English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Pitigrilli

Moucha, štěnice a člověk jsou jedinými živočichy, kteří milují v každém období.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dotaz".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dotaz

Víra
08.12.15
10:16
Reg. před 2016

Prosím o informaci, zda se již nebude plést bývalý partner do života. On 4.7.1965 já 27.6.1973.děkuji moc.
 
Gabriella
08.12.15
13:07
Reg. před 2016

bude se plést, pak se zase stáhne a bude se trápit, ale potká jinou a přestane obtěžovat
 
bariana
09.12.15
20:26
Reg. před 2016

prosim o radu nevim jestli to semnou mysli muj byvaly partner vazne.zacali jsme se opet schazet ale mam pocit jako když ke mne není uprimny.ja nar.10.8.1981 on 9.8.1975.moc mi pomuze když budu vedet na cem opravdu sem moc dekuji
 
Gabriella
10.12.15
21:34
Reg. před 2016

spíš si myslím, že má nějaký srdcebol, ale neříká to nahlas, proto může působit divně.
 
Longina
19.12.15
09:04
Reg. před 2016

Prosím o výklad,jsem důchodce žiju s rodinou dcery,nyní mi sdělila,že oni se stěhuji a se mnou další žití neplánují.Dle nových zákonů mi nemusí poskytnout náhradní bydlení ani vyrovnání peněz i když jsem zaplatila na hypotéce nejvíc.Nevím jak dál.
 
Gabriella
20.12.15
21:13
Reg. před 2016

najdete jiné bydlení, i když bude třeba menší a skroměnjší než to současné. Bohužel se velké pomoci od dcery asi nedočkáte. Jestli se spíš ptáte jak se domoci spravedlnosti, tak tady právnickou radu asi nenajdete. Jsou jiné webové stránky, kde mají právnickou poradnu.
 
Moon
08.02.16
10:59
Nereg.

IP: 91.106.241.*
Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Dělám kurz a musím udělát minimálně 240 hodin praxe.Bude těch 240 hodin stačit?Praxe trvá od 4.1.2016 do 26.2.2016 Děkuji Pavel 23.8.1980
 
Diwuscha
09.02.16
14:49
Reg.9.2.16

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vyhlídky mého vztahu (já 30.3.1983) a on Karel 12.3.1974. Děkuji Iva a přeji krásné úterý :)
 

Pavvvla
29.04.16
23:00
Nereg.

IP: 85.203.16.*
Já si v těchto záležitost nechávám dělat výklady od pana Petra K z Brna, dobré je, že dělá i na dálku, ale je docela drahý,ale asi nejlepší v oboru jak člověk lehce najde na internetu. Na youtube má nejaké rozhovory z ním z TV.
 
Jezzie
08.05.16
13:39
Reg.8.5.16

Dobrý den Zeret,
chtěla bych vás poprosit o odpověď na jednu otázku. Jedná se o mě a o člověka, se kterým žiju. Je to vlastně už můj bývalý přítel. Trávíme spolu čas, nehádáme se, smějeme se. Ale on tvrdí, že se mě z určitých důvodů nedokáže dotknout a že ani celkově na tom vztahu nechce nic měnit, protože mu srdce leží někde jinde - u jeho první lásky. Ta je však vdaná a celkově by tento vztah neměl budoucnost. Vím, že jsme s mým vyvoleným osudově spojení, ale on je hodně ublížený a zmatený. Intuice mi říká, že s trpělivostí a láskou on nakonec otevře oči i srdce. Ale bojím se. Částečně i proto, že bych se od něj měla již brzy odstěhovat, což samozřejmě nechci. Vkládám do tohoto veškerou svou sílu, lásku a naději. Zůstanu s ním žít v jeho domě a budeme nakonec pár?

Šárka 1.6.1993
Josef 14.6.1986

Předem děkuji za odpověď :)
 
SandragalaxyXO
19.04.17
16:27
Reg.19.4.17

Ahoj mám dotaz. Budu přijatá na střední školu cestovního ruchu,na kterou se hlásím? Nejsem si jistá,přijímačky jsem už dělala,ale výsledky ještě nevím. Moc bych si to přála.děkuji za odpověd
 
pakandl
19.04.17
20:10
Reg. před 2016

PROSÍM O RADU JESTLI SE PŘÍTEL BUDE CHTÍT JEŠTĚ VRÁTIT, OPĚT ZA MNOU CHODÍ, JE MEZI NÁMI VĚKOVÝ ROZDÍL, JÁ 23.12.57 A ON 2.3.72. DĚKUJI. PAKANDL
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)