho temné bytosti, které se umí i přetvařovat.Člověk musí mít vyrovnané své polarity černá a bílá a používat obě, aby barevnost se mohla člověku probudit jako světelná aura v jeho poli.Pak jde vše hravě...
Když se splnila komunikace s mrtvými mně, splní se i Tobě, o to se ráda postarám. Nesu v sobě tento mimosmyslový Dar...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA TEBE A TVOU MATKU***
 
Dracizena
19.10.14
22:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Klárko, vyžádej si do hvězd, že chceš slyšet matku ve snu, ale počítej s tím, že Ti její obraz může vejít i do vnitřního vidění. A to je pocit, jako když bys ji viděla na skype skrze zavřené oči... tam je ta duchovní obrazovka, kudy se dá dívat do jiných rozměrů...
 
Klára13
20.10.14
14:24
Reg. před 2016

mockrát děkuju asi všemu úplně nerozumím, ale to asi přijde :-)
 
Dracizena
20.10.14
17:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Klárko ano, to uvědomění přijde ...
Stačí, když svou mysl budeš v představách propojovat s hvězdami a tím se mysl čistí, asi jako když vyliješ ze džbánu starou vodu a doplníš ho čistou, hvězdnou a tato okysličená hvězdná voda Ti dá potřebná vysvětlení, i skrze sny...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)