English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "pořád stejné sny".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

pořád stejné sny

veenie3
04.12.16
00:54
Reg.4.12.16

Dobrý den, mám už asi půl roku sny ve kterých je mi něco důležitého sdělováno a týká se to asi stejného tématu, ale bohužel je šílené že si ráno nemůžu vzpomenout co to bylo i když v noci se i skoro každý den vzbudím z šoku a řeknu si jo už to nezapomenu... zkusím si to někde napsat pokud se ještě uprostřed noci vzbudím, ono to probouzení je jak kdy ale i kyž to není vím že v těch snech mi pořád někdo něco důležitého říká a opakuje se to skoro každou noc a tak se chci zeptat jestli s něčím takovým má někdo taky zkušenosti ? ono je to někdy co vím (co si z noci pamatuji) i spojené s docela škaredými sny ( ale ne vždy) tak mam trochu strach
 
veenie3
04.12.16
01:06
Reg.4.12.16

ještě bych chtěla dodat že jsem trošku nepřesně napsala popisek, to nejsou vždy stejne sny právě že vím že pokaždé jiné, akorát že mají nějakou spojitost kterou mi tam pak někdo vysvětlí a řekne že s tím mám něco dělat.jde o to že ty sny mají pokaždé stejné sdělení, ale já se každou noc budím dezorientováná a mimo a ráno už si nedokážu dát souvislosti dohromady
 
Dracizena
15.12.16
21:27
Nereg.

IP: 92.62.225.*
žádný strach... jen nemáš průchozí kanál, se svou dimenzí a neslyšíš, jak bys měla a proto bytosti shůry posílají lidi, skrze které je vám vysvětlováno to podstatné... Napiš mi na meil jsem seznam.cz a já Ti dám přečíst, co Tě obohatí a vše vysvětlí... měj se dobře...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)